Debata Wałęsa - Jaruzelski w TVN

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Ta baba jest beznadziejna. Ona jest beznadziejnie stronnicza, a jej program jest do kitu. Lepiej wybraĂŚ nie mogli. JuÂż lepiej zrealizowaÂłaby to Monika Olejnik, ktĂłrej teÂż nie lubiĂŞ. I nie na Âżywo... PoraÂżka.
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

1
ÂŁukasz pisze:Super, kobieta z poprzedniej epoki, ktĂłra rozmawiajÂąc z premierem Millerem caÂły czas z nim flirtowaÂła i go kokietowaÂła - a on jÂą. Niewygodnych pytaĂą nie byÂło. I tu teÂż nie bĂŞdzie.
£ukaszu chyba nie wiesz co piszesz. Po raz kolejny dajesz dowód jak wielkim ignorantem jesteœ. Ale wyobraŸ sobie, ¿e bêdê tak mi³y i kolejny ju¿ raz podam odpowiedni link. Proszê przeczytaj kim jest Barbara Czajkowska, kiedy zaczyna³a pracê i czy rzeczywiœcie jest cz³owiekiem "poprzedniej" epoki. ZwróÌ równie¿ uwagê na konkurentów wymienionych w artykule oraz tytu³ gazety. Po prostu brak mi s³ów. PS nie chcê siê powtarzaÌ i nie powiem, ¿e po raz kolejny .... (dobrze wiesz co zrobi³eœ.)

http://www.rzeczpospolita.pl/gazeta/wyd ... _a_12.html

2

Tobi nie wzruszajÂą mnie twoje wypowiedzi. WidzĂŞ, Âże nie pamiĂŞtasz, ale juÂż drugi lub nawet trzeci raz wyskakujesz z tego typu hasÂłem.
BEZ KOMENTARZA. JesteÂś Bezndziejny, a szanowaÂłem Ciebie do dziÂś.
NieÂśmiaÂło zauwaÂżam, Âże to Ty pisaÂłeÂś do mnie na gg...
Czasami zachowujesz siĂŞ jak dziecko. SÂądzĂŞ, Âże wÂłaÂśnie Tobie brakuje teraz argumentĂłw, wiĂŞc obracasz siĂŞ na piĂŞcie, krzyczysz i grozisz.
Szkoda bo w TVP zapewne zabraknie niewygodnyh pytaĂą, zas w TVN na pewno byÂłaby to Âżywa dyskusja, no i z wiĂŞkszym romachem profesjonalizmem by to widowisko byÂło przedstawione
Najpierw posÂługujesz siĂŞ tak "mocnymi" argumentami, potem masz pretensje, Âże ktoÂś CiĂŞ krytykuje.

3

Marcinie gratulujĂŞ uÂżytych argumentĂłw. WidzĂŞ, Âże podobnie jak ÂŁukasza i Ciebie nie staĂŚ na inne argumenty. ZresztÂą Twoja ostatnia wypowiedÂź
Ta baba jest beznadziejna. Ona jest beznadziejnie stronnicza, a jej program jest do kitu. Lepiej wybraĂŚ nie mogli. JuÂż lepiej zrealizowaÂłaby to Monika Olejnik, ktĂłrej teÂż nie lubiĂŞ. I nie na Âżywo... PoraÂżka.
pozbawiona jest jakichkolwiek argumentĂłw. Uciekasz siĂŞ jedynie do prymitywnych obelg. WidzĂŞ, Âże tylko na tyle CiĂŞ staĂŚ. Szkoda, myÂślaÂłem, Âże powoli wyrastasz z niektĂłrych zachowaĂą. A jeszcze kilkanaÂście dni temu miaÂłeÂś do mnie pretensje o uÂżywanie nazwy "Na durnej". Teraz sam udowodniÂłeÂś jak rzeczowe dyskusjĂŞ lubisz prowadziĂŚ.

3
Sprawa emisji programu - nie wiem, czemu nie dadzÂą tego na Âżywo, ale moÂże krĂŞcili to np o 7 lub 8 rano?????

PS
Po raz kolejny zadajĂŞ sobie pytanie co ja robiĂŞ na tym forum. Teraz juÂż wiem - dyskutujĂŞ z osobami, z ktĂłrymi najwyraÂźniej nie warto dyskutowaĂŚ. ÂŁukaszu rozczarowaÂłeÂś mnie - nawet nie wiesz jak bardzo.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

doktorfaustus1 pisze:3

Marcinie gratulujĂŞ uÂżytych argumentĂłw. WidzĂŞ, Âże podobnie jak ÂŁukasza i Ciebie nie staĂŚ na inne argumenty. ZresztÂą Twoja ostatnia wypowiedÂź
Ta baba jest beznadziejna. Ona jest beznadziejnie stronnicza, a jej program jest do kitu. Lepiej wybraĂŚ nie mogli. JuÂż lepiej zrealizowaÂłaby to Monika Olejnik, ktĂłrej teÂż nie lubiĂŞ. I nie na Âżywo... PoraÂżka.
pozbawiona jest jakichkolwiek argumentĂłw. Uciekasz siĂŞ jedynie do prymitywnych obelg. WidzĂŞ, Âże tylko na tyle CiĂŞ staĂŚ. Szkoda, myÂślaÂłem, Âże powoli wyrastasz z niektĂłrych zachowaĂą. A jeszcze kilkanaÂście dni temu miaÂłeÂś do mnie pretensje o uÂżywanie nazwy "Na durnej". Teraz sam udowodniÂłeÂś jak rzeczowe dyskusjĂŞ lubisz prowadziĂŚ.
ProszĂŞ argumenty:
1. nie umie prawid³owo poprawiÌ programu, robi to bardzo nudno, ¿e a¿ zasn¹Ì mo¿na
2. jest stronnicza, okazaÂła to w wielu programach
3. poprostu nie lubiĂŞ jej
4. dlaczego akurat ona, a nie np. Monika Olejnik?

WiĂŞcej nic nie zamierzam dodawaĂŚ. Szkoda mi na niÂą cennego czasu.
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Podaj mi przyk³ady stronniczoœÌ. Czekam. Ewentualnie odszczekaj co napisa³eœ. Widzê, ¿e wci¹¿ brakuje Ci argumentów. Po raz kolejny piszesz, ¿e nie lubisz jej, wyg³aszasz równie¿ tezy o rzekomej nudzie, która wieje z programu. Na nic innego Ciê nie staÌ? A mo¿e po prostu nie masz racji?
Barbara Czajkowska TVP

Nauczycielka kultury politycznej

"Imponuje mi jej pracowitoœÌ i solidnoœÌ, g³êboka znajomoœÌ problemów i wnikliwe zapoznanie siê z pogl¹dami ka¿dego kolejnego goœcia programu" - napisa³ o Barbarze Czajkowskiej Jan Nowak-Jezioraùski. O programie "Linia specjalna" mówi, ¿e utrzymuje telewidza w napiêciu od pocz¹tku do koùca. Czajkowska prowadzi program od dziesiêciu lat. Do ka¿dego przygotowuje siê trzy tygodnie. Pisz¹c scenariusz, planuje program co do sekundy. Wpisuje czas na pytanie i odpowiedŸ. Wie, jakie pytanie zada w której minucie. Nie pozwala sobie na zaskoczenia. Nowak-Jezioraùski uwa¿a, ¿e program "Linia specjalna" jest "nauk¹ kultury politycznej". - Pytania Czajkowskiej s¹ wnikliwe i niebezpieczne jak dotkniêcie szpikulcem, ale najbardziej agresywne pytania nie s¹ nigdy uderzeniem poni¿ej pasa - twierdzi by³y szef Wolnej Europy.

Walory programu to bezkompromisowoœÌ prowadz¹cej oraz audiotele wskazuj¹ce sympatie widzów. Zaproszonemu politykowi zawsze daje szansê przedstawienia siê od najlepszej strony. Czêsto rozmowa w studiu staje siê na tyle absorbuj¹ca dla goœcia, ¿e zwraca siê do Czajkowskiej "pani premier", "pani minister", "pani pose³".

Barbara Czajkowska ukoĂączyÂła historiĂŞ i podyplomowe studia dziennikarskie na UW. W telewizji pracuje od koĂąca lat 80. WczeÂśniej o sprawach spoÂłecznych i ekologii pisaÂła do "Sztandaru MÂłodych", "Walki MÂłodych", "Perspektyw" i "Kultury". Pierwszym programem w telewizji byÂł cykl autorski "Muzyka i okolice". PrzygotowywaÂła magazyn reporterski "Punkt widzenia" i "KonwĂłj".

- Nie powinnam skupiaÌ uwagi widzów bardziej ni¿ zaproszony goœÌ. Najwa¿niejsze jest to, co ma do powiedzenia polityk - mówi³a Czajkowska pytana o swój niezmienny strój. Przez dziewiêÌ lat prowadzi³a program we fraku, bia³ej bluzce i z much¹ na szyi. Teraz dopuszcza w stroju pewn¹ dowolnoœÌ. Od pos³ów w zesz³ym roku dosta³a specjalne wyró¿nienie za "osobowoœÌ i styl". Od telewidzów w 1999 roku - Wiktoraœ. B. K.
WidzĂŞ, Âże nawet nie miaÂłeÂś czasu zajrzeĂŚ pod ten adres http://www.rzeczpospolita.pl/gazeta/wyd ... _a_12.html
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Debata odwoÂłana.
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Obrazek

Debata odbyÂła siĂŞ wczoraj na TVP 2.
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Hmm to dziwne, czyÂżby czoÂłowi krytycy Barbary Czajkowskiej nagle stracili wszystkie argumenty? Gdzie siĂŞ podziaÂły te hasÂła o kobiecie z poprzedniej epoki, wdziĂŞczeniu siĂŞ do politykĂłw?
PS mam nadziejĂŞ, Âże rozumiecie juz na czym polega debata.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Ja tego nawet nie oglÂądaÂłem, bo jakoÂś nie dotarÂło do mnie o ktĂłrej to godzinie i kiedy. Przypuszczam, Âże pozostali takÂże przegapili ten program... Dlatego brak dyskusji na ten temat.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

£ukaszu ale¿ ja nie mówiê o debacie, ja mówiê o pani Czajkowskiej, która Ty nazaw³eœ kobiet¹ z minionej epoki, natomiast Marcin zarzuci³ jej stronniczoœÌ.

Co do debaty - mam nagran¹ na kasecie - tak jak przypuszcza³em by³a to rozmowa dwóch goœci, natomiast Czajkowska by³a moderatorem - plinowa³a czasu i tego, aby panowie nie odbiegali od tematu. To oni byli g³ównymi postaciami programu i to oni nawzajem zadawali sobie pytania, oczekuj¹c odpwiedzi.
A co do oglÂądalnoÂści -
Ponad 2,5 mln widzĂłw obejrzaÂło debatĂŞ

Telewizyjnym wydarzeniem niedzieli by³a emisja w TVP2 i TVP Polonia nadzwyczajnego wydania programu "Linia specjalna". GoœÌmi Barbary Czajkowskiej byli Lech Wa³êsa i Wojciech Jaruzelski, byli prezydenci RP. Przed telewizorami nastawionymi na Dwójkê program zgromadzi³ ponad 2,5 mln widzów (7 proc. - dane TNS OBOP).

Udzia³y wynios³y 36 proc. Debatê ogl¹da³o wiêc 36 spoœród 100 osób maj¹cych w tym czasie w³¹czone telewizory.

22 maja w TVP2 najwiêksze zainteresowanie wzbudzi³y ju¿ tradycyjnie: serial "Na dobre i na z³e" (prawie 5,5 mln widzów, udzia³y 69 proc.) i program "Europa da siê lubiÌ" (ponad 4 mln, udzia³y 32 proc.) oraz jedno z wejœÌ "Dnia Otwartego TVP" - 15.55-16.01 (ponad 4 mln, udzia³y 50 proc.). W Jedynce najwiêksz¹ widowniê mia³y programy informacyjne: "Wiadomoœci" (ponad 4 mln osób, udzia³y 41 proc.) i "Teleexpress" (ponad 2,9 mln, udzia³y 40 proc.). (DJ)
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Udzia³y wynios³y 36 proc. Debatê ogl¹da³o wiêc 36 spoœród 100 osób maj¹cych w tym czasie w³¹czone telewizory.
Dwa zdania napisane jak dla debili. Niech w pogodzie po Wiadomoœciach mówi¹: "Bêdzie 36 stopni. Oznacza to, ¿e jutro bêdzie 36 stopni powy¿ej zera". No ale widz TVP inaczej nie zrozumie. 2,5 mln wcale nie tak du¿o jak na tak¹ debatê i TVP2. Szkoda, ¿e jakoœ szerzej o tym nie poinformowali, bo podobno Wa³êsa coœ ciekawego powiedzia³...
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

TeÂż nie wiedziaÂłem kiedy ona byÂła. Na szczĂŞÂście debata jest takim typem programu, w ktĂłrym prezenter nie mĂłwi czĂŞsto, wiĂŞc przeciwnicy Czajkowskiej jakoÂś by jÂą obejrzeli. UwaÂżam, Âże bywa stronnicza, okazaÂła to w kilku programach Linia specjalna i nic nie zamierzam udowadniaĂŚ. Tak twierdzĂŞ i juÂż.
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Jak zwykle ÂŁukaszu nie staĂŚ CiĂŞ na nic innego. Skoro 2,5 miliona o 22.45 (wÂłaÂśnie wĂłczas nadano program) to nie tak duÂżo, wiĂŞc zapewne 2,5 miliona o 19.00 (ostatnio Fakty miaÂły coÂś pomiĂŞdzy 2,5 a 2,8) to jeszcze mniej. Nie mĂłwiĂŞ juÂż o Wydarzeniach, ktĂłre owych 2,5 miliona o 18.45 zgromadziĂŚ nie potrafiÂą.

Marcinie aleÂż moÂżesz twierdziĂŚ sobie co tylko chcesz. Nikt Ci tego nie broni. Szkoda tylko, iÂż nie masz racji. Ba - nie tylko racji ale argumentĂłw i dowodĂłw.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Prawdê mówi¹c nie wiele wiadomo na ten temat. Najpierw mia³a byÌ w TVNie, ale gen. Jaruzelski siê rozchorowa³ i emisjê przeniesiono na kolejny tydzieù. Potem do gry w³¹czy³a siê TVP. W miêdzy czasie prezydent Wa³êsa zacz¹³ stawaiÌ jakieœ warunki. TVN poinformowa³, ¿e debaty jednak nie nada, mówi¹c o "z³o¿onych przyczynach". Ale czy w tym przypadku chodzi³o o pieni¹dze? Oczywiœcie wiem, ¿e za takie wywiady na c³aym œwiecie siê p³aci, ale s¹dzê, ¿e ten chyba by³ za darmo - w koùcu nawet sami uczestnicy mówili o historycznej chwili. Chyba nie wypada³oby im braÌ pieniêdzy za ow¹ hitoryczn¹ chwilê.
A tutaj streszczenie
http://tvp.pl/120,207518,1.view
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

doktorfaustus pisze:natomiast Czajkowska by³a moderatorem - plinowa³a czasu i tego, aby panowie nie odbiegali od tematu. To oni byli g³ównymi postaciami programu i to oni nawzajem zadawali sobie pytania, oczekuj¹c odpwiedzi.
to raczej ciĂŞÂżko byÂłoby nie byĂŚ w tym nie obiektywnym.
W³aœciwe tak¹ role to móg³by ka¿dy z nas przyj¹Ì
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

1) A ten znowu swoje. Czasami odnoszĂŞ wraÂżenie, Âże rzucam grochem o ÂścianĂŞ. Tobi bÂądÂź Âłaskaw przeczytaĂŚ Ăłw fragment z Rzepy, ktĂłry powyÂżej zamieÂściÂłem.
2) A wieÌ spytam jak¹ inn¹ rolê mog³a pe³niÌ Czajkowska? Chyba wci¹¿ nie rozumiecie na jakich zasadach opiera siê debata.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości