[TVP2] Gwiazdy tańczą na lodzie

Dział poświęcony archiwalnym produkcjom telewizyjnym.

Moderator: Łukasz

Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Fajne za to ukÂłady profesjonalne - notabene w "TaĂącu" teÂż.

I prowadzÂący dobrzy. Prawie 15 minutowa reklama byÂła przed chwilÂą. :]

Generalnie pomysÂł fajny, realizacja niezÂła. Ale mogÂłoby byĂŚ lepiej.
Dorotka969
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 256
Rejestracja: środa 08 sie 2007, 21:51
Lokalizacja: Bydgoszcz :))

Post autor: Dorotka969 »

jestem dumna z Doda :D barwo dla Niej :) ja ogl¹da³am pocz¹tek a póŸniej prze³¹czy³am, bo szkoda czasu na to... TVN i tak nie pobij¹ :) a nie ma co ogl¹dalnoœÌ im robiÌ :D
mks
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 310
Rejestracja: środa 14 mar 2007, 17:58

Post autor: mks »

jestem podirytowany, jak moÂżesz nie ogladac jakiegoÂś programu, tylko dlatego, Âżeby nie nabijaĂŚ mu oglÂądalnosci, bo to nie TVN. Przepraszam, ale to jest ÂżaÂłosne.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Jak Doda bêdzie siê zachowywaÌ w tym jury - mogliœmy siê domyœleÌ. Jak ju¿ wczeœniej zauwa¿aliœcie kilka elementów podobnych, czytaj œci¹gniêtych z ''JOŒ'', np. ''tunel'', przez który przechodz¹ uczestnicy po wystêpie lub te¿ nagroda - brylantowa para (nawi¹zanie do brylantowego mikrofonu). Studio, oprawa graficzna - OK (przypomina mi troszkê ''Za³ó¿ siê!''), duet prowadz¹cych - dobry. Program jak na razie bardzo nudny. No i ta d³uga przerwa reklamowa... Podsumowuj¹c: program œredni, mocno przereklamowany.
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

A ja z przykroÂściÂą stwierdzam, Âże tematyka programu mnie nie interesuje i wyszedÂłem z salonu :). Wszystko niby dobre, jednak dla mnie to nie to.

Studio:
Wygl¹da ciekawie, czyli tak samo, jak za granic¹. Kamilo - tunel nie jest œci¹gniêty z JOŒ, tylko z formatu, a to ró¿nica - producenci kupuj¹c licencjê dostaj¹ te¿ plany scenografii. Wygl¹da to ca³kiem dobrze, choÌ gdzieœ doda³bym orkiestrê, by muzyka by³a na ¿ywo.

ProwadzÂący:
Tatiana sobie jakoœ radzi, choÌ playback na pocz¹tku siê zaci¹³ i troszkê komicznie to wygl¹da³o, kiedy ju¿ otwiera³a usta do innych s³ów, a tu powtórka ostatnich wyrazów :).
Kurzajewski denerwuj¹cy (bardziej ni¿ G¹sowski i Cichopek razem wziêci). Przej¹³ styl mówienia Maxa Kolonko. Chce zaszpanowaÌ tym, jak to on jest "amerikansky" :devil:

Jury:
Wszyscy ujdÂą, prĂłcz Dody. PolubiÂłem paniÂą MariĂŞ - bardzo sympatyczna kobieta. A Doda to poraÂżka. Mam wraÂżenie, Âże juÂż siĂŞ koĂączy - ludziom juÂż powoli nudzÂą siĂŞ jej teksty, a to jak potraktowaÂła EwelinÂą Serafin tylko pokazuje, Âże nie ma klasy - powinna oceniĂŚ jej taniec, a nie zaÂłatwiaĂŚ swoje osobiste sprawy i animozje. Ciekawe, co powie za tydzieĂą Sadowskiej, ktĂłra otwarcie przyznaÂła, Âże jej nie szanuje ? WywyÂższa siĂŞ (ten tron jest przesadÂą - producenci wykazali brak szacunku dla innych czÂłonkĂłw jury, ktĂłrym dano normalne foteliki). Wiadomo, Âże Doda przyciÂągnie widzĂłw, ale jakim kosztem ? Jest jej osobÂą zniesmaczony.

Realizacja:
Kilka wpadek zaliczyli, jednak i tak nie sÂą to jakieÂś potworne przewinienia - nowy program, wiĂŞc wybaczam. Rewelacyjny jest operator, ktĂłry jeÂździ na ÂłyÂżwach w czasie taĂąca pary.

Uczestnicy dzisiaj pokazali, Âże jednak da siĂŞ nauczyĂŚ jeÂździĂŚ na ÂłyÂżwach w tak krĂłtkim czasie. Piotr Zelt byÂł Âświetny.

ChociaÂż 4+ w skali ocen szkolnych, to kolejnych odcinkĂłw oglÂądaÂł chyba nie bĂŞdĂŞ - nie interesuje mnie to. ZresztÂą, widzÂąc tendencje spadkowÂą popularnoÂści wszelkich programĂłw z gwiazdami moÂżna stwierdziĂŚ, Âże Polska podobnie, jak reszta Âświata powoli bĂŞdzie odchodziĂŚ od celebrity formats. I chyba bardzo dobrze :). Co za duÂżo, to niezdrowo.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

mks pisze:moi mili tym razem to TVN jest w tyle, i to nie za Polsatem, a za TVP
I sÂłupki oglÂądalnoÂści pewnie o tym ÂświadzczÂą? :lol:

Studio lepsze od TzG? Ju¿ JOŒ ma lepsze. Program nudny - jedyna ciekawa pozycja to wystêpy profesjonalistów. Podoba mi siê prowadzenie M. Kurzajewskiego. Tatiany nie bardzo. a co do najbadziej udanej premiery tej jesieni - nie zgadzam siê! Chocia¿ pewnie zostaje przez Ciebie ochszczony mianem fanatyka, no ale có¿... Nawet moja rodzina - kompletnie nie interesuj¹ca siê telewizji zauwa¿y³a wielkie podobieùstwa do TzG i JOŒ. OK - niektore sa nieuniknione ale niektore nie. A co do grafiki - ok tylko nie widaÌ kosztów SMS i telefonu.
mks
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 310
Rejestracja: środa 14 mar 2007, 17:58

Post autor: mks »

Przyznaje wam racje, pierwszy odcinek ci¹gn¹³ sie zdecydowanie zbyt d³ugo.. powinien trwaÌ godzine i wszyscy byliby zadowloleni, co do realizacji, prowadzenia zostaje przy swoim by³o.. œwietnie.

PrzeszedÂł Zelt, choĂŚ ja po cichu liczyÂłem na SadowskÂą.

Wydaje mi sie, Âże czas podsumowac jesienne premiery, bo wszystkie premiery juÂż za nami.

TVP2 wybuchÂła. TVP1 siĂŞ spaliÂła. TVN niby wystrzeliÂł a echa brak. Polsat wystrzeliÂł kapiszonem.
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

wszystko pod dyktando dody, chca ja zatrzymac za wszelk¹ cenê, ona dyktuje wszystko, tvp ma swiadomoœc ¿e ona jest magnesem ogólnie studio ca³kiem wporzadku tylko kamerzysta czasem robi lekk¹ kaszane na lodzie i oglada sie to fatalnie prowadzenie tez mi sie podoba ale odnios³em wra¿enie ¿e ten program ci¹gn¹³ sie w nieskoùczonoœÌ leko przyd³ugi Za d³ugi!
TVN innowacja i nowoczesność...
corner
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 193
Rejestracja: niedziela 06 sie 2006, 14:23

Post autor: corner »

Ja zasn¹³em na tym programie - za du¿o gadaniny i to takiej bezsensownej. No ale zak³adam, ¿e w kolejnych odcinkach bêdzie tego mniej. Studio nie podoba mi siê za bardzo, brakuje muzyki na ¿ywo. Oprawa graficzna, mimo ¿e nowoczesna, zalatuje tandet¹. Gdy Kurzajewski siê odzywa³ to wiêd³y mi uszy (ten niby krzyk?), podobnie¿ gdy s³ysza³em co chwilkê "Gwia-zdy taù-cz¹ na lo-dzie!". Nie podoba³o mi siê te¿ rzucanie zawodnikami z lewa na prawo - jedŸcie na sofê, teraz uciekajcie do jury, teraz ju¿ sobie idŸcie...
I Doda - bez komentarza. Ile jej za ten cyrk dali pieniĂŞdzy?
Pani Maria w jury bardzo miÂła i bardzo na miejscu. Zawsze darzyÂłem jÂą szacunkiem, ale chyba za bardzo sÂłodziÂła. Pan Igor takÂże profesjonalnie komentowaÂł.
Zdenerwowali mnie przerwÂą reklamowÂą, ktĂłrej w tvp nie powinno byĂŚ.
KtoÂś kiedyÂś pisaÂł, Âże prowadzÂący bĂŞdÂą wychodziĂŚ na czerwonym dywanie. Wtedy wydawaÂło mi siĂŞ to kiepskim pomysÂłem, ale teraz wydaje mi siĂŞ, Âże mogÂłoby to nieÂźle wyglÂądaĂŚ.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

mks pisze:PodobieĂąstwa do JOÂŚ i TZG sÂą nieuniknione, szukanie ich na siÂłe to durnota.. to sÂą trzy rozne programy i inaczej nalezy je oceniaĂŚ.
Teraz ja mogĂŞ powiedzieĂŚ, Âże podobieĂąstwa miĂŞdzy "You can dance - po protu taĂącz!" i "Idolem" byÂły nieuniknione. :devil: MĂłwiÂąc Twoim jĂŞzykiem - "Gwiazdy taĂączÂą na lodzie" to Âśrednia kopia TVN-owskiego "TaĂąca z gwiazdami" i polsatowskiego "Jak oni ÂśpiewajÂą".
mks pisze:Studio rewelacyjne.. te z Polsatu i TVN wyglÂądajÂą przy nim jak z lat 90 ubiegÂłego wieku..
Jest fajne, lepsze od TVN-owskiego, ale na rĂłwni z polsatowskim. Za publicznoÂściÂą jest duÂżo ciemnych miejsc (tam gdzie wiszÂą zdjĂŞcia uczestnikĂłw) to tak samo jak w "Tzg" od strony kamer.

Realizacja bardzo dobra. W koĂącu Rochstar wiĂŞc jak mogÂłoby byĂŚ inaczej. :)

mks pisze:Pierwszy odcinek troche prze gadany,
TrochĂŞ to za maÂło powiedziane. Gadania byÂło chyba wiĂŞcej lub tyle samo co samego taĂąca.

ProwadzÂący :roll: - Kurzajewski strasznie denerwujÂący wÂłaÂśnie przez ten styl mĂłwienia jak napisaÂł podmark. Okupnik nawet moÂże byĂŚ. :D Jury w porzÂądku - tylko gdyby nie ta Doda. Dobrze, Âże jest w TVP (bo podobno dostaÂła teÂż propozycje do "You can dance", a tam bym jej nie zniĂłsÂł). PomijajÂąc fakt, Âże na tym i na tym siĂŞ nie zna.

OgĂłlnie caÂłkiem nieÂźle, spodziewaÂłem siĂŞ czegoÂś gorszego. Jednak nie jest to teÂż najwyÂższych lotĂłw. Za tydzieĂą raczej wybiorĂŞ "ÂŚwiadka", ale zerknĂŞ od czasu do czasu.

mks pisze:TVP2 wybuchÂła. TVP1 siĂŞ spaliÂła. TVN niby wystrzeliÂł a echa brak. Polsat wystrzeliÂł kapiszonem.
Z tym, ¿e TVP 2 wybuch³a to bym nie przesadza³. Jedna jaskó³ka wiosny nie czyni. Zobaczymy jak zaprezentuj¹ siê wyniki ogl¹dalnoœci i podsumujemy jesienne premiery. :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

corner pisze: Gdy Kurzajewski siĂŞ odzywaÂł to wiĂŞdÂły mi uszy (ten niby krzyk?), podobnieÂż gdy sÂłyszaÂłem co chwilkĂŞ "Gwia-zdy taĂą-czÂą na lo-dzie!".
okrutnie denerwujÂący "hymn" programu
corner pisze:I Doda - bez komentarza. Ile jej za ten cyrk dali pieniĂŞdzy?
18 tys wydĂŞbiÂła od programu i budzi to dyskusje dlaczego kobieta ktĂłra nie zna sie na rzeczy bierze najwiecej z jury? odpowiedÂź jest prosta bo gdyby nie jej gadka nikt nie czekaÂłby do koĂąca programu
TVN innowacja i nowoczesność...
Elek
Początkujący
Początkujący
Posty: 59
Rejestracja: niedziela 11 lut 2007, 10:26

Post autor: Elek »

No rzeczywiscei wszystko pod dyktando dody.. to chyba jej szoÂł troche to denerwujÂące "PrzeproÂś mnie za przedrzeÂźnianie" - no sorki nie tylko ona jest tu gwiazda.. kurzajewski fajny.. tatiana sie gubi.. troche za duzo przenoszenie tych gwiazd.. po co wogole im te kanapy

moze za tydzien bedzie lepiej bo juz gwiazdy wieksze i nie bedzie tak duzo gadania
corner
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 193
Rejestracja: niedziela 06 sie 2006, 14:23

Post autor: corner »

Elek pisze:po co wogole im te kanapy
To pewnie takie nawiÂązanie do miĂŞdzynarodowych turniejĂłw czy mistrzostw w jeÂździe figurowej. Na wyniki zawodnicy zawsze oczekujÂą na takich sofach. I w zwiÂązku z tym, jak juÂż ktoÂś wczeÂśniej pisaÂł, mogliby i w programie tam sÂłuchaĂŚ jury.
abc
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 49
Rejestracja: środa 15 mar 2006, 11:00

Post autor: abc »

Elek pisze:No rzeczywiscei wszystko pod dyktando dody.. to chyba jej szoÂł troche to denerwujÂące "PrzeproÂś mnie za przedrzeÂźnianie" - no sorki nie tylko ona jest tu gwiazda.. kurzajewski fajny.. tatiana sie gubi.. troche za duzo przenoszenie tych gwiazd.. po co wogole im te kanapy

moze za tydzien bedzie lepiej bo juz gwiazdy wieksze i nie bedzie tak duzo gadania
Nie chcê broniÌ Dody, ale biorê pod uwagê tak¹ sytuacjê: Pocz¹tkowy ostry komentarz Dody przyci¹gn¹³ widzów do ogl¹dniêcia do koùca - czy¿by polecenie wyg³oszenia takiego komentarza przez re¿ysera?
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Widzia³am ten program przez chwilê jak by³a powtóka godzine temu i trudno cokolwiek mi powiedzieÌ, po tak krótkim obejrzeniu, ale na pewno rzuci³o mi siê w oczy jedno. MIKROFON na pó³ twarzy Kurzajewskiego :roll:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości