[TVP1] Wiadomości

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Post autor: salladyn »

Ale numer :!: Wczoraj tak siê zastanawia³em w³aœnie jakie katusze musi cierpieÌ doktorfaustus gdy tak naje¿d¿amy na TVP (wed³ug niego naje¿d¿anie to na przyk³ad nasze pochwa³y dla studia "Wiadomoœci" no ale có¿ niektórzy widz¹ tylko to co chc¹ widzieÌ). A tu zjawi³ siê :!: Mot³och (lub jak to lubi nas okreœlaÌ dzieciarnia) wita na forum wybitnego intelektualiste :devil:

A teraz siĂŞ odniosĂŞ do twoich pseudoargumentĂłw.
doktorfaustus pisze: Gratulujê równie¿ domys³ów zwi¹zanych z przebudow¹ studia. Najbardziej rozbawi³y mnie uwagi dotycz¹ce jego wielkoœci - alez tak, bez ¿adnego k³opotu mo¿na powiêkszyÌ obecne studio Wiadomoœci. Wystarczy wyburzyÌ kilkaset metrów kwadratowych œcian w starej przedwojennej kamienicy i wstawiÌ 10 s³upów podporowych.
A co mnie obchodzi Âże studio sie mieÂści w kamienicy :?: PÂłacĂŞ wiĂŞc wymagam. !@#$% mnie obchodzi gdzie siĂŞ mieÂści ich studio czy w powojennej kamienicy czy w agencji towarzyskiej czy w supermarkecie. Ja chcĂŞ oglÂądaĂŚ nowoczesny dynamiczny program i nie obchodzÂą mnie ich problemy ze sÂłupami.
doktorfaustus pisze: Alez tak macie racje - na pewno zxmieni siĂŞ scenografia, w dodatku wszystkie pomysÂły bĂŞdÂą zerÂżniĂŞte z FaktĂłw. :lol: No ale niektĂłrzy najwidoczniej majÂą problemy z rozumieniem czytanego tekstu....
To wy macie problemy z czytaniem tekstu (ale mnie ubawi³ wasz komentarz do wywiadu z Agnieszk¹ Wróblewsk¹ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ) a ty ju¿ na pewno. Czy widzia³eœ tu jeden post w którym ktoœ by mówi³ ¿e te zmiany uwa¿amy za "zer¿niêcie pomys³ów z Faktów" :?: No ale zapomnia³em. Ty lubisz fakty domniemane ( dlatego ogl¹dasz "Wiadomoœci". Tam jest ich pe³no).
doktorfaustus pisze: Ale co tam - najlepszy jest TVN i jego przaÂśna i cienka jak barszcz jesienna ramĂłwka. Z niecierpliwoÂściÂą czekamy na HelĂŞ w opaÂłach i kilka innych gniotĂłw.
Wiesz TVN przynajmniej potrafiÂł swojÂą ramĂłwkĂŞ zaprezentowaĂŚ czego nie moÂżna powiedzieĂŚ o TVP :devil: Aha chciaÂłem pogratulowaĂŚ prezentacji ramĂłwki TVP :devil: SzczegĂłlnie podobaÂł mi siĂŞ Âżart Ziemkiewicza Âże wszyscy go lubiÂą :?
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

df2 pisze:A mo¿e warto przeczytaÌ jak¹œ ksi¹¿kê na temat historii Telewizji Polskiej i dowiedzieÌ siê czegoœ na temat studia im. Andrzeja Drawicza. Ba - nie trzeba szukaÌ ¿adnej ksi¹¿ki. Jeœli dobrze pamiêtam to ju¿ w tym w¹tku pojawi³y siê odpowiednie informacje na temat s³upa
Warto, warto, ale chyba dla jakiegoÂś maniaka TVP. Mnie w ogĂłle nie interesuje telewizja z Woroniczej wiĂŞc nie widzĂŞ potrzeby czytania o jej dÂługiej historii. A w tym wÂątku moÂże takie informacje siĂŞ pojawiÂły ja o tym nie wiedziaÂłem. :] ZresztÂą nie chciaÂłoby mi siĂŞ przeglÂądaĂŚ ponad 150 stron tego wÂątku... Nie wioadomo na ktĂłrej stronie ta informacja moze byĂŚ. :P
df2 pisze:Gratulujê równie¿ domys³ów zwi¹zanych z przebudow¹ studia. Zwracam uwagê równie¿ na fakt, ¿e ¿adnej zmiany scenografii nie bêdzie. TVP informowa³a jedynie o drobnej reorganizacji studia (zmiana koloru, wydzielenie czêœci dla Teleexpressu) i zmianie kadrowania.
Nie zauwaÂżyÂłeÂś skanu z "Dziennika"? :? Tam jest wyraÂźnie napisane, Âże ma siĂŞ zmieniĂŚ scenografia. I na tej informacji przynajmniej ja siĂŞ opieraÂłem i pisaÂłem o zmianach studia. Ty pewnie wiesz lepiej jak to bĂŞdzie, bo jesteÂś Âślepo zapatrzonym w TVP fanatykiem, ktĂłry wie wszystko o "publicznej" telewizji. :> Szczerze mĂłwiÂąc nie obchodzi mnie gdzie to studio siĂŞ znajduje, ale jak wyglÂąda...
df2 pisze:Jeszcze bardziej bawiÂą domysÂły na temat nowej siedzibyTVP - hmm, czy tacy znawcy mediĂłw nie zagladajÂą na wirtualnemedia.pl, press.pl etc? KilkanaÂście dni temu byÂło tam coÂś o nowym biurowcu TVP.
Ale¿ oczywiœcie, ¿e pisa³y. Równie¿ o tym, ¿e pójdzie na ten biurowiec jeszcze sporo kasy. :twisted: Szuka³em wiadomoœci na tym i na press.pl i na wirtualnemedia.pl nigdzie nie moge znaleŸÌ newsa gdzie jest coœ o studiu wiec by³bym wdziêczny za jakiegoœ linka... :]
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

MoÂże jeszcze pan Df 2 powie Âże Tvn to masoĂąska telewizja i jest dzieÂłem szatana. Za duÂżo sie goÂściu Radia Maryja nasÂłuchaÂłeÂś.
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

Doktorfaustus i Radio Maryja. :lol: :lol: :lol: :lol: JakoÂś mi to do siebie nie pasuje. :lol: :lol:
On raczej woli czerwonych.
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

Medialink pisze:Zmiany w WiadomoÂściach TVP1, flagowym dzienniku informacyjnym Telewizji Polskiej. Zmodyfikowana zostanie scenografia, a takÂże sposĂłb realizacji programu. Efektowniejsza ma byĂŚ rĂłwnieÂż oprawa graficzna dziennika.

Na antenie zmiany widoczne bĂŞdÂą od poniedziaÂłku 4 wrzeÂśnia. DziĂŞki nim, WiadomoÂści majÂą byĂŚ nowoczeÂśniejsze.

AutorkÂą scenografii jest Magda Kujszczyk. ReÂżyseriÂą realizacji dziennika zajmie siĂŞ Marek BieĂąkowski.

To pierwsza zmiana w oprawie WiadomoÂści od czasu objĂŞcia stanowiska prezesa Telewizji Polskiej przez BronisÂława Wildsteina.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Usun¹³em iœcie ¿enuj¹c¹ dyskusjê Panów salladyna i doktorfaustusa.
Rozmawiamy tutaj na temat "Wiadomoœci" i tylko "Wiadomoœci", a nie debatujemy nad tym kto jest wiêkszym dzieckiem neostrady, gdzie jest Bia³oruœ, a gdzie Korea Pó³nocna. Na takie dyskusje publiczne miejsca tutaj nie ma i nie bêdzie.
JeÂżeli chcecie Panowie dalej wzajemnie poobrzucaĂŚ siĂŞ bÂłotem, to zapraszam do Prywatnych WiadomoÂści.
W przypadku dalszej kontyuacji tej pustej dyskusji publicznie na forum, zostanÂą wyciÂągniĂŞte konsekwencje wobec obu.

:!:
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Post autor: salladyn »

Dobrze wiĂŞc ten sÂłup w studiu "WiadomoÂści" dalej siĂŞ mi nie podoba :twisted:
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

df2 pisze:PS pozdrowienia dla ÂŁukasza R :twisted:
Sentyment nie mija, co? :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

PoczÂątek "WiadomoÂści" taki sam jak poczÂątek "FaktĂłw". Widok na jakieÂś miasto, logo programu, a pod nim zegar. :hmm:
Potem Âładniejszy, niÂż dotÂąd forszpan i fajny lot kamery.
NastĂŞpnie obrzydliwe kadrowanie i potem w ogĂłle spieprzone. Raz gÂłowa Ziemca byÂła szalenie duÂża... :roll:
Generalnie podoba mi siĂŞ poczÂątek (ÂściÂągniĂŞty z "FaktĂłw"!), a potem nic...
Belki brzydkie, ale muszĂŞ je jeszcze nieco poobserwowaĂŚ. TÂło za prowadzÂącym siĂŞ nieÂładnie prezentuje... :wariat:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

PoczÂątek bardzo fajny. :roll: Czekam jeszcze aÂż "Wydarzenia" na poczÂątku dadzÂą obraz z jakiegoÂś miasta i zegar. Qrcze w "Faktach" najpierw pojawiÂł siĂŞ ÂśrĂłdszpan, a potem w 2 pozostaÂłych dziennikach. Teraz chyba bĂŞdzie podobnie z "podglÂądem" miasta. :?

Fajniutki lot na pocz¹tku dobrze te¿ , ¿e odsunêli stó³ od œciany. :D W forszpanie i œródszpanie s¹ takie œwietne mocne "bêbniêcia". :lol: To mi siê bardzo podoba. Belki te¿ mog¹ byÌ. :P

I koniec chwalenia. :devil: Ozdobnik jest bardzo brzydki. :neutral: Kto to daÂł na antenĂŞ? Poprzedni byÂł znacznie lepszy. :) TÂło za prowadzÂącym to katastrofa. :?
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

Ojej dzis mĂłwia o plagiacie platformy - a ja tu widze plagiat wiadomoÂści - poczatek identyczny jak w faktach :evil: Tu zegar i tam zegar - tu panorama warszawy i tu :evil: A teraz dalsze podsumowanie

Za:
- odsuniecie stoÂłu
- swietne kadrowanie na poczatku
- studio wyglada na wieksze w nowym kadrowaniu
- i najwazniejsze - widziaÂłem ten sÂłup :)

przciw
_ okropne ozdobniki
- okropne tÂło za porwadzacym ( w sumie caÂłe granatowe i nic wiecej)
- zbyt duÂże zblizenie twarzy prowadzÂącego
- zegar ktĂłry raz jest raz go nie ma i nie wiadomo o co chodzi


Jednym sÂłowem jak juz cos chce sie zmienic to lepiej niech najpierw to wszytsko przemyslÂą zanim fakty nieudolnie zaczna nasladowac :devil:
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Nawet czas trwania zerÂżnĂŞli. Teraz WiadomoÂści od FaktĂłw sÂą krĂłtsze. :?
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

Ale zaraz pojawi¹ siê g³osy, ¿e to nie tvn pierwszy w œwiecie da³ rzut kamery na miasto w czo³ówce Faktów :P W zasadzie Wiadomoœci zwykle nie ogl¹dam, wiêc te wszystkie zmiany i tak mi zwisaj¹ :] :arrow:
df2
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: piątek 01 wrz 2006, 09:49

Post autor: df2 »

ÂŁukasz pisze:
df2 pisze:PS pozdrowienia dla ÂŁukasza R :twisted:
Sentyment nie mija, co? :D
No jasne, ¿e nie mija króliczku... :twisted: Powiedz mi lepiej o swoich planach na paŸdziernik. Muszê wiêdzieÌ gdzie mam z³o¿yÌ papiery, aby póŸniej móc wstawiÌ Ci kilka pa³ do indeksu :twisted: :devil:

Marcin powiedz mi w jaki sposób rozpoczyna³y siê Wiadomoœci w latach 1997-2002? Hê? Pewnie nei pamiêtasz... Wiêc przypomne - widokiem na Warszawê - a dok³adniej mówi¹c na ul. Œwiêtokrzysk¹. Ba - za PRLu by³ nawet Dziennik z okna (o 8.00 rano) równie¿ z widokiem na Warszawê. To Durczok zer¿n¹³ ten pomys³. Tyle ode mnie.
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Post autor: salladyn »

Fajny jesteÂś doktorku. "Nie piszĂŞ na tym forum i nie mam zamiaru pisaĂŚ" :lol: PowinieneÂś dodaĂŚ : "Jednak czasem zasypiam za kierownicÂą i zdarza mi siĂŞ wjechaĂŚ (niechcÂący) na BiaÂłoruÂś*.

*BiaÂłoruÂś - zamienna nazwa tvn.tivi uÂżywana w mowie i pismie ludzi prymitywnych.

Widzê kilka zmian na lepsze. Rzut oka na Warszawê, "mocniejsza" czo³ówka, belki które wbrew wielu opiniom s¹ nawet nienajgorsze i fajne loty kamerowe.

I kilka zmian na gorsze. TÂło za prowadzÂącym jak w blue-boxie. Okropne zbliÂżenia na twarz. Co prawda Tomasz Lis w "ABC dziennikarstwa" pokazywaÂł wÂłaÂśnie zagraniczny dziennik z takim zbliÂżeniem na twarz prowadzÂącego ale wedÂług mnie wyglÂąda to obrzydliwie.
Ostatnio zmieniony poniedziałek 04 wrz 2006, 20:44 przez salladyn, łącznie zmieniany 1 raz.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 5 gości