Polsat News

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Polsat News

Post autor: epsztajnek »

Wczorajszy "To był dzień" w dekoracji, a jakże, EURO :D22

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
rogi
Bywalec
Bywalec
Posty: 695
Rejestracja: piątek 15 lip 2011, 10:00

Re: Polsat News

Post autor: rogi »

Dzisiejsze wydanie programu "To był dzień" prowadzi Dariusz Ociepa. Wydaje mi się, że to jego debiut w tym programie ale spisuje się całkiem nieźle.
Lord_info
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1463
Rejestracja: czwartek 26 maja 2011, 17:08

Re: Polsat News

Post autor: Lord_info »

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
lukaszbialas
Bywalec
Bywalec
Posty: 880
Rejestracja: sobota 31 gru 2011, 23:49

Re: Polsat News

Post autor: lukaszbialas »

Lord03 pisze:http://media2.pl/media/95262-Filip-Lobo ... tml?ict=sg

Tego się nie spodziewałem :)
To jeden z popularniejszych prezenterów Wiadomości TVP1 w latach 90tych
arrow2
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 229
Rejestracja: piątek 10 lut 2012, 22:27

Re: Polsat News

Post autor: arrow2 »

Dziwi mnie trochę, że PN zamiast budować i kreować własny, silny zespół sięga po skład Wiadomości z lat 90-tych. Gugała, Kozak, Łobodziński, Dobiecki, ktoś jeszcze?
:arrow: dwa
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Polsat News

Post autor: Trzeciak »

Gawryluk i Sakowska też są z "Wiadomości" lat 90? A jak było kiedy budowano "Fakty" i TVN24? Mam wrażenie, że czepiasz się trochę na siłę.

Łobodziński na razie jest wypożyczony do Polsatu - nie jest tam jeszcze na stałe.
arrow2
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 229
Rejestracja: piątek 10 lut 2012, 22:27

Re: Polsat News

Post autor: arrow2 »

Gawryluk wróciła do Polsatu po tym, jak wyleciała z Wiadomości. Sakowska przyszła z TVN24 więc ciężko ją nazwać "wychowanką" Polsatu.
Oczywiście kiedy budowano Fakty i TVN24 to były tam dokładnie dwie mocne twarze z TVP - Lis i Miecugow. Tylko pozwolę sobie zauważyć, że Polsat News nie jest stacją, która działa od wczoraj, nadaje już ponad 4 lata i przez ten czas ciężko stwierdzić, że wykreowała jakąś osobowość telewizyjną.
:arrow: dwa
lee
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 336
Rejestracja: sobota 11 wrz 2010, 12:15

Re: Polsat News

Post autor: lee »

arrow2 pisze:Gawryluk wróciła do Polsatu po tym, jak wyleciała z Wiadomości. Sakowska przyszła z TVN24 więc ciężko ją nazwać "wychowanką" Polsatu.
Oczywiście kiedy budowano Fakty i TVN24 to były tam dokładnie dwie mocne twarze z TVP - Lis i Miecugow. Tylko pozwolę sobie zauważyć, że Polsat News nie jest stacją, która działa od wczoraj, nadaje już ponad 4 lata i przez ten czas ciężko stwierdzić, że wykreowała jakąś osobowość telewizyjną.
A Agnieszka Gozdyra?
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Mają paru dobrych dziennikarzy, którzy wybili się czy to dzięki "Wydarzeniom" czy to dzięki Polsat News. Jest Agnieszka Gozdyra, Bartosz Kurek, Magda Kaliniak, Piotr Witwicki, nagrodzona za reportaż o Afganistanie Agata Kaźmierska, był Tomasz Machała, bardzo pomogli Magdzie Sakowskiej, która za kilka lat może być jedną z najpopularniejszych dziennikarek w Polsce, była Katarzyna Zdanowicz, która zaczyna podbijać TVN24, Ewelina Kopic, która została twarzą dwóch kanałów Pulsu... Jest jeszcze Paulina Sykut, której kariera rozwinęła sie po tym jak zaczęła zapowiadać pogodę.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re:

Post autor: matik »

Camilo pisze:Mają paru dobrych dziennikarzy, którzy wybili się czy to dzięki "Wydarzeniom" czy to dzięki Polsat News. Jest [...] Bartosz Kurek
Jeżeli nie mylę postaci to to jest ten błazen naśladujący Kuźniara. Za takich dziennikarzy to ja dziękuję :stop:
Camilo pisze:Piotr Witwicki, [...] Agata Kaźmierska, [...]
Muszą być rzeczywiście dobrzy, skoro ich nazwiska nic mi nie mówią :lol2:
Camilo pisze:bardzo pomogli Magdzie Sakowskiej, która za kilka lat może być jedną z najpopularniejszych dziennikarek w Polsce
Czy tak będzie to się okaże. W każdym bądź razie mogłaby być trochę mniej nadęta
Camilo pisze:była [...] Ewelina Kopic, która została twarzą dwóch kanałów Pulsu...
Ze światem informacji miała styczność tylko w PN, czytając z promptera i prowadząc niektóre programy. W każdej inne stacji goni do rozrywki, więc czy taka dobra jest to nie wiem.
Camilo pisze:Jest jeszcze Paulina Sykut, której kariera rozwinęła sie po tym jak zaczęła zapowiadać pogodę.
Albo po występie w "Tylko nas dwoje". W każdym bądź razie druga Gardias, a za osobami takiego pokroju jak pani Gardias nie przepadam.

Z osób, które wyróżniają się na + Wydarzeniach i PN to są chyba tylko Małgorzata Ziętkiewicz, Dariusz Ociepa, Marek Kacprzak i tyle. Ale to wszystko to tylko moje zdanie.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Polsat News

Post autor: Trzeciak »

Sykut tak jak pisze @matik wybiła się w Polsacie dzięki triumfie w jedynej edycji "Tylko Nas Dwoje". Ledwie dwa miesiące później - prowadziła już pierwszy koncert - "Muzodajnia gwiazd" - o ile się nie mylę w Międzyzdrojach. Dalej jest już tylko lepiej - prowadzi Sylwester Polsatu, a później duże show telewizyjne "Must Be The Music - Tylko Muzyka".

Ewelina Kopic zanim trafiła do Polsatu - pracowała w Oprawie TVP2, gdzie była tam m. in. prezenterką i prowadziła konkursy interaktywne Dwójki. W 2008 roku przechodzi do Polsat News i prowadzi jeden z programów w powstającym wtedy kanale Polsat Cafe. A dalej to już sami wiecie ;).
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Re:

Post autor: Camilo »

matik pisze:Jeżeli nie mylę postaci to to jest ten błazen naśladujący Kuźniara. Za takich dziennikarzy to ja dziękuję
Kurek świetnie zna się na ekonomii, prowadził debaty z cyklu "Wybierz gospodarkę", relacjonował m.in wybory w USA 4 lata temu, do teraz prowadzi program o funduszach europejskich w TV Biznes. Jest tak dobry, że kazali mu rywalizować z Kuźniarem, bo nikt nie chciał się tego podjąć po odejściu Ewelina Kopic.
Piotr Witwicki przygotowuje świetne materiały z Sejmu oraz ma bardzo trzeźwe spojrzenie na Twitterze. Samodzielnie prowadził program zaraz po tym, jak rozbił się prezydencki samolot w Smoleńsku. Poźniej zastąpił go Gugała.
A Agata Kaźmierska przygotowuje reportaże z Afganistanu, została doceniona m.in. przez kapitułę Grand Press.
Czy tak będzie to się okaże. W każdym bądź razie mogłaby być trochę mniej nadęta
Już się okazuje. Sakowska najpierw prowadziła główny magazyn Polsat News, wieczory wyborcze, a teraz "Wydarzenia". Z ramienia Polsatu często komentuje dla TOK FM. Owa "nadętość" to jej styl. Jest profesjonalistką.
Ewelina Kopic wybiła się w Polsacie, skutecznie rywalizując z Kuźniarem. To, że dostała propozycję powrotu do rozrywki, to już nie jej wina. Mimo, że zaczynała w branży informacyjnej, to i tak rewelacyjnie sobie radziła w wielu nagłych przypadkach.
A Paulina Sykut nie zaszłaby tak daleko gdyby nie była prezenterką Polsatu, w tym również Polsat News. Udział w jakimś programie rozrywkowym był tylko dodatkiem. Gdyby była np. aktorką jakiegoś tasiemca, to zwycięstwo w tym programie ńic by jej ńie dało.

Zapomniałem wspomnieć jeszcze m.in. o Janie Mikruta czy Łukaszu Szeleckim.
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Re:

Post autor: piotrek888 »

matik pisze:/quote]Muszą być rzeczywiście dobrzy, skoro ich nazwiska nic mi nie mówią :lol2:
Jako redaktor portalu tvnfakty.pl nie powinieneś się chwalić, że takich nazwisk nie znasz. Zwłaszcza nagrodzonej Grand Pressm A.Kaźmierskiej.

A co działu informacji Polsatu, to mają kilka mocnych i dobrych nazwisk: Gozdyra, Sakowska, Ociepa, Abramowicz, Mikruta, Milczarz, Zalewska, Witiwicki.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Re:

Post autor: matik »

Camilo pisze:Kurek świetnie zna się na ekonomii, prowadził debaty z cyklu "Wybierz gospodarkę", relacjonował m.in wybory w USA 4 lata temu, do teraz prowadzi program o funduszach europejskich w TV Biznes. Jest tak dobry, że kazali mu rywalizować z Kuźniarem, bo nikt nie chciał się tego podjąć po odejściu Ewelina Kopic.
Nie tyle co chodziło mi o rywalizację, ale o naśladowanie stylu, trochę za bardzo na Kuźniarze się wzoruje.
Camilo pisze:Już się okazuje. Sakowska najpierw prowadziła główny magazyn Polsat News, wieczory wyborcze, a teraz "Wydarzenia".
Pani Magdalena Kaliniak również była w "Wydarzeniach". Nie warto chwalić dnia przed zachodem słońca.
Camilo pisze:A Paulina Sykut nie zaszłaby tak daleko gdyby nie była prezenterką Polsatu, w tym również Polsat News.
Dobrze, ale czy to, że zaszła tak daleko świadczy o tym, że jest dobra? Jak dla mnie, prezentuje poziom Gardias - mierny. W Polsce i tak tylko nieliczne pogodynki są do strawienia. Większość woli wyglądać lub gwiazdorzyć niż reprezentować sobą coś więcej.
piotrek888 pisze:Jako redaktor portalu tvnfakty.pl nie powinieneś się chwalić, że takich nazwisk nie znasz. Zwłaszcza nagrodzonej Grand Pressm A.Kaźmierskiej.
Jak słusznie zauważyłeś redaktor portalu tvnfakty.pl a nie tvpolsat.info. PN oglądam od święta, więc siłą rzeczy nie muszę znać wszystkich osób tam pracujących i nie widzę w tym nic dziwnego. Pan Witwicki z czegoś zasłynął, że muszę go znać? Co do Pani Kaźmierskiej, to jedyne co mogę powiedzieć, że mimo nagrody Grand Press, mało o niej słychać. Może stąd moje przeoczenie? Nie zamierzam się tłumaczyć, doszukiwać dlaczego mogło mi to umknąć. Może dlatego, że Polsat nie obnosi się z tym jak TVN, że powtarzają do znudzenia, że dostali nagrodę. W każdym bądź razie nie jestem alfą i omegą i nie będę. Jestem jedynie człowiekiem i jak każdy nie muszę wszystkiego pamiętać. Ważne, abym wiedział gdzie i potrafił szukać informacji.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Re:

Post autor: Camilo »

matik pisze:Nie tyle co chodziło mi o rywalizację, ale o naśladowanie stylu, trochę za bardzo na Kuźniarze się wzoruje
Rozwiń to, proszę.
Pani Magdalena Kaliniak również była w "Wydarzeniach". Nie warto chwalić dnia przed zachodem słońca.
Pani Magdalena Kaliniak została zdegradowana poniekąd słusznie. Gugała kazał jej trochę polatać z mikrofonem, by zdobyła doświadczenie. Zachowała jednak posadę prezenterską w Polsat News. Jestem przekonany, że za kilka lat wróci do "wydarzeń". A Sakowska ma już doświadczenie reporterskie - i to wieloletnie.
Dobrze, ale czy to, że zaszła tak daleko świadczy o tym, że jest dobra? Jak dla mnie, prezentuje poziom Gardias - mierny.
Cóż, w Polsce zajść daleko można z kilku powdów, ale akurat w jej przypadku chyba ciężka praca o tym zadecydowała. Jest różnica między tym jak ją oceniasz a oiektywnym stwierdzeniem co osiągnęła.
Pan Witwicki z czegoś zasłynął, że muszę go znać?
Nie lubię tego podejścia. To takie bardzo polskie, że nie znam się, nie widziałem, nie wiem, ale i tak ocenię i wypowiem się.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości