[TVN] Taniec z Gwiazdami

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

3405t
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: środa 31 paź 2012, 14:12
Lokalizacja: Region TVP3 WARSZAWA

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: 3405t »

a wiadomo jakie będą jury?
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: matik »

Jeszcze nawet nie wiadomo czy uda się przywrócić program, więc o jury też jeszcze nic nie wiadomo.
rogi
Bywalec
Bywalec
Posty: 695
Rejestracja: piątek 15 lip 2011, 10:00

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: rogi »

Jeżeli mają być gwiazdy o których nikt nawet nie słyszał to ja dziękuje. I mówi to fan tego programu. A, i Panu Gąsowskiemu też dziękujemy - w sumie to prowadzi już denny programik w Polsacie.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: matik »

rogi pisze:A, i Panu Gąsowskiemu też dziękujemy - w sumie to prowadzi już denny programik w Polsacie.
Już nie prowadzi. Program okazał się klapą i tylko zdaje się 8 odcinków powstało. Ja akurat sądzę, że Gąsowski ewentualnie powinien zostać. Ja tam go lubię. A obecnie prowadzi wspólnie z Iwoną Pavlović w TTV program "Zakręceni", który nawiązuje do "Tańca z Gwiazdami" i ponoć ma w wakacje być powtórzony w TVN.
felek
Bywalec
Bywalec
Posty: 744
Rejestracja: środa 11 sty 2012, 17:51

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: felek »

Piotr Gąsowski i Katarzyna Skrzynecka byli zdecydowanie bardzo dobrym i zgranym duetem prowadzących - jakich mało. Nie będe miał nic przeciw jeśli zostaną na 14 sezon :)
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Adrian ;P »

Inna sprawa, że jesienią Gąsowski i Skrzynecka będą prowadzić "Polski turniej wypieków" w TLC, co może komplikować sprawę. Może powrót Urbańskiego :P ?
Jeżeli rzeczywiście program by wrócił MasterChef musiałby powędrować albo na środę albo czwartek (ja bym widział go w czwartek i zrobił sezon przerwy Kuchennym Rewolucjom). Taka sytuacja zapewne wykluczałaby 8 edycję YCD - 4 duże show w 1 sezonie to chyba nie jest możliwe.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: matik »

Tylko czy warto "Masterchefa" nazywać dużym show? Moim zdaniem nie.
felek
Bywalec
Bywalec
Posty: 744
Rejestracja: środa 11 sty 2012, 17:51

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: felek »

MasterChef jest cenniejszy dla reklamodawców, bo mimo wszystko w 16-49 bija na głowe Taniec z Gwiazdami, Must be the Music i inne show. Na miejscu tvn zlikwidowałbym czwartkowe odcinki w11 i wstawił MasterChef o 20.45 :D
po31
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 212
Rejestracja: czwartek 03 maja 2012, 16:01

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: po31 »

Właśnie ja również chciałbym, aby program wrócił na antenę, nie oszukujmy się, ale Taniec z gwiazdami przez 13 edycji nadawany był co sezon ewentualnie wiosną 2011 była tylko przerwa, ale program miał oglądalność na dobrym poziomie, co niestety nie można powiedzieć o X Factor który jest nadawany tylko w ramówkach wiosennych i dopiero 3 edycja, a tutaj oglądalność coraz to gorsza. Taniec z gwiazdami mógłby być emitowany w ramówkach wiosennych i zastąpić ten denny X Factor. Choć jeśli program wróci na antene, to z kolei You can dance znów będzie musiało poczekać być może na emisję w wiosennej ramówce stacji, w przyszłym roku???? ;(
rogi
Bywalec
Bywalec
Posty: 695
Rejestracja: piątek 15 lip 2011, 10:00

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: rogi »

Adrian ;P pisze:Inna sprawa, że jesienią Gąsowski i Skrzynecka będą prowadzić "Polski turniej wypieków" w TLC,
Może mi ktoś wytłumaczyć jak można pracować w trzech stacjach telewizyjnych jednocześnie? Chodzi mi o Poslat, TTV i wspomniana TLC.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Może być tak, choć absolutnie nie jestem pewny, że wszystkie te trzy programy które prowadzi produkuje jedna firma i facet ma podpisaną umowę z tomże firmą, a nie z poszczególnymi kanałami.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: matik »

Akurat "Zakręceni" w TTV produkowane są przez ekipę TVN. Ja bym się tu doszukiwał czegoś innego.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Trzeciak »

Wiem, że to tylko serwis Pomponik.pl, ale wg niego TVN, który początkowo rozważał reaktywację "Tańca z Gwiazdami" ostatecznie zrezygnował z tego pomysłu, co by oznaczało, że programu nie zobaczymy na jesieni.
Ksero
Bywalec
Bywalec
Posty: 712
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2012, 19:00

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Ksero »

Nie wie ktoś może czy TVN planuje na jednym ze swoich kanałów (choćby TTV) powtórzyć ''Taniec z Gwiazdami''? 13 sezonów leży w archiwum i nikt tego nie odkurza...
KKK
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: matik »

Trudno powiedzieć. W TTV jednak bym się nie spodziewał tego programu, chociaż zawsze można być zaskoczonym. Z kolei w TVN7 powtórkowo nadają w zapętleniu (niczym Polsat 2 czy ATM Rozrywka) "We dwoje", "Misja Martyna", Sądy itp. (wymóg 33 proc. polskich audycji). Ogólnie nie za bardzo wierzę w to, że będą gdzieś powtarzać "TzG".
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości