[TVN] You Can Dance - Po prostu tańcz!

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

WÂątpiĂŞ, aby Kuba WojewĂłdzki zostaÂł jurorem tego programu. ChoĂŚ teÂż pewnoÂści nie mam. Zobaczymy jutro moÂże jakiÂś serwis da relacjĂŞ z pierwszego castingu. :mhm: A jak nie to na forach o tematyce taĂąca ktoÂś napisze. :roll:
Ptr15 pisze:ale mam nadziejĂŞ, Âże program "Kuba WojewĂłdzki" pozostanie w ramĂłwce, bo nie wyobraÂżam sobie niedzielnego wieczoru bez tego talk-show :D
A dlaczego miaÂłoby go nie byĂŚ? :rozglada: Gdyby zostaÂł jurorem to na pewno znalazÂłby czas na nagranie swojego show. :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Post autor: piotrek888 »

Jednym z jurorĂłw ma byĂŚ Marek Egurola

[ Dodano: PiÂą Lip 27, 2007 11:47 am ]
Onet.pl(czêœÌ) o jury

Od tej chwili ich losy bĂŞdÂą w rĂŞkach widzĂłw. Co tydzieĂą dwĂłjka uczestnikĂłw z "finaÂłowej szesnastki" zostanie przez nich pozbawiona udziaÂłu w walce o tytuÂł "Najciekawszego tancerza" w Polsce. W podjĂŞciu decyzji pomoÂże im profesjonalne jury - zÂłoÂżone ze sÂłynnych choreografĂłw i gwiazd. ZwyciĂŞzca, ktĂłry zostanie wybrany przez jury i widzĂłw TVN wygra stypendium taneczne na Broadwayu, w trakcie ktĂłrego bĂŞdzie mieszkaĂŚ w wynajĂŞtym apartamencie, rĂłwnieÂż otrzyma kieszonkowe.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Tak z ciekawoÂści wszedÂłem na http://www.youcandance.onet.pl i co widzĂŞ? Strona ruszyÂła. :) Na razie oczywiÂście skromnie - 2 wiadomoÂści i film promujÂący castingi. :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Wszystko jasne. tvnfakty.pl - czyli My - :D - ujawniliÂśmy kto bĂŞdzie w jury. Agustin Egurrola, Weronika Marczuk-Pazura i MichaÂł PirĂłg. Prowadzi Kinga Rusin. Exclusive relacja i kolejne opinie oraz wiadomoÂści jutro w naszym serwisie.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Marcin pisze:ujawniliÂśmy kto bĂŞdzie w jury. Agustin Egurrola, Weronika Marczuk-Pazura i MichaÂł PirĂłg.
:shock: :shock: Ja to wiedzia³em ju¿ wczoraj, ale nie bardzo w to wierzy³em, bo goœÌ z grona mówi³, ¿e dzwoni³ do TVN. :? Ale jego lista w pe³ni siê zgadza z t¹. :shock: :roll:
Marcin pisze:Exclusive relacja i kolejne opinie oraz wiadomoÂści jutro w naszym serwisie.
W takim razie czekam z OGROMNÂĄ niecierpliwoÂściÂą. :P
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
aero
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 41
Rejestracja: piątek 03 lut 2006, 18:13
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: aero »

W Raporcie Wieczornym byÂł materiaÂł z wypowiedziami uczestnikĂłw jednego z castingĂłw do tego programu:
http://pl.youtube.com/watch?v=O3m3_XZhnSs
Najwięcej archiwalnych capsów z tvn24:
http://iminiplus.prv.pl
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Post autor: piotrek888 »

No czekamy


po tych castingach i zamieszaniem z Po prostu taĂącz teÂż przeprowadzĂŞ wywiad z KingÂą Rusin :D
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Agustin Egurolla to by³ pewniak na 100 %, ale szczerze mówi¹c spodziewa³em siê przynajmniej czterech jurorów. No có¿ pozostaje nam tylko czekaÌ na jutrzejsz¹ relacjê tvnfakty.pl. Napewno coœ siê jeszcze wyczyta z innych serwisów i gazet :D
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

aero pisze:W Raporcie Wieczornym byÂł materiaÂł z wypowiedziami uczestnikĂłw jednego z castingĂłw do tego programu:
http://pl.youtube.com/watch?v=O3m3_XZhnSs
Wielkie dziĂŞki za ten film. :)
Ptr15 pisze:ale szczerze mĂłwiÂąc spodziewaÂłem siĂŞ przynajmniej czterech jurorĂłw.
Ja byÂłem akurat pewny, Âże bĂŞdzie 3 jurorĂłw. Tak samo jak w "So you think you can dance". :roll:

Poza tym zapomniaÂłem dodaĂŚ w ostatnim poÂście. :rozglada:

tvnfakty.pl pisze:WedÂług nieoficjalnych informacji emisjĂŞ "Po prostu taĂącz!" przewidziano bowiem na... Âśrody.
Tego chyba jeszcze nie by³o. Takie show w œrodku tygodnia. :roll: :mhm: ChoÌ z drugiej strony mog³aby byÌ dobra ogl¹dalnoœÌ, bo w œrodê nie ma raczej silnej konkurencji. :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Bardzo dobrze, Âże bĂŞdzie w Âśrody bo w ten dzieĂą nigdy nie miaÂłem wieczorem nic do oglÂądania. Na TVN puszczali wtedy jakieÂś sÂłabe filmy a w konkurencyjnych stacjach nie ma chyba nic ciekawego. W ogĂłle Âśroda to dla nich jedyny tj. "wolny dzieĂą" gdzie moÂżna coÂś pozmieniaĂŚ w ramĂłwce i nie traciĂŚ tym samym na oglÂądalnoÂści.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Ptr15 pisze:Bardzo dobrze, Âże bĂŞdzie w Âśrody bo w ten dzieĂą nigdy nie miaÂłem wieczorem nic do oglÂądania. Na TVN puszczali wtedy jakieÂś sÂłabe filmy
Nie wiadomo czy na 100% bĂŞdzie w Âśrody, bo serwis tvnfakty.pl napisaÂł, Âże to jest nieoficjalna informacja. :roll: Ale gdyby - to o ktĂłrej dadzÂą? :roll: O 20 czy po "Na WspĂłlnej" (w co wÂątpiĂŞ). :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Post autor: prze_kw »

O! A reÂżyserem bĂŞdzie Wojciech IwaĂąski. A Wojciech IwaĂąski=super show.
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Post autor: ktos »

No i dobrze Âże w Âśrody nic w tedy nie ma w TV 8)

Jedyna konkurencj¹ bêdzie ten nowy serial na 2 choÌ ja w¹tpie ¿e bedzie miêÌ tak¹ ogl¹dalnoœÌ jak MJM ;)
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Post autor: piotrek888 »

Âśroda to chyba najlepszy wybĂłr
jamlasica
Początkujący
Początkujący
Posty: 102
Rejestracja: poniedziałek 16 paź 2006, 23:12
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: jamlasica »

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości