Anita Werner

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Ale cisza :sad: Ponuro, zimno, wietrznie, ÂśnieÂżnie... No ale przynajmniej Kamuii Âżyje i ma siĂŞ caÂłkiem nieÂźle :lol: To dobry znak :!:
A gdzie Anita :?: Tak siĂŞ sprzykrzyÂłem :sad: MiaÂłem nadziejĂŞ, Âże dziÂś pojawi siĂŞ w faktach, ale nic z tego... :sad: A i jutro znowu jej nie bĂŞdzie :sad: Chyba uschnĂŞ z tĂŞsknoty... :sad:

W dodatku miaÂłem zbyt wiele wolnego czasu w weekend, a co za tym idzie zbyt wiele czasu na myÂślenie o czym innym niÂż praca. A myÂślÂą przewodniÂą byÂł oto ten fragment:
W sobotĂŞ... zazwyczaj staram siĂŞ zapomnieĂŚ o pracy, ale zazwyczaj mi siĂŞ nie udaje.
I jaka¿ mnie z³oœÌ ogarnia³a, gdy uœwiadamia³em sobie, jak ciê¿ko musi byÌ Anicie, kiedy wspomina jak niegdyœ w weekendy prowadzi³a g³ówne fakty...
Domyœlam siê jak ona mo¿e siê czuÌ, bo ja w ca³ym swym amoku bezradnoœci musia³em wyjœÌ z domu, ¿eby nie zrobiÌ czegoœ g³upiego (za przyk³ad czegoœ g³upiego podajê wyrzucenie telewizora przez okno :lol: :twisted:).
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
kawiocha

Post autor: kawiocha »

Black Jack '62 pisze: ja w ca³ym swym amoku bezradnoœci musia³em wyjœÌ z domu, ¿eby nie zrobiÌ czegoœ g³upiego (za przyk³ad czegoœ g³upiego podajê wyrzucenie telewizora przez okno :lol: :twisted:).
No i jak byÂś oglÂądaÂł AnitĂŞ?
Zamiast tego proponujĂŞ przeprowadzenie siĂŞ do tego samego bloku co Anitka - drzwi w drzwi z miÂłoÂściÂą swego Âżycia :serce:
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

No ale przynajmniej Kamuii Âżyje i ma siĂŞ caÂłkiem nieÂźle To dobry znak
Hehe no ÂżyjĂŞ ;) i mam siĂŞ odpukaĂŚ dobrze jak mam nadziejĂŞ wszyscy z nas :lol: cieszĂŞ siĂŞ teÂż ze poczytujesz do za dobry znak ;)Ale zaczeÂłam w koĂącu pisaĂŚ swojÂą prace licencjackÂą wiĂŞc staram siĂŞ nie mieĂŚ czasu na neta ;)
I jaka¿ mnie z³oœÌ ogarnia³a, gdy uœwiadamia³em sobie, jak ciê¿ko musi byÌ Anicie, kiedy wspomina jak niegdyœ w weekendy prowadzi³a g³ówne fakty...
Domyœlam siê jak ona mo¿e siê czuÌ, bo ja w ca³ym swym amoku bezradnoœci musia³em wyjœÌ z domu, ¿eby nie zrobiÌ czegoœ g³upiego (za przyk³ad czegoœ g³upiego podajê wyrzucenie telewizora przez okno ).
DokÂładnie musi byĂŚ na to masakrycznie... wkur....na szczegĂłlnie jaki widzi kto zajmuje jej miejsce... niestety na jej powrĂłt nie ma szans... ani nadzieji ani cienia...
A co do telewizora to skoro masz go wyrzucac to ja np... nie mam w Poznaniu po co siĂŞ ma marnowac mozesz mi wysÂłaĂŚ ;) :girl:
Android <3
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

WyrzuciÂłbym go, gdybym zobaczyÂł i usÂłyszaÂł au+tomata na szczĂŞÂście udaje mi siĂŞ na niego nie natrafiaĂŚ podczas przeglÂądĂłw tv :twisted:
Ale gdyby to kiedyÂś nastÂąpiÂło, to zastanowiĂŞ siĂŞ nad tym co zrobiĂŚ z odbiornikiem tv. TwojÂą propozycjĂŞ wezmĂŞ pod rozwagĂŞ. Ale wtedy bĂŞdziesz musiaÂła pÂłaciĂŚ abonament rtv :lol:

A gdzie Michos :?: Czy jego milczenie oznacza, Âże Anity nie byÂło w Poranku :?:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Z tego co wiem michos nie ma czasu... a z gg wynikaÂło ze raczej Anitka nie byÂła z byt dobra w poranku...
Ale wtedy bĂŞdziesz musiaÂła pÂłaciĂŚ abonament rtv
Jasneeeee ;) to ja powiem a*tomatowi zeby z nienacka wyskoczyÂł jak bĂŞdziesz oglÂądaÂł :)
Android <3
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Lepiej nie prowokuj Kamuii, bo jeszcze siĂŞ okaÂże, Âże chĂŞĂŚ wyrzucenia bĂŞdzie silniejsza - szkoda telewizora :lol:
Anita w tym tygodniu - wszystko na to wskazuje - pracowaÂła na zwiĂŞkszonych obrotach :wink: . Najpierw dwa Poranki w TVN24, teraz popoÂłudniowe. ciekawe, czy bĂŞdzie faktach jutro :?:
Ach, jak ona musi kochaĂŚ te cacka na czterech koÂłach. Jak siĂŞ rozmarzyÂła podczas zapowiedzi materiaÂłu.

PS Jeszcze jedno. DziwiĂŞ siĂŞ pani reporter Sakowskiej, iÂż bĂŞdÂąc w posiadaniu tak piĂŞknego imienia ''Magdalena'' czĂŞÂściej posÂługuje siĂŞ skrĂłtem brzmiÂącym trochĂŞ mniej piĂŞknie ''Magda'' :?: :smile:
Ostatnio zmieniony czwartek 03 mar 2005, 18:29 przez Black Jack '62, łącznie zmieniany 1 raz.
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Sakowska jest w ogĂłle bardzo Âładna. ChociaÂż lepiej jej byÂło we wczeÂśniejszej fryzurze. Ja lubiĂŞ dÂługowÂłose. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

No tak, masz racjĂŞ - niezÂła. Pewnie niedÂługo awansuje na prezenterkĂŞ :?:
Ale najpierw musi trochĂŞ pobiegaĂŚ :lol:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

A przed chwil¹ Anita podk³ada³a g³os do materia³u Marka Nowickiego. W Faktach g³ównych oczywiœcie. :D :D :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

a na stronce http://www.itvn.pl na stronie g³ównej obok Miszczaka Rogalskiego Majewskiego pojawia sie twarz Anity w tle studia FAKTÓW- tego starego studia.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Jak to podkÂładaÂła gÂłos ???? o co biega oglÂądaÂłam Fuckty ale nie sÂłyszaÂłam jej i po cholerĂŞ miaÂła by podkÂładaĂŚ gÂłos ???
Android <3
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

No to przecie¿ ró¿ni reporterzy podk³adaj¹ sobie nawzajem g³os. Œp. Paw³owski te¿ podk³ada³, gdy ju¿ wróci³ do TVNu, ale jeszcze nie na wizjê. By³ materia³ Marka Nowickiego i podk³ada³a g³os za wypowiedzi jakiejœ amerykanki. Przecie¿ zawsze siê tak podk³ada, a ¿e amrykanka to kobieta, wiêc g³os musia³a te¿ pod³o¿yÌ kobieta. A jak wiadomo w redakcji Faktów jest ma³o kobiet: Kasia Kolenda w Rzymie, S³awiùska w USA, Czerwiùska mo¿e mia³a dziœ wolne, wiêc pad³o na Anitê.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

No tak :twisted: Po tym wszystkim, co Anita robi³a dla faktów g³ównych teraz spotyka j¹ ''zaszyt'' t³umaczenia, czy podk³adania g³osu w materia³ach :twisted:
Co za poniÂżenie :!: :twisted: A wiĂŞc teraz zasÂługuje tylko na to, by w kawaÂłku materiaÂłu pojawiaÂł siĂŞ jej gÂłos i to w dodatku w tÂłumaczonej czyjejÂś kwestii :?: :twisted:
JuÂż bardziej upokorzyĂŚ chyba jej nie mogÂą :twisted: :twisted: Ale moÂże siĂŞ mylĂŞ :twisted: MoÂże wkrĂłtce okaÂże siĂŞ, Âże Anita Âściera kurze z biurka przed fucktami :twisted: Dobrze, Âże nie oglÂądaÂłem tych pier....nych fucktĂłw, bo juÂż byÂś chyba nie miaÂła Kamuii Âżadnych szans na mĂłj telewizor :!: :wink:

A dzisiejsze popo³udniowe, có¿ wszystko wskazuje na to, ¿e Anita ju¿ ustabilizowa³a siê w prowadzeniu, by³o spox :smile: Tu przynajmniej gra pierwsze skrzypce, coprawda w mniejszej rang¹ ''kapeli'', ale jednak pierwsze :!:


I bym zapomniaÂł z tego wszystkiego.
To miaÂł byĂŚ konkurs pt.: ''Czyje to usta?'', ale wszyscy od razu zgadnÂą, wiĂŞc nie ma sensu pytaĂŚ :lol: :wink:, wiĂŞc po prostu niech to bĂŞdzie dodatek do dyskusji pt.: ''Rola Anity w To my'':

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Ostatnio zmieniony sobota 05 mar 2005, 12:33 przez Black Jack '62, łącznie zmieniany 1 raz.
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Taaa wiĂŞkszy zaszczyt nie mĂłgÂł Anitki spotkaĂŚ... :?
Moze jeszcze tÂłumaczyĂŚ depesze w piwnicy albo zamiataĂŚ w MBC....

Niestety ale nie potrafiÂą wÂłasciwie oceniĂŚ Anitki naszej....
PopoÂłudniowe prowadziÂła fajnie ale ubranie chyba za Âśmietnika wyciÂągnĂŞÂła... co ona miaÂła na sobie od Kajdanowicza to poÂżyczyÂła czy jak ??? przecieÂż to byÂło na niÂą za duze i Âźle skrojone koszmar istny... Ale za to prowadziÂła fajnie i z uÂśmiechem ;)
Android <3
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Masz racjê Kamuii. Wczoraj jakoœ mi to umknê³o spod klawiatury. Ta marynara jest fatalna. Proszê, jak ktoœ ma mo¿liwoœÌ dostania siê do szafy prezenterów, to b³agam niech wykradnie tê marynarê i porzuci w najbli¿szym œmietniku :lol: No i ten top - koszula zapiêta pod sam¹ szyjê. O co chodzi, to jest jakiœ powracaj¹cy trend wœród prezenterek :?: Powracaj¹cy, bo ju¿ kiedyœ - jeszcze w g³ównych - Anita te¿ tak eksperymentowa³a ze strojami. A mo¿e po prostu nie znam siê na obowi¹zuj¹cych trendach :?: Ale wiem jedno: to co modne, z regu³y nie prezentuje siê najlepiej.
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości