Justyna Pochanke

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

To straszne... teraz w Faktach bĂŞdzie straszyĂŚ ich redaktor naczelny :devil:
Mam nadziejĂŞ, Âże po urlopie pani Justyna wrĂłci do swoich kÂąsliwych komentarzy po materiaÂłach, ostatnio ich zaniechaÂła, a szkoda.
Ciekawe ile ten urlop potrwa...
Ps. Fani chyba nie idÂą na urlop? :>
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Post autor: salladyn »

terraX pisze: ...Fani chyba nie idÂą na urlop? :>
Jak zwykle bêdziemy szukaÌ nowych informacjii o Justynie, ciekawych wywiadów, artyku³ów.Ten w¹tek jeœli zamiera to tylko pozornie.Fani Justyny nigdy nie œpi¹ :twisted: :D Z reszt¹ ty TerraX najlepiej o tym wiesz :D
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

I ciekawe gdzie StyÂśka bĂŞdzie szukaĂŚ tego sÂłoĂąca... :lol:

A na urlopie wydaje mi siĂŞ, Âże bĂŞdzie 2 tygodnie ;) chcoĂŚ moÂże (naszczĂŞÂście nie musi :lol: )na dÂłuÂżej, bo zasÂługuje na niego. :P Ale jednak to byÂłoby za dÂługie rozstanie. :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
pochanke - fan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 499
Rejestracja: środa 28 wrz 2005, 23:56
Lokalizacja: góry i doliny

Post autor: pochanke - fan »

Obrazek... ja juÂż siĂŞ stĂŞskniÂłem Obrazek
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Post autor: salladyn »

No a któ¿ z fanów Justyny nie têskni i nie cierpi. :cry:
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
pochanke - fan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 499
Rejestracja: środa 28 wrz 2005, 23:56
Lokalizacja: góry i doliny

Post autor: pochanke - fan »

nie nowe zdjĂŞcie z VIVY

Obrazek

heh, ciekawe kiedy siĂŞ doczekam StyÂśki jeszcze raz w tak odlotowej kiecce :P

zdjecie w caÂłoÂści -- >t u t a j

p.s. wracaj szybko !
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

pochanke - fan pisze:

heh, ciekawe kiedy siĂŞ doczekam StyÂśki jeszcze raz w tak odlotowej kiecce :P

No nie tylko kiecka zasÂługuje na uwagĂŞ, popartrzcie na buty- panterka!! 8)
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

W jesiennej serii "Szymon Majewski Show" w "Rozmowach w tÂłoku" bĂŞdzie parodiowana Justyna Pochanke !!!
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

czytaÂłem gdzieÂś o tym :P chyba na forum w temacie o SMS byÂło. :P Ciesze siĂŞ, Âże bĂŞdzie. :D Ciekawe jak jÂą zrobiÂą. :D :tanczy:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Post autor: salladyn »

Ja œwietnie parodiuje Pochanke :D Na prawdê. Nawet mam podobny (trochê metaliczny) do niej g³os. Akcentuje tak jak ona i uk³adam fikcyjne zapowiedzi materia³ów, a moi znajomi boki zrywaj¹ :lol: Z tego wniosek ¿e musze byÌ dobry :D
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

podmark pisze:W jesiennej serii "Szymon Majewski Show" w "Rozmowach w tÂłoku" bĂŞdzie parodiowana Justyna Pochanke !!!
Wiemy wiemy :arrow: http://pl.wikipedia.org/wiki/Szymon_Majewski_Show "W przygotowaniu" na dole.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Jak mo¿na parodiowaÌ Pochanke? Ciê¿ko mi to sobie wyobraziÌ, aczkolwiek mo¿na. Ona ma doœÌ charakterystyczne rr, tak jakoœ je przed³u¿a czasami. Ponadto na pewno bêd¹ teksty typu: prroszê paùstwa i inne typowe dla niej odzywki. No i na pewno wpadki, pewnie bêdzie jak macha rêkoma. :devil: Stroje te¿ pewnie bêd¹ odpowiednio charakterystyczne. A kto j¹ zagra? Obstawiam, ¿e Joanna Wilk. :D
Ja Âświetnie parodiuje Pochanke
[ot]A ja DodĂŞ, KaziĂŞ, swoich nauczycieli i Benedykta XVI! :devil: Bez odbioru![/ot]
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Marcin pisze:A kto jÂą zagra? Obstawiam, Âże Joanna Wilk. :D
No i tak bedzie :D przynajmniej tak wynika z tego grafiku na stronie co :: Kamil podaÂł. ;)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

LiczĂŞ, Âże Justyna bĂŞdzie dobrze zrobiona, zwÂłaszcza mimika, sposĂłb mĂłwienia i akcentowania, zwany pianiem :devil: Olejnik w SMSie nie wyszÂła, ale np Paradowska jest kapitalna- ma charakterystyczny sposĂłb mĂłwienia, a Olejnik choĂŚ caÂła jest charakterystyczna, to nie byÂła tak zabawna. Sparodiowanie dziennikarza musi byĂŚ wyzwaniem dla autora dialogĂłw... problemem moÂże byĂŚ nie jak majÂą mĂłwiĂŚ, tylko co majÂą mĂłwiĂŚ, bo dziennikarze-przeciwnie do politykĂłw- Âżadnych kontrowersyjnych sÂądĂłw nie wygÂłaszajÂą.

Salladyn, moÂże podrzucisz jakiÂś filmik ze swoja parodiÂą? :P
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Post autor: salladyn »

Filmiku nie podrzucĂŞ ale nagranie audio jaknajbardziej :D

JustynĂŞ wbrew pozorom bardzo Âłatwo naÂśladowaĂŚ. Ona uwielbia przeciÂągaĂŚ sÂłowa.
Naprzyk³ad Ogl¹daj¹ paùstwo Faktyyyyyyyy :D Poza tym jej zpowiedzi do materia³ów s¹ bardzo charakterystyczne. Lubi przeciwstawiaÌ ze sob¹ wyrazy,
np. Prezydent milczy, premier czeka a platforma krzyczy :lol:
No i to sÂłynne juÂż niedomykanie ust po zakoĂączeniu mĂłwienia i ten cudowny uÂśmiech (ktĂłrego niestety nie potrafiĂŞ powtĂłrzyĂŚ). No i wreszcie ten metaliczny tembr gÂłosu.
Nie jest trudno JustynĂŞ sparodiowaĂŚ.ByĂŚ moÂże dlatego Âże jesteÂśmy jej fanami i oglÂądamy jÂą na okrÂągÂło :P
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości