Wisła Kraków

Dyskusje o wszystkim, m.in. radiu, internecie i prasie.

Moderator: Łukasz

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

aaa miaÂło byĂŚ tak piĂŞknie :!: :!: :!: :!: :!: :!: :( :( :( :( :( :( :( :(
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

TVN_FAN pisze:Smutne !! Ale prawdziwe !!
Smutne. Maciek SzczĂŞsny w studiu powiedziaÂł, Âże to najsmutniejszy dzieĂą od 9 lat, kiedy to polskie druÂżyny staraÂły siĂŞ dobiĂŚ do Ligi MistrzĂłw. Wszyscy kibice smutni... Ech, szkoda gadaĂŚ... Co teraz nam zostaÂło? WisÂła w Pucharze UEFA, ktĂłrego Âżadna telewizja nie chce transmitowaĂŚ?

:( :( :(
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
emi
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 284
Rejestracja: niedziela 15 maja 2005, 21:56
Lokalizacja: Kraków

Post autor: emi »

ehhhh...szkoda wielka szkoda. Jz tak nie wiele brakowaÂło!!!!!....szkoda ze swoich sytuacji, chyba czterech, nie wykorzystaÂł Zieniu...:(:( ahhh...ide pÂłakaĂŚ...pozostaje nam Puchar UEFA, moze tam cos zdziaÂłamy ..jak mysliscie?
....w świecie Faktów....
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Prawda jest tylko jedna jak Fakty...
OLISADEBE zdrajca narodu polskiego niech nie wraca do kraju...
sĂŞdzia teÂż kalosz cholerny w koĂącu byÂł 2 gi gol a ta przedostatnia bramka to juz lipa na maxa to wrĂŞcz wina sĂŞdziego byÂła

MAJDAN jednak pokazaÂł klasĂŞ :D

Faustusie wrĂłciÂłeÂś ???
Android <3
LordTomas
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 386
Rejestracja: poniedziałek 06 wrz 2004, 16:50
Lokalizacja: Warschau

Post autor: LordTomas »

Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek
"Nie sposób odpowiedzieć na argumenty płynące z pięknych ust." (Addison)
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Nie wiem jeszcze co ten Fakt pisaÂł, ale mÂądre rzeczy mĂłwi Engel w rozmowie z GazetÂą WyborczÂą.

By³o 2:1. Chwilê póŸniej by³o 2:2 i sêdzia nie wiadomo czemu nie uzna³ nam tej bramki. Nasi cieszyli siê z gola, a Grecy szybko ruszyli do kontrataku i strzelili nam. Powinno byÌ 2:2! Bo ten gol Greków po kontrze by³ nies³usznie uznany! Wszyscy mówili, ¿e tam by³ faul na Baszczyùskim, tylko telewizja tego nie pokaza³a, bo w tym czasie pokazywa³a powtórki nieuznanej bramki. Czemu by³o 3:1, a nie 2:2?! Przez b³êdy sêdziego?! Czy mo¿e sobie to kupuli wiedz¹c, ¿e nie dadz¹ rady?! A potem jeszcze wywali³ œwietnego Sobolewskiego, chocia¿ Grecy te¿ fa³lowali i kartek nie mieli.

Gdyby byÂło sprawiedliwie, to byÂłoby 2:2 w rewaÂżnu. :(
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

WisÂła KrakĂłw w Lidze MistrzĂłw! :)

Post autor: salladyn »

Szczerze??S..m na to czy WisÂła sie dostanie czy nie,mimo ze jestem z Krakowa (a nie dostaÂła siĂŞ oczywiÂście) dopĂłki nie zrobi porzÂądku z kibicami(a raczej pseudokibicami) ktĂłrzy sÂą w lwiej czĂŞÂści rasistami i chuliganami,dopĂłki nie zostanie zwalczona korupcja i dopĂłki nie przestanÂą sprzedawaĂŚ dobrych zawodnikĂłw.Nie wiem czemu kibicowaÂłem WiÂśle w tym meczu po prostu nie wiem.A tak poza tym to ja nie wiem dlaczego gdyby Legia siĂŞ dostaÂła do Ligi MistrzĂłw to na przykÂład ktoÂś nie z Warszawy miaÂłby jej nie kibicoawaĂŚ :shock: Nie rozumiem tego Âźle pojĂŞtego patriotyzmu lokalnego.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Zgadzam siĂŞ z ÂŁukaszem. I chociaÂż sĂŞdzia wyglÂądaÂł na sympatycznego, to jednak sprawiaÂł wraÂżenie bardziej miÂłego dla gospodarzy. Z Grecji bliÂżej do Anglii...? :devil2:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
emi
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 284
Rejestracja: niedziela 15 maja 2005, 21:56
Lokalizacja: Kraków

Re: WisÂła KrakĂłw w Lidze MistrzĂłw! :)

Post autor: emi »

salladyn pisze:.A tak poza tym to ja nie wiem dlaczego gdyby Legia siĂŞ dostaÂła do Ligi MistrzĂłw to na przykÂład ktoÂś nie z Warszawy miaÂłby jej nie kibicoawaĂŚ :shock: Nie rozumiem tego Âźle pojĂŞtego patriotyzmu lokalnego.
Masz racje! ja tez tego nie rozumiem. Gdyby jak mówisz, Legia gra³a w LM to mimo ze jestem za Wis³a, kibicowa³abym jej, dlatego ze jakas Polska druzyna ma szanse zas³yn¹Ì. Niestety nie wszyscy tak mysl¹, na przyk³ad taki Durczok, widac ze nie lubi Wis³y, i pokazuje to publicznie ( zeby by³o smieszniej). Dlatego teraz pewnie sie cieszy....W Faktach przynajmniej pracuj¹ ludzie, ktorzy szanuja wszystkich kibiców i nie pokazuj¹ klubów w "czarnym" swietle. No chyba ze sobie na to zas³u¿a...
....w świecie Faktów....
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Ciekawe jest to, Âże ani w "Fakty" TVN, ani "Wydarzenia" Polsatu w swoich materiaÂłach nie pokazaÂły zdjĂŞĂŚ z meczu. TVP nie wydaÂła zgody.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

wisÂła w lidze mistrzĂłw

Post autor: salladyn »

nic dodaÌ nic uj¹Ì emi-szkoda ¿e nie wszyscy to rozumiej¹ chociazby wymieniony tu durczok.Ale to mnie akurat nie dziwi jest stronniczy zarówno w tej jak i innych sprawach :evil:
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
LordTomas
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 386
Rejestracja: poniedziałek 06 wrz 2004, 16:50
Lokalizacja: Warschau

Post autor: LordTomas »

Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
"Nie sposób odpowiedzieć na argumenty płynące z pięknych ust." (Addison)
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Hehe widocznie WisÂła dokopaÂła jakiejÂś druÂżynie ktĂłrej Kamil kibicuje :D
nie sÂądze by ten mecz byÂł sprzedany przynajmniej nie u WisÂły , WisÂła by sobie na to nie pozwoliÂła. A u sĂŞdziego hmm teÂż wÂątpie poprostu stronnizy byÂł
Bardzo mi siĂŞ nie podoba ze niektĂłrzy kibole maja coÂś do WisÂły a w szczegĂłlnoÂści do Majdana :twisted: kiedy akurat on robil co mĂłgÂł
Android <3
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Ale to nie zawodnicy sprzedali. To jest pewne. Tylko sĂŞdzie mĂłgÂł...
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

ÂŁukasz pisze:Ale to nie zawodnicy sprzedali. To jest pewne. Tylko sĂŞdzie mĂłgÂł...
Zgadzam siê w 100% !! Napewno Wis³a tego meczu nie sprzeda³a !! Zbyt du¿a kasa by³a za awans do fazy grupowej. Dziœ czyta³em, ze w ubieg³ym roku najs³abszy zespó³ ca³ej fazy grupowej LM Anderlecht Bruksela(ten sam Anderlecht co rok wczeœniej pogr¹¿y³ Wis³ê :evil: ) zarobi³ na wystêpie w fazie grupowej 6 mln euro :? Wiêc w¹tpiê, ¿eby Grecy byli tak bogaci, ¿eby staÌ ich by³o na taki gest :lol:

A co do sêdziego - fakt dziwnie zacz¹³ siê myliÌ przy stanie 2:1 dla Greków, który to dawa³ awans Wiœle ale zupe³nie nie zgadzam siê z wypowiedziami Engela, który zupe³nie w innym tonie wypowiada³ siê zaraz po meczu w TVP a inaczej mówi³ po powrocie do Polski !!
Panie trenerze to nie sĂŞdzia sam spowodowaÂł, Âże nie awansowaliÂśmy-gdyby pana zawodnik ZieĂączuk choĂŚ jednÂą wykorzystaÂł z okazji jakie miaÂł(doliczyÂłem siĂŞ 5 !! ) to nawet sĂŞdzia nie mĂłgÂłby PAO pomĂłc !!
WiĂŞcej pokory Panie Engel...wiĂŞcej pokory !!
ZIMA
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości