[TVN] Taniec z Gwiazdami

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Ale chyba wiedzieli na co siê pisz¹...no có¿...w "Big Brother" te¿ nie by³o przerwy œwi¹tecznej:) No có¿ dla jednej z par to bêd¹ œwiêta pe³ne rozczarowaù. [/b]
Wróciłem!!
abc
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 49
Rejestracja: środa 15 mar 2006, 11:00

Post autor: abc »

Tylko nie moja Anetka... nie wierze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Teraz kolej na Renate a potem pani Koroniewska , w finale obstawiam na JoasiĂŞ JabÂłczxyĂąskÂą i RafaÂła Mroczka.
Ja myÂślĂŞ, Âże Olusia KwaÂśniewska przez ,,szczĂŞÂście'' trafi do finaÂłu. Szkoda, Âże Aneta i Robert odpadli, wolaÂłbym Âżeby odpadÂła Dancewiczowa. :evil:
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

pawell pisze:O to muszĂŞ kupiĂŚ i sprĂłbowaĂŚ szczĂŞÂścia moÂże wygram i dostanĂŞ bilet na widowniĂŞ... :lol2: :D
TeletydzieĂą pisze:Odpowiedz na pytanie: czy jednym z jurorĂłw w "TaĂącu z gwiazdami" jest Iwona PavloviĂŚ? Wygraj jedno z 5 podwĂłjnych zaproszeĂą na widowniĂŞ "TaĂąca z gwiazdami"

WyÂślij SMS-a na numer 7164, wpisujÂąc: TT.TG oraz odpowiedÂź TAK lub NIE np. TT.TG.TAK

Na SMS-y czekamy do 13.04.2006 (w³¹cznie). Koszt SMS-a to 1,22 z³ brutto. Udzia³ tylko dla osób pe³noletnich. Zwyciêzców naszego konkursu poinformujemy telefonicznie o sposobie odebrania wejœciówek. Turniej "Tzg" rozgrywany jest w Ursusie pod Warszaw¹. Dajazd na koszt w³asny.
A co do programu to normalne Âże jest wszĂŞdzie taki sam.
Tasiu
Początkujący
Początkujący
Posty: 119
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 12:55
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Tasiu »

Widzê ¿e gadacie o niemieckim Taùcu, jak widaÌ nasze pó³ profesjonalne jury, na którym tak siê mœcicie na forum jest du¿o lepsze, Beata i Zbyszek wprowadzaj¹ tam trochê polotu. Faktycznie wzoruj¹ siê na nas robi¹c Taniec z giwazdami, nawet BBC, które jest sprzedawc¹ licencji pokazuje zainteresowanym nasz¹ edycjê. Co do SZymon Majewski Show, to muszê przedewszystkim powiedzieÌ, ¿e nie ma czegoœ takiego jak Niemieckie Szymon Majewski Show, Szymon nie jest na eksport ani do skopiowania na ksero. W TV wiele programów nazywa siê XYZ Show, to nie znaczy, ¿e jest to program licencjonowany, w pewnym sensie telewizje naœladuj¹ siê w wygl¹dzie studia ¿artów itp ,ale nie s¹ to programy licencjonowane, bo wtedy nawet Pogoda musia³aby byÌ na licencji bo przecie¿ dziwnym trafem wszêdzie mówi¹ o pogodzie Polski w serwisie pogodowym :D.
"Przyjaźń jest subtelną rozkoszą szlachetnych dusz..." - Safona
-------------
www.korek.end.pl
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

To co, ¿e tylko pe³noletni mog¹ wzi¹Ì udzia³. Przecie¿ mo¿na chyba pójœÌ np. z rodzicem. :)Pe³noletnie to chyba osoby, nie. :>
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Oj :: Kamil'u czepiasz siĂŞ... ;)

Co do zaproszeĂą :> chodziÂło oczywiÂście mi o wstĂŞp z osobÂą peÂłnoletniÂą - nie pisaÂłem tego, bo myÂślaÂłem Âże wyszyscy sie domyÂślÂą niestety myliÂłem siĂŞ... :? :?
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

No i trochê spad³a ogl¹dalnoœc "Taùca", choÌ i tak jest wysoka. Miejmy nadziejê, ¿e spowodowane jest t¹ przerw¹ dwutygodniow¹, a w finale 14 maja padnie kolejny rekord. Obstawaim te¿, ¿e œwi¹teczny odcinek bêdzie mia³³ spor¹ ogladalnoœÌ.
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Na jutrzejszy program zapowiadana jest "ÂśpiewajÂąca niespodzianka". Ciekawe co to a raczej kto to bĂŞdzie?
Rafał
Początkujący
Początkujący
Posty: 53
Rejestracja: sobota 12 lis 2005, 19:46
Lokalizacja: Góra Śląska

Post autor: Rafał »

TakÂże jestem bardzo ciekawy kto bĂŞdzie jutrzejszÂą niespodziankÂą .Mam nadziejÂą , Âże jutro bĂŞdzie super odcinek !!
Super czwartki w TVN :
WIELKIE UCIECZKI - godz. 21.30
DETEKTYW - godz. 22.25
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Odcinek bardzo dobry :D ÂświÂąteczny :D ale ten program staje siĂŞ strasznie przewidywalny :?

ÂŁatwo, przynajmniej moÂżna sprĂłbowaĂŚ, i z powiedzmy 90% pewnoÂściÂą siĂŞ to sprawdzi, przewidzieĂŚ kto odpadnie z programu.

No a dziœ po¿egnaliœmy Weronikê (mam nadziejê, ¿e nie pomyli³em imienia :) ) z " Na Wspólnej" a w nastêpnym programie zapewne odpadnie Ma³gosia z "M jak Mi³oœÌ" :devil:
ZIMA
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

A co byÂło tÂą niespodziankÂą, bo jakoÂś jej nie widziaÂłem ??
Rafał
Początkujący
Początkujący
Posty: 53
Rejestracja: sobota 12 lis 2005, 19:46
Lokalizacja: Góra Śląska

Post autor: Rafał »

NiespodziankÂą byÂła Ewelina Flinta . ZaÂśpiewaÂła tylko raz . Warto zauwaÂżyĂŚ , Âże po raz pierwszy w III edycji byÂły 4 10 dla Anety i RafaÂła . Naprawde ich taniec byÂł piĂŞkny . Aneta taĂączyÂła z zakrytymi oczami !! :brawa:
Super czwartki w TVN :
WIELKIE UCIECZKI - godz. 21.30
DETEKTYW - godz. 22.25
galantos
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: piątek 27 maja 2005, 19:02
Lokalizacja: miasto koło Lublina

Post autor: galantos »

mam pytanie:

mo¿e kto¶ z Was by³ na widowni TAÑCA... w studio?
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

galantos pisze:mam pytanie:

mo¿e kto¶ z Was by³ na widowni TAÑCA... w studio?
ByÂł Maciek... i odpowiadajÂąc na Twoje kolejne pytanie: jako zwykÂły chÂłopak z podlasia nie dostaniesz siĂŞ na widowniĂŞ (pomijajÂąc konkurs w TT) :devil:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

FinaÂł "TaĂąca z gwiazdami" coraz bliÂżej, a my znamy juÂż cennik - chyba rekordowy w TVN. :roll:

Obrazek

30 sekund ponad 100 tys. z³otych. :roll: :D Napewno siê znajdzie sporo reklamodawców, którzy dadz¹ tyle. :roll: No i bardzo dobrze, bo szykuje siê œwietna ogladalnoœÌ. :roll: Uwa¿am ¿e takie ceny powinny byÌ od 2 odcinka odk¹d znamy wyniki "Taùca...". :P :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość