[TVN] Teraz albo nigdy

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

peterq90
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 162
Rejestracja: niedziela 17 lut 2008, 20:08

Re: Teraz albo nigdy

Post autor: peterq90 »

Po tym zapowiadaniu na hitowy serial bałem sie że może być klapa a tu co??? Wielkie miłe zaskoczenie serial naprawde przekazuje wielkie pozytywne emocje i wielkim plusem jest muzyka czuc jednak ze jest to serial tworcow magdy m .Naprawde bardzo fajny serial i może byc kultowy i te piekne widoki Madery .Jest dla mnie na WIELKI PLUS!
tetar
Początkujący
Początkujący
Posty: 147
Rejestracja: niedziela 02 kwie 2006, 19:01

Re: Teraz albo nigdy

Post autor: tetar »

ja jednak boje sie, ze to moze byc klapa - pierwszy odcinek taki se.
Zastanawia mnie jedno - czy nie maja juz pomyslow na czolowke/koniec filmu.
Przepraszam, poczatku nie widzialem za to koniec filmu to magda M - przesuwajace sie budynki!

Generalnie ostatnie najnowsze seriale maja jakas taka "maniere" realizacyjna zapoczatkowana w Magdzie M i kontynuowana w "39 i pol" oraz teraz w "Teraz albo nigdy":

-charakterystyczne motywy muzyczne,
-"przejazdy" po miastach (wa-wa)
-grafiki czolowki / konca

Zbyt malo indywidualizmu w tych serialach jest.
peterq90
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 162
Rejestracja: niedziela 17 lut 2008, 20:08

Re: Teraz albo nigdy

Post autor: peterq90 »

Ja tylko dodam że Magdzie M też nikt nie wróżył sukcesu po 1 serii a oglądalnosc była średnia.Ale może być klapa bo wszyscy oczekują wielkiego sukcesu po Magdzie M a tak nie musi być.Ostatecznie mówiąc mi sie podobało i myśle że ten serial będzie miał swoją wierną widownie.
adner
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 244
Rejestracja: niedziela 18 lis 2007, 14:45

Re: Teraz albo nigdy

Post autor: adner »

Ja bym oglądał, pomijając porę emisji, gdyby nie Damięcki. Po prostu nie cierpię tej rodzinki i mnie odrzuca.
peterq90
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 162
Rejestracja: niedziela 17 lut 2008, 20:08

Re: Teraz albo nigdy

Post autor: peterq90 »

3 703 334 chyba dobra oglądalność spodziewałem sie gorszej
lukaszo
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 201
Rejestracja: czwartek 11 paź 2007, 17:05

Re: Teraz albo nigdy

Post autor: lukaszo »

peterq90 pisze:3 703 334 chyba dobra oglądalność spodziewałem sie gorszej
Bardzo dobra oglądalność. Dla mnie ten serial to bomba jest super!!!. No i Marta Żmuda-Trzebiatowska jest fenomenalna :D
TVN - programowo najlepsza
peterq90
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 162
Rejestracja: niedziela 17 lut 2008, 20:08

Re: Teraz albo nigdy

Post autor: peterq90 »

Marta Żmuda-Trzebiatowska jest po prostu przecudna najpiękniejsza normalnie ją kocham jest taka śliczna i ma taką piekna twarz a serial dla mnie Bardzo fajny ciekawy piekne widoki ciekawa fabuła muzyka fajnie dobrana .Czytając opinie jest tez duzo przeciwników bo niby przkoloryzowane a tak naprawde tacy ludzie istnieją.
qmate
Bywalec
Bywalec
Posty: 549
Rejestracja: środa 27 gru 2006, 20:51

Re: Teraz albo nigdy

Post autor: qmate »

Mi sie serial bardzo podobał. Czekam na kolejny odcinek ;D Aktorzy są w porządku, muzyka OK a czołówka świetna.
//////////
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Teraz albo nigdy

Post autor: r_r16 »

Czołówka, muzyka, fabuła, obsada - świetne! :D Wynik serialu również świetny (zwracając uwagę na porę emisji). Serial na pewno będę oglądał. Jeszcze jak ktoś już wcześniej napisał - piękne krajobrazy Madery. :D
TinkiWinki
Początkujący
Początkujący
Posty: 123
Rejestracja: piątek 15 cze 2007, 16:03

Re: Teraz albo nigdy

Post autor: TinkiWinki »

Serial świetny, boski i fantastyczny, a opinie takie czy takie są niestosowne, niesprawiedliwe i wyssane z brudnego palca, czy raczej napisane brudnym palcem Obrazek Zupełnie się z nimi nie mogę zgodzić Obrazek
Za idiotę robię tutaj JA! ... :lol2:
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Teraz albo nigdy

Post autor: Nika »

Ten serial jest jak jeden wielki teledysk. :szalony: Duzo muzy, "zero" dialogu (ups zapomnialam przez pol odcinka darli sie "Baaaaaaaaaaaaskaaaaaaa!") i piekne widoczki. Prawie jak w "Slonecznym patrolu", tylko, ze tam glownie biegali w czerwonych strojach i slipkach po piachu, a tu staraja sie chociaz bardziej "przyzwoicie" ubrac. Zeby nie bylo, ze to mi jakos przeszkadza. :stop: :lol2: Wrecz przeciwnie. O tej porze taki lajtowy serialik to jak kolysanka do snu. :spiewa: Poki co nadal czekam na szybszy rozwoj akcji. Se poczekam.... :spiewa:
peterq90
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 162
Rejestracja: niedziela 17 lut 2008, 20:08

Re: Teraz albo nigdy

Post autor: peterq90 »

Fakt troche za dużo tej Basia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ale myśle że nadal jest fajnie i muzyka boska!
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: Teraz albo nigdy

Post autor: Isadora »

Serialik łatwy lekki i przyjemny dla oka, a Damięciemu do Dawida Ozdoby daleko :P
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
lukaszo
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 201
Rejestracja: czwartek 11 paź 2007, 17:05

Re: Teraz albo nigdy

Post autor: lukaszo »

3 447 542 - oglądalność 2 odcinka Teraz albo nigdy!
Według mnie to bardzo dobra oglądalność :D
TVN - programowo najlepsza
D00
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: niedziela 21 paź 2007, 19:54
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Re: Teraz albo nigdy

Post autor: D00 »

Hehe... ja czekałem w poprzednim odcinku, jak Basia na te ich okrzyki odpowie "Nie Basia tylko Ketoprom!" xD
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości