[TVN] Milionerzy

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

lukasz000
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 170
Rejestracja: środa 01 sie 2007, 19:58

Post autor: lukasz000 »

Wiadomo , Âże bĂŞdÂą zÂłote , przecieÂż jesteÂśmy w Polsce i nigdy nie byÂło teleturnieju w ktĂłrym byÂłaby inna waluta. ZresztÂą TVN sam nie zgodziÂłby siĂŞ gdyÂż 1euro to ok. 4zÂł , a wiĂŞc i nagrody byÂłyby 4 razy wiĂŞksze , co pod kaÂżdym wzglĂŞdem nie moÂżliwe
Szlachcic
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 40
Rejestracja: poniedziałek 30 maja 2005, 15:27
Lokalizacja: Winny Gród
Kontakt:

Ciekawostka

Post autor: Szlachcic »

Obrazek

PowyÂżej ciekawe studio z "Kaun banega crorepati?" - Indie, gdzie do wygrania jest 20 milionĂłw (rupii indyjskich) :D
Zaczynamy gr? o milion z?otych...
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

Ciekawe, dlaczego? Studio jak studio, sÂądzĂŞ, Âże nawet mniejsze niÂż to TVP. Po prostu zdjĂŞcie zostaÂło dobrze zrobione. ;)
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
~
Bywalec
Bywalec
Posty: 597
Rejestracja: piątek 05 paź 2007, 14:59
Lokalizacja: podkarpackie
Kontakt:

Re: Zaczynamy grĂŞ o MILION zÂłotych!

Post autor: ~ »

Szlachcic pisze: Nie wiem jak wy ale ja juÂż zgÂłosiÂłem siĂŞ do nowej edycji. Jestem w fazie oczekiwania na odpowiedÂź konsultanta z TVN. Ciekawe co z tego wyniknie... ;)
skontaktowaÂł siĂŞ moÂże juÂż z TobÂą ten konsultant? :)
Szlachcic
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 40
Rejestracja: poniedziałek 30 maja 2005, 15:27
Lokalizacja: Winny Gród
Kontakt:

Post autor: Szlachcic »

POpieram pisze:Ciekawe, dlaczego? Studio jak studio, sÂądzĂŞ, Âże nawet mniejsze niÂż to TVP. Po prostu zdjĂŞcie zostaÂło dobrze zrobione. ;)
Ciekawe ze wzglêdu na szczególy, dopracowanie i poczucie estetyki. Nie dopatrzysz siê tam zarysowaù na pod³odze, czy wystaj¹cych, poprzylepianych taœm¹ kabli. Je¿eli chodzi o nasze, polskie studio, to wielkoœÌ nie mo¿e zast¹piÌ jakoœci wykonania i dopracowania detali. Mo¿e byÌ nawet œredniej wielkoœci, ale za to dobrze, solidnie wykonane.

[ Dodano: Nie Gru 09, 2007 4:25 pm ]
~ pisze:
Szlachcic pisze: Nie wiem jak wy ale ja juÂż zgÂłosiÂłem siĂŞ do nowej edycji. Jestem w fazie oczekiwania na odpowiedÂź konsultanta z TVN. Ciekawe co z tego wyniknie... ;)
skontaktowaÂł siĂŞ moÂże juÂż z TobÂą ten konsultant? :)
Jestem w fazie oczekiwania. Mam nadziejĂŞ, Âże w koĂącu siĂŞ ze mnÂą skontaktuje. Chyba juÂż jest czas na nagrania do styczniowej edycji "MilionerĂłw"...
Zaczynamy gr? o milion z?otych...
szynek27
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: niedziela 15 lip 2007, 12:23

Milionerzy w sobotĂŞ

Post autor: szynek27 »

SpĂłjrzcie na godzinĂŞ 18.00. Jest to program na dzieĂą 19 stycznia 2008 roku.

Klik
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

No, no czyli zapowiadajÂą siĂŞ Milionerzy przed Faktami w sobotĂŞ. O ile nie dojedzie do zmiany :D
~
Bywalec
Bywalec
Posty: 597
Rejestracja: piątek 05 paź 2007, 14:59
Lokalizacja: podkarpackie
Kontakt:

Post autor: ~ »

To dobra pora, ale tylko zimÂą. Zdecydowanie lepiej oglÂąda siĂŞ MilionerĂłw gdy jest juÂż ciemno na ulicach :D.
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

Ja uwaÂżam, Âże jak sobota to 20.00, a nie 18.00. Dziwie siĂŞ, Âże taki format o tej porze puszczajÂą. Tym bardziej, Âże po uwadze majÂą byĂŚ powtĂłrki np. niani (czyli nic szczegĂłlnie zachĂŞcajÂącego do oglÂądania) . WiĂŞc nie rozumiem tej strategii...
adner
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 244
Rejestracja: niedziela 18 lis 2007, 14:45

Post autor: adner »

Ja NianiĂŞ bĂŞdĂŞ o 20:00 oglÂądaĂŚ, bo zazwyczaj wtedy oglÂądaÂłem Jak Oni ÂŚpiewajÂą... :)
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Post autor: ktos »

Pewno zmienia pore emisji jak zobacza Âże maja maÂło widownie bo raczej duÂżej to o 18 nie bĂŞdÂą mieĂŚ a szkoda 8)

ja bym wolaÂł jak bedzie poÂźniej a tak to Âżadko bede oglÂądaÂł o tej porze :P
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

To jest dopiero wstĂŞpny program wiĂŞc wszystko jeszcze moÂże siĂŞ zmieniĂŚ. Ja rĂłwnieÂż widziaÂłbym "MilionerĂłw" gdzieÂś koÂło 20:00. Mogliby siĂŞ zamieniĂŚ miejscami z dwoma odcinkami "Niani".
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Lepiej "NianiĂŞ" o 18, a "MilionerĂłw" o 20.
mateusz240
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 175
Rejestracja: wtorek 16 sie 2005, 10:06

Post autor: mateusz240 »

Ale moÂże to nie jest dobra ramĂłwka? SpĂłjrzcie, Âże nie ma w ogĂłle programu Clever, a przecieÂż ten program miaÂł byĂŚ nadawany co tydzieĂą od niedzieli 23 grudnia. Ta ramĂłwka jest troszkĂŞ podejrzana, chyba nieprawdziwa
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

mateusz240 pisze:a przecieÂż ten program miaÂł byĂŚ nadawany co tydzieĂą od niedzieli 23 grudnia.
Od poczÂątku byÂła mowa, Âże 23 grudnia zostanie wyemitowany tylko PILOTAÂŻOWY odcinek. :]
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości