Prison Break

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

CaÂły czas coÂś Mike'owi przeszkadza. Najpierw dorzucili mu Âświrusa do celi, a na koniec sie okazaÂło Âże on nigdy nie Âśpi. Ciekawe jak siĂŞ z tego wyplÂącze. TrochĂŞ przeszkadza mi, Âże aÂż dwie rekalmy sa w ciÂągu jednego odcinka. Powinna byĂŚ jedna w poÂłowie i do koĂąca juÂż nie.
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Ptr15 pisze: TrochĂŞ przeszkadza mi, Âże aÂż dwie rekalmy sa w ciÂągu jednego odcinka. Powinna byĂŚ jedna w poÂłowie i do koĂąca juÂż nie.
Ty siĂŞ ciesz, Âże tylko dwie lecÂą (w tym ta pierwsza seria reklam jest dosyĂŚ krĂłtka), na AXN jak leci Alias to co 8-10 minut przerywajÂą odcinek na dÂłuugie mozolne reklamy. Ma siĂŞ wraÂżenie, Âże oglÂąda siĂŞ serie reklam z przerwami na film :lol:
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

A ja czytaÂłem, ze w dalszych odcinkach, serial staje siĂŞ coraz to mniej realistyczny, bo Mike ma nadzwyczajnego farta... Na razie jest w porzÂądku, ale juÂż nie ÂściÂągam serialu z neta - na miasto robili "naloty" na ludzi z pirackimi plikami :cicho:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Nika pisze:No i co, oglÂądaÂł ktoÂś wczoraj?
A oglÂądaÂł, oglÂądaÂł... :D
Nika pisze:WidzĂŞ, Âże ostatnio prowadzĂŞ tu sama ze sobÂą monolog :lol:
Có¿ bywa. :) Ale to jest spowodowane nasz¹ niewiedz¹ o tym, ¿e coœ dopisa³aœ. :> Wiêc na przysz³oœÌ rada - jak coœ dopiszesz to poinformuj o tym w ShoutBoxie. ;)
Nika pisze:Ciekawe czy uda siê Mike'owi przekonaÌ nowego wspó³lokatora z celi do jego planów ucieczki.
Ciekawe czy bĂŞdzie w ogĂłle prĂłbowaÂł? :> Wydaje mi siĂŞ, Âże siĂŞ go pozbĂŞdzie. :roll: Nika, a Ty oglÂądaÂłaÂś w necie dalsze odcinki? :> Bo wydaje mi siĂŞ, Âże wiesz coÂś wiĂŞcej... :> :lol: :P
Nika pisze:P.S. BoÂże widzieliÂście jak on pÂłakaÂł jak mu ucieli te palce???! AÂż siĂŞ serce kroiÂło...
Nom :( wrrr i jak odcinali mu jeszcze wczeÂśniej te palce... :arrow:

No i czekam na wynik oglÂądalnoÂści z wczoraj... :roll: Ciekawe ile Nas byÂło. 8)
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

pawell pisze:
Nika pisze:WidzĂŞ, Âże ostatnio prowadzĂŞ tu sama ze sobÂą monolog :lol:
Có¿ bywa. :) Ale to jest spowodowane nasz¹ niewiedz¹ o tym, ¿e coœ dopisa³aœ. :> Wiêc na przysz³oœÌ rada - jak coœ dopiszesz to poinformuj o tym w ShoutBoxie. ;)
DziĂŞki za radĂŞ, nastĂŞpnym razem jak bĂŞdĂŞ coÂś dopisywaĂŚ pod samÂą siebie to dam znaĂŚ :D
pawel pisze:
Nika pisze:Ciekawe czy uda siê Mike'owi przekonaÌ nowego wspó³lokatora z celi do jego planów ucieczki.
Ciekawe czy bĂŞdzie w ogĂłle prĂłbowaÂł? :> Wydaje mi siĂŞ, Âże siĂŞ go pozbĂŞdzie. :roll: Nika, a Ty oglÂądaÂłaÂś w necie dalsze odcinki? :> Bo wydaje mi siĂŞ, Âże wiesz coÂś wiĂŞcej... :> :lol: :P
Powiedzmy, Âże wiem coÂś wiĂŞcej ... :cicho: :D
A co do Twojej sugestii, ¿e sie go pozbêdzie, no to có¿, nie wiem czy psuÌ Wam zabawê czy nie, dopowiadaj¹c co siê stanie, lepiej z lekk¹ nutk¹ niepewnoœci poczekajcie do nastêpnego odcinka, powiem tylko, ¿e jak zwykle bêdzie siê dzia³o :D !
pawel pisze:

No i czekam na wynik oglÂądalnoÂści z wczoraj... :roll: Ciekawe ile Nas byÂło. 8) [/color]
JuÂż tez siĂŞ nie moge doczekaĂŚ wczorajszych danych... ale coÂś wydaje mi siĂŞ, Âże byÂło Nas wielu :D
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Nika pisze:A co do Twojej sugestii, ¿e sie go pozbêdzie, no to có¿, nie wiem czy psuÌ Wam zabawê czy nie, dopowiadaj¹c co siê stanie, lepiej z lekk¹ nutk¹ niepewnoœci poczekajcie do nastêpnego odcinka, powiem tylko, ¿e jak zwykle bêdzie siê dzia³o :D !
Dobra nie pisz, ale juÂż wiem co mniej - wiecej bĂŞdzie siĂŞ dziaÂło w pierwszej serii "Prison Break" - dobrze, Âże sÂą takie strony z opisami. :spiewa: 8) :D Hehe nie mogÂłem sie powstrzymac i musiaÂłem przeczytaĂŚ. :P

Nika pisze:JuÂż tez siĂŞ nie moge doczekaĂŚ wczorajszych danych... ale coÂś wydaje mi siĂŞ, Âże byÂło Nas wielu :D
Mi tez siĂŞ tak wydaje, bo udziaÂł tygodniowy Polatu jest bez zmian (17%) na wyniki programĂłw raczej poczekamy do jutra. :roll:

[ Dodano: Pon 05 Lut, 07 20:10 ]
3 odcinek "Prison Break" ogl¹da³o... 6 343 237 widzów :!: :D :D No to ju¿ wiadomo, ¿e ogl¹dalnoœÌ pierwszych 2 odcinków nie by³a wywo³ana g³ównie ciekawoœci¹ ludzi. teraz tylko ju¿ czekam na wynik gdy bêdzie konkurencja z "Taùcem z gwiazdami". :P Hoh ale Polsatowi sie trafi³o :D szkoda, ¿e nie TVN-owi. :hmm: A "CSI - kryminalne zagadki Miami", który leci zaraz po "Prison Break" ogl¹da³o 4 708 574 wiêc te¿ hit. :)
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

Nika pisze:Te kalki usuwajÂą potem silnie pocierajÂąc ciaÂło rozpuszczalnikiem, czego nastĂŞpstwem jest przesuszona skĂłra Wentwortha, ale nie narzeka, bo jak mĂłwi ten codzienny scrubbing ma teÂż takÂą zaletĂŞ, Âże wygÂładza mu skĂłrĂŞ :D
a producenci zapewne dopisujÂą kolejne zera do czeku, ktĂłry odbiera, wiĂŞc nie ma co narzekac. :D
Razi mnie parĂŞ rzeczy, a mianowicie to, Âże niektĂłre wÂątki sÂą bardzo naiwne, prawie nierealne. CaÂły pomysÂł z tatuaÂżem na ciele jest Âświetny, ale taki tatuaÂż powinien zainteresowac np. policjantĂłw, ktĂłrzy prowadzili Âśledztwo w sprawie Michaela. Dziwne, Âże szanowany obywatel nagle tatuuje sobie caÂłe ciaÂło bez powodu i potem organizuje ÂżenujÂąco nieudany napad na bank :D ktĂłrego policjanta by to nie zainteresowaÂło? no dobra bez tego tatuaÂżu nie byÂłoby serialu, ale jeÂśli dalej bĂŞdÂą siĂŞ piĂŞtrzyĂŚ takie smaczki, to w koĂącu przestanie siĂŞ chcieĂŚ to oglÂądac. To samo dotyczy wiĂŞzienia- Michael od razu, bez Âżadnych trudnoÂści dostaÂł siĂŞ do tego samego wiĂŞzienia w ktĂłrym siedzi brat. MaÂło prawdopodobne. Do tej pory (wydaje mi siĂŞ, czy tak jest?) wÂładze wiĂŞzienia nie zorientowaÂły siĂŞ, Âże chÂłopcy sÂą braĂŚmi. MaÂło prawdopodobne. Lincoln podobno jest odizolowany, a spotyka Michaela pewnie czĂŞÂściej niÂż jak byli na wolnoÂści. ;) I ostatnia rzecz- syn Lincolna teÂż trafia do Fox River... eh. OglÂądam dalej, ciekawe co scenarzyÂści wymyÂślÂą. :D
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

terraX pisze:To samo dotyczy wiĂŞzienia- Michael od razu, bez Âżadnych trudnoÂści dostaÂł siĂŞ do tego samego wiĂŞzienia w ktĂłrym siedzi brat. MaÂło prawdopodobne.
O ile dobrze pamiĂŞtam to Michael poprosiÂł sÂąd aby karĂŞ odbywaÂł w najbliÂższym jego domu wiĂŞzieniu i tak sÂąd siĂŞ do tego przychyliÂł i wypadÂło na Fox River. :roll:
terraX pisze:Do tej pory (wydaje mi siĂŞ, czy tak jest?) wÂładze wiĂŞzienia nie zorientowaÂły siĂŞ, Âże chÂłopcy sÂą braĂŚmi. MaÂło prawdopodobne.
Raczej Ci siĂŞ nie wydaje. :D MoÂże inne nazwiska braci nie wzbudziÂły ich podejrzenia? :P ChoĂŚ raczej w ich kartach powinny byĂŚ informacje o rodzeĂąstwie itp.
terraX pisze:Lincoln podobno jest odizolowany, a spotyka Michaela pewnie czĂŞÂściej niÂż jak byli na wolnoÂści. ;)
No w³aœnie. :mhm: Jakby by³ odizolowany to siedzia³ by g³ównie w celi. No dobra spacerniak jeszcze móg³by byÌ, ale praca? :roll:
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

pawell pisze:
terraX pisze:To samo dotyczy wiĂŞzienia- Michael od razu, bez Âżadnych trudnoÂści dostaÂł siĂŞ do tego samego wiĂŞzienia w ktĂłrym siedzi brat. MaÂło prawdopodobne.
O ile dobrze pamiĂŞtam to Michael poprosiÂł sÂąd aby karĂŞ odbywaÂł w najbliÂższym jego domu wiĂŞzieniu i tak sÂąd siĂŞ do tego przychyliÂł i wypadÂło na Fox River. :roll:
Dobrze pamiĂŞtasz, on poprosiÂł wÂłaÂśnie sÂąd o to by odbywac karĂŞ w Fox River, by byc bliÂżej domu (niby ) :D
pawel pisze:
terraX pisze:Do tej pory (wydaje mi siĂŞ, czy tak jest?) wÂładze wiĂŞzienia nie zorientowaÂły siĂŞ, Âże chÂłopcy sÂą braĂŚmi. MaÂło prawdopodobne.
Raczej Ci siĂŞ nie wydaje. :D MoÂże inne nazwiska braci nie wzbudziÂły ich podejrzenia? :P ChoĂŚ raczej w ich kartach powinny byĂŚ informacje o rodzeĂąstwie itp.
MajÂą inne nazwiska i z tego co pamiĂŞtam to wÂładze wiĂŞzienia lada moment sie zorientujÂą, Âże oni sÂą braĂŚmi, a swojÂą drogÂą to musieli jakos trochĂŞ naciagnÂąc w scenariuszu, Âżeby wogĂłle mĂłgÂł powstaĂŚ wÂątek, Âże oni sÂą razem w tym wiĂŞzieniu, wÂłaÂściwie to najwaÂżniejszy wÂątek!
terraX pisze:CaÂły pomysÂł z tatuaÂżem na ciele jest Âświetny, ale taki tatuaÂż powinien zainteresowac np. policjantĂłw, ktĂłrzy prowadzili Âśledztwo w sprawie Michaela. Dziwne, Âże szanowany obywatel nagle tatuuje sobie caÂłe ciaÂło bez powodu i potem organizuje ÂżenujÂąco nieudany napad na bank
Mnie to akurat nie razi wogóle, po co policja mia³aby siê po pierwsze interesowaÌ kiedy zrobi³ sobie Mike tatua¿, a po drugie co ich obchodzi jakis tam tatua¿- to jeszcze ich upewnia, ze taki wytatuowany goœÌ to bandzior jak nic :lol: Dopóki nikt z policji nie dopatrzy³ siê niczego podejrzanego w tatua¿u, dopóty nie maj¹ celu, by interesowaÌ siê tymi rysuneczkami na ciele. Dla mnie by by³o podejrzane gdyby w³aœnie policja od tak sobie zaczê³a wêszyÌ wokó³ tego tatua¿u.
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

http://www.skazanynasmierc.polsat.com.pl
Fajna gra juÂż jest na tej stronie. OgĂłlnie ciekawe rzeczy. WyczytaÂłem, Âże w nastĂŞpnym odcinku dowiedzÂą siĂŞ, Âże to sÂą bracia.
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

A jednak czasem siedzi w trakcie nakÂładania pewnych partii tatuaÂżu :D
Obrazek
Ptr15- masz racje fajna strona, w grê wole siê nie wkrêcaÌ, bo mam tu trochê roboty, a ponoÌ lada moment Polsat zorganizuje konkurs i Ci co bêda mieli najlepsze wyniki w tej grze, wygraj¹ jakieœ gad¿ety zwi¹zane z filmem. Jakby g³ówn¹ wygran¹ by³oby spotkanie siê z Wentworthem Millerem- to uwierz mi zrobi³abym wszystko, ¿eby zostaÌ mistrzem tej gierki :lol:

[ Dodano: Sro Lut 07, 2007 8:22 pm ]
Wg AGB Nielsen Media 3 odcinek Prison Break zgromadziÂł nieco mniejszÂą widowniĂŞ przed ekranami, aniÂżeli w poprzedniÂą niedzielĂŞ: 6,3mln , ale i tak uwaÂżam, Âże nadal jest dosyĂŚ imponujÂąca liczba. Tak wiĂŞc byÂło Nas znĂłw wielu :D
W dzisiejszym Dzienniku (str.15) mozna przeczytaĂŚ artykuÂł o ostrej konkurencji, ktĂłra szykuje siĂŞ na wiosnĂŞ pomiĂŞdzy TzG w TVN, a Prison Break w Polsacie. Czytaj tutaj
- przepraszam za obciĂŞte boki, ale nie daÂło siĂŞ inaczej zeskanowaĂŚ.
maciek b.
Początkujący
Początkujący
Posty: 60
Rejestracja: wtorek 09 sty 2007, 06:48

Post autor: maciek b. »

Gra ktoÂś moÂże w tĂŞ gierkĂŞ z Prison'a? :rozglada:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Nika pisze:Wg AGB Nielsen Media 3 odcinek Prison Break zgromadziÂł nieco mniejszÂą widowniĂŞ przed ekranami, aniÂżeli w poprzedniÂą niedzielĂŞ: 6,3mln , ale i tak uwaÂżam, Âże nadal jest dosyĂŚ imponujÂąca liczba. Tak wiĂŞc byÂło Nas znĂłw wielu :D
Patrz wyÂżej. ;) :)
Nika pisze:W dzisiejszym Dzienniku (str.15) mozna przeczytaĂŚ artykuÂł o ostrej konkurencji, ktĂłra szykuje siĂŞ na wiosnĂŞ pomiĂŞdzy TzG w TVN, a Prison Break w Polsacie. Czytaj tutaj
- przepraszam za obciĂŞte boki, ale nie daÂło siĂŞ inaczej zeskanowaĂŚ.
DziĂŞki za informacje i skana - nie szkodzi, Âże sÂą obciete boki - da siĂŞ przeczytaĂŚ. WaÂżne, Âże jest. :D

No có¿ wygl¹da na to, ¿e wszyscy s¹ podzieleni - internauci, specjaliœci od rynku mediów itp. :) Nie mogê siê ju¿ doczekaÌ 4 marca - a dok³adnie dnia po w którym jakiœ serwis poda wyniki - kiedy siê to wyjaœni - kto zwyciê¿y i kto bêdzie w przewadze (widzów). :D Osobiœcie trzymam kciuki za to i za to, bo te 2 produkcje mam zamiar ogl¹daÌ. :]

maciek b. pisze:Gra ktoÂś moÂże w tĂŞ gierkĂŞ z Prison'a? :rozglada:
Ja gram, ale na razie utkn¹³em na pewnym etapie i nie mam zielonego pojêcia co zrobiÌ aby przejœÌ dalej. :roll: :spiewa: :D
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

Ciekawe jak bed¹ wygladaÌ nastêpne serie? :mhm: Pierwsza jest zawsze najlepsza. Jak zaczn¹ zbyt mieszaÌ w tym serialu to zrobi sie dziwol¹g tak jak z Lost. Scenarzyœci mno¿¹ tajemnice i zagêszczaj¹ akcjê a¿ w koùcu nie wiadomo o co chodzi. W przypadku Desperate Houseviwes jest podobnie. Ten sam schemat: tajemniczy sasiedzi i morderstwo. To powoli robi sie nudne.
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Ja gram w t¹ grê, ale zaci¹³em siê w miejscu gdzie s¹ reflektory tzn. przez jeden przeszed³em, ale z drugim jakoœ nie moge.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości