Wieczór Wyborczy w TVN i TVN 24

Archiwum programów i innych przedsięwzięć kanałów informacyjnych Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

No wÂłaÂśnie - czy TVN przygotuje wieczĂłr wyborczy? JuÂż sie troche uspokoiÂłem ze debata bedzie na tvn24. A jesli wieczĂłr wyborczy przygotuje tylko TVN24? I nie bedzie go w TVN? Bo jak twierdzi Miszczak jest tvn24 i dlatego TVN bedzie rozrywkowo serialowa? Zgadzam sie - wielka kompromitacja!
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Jeœli bêdzie to pewnie tak jak w poprzednim Wieczorze Wyborczym ( czy jeszcze wczeœniejszym ). Z pó³ godziny i po sprawie. :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

Taka maÂła dygresja na temat studia wczorajszej debaty:

Fragmnet studia "ZakrĂŞconego tygodnia":

Obrazek

Obrazek

JakieÂś skojarzenia??? :devil:

.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Greg Haus pisze:JakieÂś skojarzenia??? :devil:
To jest to samo studio ( tylko parĂŞ elementĂłw usunĂŞli ). :) A widzisz ja tego nie zauwaÂżyÂłem. :>
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

pawell pisze:
Greg Haus pisze:JakieÂś skojarzenia??? :devil:
To jest to samo studio ( tylko parĂŞ elementĂłw usunĂŞli ). :) A widzisz ja tego nie zauwaÂżyÂłem. :>

A jak zobaczyÂłem to studio to moja pierwsza myÂśl - Âże ta debata pasuje do nazwy programu ktĂłry byÂł tam krĂŞcony. 'ZakrĂŞcony' :devil:
Awatar użytkownika
miko
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 154
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 09:42
Lokalizacja: małopolskie

Post autor: miko »

Taniec z Gwiazdami w Âśrodku Wieczoru Wyborczego?

Oto program TVN-u na wieczĂłr 21 paÂździernika 2007r.

19.00 Fakty
19.30 Pogoda
19.40 Sport
19.50 Wybory 2007
21.00 Taniec z Gwiazdami
22.45 Wybory 2007
23.15 Trzy po trzy


ÂźrĂłdÂło: http://www.tvn.pl/2007-10-21,,176,program.html
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

Po prostu nie chciano rezygnowaĂŚ z "TaĂąca..." tak jak dwa lata temu, co odbiÂło siĂŞ nieco na tygodniowych wynikach. O 19:50 rozpocznie siĂŞ "WieczĂłr wyborczy", ktĂłry poprowadzi zapewne Justyna Pochanke i Kamil Durczok, o 20. wyniki, potem transmisje wystÂąpieĂą, goÂście i 20:45 zejdÂą z anteny TVN. Po "TaĂącu z gwiazdami" wejdÂą jeszcze na 20 minut, by podaĂŚ zaktualizowane wyniki, albo nadadzÂą specjalne wydanie "FaktĂłw" tak jak to byÂło w poprzednich latach.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

Albo po prostu nie moga nie nadac tanca. Nie znam sie na tym ale mysle ze maja kontrakty z tancerzami na okreslona ilosc tygodni i taka ilosc musi sie odbyc. Przeciez jak podpisywano kontrakty to nie wiedziano o wczesniejszych wyborach.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Jak informuje pewien serwis WieczĂłr Wyborczy poprowadzi Justyna Pochanke, Kamil Durczok i Bogdan Rymanowski. O 23. ma byĂŚ specjalne wydanie "FaktĂłw". :D "Wybory 2007" TVN i TVN24 zorganizuje razem z dziennikiem "Polska".
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

WG Medialinka prowadzÂący WieczĂłr Wyborczy majÂą zmieniaĂŚ siĂŞ co godzinĂŞ. Specjalne ''Fakty'' o 23.00 poprowadzi Durczok :)

Jestem przekonany, Âże TVN i TVN24 zorganizujÂą najlepszy WieczĂłr wyborczy :D
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

pawell pisze:Jak informuje pewien serwis WieczĂłr Wyborczy poprowadzi Justyna Pochanke, Kamil Durczok i Bogdan Rymanowski. O 23. ma byĂŚ specjalne wydanie "FaktĂłw". :D "Wybory 2007" TVN i TVN24 zorganizuje razem z dziennikiem "Polska".
Bardzo dobrzy prowadzÂący. Tylko, Âże 'Polska' nie ma jeszcze wyrobionej marki ale to nie bĂŞdzie miec jakiegoÂś wielkiego znaczenia. Pytanie tylko kto bĂŞdzie robiÂł sÂądaze dla tvn, tvn24 i'Polska'...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Greg Haus pisze:Pytanie tylko kto bĂŞdzie robiÂł sÂądaze dla tvn, tvn24 i'Polska'...
medialink pisze:O godz. 20.00 podane zostanÂą sondaÂżowe wyniki wyborĂłw przygotowane przez PBS/DGA na zlecenie TVN, TVN24 i dziennika Polska.
A wiĂŞc w tym roku zajmie siĂŞ tym dobra firma. :D Dla TVP sondaÂże bĂŞdzie robiĂŚ oczywiÂście OBOP.
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Zapewne bĂŞdzie to najlepszy WieczĂłr Wyborczy jaki byÂł kiedykolwiek w TVN. JuÂż siĂŞ nie moge doczekaĂŚ. Tylko szkoda, Âże bĂŞdzie on przerwany TaĂącem z Gwiazdami. Ale jak juÂż tak musi byĂŚ to niech bĂŞdzie :D.
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

pawell pisze:
Greg Haus pisze:Pytanie tylko kto bĂŞdzie robiÂł sÂądaze dla tvn, tvn24 i'Polska'...
medialink pisze:O godz. 20.00 podane zostanÂą sondaÂżowe wyniki wyborĂłw przygotowane przez PBS/DGA na zlecenie TVN, TVN24 i dziennika Polska.
A wiĂŞc w tym roku zajmie siĂŞ tym dobra firma. :D Dla TVP sondaÂże bĂŞdzie robiĂŚ oczywiÂście OBOP.
Myœla³em, ¿e bêdzie jakaœ wspó³praca w tworzeniu sonda¿y. A co z GFK Polonia ??
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Greg Haus pisze:A co z GFK Polonia ??
MoÂże bĂŞdzie robiĂŚ sondaÂże dla Superstacji albo dla TV Biznes jak siĂŞ zdecyduje na wieczĂłr wyborczy. :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości