Materiały w głównym wydaniu "Faktów"

Rozmowy na temat Faktów TVN i wszystkiego co jest z nimi zwiazane.

Moderator: Łukasz

Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Majewski nie ma maila w domenia tvn.pl. Ma jedynie prywatny.
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

marcin_pabianice pisze:Majewski nie ma maila w domenia tvn.pl. Ma jedynie prywatny.
Mi bardziej chodziÂło o ludzi z tvn-u i tvn24 zajmujÂących siĂŞ tworzeniem faktĂłw i programĂłw w tvn24 :!:
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

doktorfaustus1 pisze:O wiele lepsz¹ rozrywkê mo¿na znaleŸÌ w gronie przyjació³ - i wcale nie jest potrzebna do tego telewizja. Ludzie umawiaj¹ sie do knajpy, a nie przed telewizor.
I niech tak zostanie - tu siĂŞ zgadzam, tak jest najlepiej. :D
marcin_pabianice pisze:Majewski nie ma maila w domenia tvn.pl. Ma jedynie prywatny.
Tak samo UrbaĂąski (co nie znaczy, Âże ja mam jego maila :wink:).
michos pisze:Mi bardziej chodziÂło o ludzi z tvn-u i tvn24 zajmujÂących siĂŞ tworzeniem faktĂłw i programĂłw w tvn24 :!:
CzyÂżbyÂś zaprzeczaÂł samemu sobie...? Zobaczmy:
michos pisze:To Âźle sÂłyszaÂłeÂś bo tam kaÂżdy ma :!: (...) caÂły praktycznie tvn :!: (no moÂże poza sprzÂątaczkami i cieciami)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

Dzisiejszy stun-up Saineckiego byÂł rewelacyjny!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jak zwykle!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Co prawda gadam banalnie, ale tego inaczej okresliĂŚ nie moÂżna. On jest WSPANIAÂŁYM dziennikarzem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

CzyÂżbyÂś zaprzeczaÂł samemu sobie...? Zobaczmy:
Tych co wymieniliœcie mnie ca³kowicie nie obchodza i nie zamierzam do nich nigdy maili pisaÌ. Ja u¿uywaj¹c zwrotu "ca³y praktycznie tvn" mia³em na myœli liudzi do których mogê kiedyœ maila wys³¹Ì a tymi nie s¹ na pewno wymienieni powy¿ej. :!:
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Co do Sianeckiego mam akurat zupeÂłnie inne zdanie :D jak dla mnie dzisiejszy jego wystĂŞp byÂł raczej marny....jak caÂłe Fakty...dzisiaj Wydarzenia pokazaÂły klasĂŞ :)
Android <3
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Czytam tak sobie 2g¹ strone tego w¹tku i co chwila zerkam na góre strony i patrze i nie wierze. 2posty na temat. I do tego zupe³nie nie rzeczowe. Ta stronka chyba rzeczywiœcie zasnê³a 11stycznia ³¹cznie z moderatorami i administratorami a szkoda.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
Puszkarz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: niedziela 02 sty 2005, 17:43

Post autor: Puszkarz »

Mo¿e toi troszkê nie na temat ale... Czy widzieliœcie wczoraj kondratowicz podczas g³osowania o ustawie o ZOZach. Zupe³nie siê pogubi³a. Nawet powiedzia³a "Nie wiem co powiedzieÌ!". A kiedyœ mówi³o siê o jej prowadzeniu g³ównych wydaù. To chyba jakieœ nieporozumienie!
Artur
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 162
Rejestracja: czwartek 27 sty 2005, 16:42
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Artur »

No, jesli sie tak pogubila, to na pewno pokaza ja w ÂŁapu-Capu :lol: Ale co tam od razu taka tragedie robic, moze miala akurat gorszy dzien.
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Ja AG pisze:No, jesli sie tak pogubila, to na pewno pokaza ja w ÂŁapu-Capu :lol: Ale co tam od razu taka tragedie robic, moze miala akurat gorszy dzien.
No i w jej wydaniu znajÂąc Danke byÂło to przemiÂłe i ledwo zauwaÂżalne. Poza tym ona tak rzadko jest na antenie wiĂŞc wszystko jej moÂżna wybaczyc. Wole jej przejĂŞzyczeĂą lub Grassa czy JĂŞdrzejowskiej.

Puszkarz pisze:A kiedyœ mówi³o siê o jej prowadzeniu g³ównych wydaù. To chyba jakieœ nieporozumienie!
co prowadzenia. W TVN24 jeœli ju¿ to s¹ wydania g³ównme Magazynów24GODZINY.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

No to musiaÂła siĂŞ nieÂźle zamotac ;) JA AG ma racjĂŞ pewnie bĂŞdzie w ÂŁapu Capu :)
Ale i Tobi ma racje jest tak rzadko i ma tyle obowiÂązkĂłw ze moÂżna jej to wybaczyĂŚ ;)
Android <3
Anonymus
Bywalec
Bywalec
Posty: 553
Rejestracja: sobota 12 cze 2004, 19:12
Lokalizacja: D-ca

Post autor: Anonymus »

DziÂś we Faktach oficjalnie podano nowÂą ramĂłwkĂŞ TVN
Jak jak pisze w newsie na tvn.tivi.pl zmieniÂą siĂŞ tylko godziny programĂłw, powstanÂą nowe odcinki
M.in. Ewa Drzyzga wraca z powrotem na wizjĂŞ - nowe odcinki "RozmĂłw w toku" oraz podawali, Âże Drzyzga bĂŞdzie goÂściem prog. "Najsztub pyta".
Magda MoÂłek ma poprowadziĂŚ na wzĂłr bardzo pop[ularnych zagranicznych programĂłw nowy relaity show uczÂąc taĂąca znanych osĂłb z pierwszych stron gazet. :wink:
Zapowiada siê doœÌ dobrze - zobaczymy :D
Każdego dnia toczy się życie - Jesteśmy po to aby je pokazać - Cała prawda całą dobę - TVN24
TVN - PROGRAMOWO NAJLEPSZA
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Jutro au*to*ma*t :twisted: :twisted: :twisted: Cholera myœla³êm ¿e bêde w stanie ogl¹daÌ fakty do koùca tygodnia ale jednak nie :twisted:
MogĂŞ siĂŞ zaÂłoÂżyĂŚ, Âże od nastĂŞpnego tygodnia bĂŞdziecie juÂż mieli tÂą swojÂą pochanke :twisted: JuÂż dzsiaj nawert musiaÂł byĂŚ w materiale :twisted:
Ze wszystkich stron bombarduje :twisted:
List wa³êsy do radia maryja mieli gdzieœ a musieli zasiêgn¹Ì opinni oszo³oma wyszkowksiego i promowaÌ jego ksi¹¿kê :twisted: Idioci :twisted:
Bêd¹ stê teraz zajmowaÌ czy wa³êsa by³ agentem :twisted: :!:
Po cholere o tym robiÌ materia³ i chc¹Ì nie chc¹c promowaÌ œrodowisko radia maryja :twisted: i g³osiÌ ich teorie :twisted:
A materisaÂł o nowych propozycjach byÂł ÂżaÂłosny :twisted: O kurwa maĂŚ palkanty bĂŞdÂą siĂŞ chwalkiĂŚ ciao debilem czy rozmowami w toku lub innymi bzdurami :twisted: A i jeszce moÂłek fajnie powiedziaÂła :twisted:
mówi¹c o tym ze nopwy jej program bêdzie mia³ wysok¹ ogl¹dalnoœÌ :twisted: Zrobili sobie tylko darmow¹ rekalmê a nic nowego nie zaprezentowali. :twisted: :twisted: :twisted:
Magda MoÂłek ma poprowadziĂŚ na wzĂłr bardzo pop[ularnych zagranicznych programĂłw nowy relaity show uczÂąc taĂąca znanych osĂłb z pierwszych stron gazet.
Zapowiada siê doœÌ dobrze - zobaczymy
Zapowiada siĂŞ jeszce wiĂŞksze gĂłwno niÂż dotychczas :twisted: :twisted: :twisted:
Ja ciĂŞ chrzanie co oni jeszce wymyÂślÂą :twisted:
UczyĂŚ kaleki chodziĂŚ :?: czy ludzi aby myÂśleli :twisted: :?:
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Dzisiaj mnie Ryman niestety masakrycznie wku***wiÂł
Najpierw ta sprawa z Rydzykiem...WidaÌ Rymanowi ju¿ mocherowy beret zas³oni³ prompter...bo w koùcu skoro nie móg³ siê odpêdziÌ od robienia materia³u o Rydzyku to na swoj¹ mod³e to przeci¹gn¹³...Zrobi³ z Wa³êsy agenta itp... :twisted: to nie jest obiektywizm
A potem ta kretyĂąska ramĂłwka i zachwyt Rymana...ÂżaÂłosne.
Ju¿ siê palê do ogl¹dania nowego programu Mo³ek... Na pewno jednak to gówno bêdzie mia³o du¿¹ ogl¹dalnoœÌ skoro Ciao Debil ma to to pewnie tez bedzie mia³o...
Jak widzĂŞ Tvn zamienia siĂŞ w PolszmatĂŞ...
A Wydarzenia z nowu duÂżo lepsze niÂż Fuckty brawa dla Iwony :)
Android <3
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

kamuii pisze:WidaĂŚ Rymanowi juÂż mocherowy beret zasÂłoniÂł prompter...

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Brawo dla tej pani z Poznania/Bielska - lepiej bym tego nie uj¹³.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości