X-Factor - edycje zagraniczne

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

musicomaniakk
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 358
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2012, 15:17

Re: X-Factor - edycje zagraniczne

Post autor: musicomaniakk »

No i w tym roku mamy grupę 25+ pełną kobiet:)
Pjotreeek
Początkujący
Początkujący
Posty: 144
Rejestracja: czwartek 25 sie 2011, 16:44

Re: X-Factor - edycje zagraniczne

Post autor: Pjotreeek »

Sharon ma naprawdę mocną kategorię :o Obawiam się że z Shelley zrobią joke act, a szkoda.
Louis schrzanił sprawę ale tylko w 50%. Na szczęście Giles odpadł, ale ten Nicholas :roll:
Kompletnie inaczej te judges houses wyglądają. Ale to pokazywanie reakcji rodzin to już niepotrzebny zapychacz. Nie wystarczy show trwające tyle co casting? Mogliby nie kolidować wtedy ze Strictly, nie myślą.

Jutro dziewczyny i zespoły. Jeśli chodzi o grupy to na pewno przejdzie Kingsland Road i mam nadzieję Miss Dynamix.
U dziewczyn jest już trochę gorzej - nie ma jak wybrać tylko 3 :/ Bardzo chciałbym Relley. Tamera niby faworytką jest, ale by się działo jakby odpadła :P
Jade i Melanie pewnie będą obie pokazywane razem na koniec odcinka - jedna przejdzie, druga odpadnie :( Coś czuję że Hannah także przejdzie.
Stawiam że będzie to Hannah, Tamera i Melanie/Jade :( Ale bardzo chciałbym Relley w live'ach.
WSZYSTKO BYLE NIE ABI. Druga Janet Devlin jak dla mnie.

Tak btw, gdzie oglądacie X Factora na żywo? Jakieś linki? Będę wdzięczny.
musicomaniakk
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 358
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2012, 15:17

Re: X-Factor - edycje zagraniczne

Post autor: musicomaniakk »

Pjotreeek pisze: Tak btw, gdzie oglądacie X Factora na żywo? Jakieś linki? Będę wdzięczny.
Na filmon odcinków na żywo nie zobaczymy? ;o
Pjotreeek
Początkujący
Początkujący
Posty: 144
Rejestracja: czwartek 25 sie 2011, 16:44

Re: X-Factor - edycje zagraniczne

Post autor: Pjotreeek »

musicomaniakk pisze:
Pjotreeek pisze: Tak btw, gdzie oglądacie X Factora na żywo? Jakieś linki? Będę wdzięczny.
Na filmon odcinków na żywo nie zobaczymy? ;o

chodziło mi o linki z live stream'em z których najczęściej korzystacie :)
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Re: X-Factor - edycje zagraniczne

Post autor: szym »

Amerykańską edycję "X Factor" oglądam sporadycznie, w sumie - jakieś lepsze występy wrzucone przez nich na YT. Może się wciągnę, ale brakuje mi trochę Britney Spears i LA Reid'a - nowe jury nie przypadło mi do gustu - szczególnie Kelly Rowland, która chyba jest bardziej amerykańską celebrytką niż piosenkarką i mam wrażenie, że powiedzenie więcej niż jednego zdania stanowi dla niej problem. A dodatkowo jest sztywna. Demi jako upierdliwy dodatek Simona była fajna w poprzedniej serii, kiedy każdy juror był inny, a obecnie mamy trzy mało charyzmatyczne kobietki... miałkie to wszystko. Wiedząc, że oglądalność już II edycji była słaba mogli zainwestować w jakieś naprawdę dobre nazwiska.

Lubię trochę tę Paulinę, która zapewne miała przyciągnąć hiszpańskojęzyczną część widowni i mam pytanie: oglądałem jeden występ z castingów, w której była trójka sędziów, bez Pauliny właśnie. Ktoś może wie, co się wtedy stało?
:)
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X-Factor - edycje zagraniczne

Post autor: SevenUP »

Z wszystkimi wyborami jurorów się zgadzam, prócz Nicole. Jak można wziąć Abi zamiast Melanie? I jeszcze ten tekst do Melanie, że w tym roku poziom jest taki wysoki i dlatego nie może jej wziąć. Ale Abi może, choć jej głos jest jak każdy inny i po prostu nie wyróżnia się. Albo ma się skalę i warsztat albo rewelacyjną barwę. A już nawet Klaudia Szafrańska ma lepszą barwę... W tej sytuacji kibicuję drużynie Sharon i trzem dziewczynom od Garego.
TheXF
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 227
Rejestracja: wtorek 04 gru 2012, 13:49

Re: X-Factor - edycje zagraniczne

Post autor: TheXF »

szym pisze:(...)
Lubię trochę tę Paulinę, która zapewne miała przyciągnąć hiszpańskojęzyczną część widowni i mam pytanie: oglądałem jeden występ z castingów, w której była trójka sędziów, bez Pauliny właśnie. Ktoś może wie, co się wtedy stało?
Z tego co pamiętam to chyba 2 razy jej nie było: raz była chora, a drugi raz chyba miała koncert i dotarła z opóźnieniem.
hothead
Początkujący
Początkujący
Posty: 85
Rejestracja: sobota 11 sie 2012, 13:00

Re: X-Factor - edycje zagraniczne

Post autor: hothead »

Na jakiej stronie moge obejrzec dzisiejszy odcinek XF UK live?
musicomaniakk
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 358
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2012, 15:17

Re: X-Factor - edycje zagraniczne

Post autor: musicomaniakk »

hothead pisze:Na jakiej stronie moge obejrzec dzisiejszy odcinek XF UK live?
Gdybym był wcześniej to bym wcześniej Ci napisał, ale tak na przyszłość proszę bardzo, stronka - http://www.filmon.com/tv/itv1
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: X-Factor - edycje zagraniczne

Post autor: Trzeciak »

Trzeba przyznać, że oprawa scenograficzna jest świetna. Wizytówki także.
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X-Factor - edycje zagraniczne

Post autor: SevenUP »

Zgadzam się, że scenografia jest świetna. Najbardziej wczoraj podobał mi się występ Sam, rewelacja, czysto, emocjonalnie, świetny dobó piosenki i piękna scenografia.
musicomaniakk
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 358
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2012, 15:17

Re: X-Factor - edycje zagraniczne

Post autor: musicomaniakk »

A według mnie wczoraj na poszczególne miejsca zasłużyli:
1. Rought Copy - coś niesamowitego, występ na bardzo dużym poziomie.
2. Abi Alton - nie byłem jej fanem, ale przez wczorajszy wykon kocham tą dziewczyne.
3. Sam Bailey - dużo emocji, wokal piękny i duże możliwości techniczne.

Tak właśnie wygląda moje TOP3 wczorajszego odcinka. Ciekawy jestem kto dziś jako drugi stanie do dogrywki:)
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: X-Factor - edycje zagraniczne

Post autor: Trzeciak »

Ze względu na rozgrywki ligi MLB (ligi baseballu) i ich transmisję na FOX-ie - amerykański "X Factor" w chwili obecnej ma dwutygodniową przerwę. Powróci do niej we wtorek 29 października z pierwszym odcinkiem na żywo.
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X-Factor - edycje zagraniczne

Post autor: SevenUP »

Abi jest przeciętna i oby szybko odpadła.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: X-Factor - edycje zagraniczne

Post autor: r_r16 »

Jest gdzieś w Internecie lista gwiazd poszczególnych odcinków live? Chodzi mi o przyszłe odcinki.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości