[Polsat] Jak oni śpiewają

Dział poświęcony archiwalnym produkcjom telewizyjnym.

Moderator: Łukasz

kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

jak sie moglo znudziĂŚ, skoro publika to oglÂąda?
TVN innowacja i nowoczesność...
lukasz000
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 170
Rejestracja: środa 01 sie 2007, 19:58

Post autor: lukasz000 »

Bardzo dobrze , Âże zrobili tydzieĂą przerwy , przecieÂż jest to program w ktĂłrym najwaÂżniejszy jest Âśpiew, a jak oni majÂą ÂśpiewaĂŚ a widzowie sÂłuchaĂŚ tego jeÂśli troje czy czworo uczestnikĂłw od pewnego czasu jest chorych, zreszta tydzieĂą przerwy zrobi dobrze dla samego programu. ZÂła jest natomiast decyzja TVN w sprawie taĂąca z gwiazdami,aby
w dniu wyborów pojawi³ siê taniec z gwiazdami nic by siê nie sta³o gdyby program przed³ó¿ono do 2 grudnia.2 lata temu by³y napewno 2 wieczory wyborcze niepamietam
czy byÂł takÂże 3 wieczĂłr wyborczy ale wtedy zrezygnowano z TaĂąca z gwiazdami.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

W 2005 nie byÂło w czasie wieczoru wyborczego TzG ale wtedy juz wiedziano ze beda wybory, a jak podpisywano konktrakty to o wyborach jeszcze nie wiedziano. A konktrakty obowiazuje i z tanca zrezygnowac nie mogÂą!!!
lukasz000
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 170
Rejestracja: środa 01 sie 2007, 19:58

Post autor: lukasz000 »

TVN zawsze moÂże zmieniĂŚ czas , czy datĂŞ emisji , gdyÂż Taniec z gwiazdami nie robi Âżadna firma tylko sam TVN, a o wyborach byÂło wiadomo jeszcze przed rozpoczĂŞciem programu,a jeszcze w czasie wakacji moÂżna byÂło to przewidzieĂŚ. W polsacie Jak oni ÂśpiewajÂą robi firma rochstar i teÂż nie planowano na poczÂątku przerwy dwutygodniowej ,a jednak moÂżna byÂło
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

Ale ja nie mĂłwiÂłem o kontrakcie miĂŞdzy TVN a zleceniodawcÂą bo to jest oczywiste, Âże takiego kontraktu nie ma. chodziÂło mi o kontrakty miĂŞdzy tvn a gwiazdami i tancerzami. O wyborach byÂło wiadomo przez rozpoczeciem programu ale kontrakty byly podpisywany przynajmniej miesiac wczesniej.
lukasz000
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 170
Rejestracja: środa 01 sie 2007, 19:58

Post autor: lukasz000 »

Ale przecie¿ kontrakty maj¹ te¿ w Jak oni œpiewaj¹, a przecie¿ nie chodzi tu o miesiêczne przesuniêcie, tylko jeden program, a z tego co wiadomo to uczestnikom programu TVN p³aci stacja za odcinek a nie za ca³y tydzieù i raczej ka¿da bioraca udzia³ osoba w programie wie ¿e coœ mo¿e siê staÌ i TVN z pewnoœci¹ ma to zastrze¿one ,¿e w razie czego mo¿e przesun¹Ì emisjê programu.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

Ale co by mieli wtedy emitowaĂŚ. Wg mnie dobrze robiÂą, Âże taniec z gwiazdami jest. bo co by mialo byc? na pewno nie wieczor wyborczy do konca bo taki jest juz w tvn24 i glupota by bylo wemitowanie tego samego na dwoch kanalach przez caly czas jak to chce zrobic TVP. A ja juz wole taniec niz jakis durny film. a swoja droga to ciekawe jaka ogladalnosc bedzie mial tzg.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Moim zdaniem TVN dobrze robi. TVN raz siê ju¿ przejecha³ na wieczorze wyborczym ( w 2005 roku, jeden ( któryœ z prezydenckich ) trwa³ ok. pó³ godziny po poprzednim, który mia³ gorsze wyniki ). A w niedzielê bêdzie najpierw godzina, póŸniej "Taniec z gwiazdami" i o 22:45 WW powraca do TVN na 30 minut. Wtedy wszyscy siê dowiedz¹ o wstêpnych wynikach, póŸniej zobacz¹ jak ich ulubieùcy taùcz¹, a nastêpnie zobacz¹ bardziej oficjalne wyniki wyborów. :)

To lepiej od Polsatu, ktĂłry jeszcze nigdy nie zorganizowaÂł wieczoru wyborczego.
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

BĂŞdzie 3 edycja ''JOÂŚ'' :)
Druga edycja polsatowskiego show "JakONIœpiewaj¹" jeszcze nie dobieg³a koùca, a ju¿ wiadomo, ¿e czeka nas kolejna. Potwierdzi³a to w rozmowie z "Faktem" sama Nina Terentiew, dyrektor programowa tej stacji. Na razie jednak nie wiadomo, kto w niej wyst¹pi. Ale chêtnych na pewno nie zabraknie. Która serialowa gwiazda zrezygnowa³aby bowiem z okazji, by pokazaÌ, ¿e ma dobry g³os, a do tego zaprezentowaÌ siê w osza³amiaj¹cej kreacji. A stacja te¿ nie zrezygnuje z programu, który co tydzieù ogl¹da œrednio 4,5 miliona widzów. Dlatego d³ugo jeszcze bêdziemy ogl¹daÌ œpiewaj¹cych aktorów. "Dlaczego nie mamy poci¹gn¹Ì dalej tego show, skoro widzowie tego chc¹? " - mówi "Faktowi" Nina Terentiew.
ÂźrĂłdÂło: dziennik.pl
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Adrian ;P »

Polsat t¹ chyba chce ten program to sylwestra ci¹gn¹Ì :/ 17 listopada w sobotê znów Joœ nie bêdzie. Dopiero 6 osób odpad³o, czyli prawie po³owa. Fina³ wiêc bêdzie chyba 15 grudnia o ile nie bêd¹ robiÌ jeszcze 2 tygodniowej przerwy. Nie wiem dlaczego 17 listopada nie bêdzie Joœ :/
mks
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 310
Rejestracja: środa 14 mar 2007, 17:58

Post autor: mks »

To bardzo proste 17 listopada jest mecz Polski z kimÂś tam.. walka JOÂŚ z meczem skoĂączy siĂŞ z niekorzyÂściÂą dla Polsatu dlatego drugi raz odwoÂłujÂą program.. a finaÂł na pewno odbĂŞdzie siĂŞ 15 grudnia
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Adrian ;P »

Tak to prawda, przed chwilÂą w JoÂś o tym powiedzieli, Âże jest mecz i spotykamy siĂŞ za 2 tygodnie! :| Polsat po prostu pokazaÂł klasĂŞ :/ A gdyby tak byÂły jeszcze 2 polskie mecze ciekawe czy polsat nie daÂł by JoÂś :/ zal...
mks
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 310
Rejestracja: środa 14 mar 2007, 17:58

Post autor: mks »

PrzesuniĂŞcie to dobra decyzja, po co siĂŞ podkÂładaĂŚ?

Sam odcinek byÂł dziÂś Âświetny.. uczestnicy Âśpiewali rewelacyjnie (wszyscy prĂłcz miernej TrzepieĂŚiĂąskiej) duÂżo luzu, spontanicznoÂści, uroku.. ten program z tygodnia na tydzieĂą oglÂąda siĂŞ coraz przyjemniej.. jest nieprzewidywalny... i to sprawia, ze jest lepszy od "TaĂąca z gwiazdami" gdzie wszystko jest skrupulatnie wyreÂżyserowane, konwencjonalne.. poprawne, acz juÂż nudne..
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Adrian ;P »

Ja JoÂś osobiÂście nie lubiĂŞ. Dzisiaj obejrzaÂłem 2 raz tÂą edycjĂŞ i jestem zawiedziony. MaÂło emocji. W 1 edycji byÂło to coÂś. WolĂŞ Taniec z gwiazdami. Tutaj siĂŞ coÂś dzieje! Nie wiadomo kto jutro odpadnie Steczkowska, Guzik, Bryndal czy DamiĂŞcki. Z jednej strony Bryndal, ale on ma duÂżo smsĂłw. Trzeba oglÂądaĂŚ :D
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

dla mnie tzg jest nudny i to strasznie, tej edycji juz nie ogladam a joÂś jakoÂś sie oglÂąda, nie wiem czemu
TVN innowacja i nowoczesność...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości