Szkło kontaktowe

Dyskusje na temat informacyjnych kanałów TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re:

Post autor: piotrek888 »

Camilo pisze: Coś wydaje mi się w ogóle, że z Kuźniarem zaczynają już kombinować pod kątem jego ewentualnego odejścia
Przynajmniej w jego przypadku, choć to będzie strata dla Poranka, umieją powiedzieć wystarczy. Co prawda Kuźniar się jeszcze nie znudził i długo mógłby jeszcze Poranek pociągnąć, ale każdy chce się rozwijać a nie stać w miejscu. Tego nie można powiedzieć o Poradzie, to już jest masakra. Ile można męczyć widzów? Ja już mam dość. Niech Żebrowski przyjedzie do Poranka za Poradę, jest świetny w tym co robi od piątku, odpoczywam z nim. I umie się znaleźć w każdej sytuacji oraz nie kapuje odwrotnie.
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: "Szkło kontaktowe" TVN24

Post autor: epsztajnek »

W reklamówce dzisiejszego SK występują córeczki Dąbrowy i Markowskiego ( z okazji nadchodzącego Dnia Dziecka )
Przyznam , że ostatnie zdanie "Rurku, proszę wytrzeć ten stół, bo jest brudny" rozbawiło mnie do łez :lol2:
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Grzesiek Markowski został nowym felietonistą "Wprost". Prowadzi rubrykę pt. "bajki polityczne".
A Iwaszkiewicz jest chyba następcą Łepkowskiej, bo jej nie ma już od paru miesięcy...
Efcia
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 210
Rejestracja: poniedziałek 23 lis 2009, 16:22

Re: "Szkło kontaktowe" TVN24

Post autor: Efcia »

W ubiegłym tygodniu Grzegorz Miecugow mówił, że P. Łepkowska zrezygnowała, bo chyba jakieś inne plany miała i że się "miło pożegnali". Ja jestem zadowolona, Pan Iwaszkiewicz zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie, w dodatku z moim ulubionym Wojciechem Zimińskim 8)
RBB
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 117
Rejestracja: środa 28 lip 2010, 23:59
Lokalizacja: Łódź

Re: "Szkło kontaktowe" TVN24

Post autor: RBB »

Może mi ktoś powiedzieć, dlaczego wczoraj nie prowadzili programu w studiu, było dwóch prowadzących i jakiś inny komentujący?
http://www.youtube.com/watch?v=F82af12lfoc <-- Mój własny film na konkurs w YouTube - Internet For Peace (byłem operatorem). Oglądajcie i oceniajcie :)
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Niedzielny duet Markowski-Dąbrowa to jedyna gwarancja, że jak człowiek wróci po urlopie, to nie dostanie od razu szoku i traumy na myśl o tym, co się przez ostatnie 3 tygodnie zdarzyło. 8)
RBB pisze:Może mi ktoś powiedzieć, dlaczego wczoraj nie prowadzili programu w studiu, było dwóch prowadzących i jakiś inny komentujący?
Pewnie jakieś wydanie wyjazdowe było.
RBB
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 117
Rejestracja: środa 28 lip 2010, 23:59
Lokalizacja: Łódź

Re: "Szkło kontaktowe" TVN24

Post autor: RBB »

Czy wysłaliście kiedyś SMS do Szkła i pojawił się na ekranie? Jeśli tak, to jak pamiętacie, to powiedzcie co napisaliście :)
http://www.youtube.com/watch?v=F82af12lfoc <-- Mój własny film na konkurs w YouTube - Internet For Peace (byłem operatorem). Oglądajcie i oceniajcie :)
shortise
Początkujący
Początkujący
Posty: 107
Rejestracja: poniedziałek 03 maja 2010, 16:33
Lokalizacja: Katowice-Śródmieście

Re:

Post autor: shortise »

Camilo pisze:...
RBB pisze:Może mi ktoś powiedzieć, dlaczego wczoraj nie prowadzili programu w studiu, było dwóch prowadzących i jakiś inny komentujący?
Pewnie jakieś wydanie wyjazdowe było.
Prawdopodobnie nadawane z Kostrzyna, gdzie odbywał się Przystanek Woodstock.
5 lat na forum ;)

Na innym forum także @brk
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: "Szkło kontaktowe" TVN24

Post autor: Greg Haus »

Chyba raczej Ełk...
pixie
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 270
Rejestracja: poniedziałek 09 sie 2010, 11:26

Re: "Szkło kontaktowe" TVN24

Post autor: pixie »

Przedwczoraj pokazali w Szkle kontaktowym filmik jak jakis mężczyzna wywija na słupie. (Przepraszam, nie wiem jak to inaczej ujać :lol2: )
Ktoś wie gdzie moge znaleźć to nagranie?
Fuxiasty
Początkujący
Początkujący
Posty: 112
Rejestracja: poniedziałek 09 sie 2010, 13:32

Re: "Szkło kontaktowe" TVN24

Post autor: Fuxiasty »

pixie pisze:Przedwczoraj pokazali w Szkle kontaktowym filmik jak jakis mężczyzna wywija na słupie. (Przepraszam, nie wiem jak to inaczej ujać :lol2: )
Ktoś wie gdzie moge znaleźć to nagranie?
Oczywiście na youtube.com - http://www.youtube.com/watch?v=2H1zjRU8 ... r_embedded ;)
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: "Szkło kontaktowe" TVN24

Post autor: piotrek888 »

Sobotni odcinek w ogóle był bardzo udany, zwłaszcza przez nową fryzurę :lol2:
sylwiagfan
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 101
Rejestracja: wtorek 09 mar 2010, 13:12

Re: "Szkło kontaktowe" TVN24

Post autor: sylwiagfan »

:lol2: ęruzyrf ąwon zezrp azczsałwz, ynadu ozdrab łyb elógo w kenicdo intoboS
Fuxiasty
Początkujący
Początkujący
Posty: 112
Rejestracja: poniedziałek 09 sie 2010, 13:32

Re: "Szkło kontaktowe" TVN24

Post autor: Fuxiasty »

piotrek888 pisze:Sobotni odcinek w ogóle był bardzo udany, zwłaszcza przez nową fryzurę :lol2:
Tak, wczoraj jedna z osób dzwoniących stwierdziła, że Grzesiek nie wygląda już tak grzecznie jak przed zmianą. Kamil także przyznał, że zaczyna się go bać. :D
Ogólnie rzecz biorąc, bardzo odpowiada mi 'Szkło kontaktowe' prowadzone przez Pana Markowskiego i komentowane przez Pana Dąbrowę. W młodych siła! ;)
pixie
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 270
Rejestracja: poniedziałek 09 sie 2010, 11:26

Re: "Szkło kontaktowe" TVN24

Post autor: pixie »

piotrek888 pisze:Sobotni odcinek w ogóle był bardzo udany, zwłaszcza przez nową fryzurę :lol2:
haha, doookładnie. Nie mogłam z tego. Jak to było? `podoba się panu swoja nowa fryzura? Wygląda pan niezwykle łobuzersko xD


ii Fuxiasty - dziękuje za link ;)


Ktoś wczoraj zadzwonił i powiedział, że lubi ten duet, bo nie mówi przez zaciśnięte zęby.
Ja przyznam, że lubie wszystkich prowadzących jak i komentujących. Nie mam ulubionych chyba.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości