[TVN] Majka

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

marek110
Początkujący
Początkujący
Posty: 148
Rejestracja: poniedziałek 05 maja 2008, 12:32

Re: Majka

Post autor: marek110 »

mfdtv4 pisze:O matko...
Nie spodziewałem się, że wciągnę się po pierwszym odcinku, ale tez nie spodziewałem się, że mnie odtrąci pierwszy odcinek.
Gra aktorska na masakrycznie niskim poziomie. Praktycznie zero rozpoznawalnych twarzy.
Fabuła strasznie naiwna, no, ale jak to w przypadku takich telenowel bywa...
Jak dla mnie marny zapychacz dziury po BrzydUli. Widzę kilka podobieństw. Czołówka zrobiona pod ten deseń... Brzydula - słuczone okulary, Majka - słuczony aparat. I oczywiście mijające się "zakochańce"...
Odcinek bardzo słaby, wiem, że pierwszy, ale prawie usnąłem... 1 odcinek oceniam 2/10.
Zero rozpoznawalnych twarzy to plus tej produkcji... zanim powstała Brzydula mało kto kojarzył Filipa Bobka, Łukasza Simlata i Julię Kamińską...

Ciekawe jak sobie poradzi majka w ciąży...(dla tych co spali podczas oglądania: pomylili się i to ona będzie w ciąży za pieniądze zamiast tej babki z czarnymi włosami)
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: Majka

Post autor: prze_kw »

Kilka dni temu myślałem, że obejrzę pierwszy odcinek 'Majki' i serial mnie nie wciągnie. Niestety ;d serial jest bardzo dobry, nie mogę się doczekać kolejnych odcinków!

Osydo gra bardzo dobrze, z resztą ekipa to dobrzy krakowscy aktorzy. Wielkim plusem jest powrót Beaty Rybotyckiej. Szkoda że Marietta Żukowska ciągle gra czarne charaktery.

Pomysł ze sztucznym zapłodnieniem trochę naiwny, ale da się przeżyć ;)

Czekam na kolejne odcinki!
Liczą się tylko Fakty.
mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: Majka

Post autor: mfdtv4 »

Na pewno ciekawy jest fakt, że Majka (Joanna Osyda) jest dziewicą i nagle okaże się, że jest w ciąży. Temat taki bliski Świąt... "Cud Juany" tak brzmi tytuł angielski :D Faktycznie cud...

Dla mnie na plus jest czołówka i muzyka :) Kawałek śpiewany przez Alę Boratyn jest świetny! Jeszcze lepiej brzmi jego oryginalna wersja :) :tanczy:

Ale serial jest przewidywalny. Wiadome jest, że Michał zatrudni Majkę. Wiadome jest, że pomyłka lekarek wyjdzie na jaw. Będą razem. Ale nie wiemy czy wezmą ślub czy będzie to tylko romans :)

Serial zaplanowany jest na 190 odcinków, zatem będzie emitowany do końca 2010 roku. To taki rok z życia Majki.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Majka

Post autor: Adrian ;P »

Na pewno lepszy debiut niż Brzyduli. Jednak nie zamierzam oglądać tego serialu dalej. Oglądalność 1 odcinka była naprawdę wysoka - 4,3 mln.
kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: Majka

Post autor: kamilkomentuje »

Serial bardzo dobry. Będę stałym widzme ( w miarę czasu oczywiście)
tvn - wiosną programowo najlepszy.
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Majka

Post autor: Nika »

kamilkomentuje pisze:Będę stałym widzme
@kamilkomentuje, wiesz o tym, że jesteś mistrzem literówki na tym forum? :>
Życzę Tobie, przy okazji świąt, więcej czasu i cierpliwości tak ogólnie w życiu. Nie ukrywam, że liczę, iż będzie to miało realny wpływ na Twoją poprawność pisania.:D
kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: Majka

Post autor: kamilkomentuje »

Obiecuję porawę :D :P
Pozdrawiam i Życze Wesołych Świat i Szczęśliwego Nowego Roku :)
tvn - wiosną programowo najlepszy.
mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: Majka

Post autor: mfdtv4 »

Z całego serialu jak do tej pory podoba mi się tylko Asia Osyda i piosenka Ali Boratyn "Nie pytaj":)

Czołówka a'la wenezuelska telenowela, ale podoba mi się :>
kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: Majka

Post autor: kamilkomentuje »

Dzine, niby od 4 stycznia miały byc nadawane nowe odcinki a jak jest teraz? Powtórka pierwszego... i niewiem po co, skoro I obejrzała rekordowa widownia...
tvn - wiosną programowo najlepszy.
Pawlous
Początkujący
Początkujący
Posty: 86
Rejestracja: środa 19 lis 2008, 18:29

Re: Majka

Post autor: Pawlous »

od początku było mówione w tvn ze 1. odcinek "majki" zostanie pokazany bezposrednio po ostatnim epizodzie "brzyduli" oraz 4. stycznia
Pemol
Początkujący
Początkujący
Posty: 76
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 17:59

Re: Majka

Post autor: Pemol »

mfdtv4 pisze:O matko...
Nie spodziewałem się, że wciągnę się po pierwszym odcinku, ale tez nie spodziewałem się, że mnie odtrąci pierwszy odcinek.
Gra aktorska na masakrycznie niskim poziomie. Praktycznie zero rozpoznawalnych twarzy.
Fabuła strasznie naiwna, no, ale jak to w przypadku takich telenowel bywa...
Jak dla mnie marny zapychacz dziury po BrzydUli. Widzę kilka podobieństw. Czołówka zrobiona pod ten deseń... Brzydula - słuczone okulary, Majka - słuczony aparat. I oczywiście mijające się "zakochańce"...
Odcinek bardzo słaby, wiem, że pierwszy, ale prawie usnąłem... 1 odcinek oceniam 2/10.
Popieram całkowicie. Serial robiony pod fanów "Brzyduli". Ale ja na taki tani chwyt nie dam się złapać. Poza tym nie chce mi się ponownie oglądać polskiego serialu o pięknych i bogatych.
mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: Majka

Post autor: mfdtv4 »

kamilkomentuje - było powiedziane, że TVN pokaże serial od 1. odcinka a nie od 2. 22 grudnia to była tylko zapowiedź, żeby wzbudzić w widzach ciekawość... Tak samo zrobiono z IV serią RANCZA ;) :D Ja czekam na 2 odcinek i wtedy powiem czy będę oglądał czy nie. Do serialu przekonują mnie tylko trzy (albo aż trzy) rzeczy: Joanna Osyda - piękna, młodziutka aktorka o urodzie 15 latki, świetna muzyka Ali Boratyn - Nie pytaj z czołówki oraz piękne widoki Krakowa ;) Od serialu odpycha mnie jak na razie gra aktorska, która jest na bardzo niskim poziomie.

W polskiej TV zaczyna się okres telenowel? Mam nadzieję, że tak. Wolę obejrzeć serial, który jest logiczny i po roku, dwóch się zamknie fabuła niż oglądać tasiemcowate Klany na Wspólnej ;/
kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: Majka

Post autor: kamilkomentuje »

Popieram to co powiedziałeś. Tak powinno byc: serial trwa daną pulę odcinków i amen. A nie ciągnie się w nieskończoność...
Co do powtórki 1 odcinka - szczerze powiem, że niewiedziałem iż ma być kolejna powtórka ;)
tvn - wiosną programowo najlepszy.
marek110
Początkujący
Początkujący
Posty: 148
Rejestracja: poniedziałek 05 maja 2008, 12:32

Re: Majka

Post autor: marek110 »

Serial jest świetny :tanczy:

Zalety:
1. Serial jest kręcony głównie na świeżym powietrzu - w brzyduli było głównie dom uli i marka i firma
2. Nie ma myśli majki - myśli brzyduli "lekko" mi przeszkadzały czasami
3. Świetna fabuła - gościu ma żonę i dziecko (a dokładniej 2 bo majka też jest w ciąży), majkowy odpowiednik aleksa - ten gościu co pendrivem zniszczy komputer...

Połowa 1 odcinka była słaaaba - szczególnie początek, 2 odcinek lepszy, a 3 i 4 świetne
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Nie oglądam seriali codziennych, więc nie oceniam, ale spodobała mi się ta piosenka z czołówki, wykonywana przez nijaką Alę Boratyn - ''Porque Te Vas'' (Nie pytaj mnie). :aniol:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości