Polsat News

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Re:

Post autor: matik »

Camilo pisze:
matik pisze:Nie tyle co chodziło mi o rywalizację, ale o naśladowanie stylu, trochę za bardzo na Kuźniarze się wzoruje
Rozwiń to, proszę.
Silenie się na żarty w stylu Kuźniara. Marek Kacprzak miał podobnie, ale przestał i jest sobą. Jak Pan Kurek prowadzi teraz, nie wiem, bo rzadko trafiam na programy prowadzone przez niego, aczkolwiek nie zapomnę jego początków i robienie z siebie błazna na wzór Kuźniara.
Camilo pisze:Cóż, w Polsce zajść daleko można z kilku powdów, ale akurat w jej przypadku chyba ciężka praca o tym zadecydowała. Jest różnica między tym jak ją oceniasz a oiektywnym stwierdzeniem co osiągnęła.
To jak ją oceniam, nie ma nic do tego co osiągnęła. To są zupełnie różne kwestie.
Camilo pisze:Nie lubię tego podejścia. To takie bardzo polskie, że nie znam się, nie widziałem, nie wiem, ale i tak ocenię i wypowiem się.
Nie oceniłem jeszcze tego Pana. Nie powiedziałem o nim praktycznie nic, prócz tego, że jego nazwisko nic mi nie mówi. Pytam się jedynie, czym takim się odznacza, że muszę go znać.
lukaszbialas
Bywalec
Bywalec
Posty: 880
Rejestracja: sobota 31 gru 2011, 23:49

Re: Polsat News

Post autor: lukaszbialas »

Wydarzenia Opinie Komentarze, czyli nowy program publicystyczny Jarosława Gugały i Bogusława Chraboty od 3 września od poniedziałku do piątku od 22:00 do 23:00:
http://media2.pl/media/95474-Jaroslaw-G ... tml?ict=sg
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Dobrą godzinę wybrali. "Szkło kontaktowe" z obecną załogą się powoli wypala, a pasmo lokalne nie wszystkich interesuje. Jeśli program będzie na poziomie, to myślę, że osiągnie sukces.
Dziurys
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: środa 29 sie 2012, 09:42

Re: Polsat News

Post autor: Dziurys »

Ten nowy program mogli by dać o godzinę wcześniej (21:00)
http://www.ntcpl.pl.tl Strona o Naziemnej Telewizji Cyfrowej
FLEJP
Początkujący
Początkujący
Posty: 100
Rejestracja: wtorek 14 mar 2006, 17:16
Lokalizacja: LUBLIN

Re: Polsat News

Post autor: FLEJP »

22,00 to wg mnie dobra godzina, bo program nie będzie konkurował z Polska i Świat czy programami regionalnymi TVP Info, które jednak mają swoich wielbicieli. Ja sam który Polsat News nie oglądam z racji braku ciekawszych pozycji w telewizji o 22 być może przełączę się na Polsat News.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Podobno Polsat News z okazji przyszłorocznego 5-lecia planuje jakieś zmiany wizualne. :>
ANTAMET
Początkujący
Początkujący
Posty: 62
Rejestracja: czwartek 20 wrz 2012, 16:03

Re: Polsat News

Post autor: ANTAMET »

Już raz puściłeś informację, że Grzegorz Markowski odchodzi ze szkła kontaktowego, i co? odszedł? Jakoś nie chce mi się wierzyć w poważne zmiany, może kosmetyczne, które i tak im nie pomogą w podniesieniu oglądalności.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Polsat News

Post autor: matik »

Była jakaś wypowiedź, że planują odświeżyć swój wizerunek i postawić na nowe świeże twarze, ale tyle już mieli zapowiedzi i prawie nic z tego nie wychodziło do tej pory.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

ANTAMET pisze:Już raz puściłeś informację, że Grzegorz Markowski odchodzi ze szkła kontaktowego, i co? odszedł?
Zanim puściłem informację o odejściu Markowskiego to zaznaczyłem, że jest ona nieoficjalna. To po pierwsze. Po drugie, opcja z jego odejściem była brana pod uwagę na 101% - i to bardzo poważnie. Nie musisz mi wierzyć. Markowski jednak się sprawdza, zbiera dość dobre opinie, uchodzi za w miarę obiektywnego, jest rozpoznawalny i kojarzony ze "Szkłem", a następcę trudno byłoby znaleźć, więc mówiąc ogólnie wyrażono zgodę na to, by zajmował się podobnymi rzeczami w Jedynce i w TVN24. Na początku jednak nie było to oczywiste. Amen.

Co do zmian w Polsat News, to w grę wchodzi przede wszystkim oprawa graficzna. :>
kuba1245ab
Początkujący
Początkujący
Posty: 59
Rejestracja: środa 31 paź 2012, 18:35

Re: Polsat News

Post autor: kuba1245ab »

Widząc transmisję marszu na Polsat News, niedługo przed serwisem informacyjnym zobaczymy reklamę Plusa i LTE :)
lukaszbialas
Bywalec
Bywalec
Posty: 880
Rejestracja: sobota 31 gru 2011, 23:49

Re: Polsat News

Post autor: lukaszbialas »

Czy Bogusław Chrabota pojawia się jeszcze w Polsat News?
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Polsat News

Post autor: Trzeciak »

Nie. Od czasu kiedy został redaktorem naczelnym "Rzeczpospolitej" program "Wydarzenia, opinie, komentarze" prowadzi zamiast niego Marek Kacprzak.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Polsat News

Post autor: matik »

Prowadził zdaje się raz program "Wydarzenia, opinie, komentarze".
3405t
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: środa 31 paź 2012, 14:12
Lokalizacja: Region TVP3 WARSZAWA

Re: Polsat News

Post autor: 3405t »

matik pisze:Prowadził zdaje się raz program "Wydarzenia, opinie, komentarze".
to jak Gugała się z tym wszystkim wyrabia?
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Polsat News

Post autor: matik »

"WOK" ma dwóch prowadzących - Gugałę i Kacprzaka. A Pan Chrabota w styczniu tylko raz poprowadził ten program i moim zdaniem było to tylko koleżeńskie zastępstwo.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości