Anita Werner

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

MaÂły surprajz dla Was.
Grezesiu jesteÂś wielki :lol: :lol: :lol: ty nasz wybawco :lol: Black siĂŞ ucieszy :lol: MIaÂłeÂś Âświetnego nosa bo uchwyciÂłeÂś jÂą akurat w najlepszych momentach :!: :lol: :lol: :lol:
Anita rzeczywiscie wyglÂąda bosko (jakie Âładne nogi) na tych zdjĂŞciach, ale czemu nie ma tam godziny oraz informacji na pasku?
Michos zawsze ma racje :lol: Live Anitka jeszce le0ij siĂŞ prezentuje :!:
A paski zostaÂły specjalnie wyciĂŞte przez grzesia aby panowaÂł porzÂądek na zdjĂŞciach :!:
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Pewnie Anitka jutro znĂłw ma wolne i powrĂłci do nas w piÂątek w faktach
Pewnie niestety masz racjĂŞ :(
A mianowicie jak Anitka dawa³ widzom wyk³ad na teamt efektu cieplarnianego i mówi³a non stop o protokole z Kioto który ma byÌ dzsiaj podpisany Nie doœÌ, ¿e oprócz tego ¿e ³¹czy³a siê na z ywo z kimœ i gada³a o tym przez chwileczkê z jakimœ specjalist¹ to jeszce w ka¿dej wolnej chgwili przed serwisem czy innym momencie o tym mówi³a.
I bardzo dobrze ze o tym trÂąbiÂła... to niesamowicie wazna sprawa... i wszyscy sÂą tymzainteresowanioprĂłcz tego debila Busha... :twisted:
Ale wiesz michos, troszeczkĂŞ bagatelizujesz problem efektu cieplarnianego i aktualnego stanu na drogach
Tym tematom trzeba poÂświecaĂŚ duÂżo czasu, no moÂże nie caÂły poranek, ale jednak trzeba uÂświadamiaĂŚ ludzi co nam grozi, jak siĂŞ nie opamiĂŞtamy z wydzielaniem gazĂłw
Mam takie samo wraÂżenie :)
NajwaÂżniejszÂą wiadomoÂściÂą z tego wszytkiego jest fak, Âże Anitka wyszÂła wreszcie z tej cholernej dziury i stoi teraz normalnie jak czÂłowiek Wreszcie wyglÂąda naturalnie i widaĂŚ AnitkĂŞ od gÂłowy aÂż po buciki
No i bardzo dobrze ze jej ju¿ nie stawiaj¹ z dala czy nie ka¿¹ robiÌ innch dziwnych rzczy bo to za³osne...Tylko... nie rozumiem o co z t¹ dziura biega ????
Anitka jak zawsze w Âśrody pojawiÂła siĂŞ w poranku i jak zawsze w poranku wyglÂądaÂła przeÂślicznie
MIÂła czarnÂą bluzkĂŞz biaÂłaymi elementami i biaÂła spĂłdniczkĂŞ
Nic doadaĂŚ nic ujaĂŚ :) Anitka ma wyraxnie innwgo stylistĂŞ w porankach :)
Black, michos i kamuii nie mogÂą ÂżyĂŚ bez siebie.
:lol: :D :lol: :D
Mi teÂż trudno ÂżyĂŚ bez doktorka i nie wiem jak nudno byÂłoby na tym forum bez niego i z doktorkiem niezÂłe jajaca zawsze sÂą
DokÂładnie bez Doktorka to juz nie to samo forum :)

A ja zdaje sie zaczê³am karierê na forum od w¹tku o Waramoœciach i gadek z Faustusem...oraz [aradoksalnie k³ótni z Michosem o Anitkê :D ) w tedy dla mnie Helgê z SS :) ) treaz to inna zupenie dziewczyna ;)

aaaa no i podziĂŞkowania dla Grzesia :)
Android <3
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

I bardzo dobrze ze o tym trÂąbiÂła... to niesamowicie wazna sprawa... i wszyscy sÂą tymzainteresowanioprĂłcz tego debila Busha...
Kamuii proszê cibie nie zaczynaj znowu :!: NIe mieszaj w to USA(wiem o co ci chodzi i nie musisz mi t³umaczyÌ) ale chodzi mi oto, ¿e jak jej dziennikarstwo ma polegaÌ na odczytywaniu z kartki ró¿nych œci¹gniêtych rzeczy z netu i robieniu mi lekcji chemii czy ekologii to ja dziêkuje i jestem przeciwny :!:
A czy wszyscy sÂą tym zainteresowani :?: Jak widaĂŚ po relacjach w mediach to raczej nie :!: Poza tym ta sprawa jest trocxhĂŞ przebrzmiaÂła bo poczÂątek tego sporu miaÂł o wiele wczeÂśniejszy termin a dzsiaj byÂło to tylko finazlizacja :!:
Mam takie samo wraÂżenie
Ty kamuii pownnaÂś mnie zrozumieĂŚ a przynajmiej wiedzieĂŚ o co mi chodzi :!:
Tylko... nie rozumiem o co z tÂą dziura biega ????
Jak to nie rozumiesz :?: PrzecieÂż chyba wiadomo o co chodzi :!: :?:

Tutaj masz caps z poranku z przed 2 tygodni :!:
Obrazek

A tutaj masz caps gdzie wyraÂźnie widaĂŚ Âże Anitka soti normalnie z dzsiejszego poranku :!:

Obrazek

Jeszcze trochĂŞ jaÂśniejsze i wyraÂźniejsze :!:

Obrazek
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

ÂŁukasz pisze:Ale fajnie, Âże wÂśrĂłd forumowiczĂłw zawiÂązaÂła siĂŞ taka wiĂŞÂź. Black, michos i kamuii nie mogÂą ÂżyĂŚ bez siebie.
Hmmm... myœlê, ¿e z ca³¹ pewnoœci¹ mo¿na do tej listy dodaÌ Ciebie £ukaszu i Grzesia :lol: :lol: Bez Was te¿ nie by³oby nam tak kolorowo :smile:
Grzesioo pisze:MaÂły surprajz dla Was.
Ma³y :?: Tak wielkiego prezentu nie znalaz³em jeszcze nigdy nawet pod choink¹ :lol: :lol: :lol: Dziêki :!: A te zmodyfikowane capsy... có¿ za potencja³ twórczy :smile: :lol:
doktorfaustus1 pisze:Anita rzeczywiscie wyglÂąda bosko (jakie Âładne nogi) na tych zdjĂŞciach
Tak, prezentuje siê rewelacyjnie, dlatego te¿ tym trudniej jest mi zrozumieÌ podzia³ dy¿urów w tym pieprzonym Poranku :!: :!: Porada 4 - Anita 1 - SKANDAL :!: Skoro nie stawiaj¹ na jakoœÌ merytoryczn¹ tegowo¿ programu, to niech chocia¿ bêdzie on uczt¹ dla oczu i powierz¹ prowadzenie Anicie :smile: :lol: :twisted:
michos pisze:Ty kamuii pownnaÂś mnie zrozumieĂŚ a przynajmiej wiedzieĂŚ o co mi chodzi :!:
AleÂż Michos, ja - Black Jack - doskonale zdajĂŞ sobie sprawĂŞ z tego, o co Ci chodzi, i CiĂŞ rozumiem. Wiem, Âże Anita powinna w stacji tvn odgrywaĂŚ innÂą rolĂŞ. Ta, ktĂłrÂą gra teraz uwÂłacza jej wartoÂści :!:
michos pisze:Ja osobiœcie jakbym nie by³ fanem Anitki i nie ogl¹da³ poranków dla niej to po 15min bym wy³¹czy³ i myœlê ¿e wiekszoœÌ osób mo¿e tak zrobiÌ.
W serwisach prowadzonych przez to coÂś caÂły czas to samo, w pogodzie caÂły czas to samo, jedna opowiadana historia.
Nie broniê pomys³odawców ''Nowego Poranka'', ale myœlê, ¿e o to w³aœnie chodzi, ¿e ma³o kto ogl¹da ca³y Poranek, pewnie wiêkszoœÌ ludzi robi to po wstaniu z ³ó¿ka w trakcie przygotowaù do wyjœcia z domu, a wiêc mo¿e to trwaÌ od 30 min do godziny :wink:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Tak, prezentuje siĂŞ rewelacyjnie, dlatego teÂż tym trudniej jest mi zrozumieĂŚ podziaÂł dyÂżurĂłw w tym pieprzonym Poranku Porada 4 - Anita 1 - SKANDAL
Tym bardziej, ¿e przed zmian¹ formu³y poranku Anitka mi³¹a zawsze 2 poranki lub nawet czasami zdarza³o siê 4 :!: Naprawdê prowadzenie poranka nie mo¿na nazwaÌ ciê¿k¹ robota bo jest to raptem kilka godzin chodzenia :!: Przypomnê, ¿e kiedyœ Anitka mia³a 2, 3 poranki do godz.12 :!: :!: :!: a nawet czasami zdarza³o siê, ze to siê przeci¹ga³o do 13 a bies³an mia³a a¿ do 14 :!: Od wrzeœnia mia³¹ do 10.40 a teraz znów o godzinê skrócili i koùczy gdzieœ o 9.36 :!: czyli nie doœÌ, ¿e ma mniej poranków to jeszce krócej one trwaj¹ :!:
Tak mnie cholernie ciekawi co ona tam robi jak koĂączy poranek :?: przecieÂż po 9.30 to jeszce jest caÂły dzieĂą :!: i dopiero o tej porze zaczynajÂą przygotowywaĂŚ fakty o 19 :!:
A w to, ¿e pó³ roku przed planowanym startem nowego programu ju¿ nad nim pracuje nie chce mi siê wierzyÌ i chyba ka¿dy myœl¹cy cz³owek raczej w te bajeczki do koùca nie mo¿e wierzyÌ :!: :cry: :cry: :cry:
Ale to popierdolone jest :twisted: :cry:

Aha i przypomnĂŞ, Âże Anitka miaÂła tylko 1 studio 24 w poniedziaÂłek :!: WrĂłciÂł miecugow wiĂŞc Anitka juz nie ma a jak wrĂłci kolenda to chyba nawet to jedno studio bĂŞdzie trudno mieĂŚ :cry: :cry:
Zobaczymy mo¿e jeszce jakieœ studio bêdize mia³¹ :?: ale jak np. w pi¹tek nie przeprowadzi ani rozmowy o 9 ani rozmowy o 18 a w rozmowie o 18 bêdzie jêdrzejowska to bêdzie to oznacza³o ze traktuj¹ j¹ nie powa¿nie :cry: i maj¹ j¹ gdzieœ :cry: bo niby dlaczego Anitka nie mo¿e o 18 po faktach popo³udniowych a reod mog³a :?: Przecie¿ jak prowadzi te fakty to jest w pracy gdzieœ na 8.9 wiêc to wychodzi ok.10h a to nie jest du¿o jak na warunki tvn-owskie i jak na grafik Anitki :!: :cry:
to niech chociaÂż bĂŞdzie on ucztÂą dla oczu i powierzÂą prowadzenie Anicie
Dok³adnie :D :lol: cz³owiek tylko po to wstaje z samego rana :!: :lol: bo wartoœÌ merytoryczna tego¿ poranka nie jest wysoka :!: Czy w ogóle jak¹ œ to wartoœÌ ma :?:
Wiem, Âże Anita powinna w stacji tvn odgrywaĂŚ innÂą rolĂŞ. Ta, ktĂłrÂą gra teraz uwÂłacza jej wartoÂści
No wÂłaÂśnie :cry: :cry: :cry:
Nie broniê pomys³odawców ''Nowego Poranka'', ale myœlê, ¿e o to w³aœnie chodzi, ¿e ma³o kto ogl¹da ca³y Poranek, pewnie wiêkszoœÌ ludzi robi to po wstaniu z ³ó¿ka w trakcie przygotowaù do wyjœcia z domu, a wiêc mo¿e to trwaÌ od 30 min do godziny
Ludzie rano g³ównie s³uchaj¹ radia a w³¹¹czaj¹ ten poranek na kilkanaœcie lub góra 30min :!: Wiêcej normalny cz³owiek nie wytrzyma bo leci tam w kó.³ko to samo :!: Aha i wiadomo jak ktoœ siê spieszy to nawet nie ma czasu zwróciÌ dok³adnie uwagi na prezentera i zorientowaÌ sie o czym on mówi :!: Poza tym nikt wysoko nie oceni pzregl¹du prasy czy rozmowy z prezenterem pogody, sportu czy biznesu :!: :cry:
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Ja myslĂŞ Âże kaÂżdy forumowicz jest waÂżny i kaÂżdy wnosi coÂś nowego :)

Akurat skoĂączyly siĂŞ Fuckty popoÂłudniowe z ANitkÂą, ktĂłra wypadÂła jak zwykle Âświetnie i profrsjonalnie
a wyraÂźnie byÂła kilka razy nawet zadowolona,wszak pojawiÂł siĂŞ jej ulubiony temat samochody
No i Âładny uÂśmiech na koĂącu

Obrazek
Obrazek
Android <3
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

O zaiste, Anita to postawna kobieta, Âżywcem wyciĂŞta z francuskich Âżurnali o modzie! A te ciuszki, ktĂłre ma na sobie pochodzÂą chyba z ,,Royal Colection''? Przynajmniej bardzo przypominajÂą stroje tvn-owskich pogodynek, a te zdaje siĂŞ przyodziewa ta wÂłaÂśnie firma? Czy w napisach koĂącowych pojawia siĂŞ inormacja: PrezenterkĂŞ ubraÂła firma Royal Collection?
A w Faktach dziÂś znowu w dobrej formie!
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

No tak miecugow wrĂłciÂł z urlopu i Anitka teraz nie ma nawet co marzyĂŚ o prowadzeniu studia 24 :!: :cry: Od wtorku tylko on je prowadzi :twisted:
A wczoraj mnie wprost kurwica wziê³a jak w studiu o 18 zobaczy³em t¹ wyw³okê jêdrzejowsk¹ :twisted: NIe doœÌ, ¿e ma³pa jest ca³y dzieù w dniu na ¿ywo i ca³y czas na antenie to jeszce musia¹³ siê wpieprzyÌ so studia :twisted: Tym bardziej jest to chore bo kilka minut przed rozmow¹ prowadzi³a bardzo d³ugi serwis informacyjny podsumuwuj¹ca ca³y dzieù na ¿ywo :twisted: (tzn.chyba ponda 20min :!: ).
MusiaÂła szybciĂłtko z jednego biurka na drugie wskoczyĂŚ :twisted:
Osdtro tam daje wi widaŸÌ, ¿e ona tam jest prawdziw¹ gwiazd¹ tvn24 :!: :twisted:
PrzecieÂż w tym studiu mogÂła byĂŚ Anitka :!: tak jak redo czĂŞsto jest o tej porze po faktach popoÂłudniowych :!: Przygotowanie faktĂłw popoÂłudniowych to naprawdĂŞ nie jest wielki wysiÂłek :!: i jak widaĂŚ moÂżna siĂŞ przygotowaĂŚ do prowadzenia dÂługiego serwisu i dÂługiego wywiadu w ciÂągu krĂłtkiego czasu :!:
Tylko niech mi nikt nie mĂłwi, Âże dlatego jej nie ma bo przygotowuje nowy program bo jest to kompletna bzdura :!: Przeprowadzenie 1 wywiadu do ktĂłrego jakby przygotowujesz siĂŞ caÂły dzieĂą obserwujÂąc rozwĂłj wydarzeĂą nie jest wielkÂą sztukÂą :!:
ktĂłra wypadÂła jak zwykle Âświetnie i profrsjonalnie
a wyraÂźnie byÂła kilka razy nawet zadowolona,wszak pojawiÂł siĂŞ jej ulubiony temat samochody
No i Âładny uÂśmiech na koĂącu
No nie wiem z czego tu mozna sie cieszyÌ :!: :?: Ja tam siê nie ciesze bo to co Anitka prezentuje w porównaniu do tego co by³o kiedyœ w faktach o 19 to jest trochê amatorszczyzna jak na jej mo¿liwoœci :!: Kiedyœ ka¿de s³owo wypowiedziane przez ni¹ by³o bardzo wa¿ne dla niej i zawsze odpowiednio je akcentowa³a a teraz to mówi jak chce i nie wychodzi to dobrze :!: :cry: Przed zapowiedzi¹ jednego materia³u najpierw podnios³a ton mówienia az tu nagle nast¹pi³ wielki spadek tonu :!: (w górê i nagle w dó³). Ostatnio to trochê upodabnia siê do pochanke z tym g³osem a to jest ju¿ nie dobry znak :!: :cry:
O zaiste, Anita to postawna kobieta, Âżywcem wyciĂŞta z francuskich Âżurnali o modzie! A te ciuszki, ktĂłre ma na sobie pochodzÂą chyba z ,,Royal Colection''? Przynajmniej bardzo przypominajÂą stroje tvn-owskich pogodynek, a te zdaje siĂŞ przyodziewa ta wÂłaÂśnie firma? Czy w napisach koĂącowych pojawia siĂŞ inormacja: PrezenterkĂŞ ubraÂła firma Royal Collection?
Najlepsze ciuszki ma w porankach :!: :D W faktach popoÂłudniowych juÂż jej garderoba sÂłabiej wypada :!: Dzisiejsza marynarka moim zdaniem byÂła skromna :!: Nie lubie osobiÂście tej marynarki :!:
Nie w napisach koĂącowych nie pojawia siĂŞ napi kto ubiera AnitkĂŞ :lol:

A zauwaÂżyliÂście, Âże wczorajk w faktach nie byÂło napisĂłw koĂącowych :!: :lol: Chyba graficy tvn-u zaspali i wyszÂło na to Âże chyba te fakty jakieÂś ufoludki przygotowaÂły :twisted: :lol: :!:
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

michos pisze:A zauwaÂżyliÂście, Âże wczorajk w faktach nie byÂło napisĂłw koĂącowych :!: :lol: Chyba graficy tvn-u zaspali i wyszÂło na to Âże chyba te fakty jakieÂś ufoludki przygotowaÂły :twisted: :lol: :!:
Nie ufoludki, tylko krasnoludki i sierotka Marysia. :D :D :D
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Nie ufoludki, tylko krasnoludki i sierotka Marysia.
Idioci zapomnieli, Âże akurat lec afaktyt popoÂłudniowe i trzeba zrobiĂŚ napisy koĂącowe a oni sobie akurat przerwe zrobili :twisted: A moÂże Anitka ich tak oczarowaÂłaa prowadzÂąc fakty, Âże zapomnieli o caÂłym boÂżym Âświecie :lol: :lol: :lol: :?:

Po tym jakiego przed chwilÂą dostaÂłem maila od kogoÂś zmieniÂłem caÂłkowicie zdanie o Anitce i ÂżaÂłuje naprawdĂŞ tego wszytkiego co pisaÂłem o niej do tej p[ory i jak jÂą zawse chwaliÂłem.
Naszej caÂłej Anitce po prostu siĂŞ nie chce pracowaĂŚ i odmawia prowadzenia studia 24 :!: Wiesz co Anitka jakjest to prawda to zawiodÂłem siĂŞ na tobie :!: caÂłkowicie i oÂświadczam Âże sprĂłbujĂŞ juÂż nie pisaĂŚ postĂłw obwiniajÂących kogoÂś za to Âże nie przeprowadzasz wywiadĂłw :!: :!: :!:

Jak ty chcesz najprostsz¹ drog¹ bez przeprowadzania wywiadów osi¹gn¹c sukces w publicystyce to jesteœ w b³êdzie i przekonasz siê ¿e upadek z wysokiego progu bêdzie bola³ i to bardzo mocno :cry: :twisted:

Aha i jeszce jest jeden powĂłd przez ktĂłry nie mam ochoty dalej tobie pisaĂŚ :!: WidzĂŞ Âże masz to wszytko gdzieÂś :cry:

POiwme tak: Anitce udeÂżyÂła do gÂłowy woda sodowa i myÂśli Âże jest dobra i wywiady sa jej nie potrzebne do niczego :!: i myÂśli Âże jest w tym Âświetna jak wszyscy wiemy Âże tak nie jest :!: :cry:

Dziennikarz dla ktĂłrego kontakt z czÂłowiekiem nie jest waÂżny nie jest dziennikarzem :twisted: To chyba tylko osoba ktĂłra robi to dla kasy a z powoÂłania wcale dziennikarzem nie jest :!:i powinna wrĂłciĂŚ do tego co kocha czyli rajdĂłw samochodowych i ÂścigaĂŚ siĂŞ samochodzikami :twisted:

Obawiam siĂŞ, Âże iwle z tych postĂłw co napisaliÂśmy jest nieprawdÂą i w tej chwili moÂż byĂŚ nam tylko smutno jak bardzo siĂŞ mylilismy w stosunku do naszej Anitki :cry: :cry: :cry:

Cholera zawiodÂłem siĂŞ na niej :cry: :cry: :cry: a to najbardziej boli bo teraz te posty moje nie majÂą Âązdnej wartoÂści :cry: i nie wiem po co ani dla kogo byÂły one pisane :cry: :cry: :cry:

MoÂżna powiedzieĂŚ, Âże Anitce sie nie chce i inni muszÂą zapierdalaĂŚ :!: :cry: :twisted:

Chyba powoli nas tracisz :cry:
Zobaczymy czy podpadnie mi jeszce czymÂś ale o tym siĂŞ przekonam za kilka dni a juÂż dzsiaj mogĂŞ powiedzieĂŚ, Âże jest na to cieĂą szansy ale bez nadziei :cry: :cry: :cry: :?:

Zapoewniam was, Âże mam powody aby tak pisaĂŚ :cry: :cry: :cry:

PO prostu Anitce sodĂłwka do Âłba uderzyÂła :cry: :cry: :cry:
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

hmm no có¿ nie³adnie Anitko ,nie³¹dnie jeœli to rzeczywiœcie prawda... :cry:
Ale z drugiej strony to ze telewizja kÂłamie wiadomo od dawna tyle ze nie wiadomo kto kÂłamie w telewizji...
NauczyÂłam siĂŞ nie oceniaĂŚ pewnych telewizyjnych decyzji i sytuacji pĂłki nie mam pewnoÂści wiĂŞc i Anitki na razie nie potĂŞpiam bo jest i inna sprawa , moze to znowu nie tak jak myÂślimy nie warto siĂŞ denerwowac od razu moze ma bardzo duzo roboty i ona chce mieĂŚ teÂż chwilĂŞ czasu dla siebie a jest to teÂż trochĂŞ bez sensu bo jak wiemy ona ma fuckty i poranki tylko 2-3 razy a co z resztÂą dni ?w tedy chyba nie odmawia ? a wiĂŞc coÂś tu Âśmierdzi dalej...
Android <3
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

no widzisz michos, po co byÂło tak wychwalaĂŚ Anite i obwiniaĂŚ innych? tylko na gÂłupka wyszedÂłeÂś :mrgreen: :arrow:
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

moze to znowu nie tak jak myÂślimy nie warto siĂŞ denerwowac od razu moze ma bardzo duzo roboty i ona chce mieĂŚ teÂż chwilĂŞ czasu dla siebie a jest to teÂż trochĂŞ bez sensu bo jak wiemy ona ma fuckty i poranki tylko 2-3 razy a co z resztÂą dni ?w tedy chyba nie odmawia ? a wiĂŞc coÂś tu Âśmierdzi dalej...
Wystarczy do jesnaj cholery zostaÌ 1,5h wiêcej w pracy lub przyjœÌ do pracy 2h wczeœniej wiêc to nie jest do jasnej cholery du¿o roboty :!:
PO prostu Anitce siĂŞ nie chce :cry: Czasami nawet odnosiÂłem takie wraÂżniee, Âże oan sie nudzi przeprowadzajÂąc wywiady i wcalke nie robi tego z pasjÂą tylko odpierdala paĂąszczyznĂŞ do ktĂłrej jest zmuszana :!: :cry:
TrochĂŞ zaczynam nie wierzyĂŚ w to, Âże jĂŞdrzejowska po caÂłym dniu pracy w dniu na Âżywo jest az tak bardzo spragniona przeporwadzaĂŚ jeszce wywiad :!: :?:
MyÂślĂŞ, Âże to Anitce siĂŞ nie chce i inni muszÂą zapieprzaĂŚ podwĂłjnie :!:

Wczoraj mieliÂśmy niezbity dowĂłd na to, Âże Anitce siĂŞ raczej nie chce :cry:

A wiĂŞc Anitko droga jak takie podejÂście bedziesz miaÂła dalej to nie licz na Âżaden sukces swojego programu a raczej licz siĂŞ z tym Âże poniesiesz klĂŞske i na tym zakonczysz swojÂą karierĂŞ :!: :cry: :twisted:

Anitka nie luiboi czytaĂŚ, pewno pisac teÂż nie lubio, nie lubi rozmawiac i mieĂŚ kontakt z czÂłowiekiem wiĂŞc jak tego nie lubi to nie nadaje siĂŞ ne dziennikarza i raczej niech wrĂłci do poprzedniej roli :!: :?: :cry:
no widzisz michos, po co byÂło tak wychwalaĂŚ Anite i obwiniaĂŚ innych? tylko na gÂłupka wyszedÂłeÂś
Na zadengo gÂłupka nie wyszedÂłem tylko po prostu dowiaduje siĂŞ Âże z naszÂą AnitkÂą jest coÂś nie tak :cry:
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

no jak nie wyszedÂłeÂś? padaÂłeÂś jej pod same stĂłpki, a wychodzi na to Âże ona cie obcasikiem jeszcze dociskaÂła do ziemi :D :arrow:
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Nietety teraz sÂą 2 moÂżliwoÂści co do tego co siĂŞ dzieje...
1.
a) Albo nasza Anitka odmawia prowadzenia magazynu 24 h bo jest zmêczona i nie ma ochoty jeszcze bardziej zapierdalaÌ.jest M³oda i nie ma siê co dziwiÌ...Moze by tak ze te padalce specjalnie dawali jej te magazyny w tedy gdy ma poranek to ona powiedzia³a ze nie...to oni to w takim razie w wolne dni tez nie dostaniesz... i kó³ko siê zamyka
b) Anitka robi to bo to olewa a olewa to dlatego ze juÂż raz jÂą skrzywdzili i nie chce daĂŚ siĂŞ 2 gi raz zgnojiĂŚ... i po co ma siĂŞ wysilaĂŚ jak oni tego nie doceniÂą...
2.By³a kiedyœ taka ksia¿ka "Prawdziwy w³adca Pierœcieni"- jakiœ rusek napisa³ wed³ug niego Frodo gandalf i Hobbici uknuli spisek przeciw sarumanowi i Sauronowi, chcieli w³¹dzy tylko dla siebie...a reszta to tylko negatywny PR Shire ;)
Mo¿e i tu tak by³o moze Anitka w pewnym momencie uzna³a siê za tak wielk¹ gwiazdê ze uzna³a ze nie bêdzie prowadzi³a Fucktow z D¿astin¹... wiêc jej podziekowali a potem ona wielce obra¿ona w porankach siedzia³a... :? Moze wystêpy goœcinne a*tomata zawdziêczamy tylko i wy³¹cznie Anitce i temu ze nie chcia³o jej siê prowadziÌ Fucktów...

No có¿ teorie s¹ 2... a prawda...? no ó¿ jak to by³ w pewnym m¹drym serialu X-Files... The truth is out there :)

Tu nie jest Arrow kwestia wyjÂścia na gÂłupka czy nie na gÂłupka tylko zawodu na kimÂś...w dodatku nie wiemy jak to jest naprawdĂŞ...

aha :? czyli Anitka sie juÂż napracowaÂła... nie byÂło jej w Fuckatch
Android <3
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 19 gości