Anita Werner

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

... kampania? Dla tej garstki FrancuzĂłw mieszkajÂących w naszym kraju :rozglada:

DosÂłownie rĂŞce mi opadÂły jak o tym przeczytaÂłem :uhh:
Mega kpiny przerodziÂły siĂŞ w megagalaktyczne kpiny :( :?
Mam nadziejĂŞ, Âże Anita ma przynajmniej uciechĂŞ z wynagrodzenia - sprawy kampanijne to jednak droga rzecz :devil:

... wÂłaÂściwie, to sam nie wiem, co chciaÂłem napisaĂŚ ... :neutral:

Brak s³ów, brak s³ów ... :hahaha:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Mam nadziejĂŞ, Âże Anita ma przynajmniej uciechĂŞ z wynagrodzenia
Eee.... nie sÂądzĂŞ, Anita nie nosiÂłaby non stop tego samego pÂłaszczyka, gdyby faktycznie duÂżo zarabiaÂła :devil:

Czy Dama Pik jest realizowana ze ÂśrodkĂłw unijnych :>
(...)kiedyÂś trzykrotnie minister, w przyszÂłym roku byĂŚ moÂże prezydent(...)
To moÂże naleÂżaÂło poczekaĂŚ aÂż tym prezydentem zostanie :> To trochĂŞ na wyrost robiĂŚ program o dopiero co kandydatce na fotel prezydenta :? :? :?
Czy do naszego kraju przyjeÂżdÂżajÂą zagraniczne miedia robiĂŚ exkluzywne programy o np. Henryce Bochniarz, Hannie Gronkiewicz Waltz, albo Julii Pterze? :lol:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Szczerze mĂłwiÂąc nie wiem, czy nie przyjeÂżdÂżajÂą :roll:

Mniejsza z tym :D
Anita wraz z ekip¹ by³a w ostatniej DP w Jurmale, ta nadmorska miejscowoœÌ jest znanym oœrodkiem wypoczynkowym i uzdrowiskiem, mo¿e z uroków niekoniecznie zim¹ mo¿na korzystaÌ, ale wspania³ym powietrzem zawsze mo¿na siê delektowaÌ, zw³aszcza kiedy pla¿a, jak widzieliœmy w DP by³a pokryta œniegiem :devil:
Obrazek


A tu Anita na tle wysokiego na 42 m. Pomnika WolnoÂści - Âładnie siĂŞ komponujÂą prawda? :lol: :lol:

Obrazek

Obrazek

Na szczycie statuÂły stoi wykonana z brÂązu, rzeÂźba kobiety o imieniu Milda, wznoszÂącej do nieba rĂŞce, w ktĂłrych trzyma trzy gwiazdy, symbol trzech historycznych prowincji ÂŁotwy: Liwlandii, Kurlandii i ÂŁatgalii. Przed pomnikiem ÂżoÂłnierska warta, niczym przed warszawskim Grobem Nieznanego ÂŻoÂłnierza, zmieniana co godzinĂŞ. "Dla Ojczyzny i WolnoÂści"
Achhhhhhh :( Czytam o tym z rozÂżewnieniem :(
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Z nowej beczki, czyli Dama Pik z Francji :D
WidzĂŞ, Âże ty Black juÂż w paryskich klimatach – Pola Elizejskie znĂłw ci siĂŞ marzÂą :lol:
Anita – szczĂŞÂściara, mogÂła poprzebywaĂŚ w mieÂście miÂłoÂści :P
Ciekawe, czy z Wie¿¹ Eiffla bêdzie siê te¿ tak wyœmienicie komponowa³a jak z t¹ z Rygi? :lol:
Najwiêkszy problem bêdzie z Wie¿¹ w Pizie :> :mhm: :lol:

BTW....... Skoro pani .... :roll: Royal :D jeszcze nie jest prezydentem, tylko jednÂą z kandydatek, ciekawi mnie, jak Anita bĂŞdzie siĂŞ do niej zwracaÂła :mhm: Do p. Vike Freibergi zwracaÂła siĂŞ per madame president, a do Royal :roll: - madame maby president? :lol: :lol:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

Anita jest doœÌ ³adna tylko usta ma za grube. Co do "Damy Pik" to jest ca³kiem niez³a. Sprawnie ³¹czy "sprawy zawodowe z osobistymi" danego goœcia. Szkoda, ¿e nie robi¹ odcinków o bardziej znaczacych kobietach np o Condoleezie Rice czy Melindzie Gates. Ciekawie by³oby poznaÌ bli¿ej TE najbardziej wp³ywowe damy œwiata. Chocia¿ zapewnepostacie tego kalibru s¹ zbyt zajête sprawami œwiatowymi by znale¿Ì czas na ma³y wywiad. Ale mo¿e kto wie? PomarzyÌ mo¿na zawsze. :roll:
Pozdrowienia dla dwóch legend tego forum: pani Funckyrelli i pana Black Jacka. Czytam to forum od d³u¿szego czasu i Wasze zaaanga¿owanie i wiernoœÌ Anicie jest godna podziwu. Takich fanów to niejedna bardziej popularna dziennikarka mog³aby Anicie pozazdroœciÌ ³¹cznie z pani¹ Pochanke :lol: Humor polemiczny (w pozytywnym tego s³owa znaczeniu) jest naprawdê dobry. :brawa:
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Hey Mandi :)
Anita jest doœÌ ³adna tylko usta ma za grube.
:lol: :lol: :lol: :lol: tytuÂłem wstĂŞpu :lol: :lol: NiezÂły poczÂątek :devil:
Co do "Damy Pik" to jest caÂłkiem niezÂła.
To oczywiÂście nie ulega Âżadnej wÂątpliwoÂści :] Tylko jest problem ..... ten program zbyt mocno AnitĂŞ pochÂłania :? Anita traci bardzo duÂżo siÂł, energii, a przede wszystkim czasu przy jego realizacji, a w zwiÂązku z tym ginie widzom z oczu, a wiadomo – co z oczu to i z serca :/ DziwiĂŞ siĂŞ tylko temu, Âże jej to wystarcza :roll: Wystarcza jej to, Âże zmaga siĂŞ z tym programem poÂświĂŞcajÂąc popularnoœÌ, bo przecieÂż popularnoÂści nie zwiĂŞkszy pó³godzinnym programem, ktĂłrego tematyka interesuje wÂąskÂą grupĂŞ ludzi, nadawanym w sobotnie popoÂłudnia ..... w TVN24 :?
LiczÂą siĂŞ tylko newsy!!!!!!!!!!!!
Szkoda, Âże nie robiÂą odcinkĂłw o bardziej znaczacych kobietach np o Condoleezie Rice czy Melindzie Gates.
Szkoda :?
Pozdrowienia dla dwĂłch legend tego forum: pani Funckyrelli i pana Black Jacka.
DziĂŞkujĂŞ za pozdrowienia i rĂłwnieÂż ciĂŞ pozdrawiam :)
Co do ,,legend’’ – aleÂż nie zasÂługujemy ...... :D A jeÂśli tak uwaÂżasz, to powiem ci, Âże ÂżywotnoœÌ tej legendy umiera ... :(
Czytam to forum od d³u¿szego czasu i Wasze zaanga¿owanie i wiernoœÌ Anicie jest godna podziwu.
.....godna podziwu – niestety wy³¹cznie twojego podziwu :(
Takich fanĂłw to niejedna bardziej popularna dziennikarka mogÂłaby Anicie pozazdroÂściĂŚ (...)
Naprawdê to mi³e :) Szkoda, ¿e Anita ma nasze zaanga¿owanie w jej sprawê g³êboko w powa¿aniu :evil: Ale czego od niej wymagaÌ, kiedy ostatnio pokaza³a, ¿e nie myœli racjonalnie :?
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

Na pocz¹tku nie przepada³am za Anit¹ ze wzgledu na wizerunek medialny. Chodzi mi o ten s³ynny "ch³ód" wiejacy z ekranu. Ale po przeczytaniu opinii na jej temat napisanych przez fanów zaczê³am siê prze³amywaÌ. Potem dosz³o jeszcze "Mamy Ciê", gdzie Anita pokaza³a sw¹ "prawdziw¹ twarz". :lol: Choci¹¿ nie jestem jej fank¹ (w ogóle nie mam ulubionego dziennikarza, kiedyœ bardzo lubi³am pani¹ Pochankê do pewnego momentu a wlaœciwie do jednego z wydaù Faktów) to zrobi³o mi siê jej ¿al, zw³aszcza jak czyta³am wywiady z ni¹, z których przebija³ smutek. S¹dzê, ¿e dobrze by by³o gdyby g³ówne Fakty prowadzi³o 2 prezenterów i wtedy Anita mog³aby byÌ w parze z Durczokiem.
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

S¹dzê, ¿e dobrze by by³o gdyby g³ówne Fakty prowadzi³o 2 prezenterów i wtedy Anita mog³aby byÌ w parze z Durczokiem.
Mandi, nie wiem, czy wiesz o ostatniej wypowiedzi Durczoka na temat tego, któr¹ z dziennikarek chcia³by widzieÌ w Playboy'u? Otó¿ jeœli nie wiesz, to powiem ci, ¿e on bez wahania odpar³, ¿e Anitê Werner :D
Nie wspomnia³ natomiast nigdy s³owem o tym, ¿e widzia³by j¹ np. w g³ównych - jako ich szef, czy g³ówny redaktor :roll: , wiêc jeœli gdzieœ ich bêdzie mo¿na zobaczyÌ w duecie to chyba jedynie w Playboy'u ;) :lol: :lol: :lol:
Ale po przeczytaniu opinii na jej temat napisanych przez fanĂłw zaczĂŞÂłam siĂŞ przeÂłamywaĂŚ. Potem doszÂło jeszcze "Mamy CiĂŞ", gdzie Anita pokazaÂła swÂą "prawdziwÂą twarz".
To juÂż istny schemat :)
Tylko ci najwierniejsi okazali siĂŞ byĂŚ prorokami ( :lol: ) i nie musieli do ,,Mamy CiĂŞ'' czekaĂŚ, Âżeby przekonaĂŚ siĂŞ, Âże Anita potrafi siĂŞ dobrze bawiĂŚ :)
A teraz dowiadujÂą siĂŞ o Anicie znacznie wiĂŞcej :? Z tym, Âże woleliby o niektĂłrych sprawach nigdy siĂŞ nie dowiedzieĂŚ :?
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

Pisa³a Pani, i¿ nikt (poza mn¹ :lol: ) nie docenia Paùstwa poœwiêcenia dla Anity. Moim zdaniem wynika to z braku du¿ej i silnej "dru¿yny fanów". Mo¿e by tak przeprowadziÌ ma³¹ akcjê promocyjn¹ w innych w¹takach i forach? ByÌ mo¿e Paùstwa entuzjazm zarazi³by te¿ innych? Swoj¹ drog¹ s¹dzê, ¿e Durczok nie chce przeprowadziÌ a¿ tak gruntownych reform bo nie zale¿y to od niego i/lub nie chce nara¿aÌ siê wiadomo komu. :devil: Czujê, i¿ oboje siê lubi¹. Pani Werner powinna byÌ przynajmniej w weekendowych wydaniach Faktów albo jako wspó³prowadz¹ca albo te¿ odci¹¿yÌ niektórych zapracowanych (mam na myœli zw³aszcza jedn¹ osobê). :twisted:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Pozdrowienia dla dwĂłch legend tego forum: pani Funckyrelli i pana Black Jacka.
AleÂż Mandi :lol2: DlaczegoÂż tak oficjalnie? :) Black jestem :) A jeÂśli masz jakieÂś opory by zwracaĂŚ siĂŞ do mnie Black, to pisz proszĂŞ Black Jack :lol2:
WidzĂŞ, Âże ty Black juÂż w paryskich klimatach – Pola Elizejskie znĂłw ci siĂŞ marzÂą
Tak, ale nie o tej porze roku, poczekam do lipca :P
Najwiêkszy problem bêdzie z Wie¿¹ w Pizie
Ale WÂłochy juÂż byÂły :tanczy:
LiczÂą siĂŞ tylko newsy!!!!!!!!!!
Teraz to juÂż nawet te nadawane tylko w porankach siĂŞ liczÂą :(
Czytam to forum od dÂłuÂższego czasu
Oooo rety :shock: teraz mnie przeraziÂłaÂś – myÂślaÂłem, Âże nikt poza nami tego co piszemy nie czyta :hmm: :devil:
Takich fanów to niejedna bardziej popularna dziennikarka mog³aby Anicie pozazdroœciÌ ³¹cznie z pani¹ Pochanke
MyÂślisz? :) DziĂŞki Mandi – czujĂŞ siĂŞ dowartoÂściowany :lol2:
Ja nigdy, ale to przez moj¹ wrodzon¹ skromnoœÌ, nigdy nie myœla³em o tym w tych kategoriach ;)

Anita bardzo pieczoÂłowicie pracuje na to, Âże nasza misja wkrĂłtce nie bĂŞdzie miaÂła Âżadnego sensu i bĂŞdzie musiaÂła (czy tego chcemy, czy nie) siĂŞ skoĂączyĂŚ :/
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Mandi pisze: PisaÂła Pani, iÂż nikt (poza mnÂą :lol: ) (...)
Mandi – jeÂśli masz zamiar jeszcze kiedyÂś tu zajrzeĂŚ i coÂś napisaĂŚ, to bÂłagam ..... nie pani ;) ...... Funcky :)

UWAGA!!!!! UWAGA!!!!!!!!!!!!

Mam pytanie:
Czy widziaÂł ktoÂś w ostatnim czasie AnitĂŞ Werner w telewizji?

A jeÂśli nie, to mam drugie pytanie :D

Czy ktoÂś wie, kiedy w tej telewizji (moÂże) siĂŞ pojawi?


:devil: :devil:


Anita Werner – pilnie poszukiwana!!!!!!!! :lol:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

ChciaÂłam zadaĂŚ te same pytania, ale zostaÂłam uprzedzona. Niestety kiedyÂś obiÂła mi siĂŞ o uszy informacja, Âże Dama Pik ma mieĂŚ jedynie 10 odcinkĂłw. Na oficjalnej stronie TVN24 podajÂą, Âże byÂło juÂż 7 odcinkĂłw a wiĂŞc czyÂżby dni Anity byÂły juÂż policzone? :(
Jak tak dalej pĂłjdzie to jeszcze Anita siĂŞ nam przekwalifikuje. :twisted: ZresztÂą teraz to co rusz dodajÂą nowych reporterĂłw i dziennikarzy a za niedÂługo jak ktoÂś z nich bĂŞdzie na wizji chociaÂż 3 razy w miesiÂącu to bĂŞdzie sukces! :evil:
Tak w ogĂłle to bodajÂże od 27 kwietnia miaÂł byĂŚ premierowy odcinek z "nowÂą" damÂą. Mamy poczÂątek maja i... lecÂą powtĂłrki z udziaÂłem prezydent ÂŁotwy. Czy ktoÂś moÂże mi wyjaÂśniĂŚ o co tu chodzi?! :roll:
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

Funckyrella pisze: UWAGA!!!!! UWAGA!!!!!!!!!!!!

Mam pytanie:
Czy widziaÂł ktoÂś w ostatnim czasie AnitĂŞ Werner w telewizji?

A jeÂśli nie, to mam drugie pytanie :D

Czy ktoÂś wie, kiedy w tej telewizji (moÂże) siĂŞ pojawi?


:devil: :devil:
AnalizujÂąc Blackowe podsumowania grafikowe, ktĂłre sporzÂądza, moÂżna wnioskowaĂŚ po caÂłotygodniowej nieobecnoÂści Anity, Âże wyjechaÂła robiĂŚ kolejny wywiad :lol:
Mandi pisze: Tak w ogĂłle to bodajÂże od 27 kwietnia miaÂł byĂŚ premierowy odcinek z "nowÂą" damÂą. Mamy poczÂątek maja i... lecÂą powtĂłrki z udziaÂłem prezydent ÂŁotwy. Czy ktoÂś moÂże mi wyjaÂśniĂŚ o co tu chodzi?!
Dzieje siĂŞ tak dlatego, Âże kaÂżdy miesiÂąc naleÂży do danej damy, a w ostatniÂą sobotĂŞ miesiÂąca jest premierowy odcinek w caÂłoÂści jej poÂświĂŞcony – kwiecieĂą naleÂżaÂł do Vairy Vike – Freibergi :]
Od jutrzejszej soboty poczÂąwszy bĂŞdzie moÂżna oglÂądaĂŚ FrancuzkĂŞ: Segolene Royal :)
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Ja nie znam odpowiedzi na Twoje Funcky wy¿ej postawione pytania, ale oddam pó³ mojego królestwa i ... :mhm: Funcky za ¿onê temu, kto te odpowiedzi zdobêdzie :devil: :lol:

:/ Znowu Anicie zachciaÂło siĂŞ w chowanego, czy jak kto woli w kotka i myszkĂŞ z nami bawiĂŚ :?
Ciekawe, gdzie siĂŞ schowaÂła :roll:

Mandi pisze: Niestety kiedyÂś obiÂła mi siĂŞ o uszy informacja, Âże Dama Pik ma mieĂŚ jedynie 10 odcinkĂłw.
10 i ani jednego wiêcej!!!!!!!! :] A co z Anit¹ by³oby póŸniej ... :mhm: mo¿e byœmy zobaczyli :)
Mandi pisze: Na oficjalnej stronie TVN24 podajÂą, Âże byÂło juÂż 7 odcinkĂłw a wiĂŞc czyÂżby dni Anity byÂły juÂż policzone?
Niestety – ku mojemu ogromnemu nie pocieszeniu mam 100%, Âże Anita na dÂługo zwi¹¿e siĂŞ z DP :/
A taka z niej byÂła kiedyÂś rewelacyjna dziennikarka newsowa :( Wszystko pogrzebano DP :evil:
A po odpowiedÂź na pytanie: jak w 2 lata zrujnowaĂŚ wspaniale zapowiadajÂącÂą siĂŞ karierĂŞ dziennikarskÂą – proszĂŞ kierowaĂŚ siĂŞ w stronĂŞ tvn :evil: :evil:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

Niestety, nie odpowiedzi na pytania ;)

Znalezione - nie kradzione ;) :arrow:

(niestety z watermarkiem :/ )

Obrazek

Obrazek
Obchody 25-lecia Podpisania Porozumieù Sierpniowych i Powstania NSZZ SolidarnoœÌ Nz. Anita Werner dziennikarka TVN24 przygotowuje sie transmisji z obchodów. 31.08.2005 fot. Jacek Balk / KFP
(niestety maÂły format :/ )

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości