Anita Werner

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

O kurde - widzĂŞ, Âże poranki publicystyczne majÂą siĂŞ lepiej niÂż przypuszczaÂłem :D

Tylko ÂżaÂłowaĂŚ, Âże siĂŞ nie moÂże oglÂądaĂŚ tak, jak by siĂŞ chciaÂło :/

A jak moÂżna oglÂądaĂŚ, ano na stacji benzynowej dziÂś widziaÂłem kawaÂłek rozmowy Anity ze Zdrojewskim z PiS-u :lol:2
Ale jutro to mam nadziejĂŞ juÂż szaleĂąstwo bĂŞdzie :lol2:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Post autor: epsztajnek »

O kurde - widzĂŞ, Âże poranki publicystyczne majÂą siĂŞ lepiej niÂż przypuszczaÂłem :D
Oj dobrze, dobrze siĂŞ majÂą.... :P
Oto 3 zalegÂłe capsy z dzisiejszego poranka
Obrazek Obrazek
Obrazek

[ Dodano: Sro Lip 18, 2007 8:08 am ]
Obrazek Obrazek
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

O kurde - widzĂŞ, Âże poranki publicystyczne majÂą siĂŞ lepiej niÂż przypuszczaÂłem
DziÂś takÂże 8)

Obrazek Obrazek
Obrazek
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Post autor: epsztajnek »

Dzisiaj capsĂłw nie bĂŞdzie ! :grozi: No, Pani Anito :uhh: Taki upaÂł, a Pani w podkoszulku pod samÂą szyjĂŞ :shock: ..... a, rozumiem.... To na znak solidarnoÂści z Krzysztofem GĂłrlickim, ktĂłry, biedny, musi siedzieĂŚ w krawacie, zapiĂŞty pod samÂą szyjĂŞ.... :rozglada:
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Nie jest im tak Âźle, bo studio jest pewnie klimatyzowane.
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Oj, joj, oj :/ Jak ja ¿a³ujê, ¿e ten tydzieù mam taki zalatany :( Anita od poniedzia³ku w Porankach, w Porankach tvn24, które maj¹ tak¹ formu³ê, o jakiej marzy³em od dawna, a ja tak niewiele teraz z tego mogê widzieÌ :(
Dzisiaj ju¿ mogê pisaÌ o ma³ym prze³omiku :) Bowiem widzia³em Poranek od pocz¹tku, do ... powiedzmy wpó³ do dziewi¹tej :) A wiêc za³apa³em na rozmowê z Oleksym :x To akurat ma³e pocieszenie, bo polityk ten od dawien dawna mnie dra¿ni, ale nic nie poradzê na to, ¿e takie mam szczêœcie ;( Szczêœcie w nieszczêœciu :devil: Czy nieszczêœcie w szczêœciu raczej :devil:

A jutro juÂż pewnie KuÂźniar :(
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Czy fani nie czytali wywiadu z Durczokiem? :> Tam te¿ parê s³ów o Anicie, a tu chyba umknê³o. Albo mi umknê³o.
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Marcin pisze:Czy fani nie czytali wywiadu z Durczokiem? :> Tam te¿ parê s³ów o Anicie, a tu chyba umknê³o. Albo mi umknê³o.
A nie czytaÂłem wywiadu :D
Nie zrobiÂłem teÂż tego po Twojej informacji, Marcin :lol2:

ZnalazÂłem jednak interesujÂący mnie fragment :lol2:
A po prostu wpisaÂłem interesujÂącÂą mnie frazĂŞ w jednÂą z funkcji wyszukiwania w przeglÂądarce :devil:
I có¿ mogê o tych s³owach powiedzieÌ :mhm: Pan Durczok powinien w przysz³oœci liczyÌ siê ze ... i wa¿yÌ s³owa :devil:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Co zamiast "FaktĂłw"? Anita wÂłaÂśnie prowadzi "Skaner polityczny". :shock:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

O miÂła niespodzianka. :) Capsy dla tych, ktĂłrzy nie oglÂądajÂą:

ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
Obrazek
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

pawell pisze:O miÂła niespodzianka. :)
RzeczywiÂście :shock:
pawell pisze:Capsy dla tych, ktĂłrzy nie oglÂądajÂą:
MiĂŞdzyinnymi dla mnie :rozglada: DziĂŞki :D PiĂŞknie Anitka wyglÂądaÂła :tanczy:

:mhm: To moÂże jeszcze dzisiejszy wieczorny M24h poprowadzi :rydzyk:

[ Dodano: Pon Lip 23, 2007 9:03 pm ]
A jednak to nie Anitka dowodzi w Magazynie 24h :rozglada:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Anita ponownie w "Skanerze politycznym". Czy¿by zosta³a sta³¹ prowadz¹c¹ ten program? :mhm: Capsy:

ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
Obrazek

DÂżastina pisze:A jednak to nie Anitka dowodzi w Magazynie 24h :rozglada:
MoÂże innym razem, jak Bogdan uda siĂŞ na urlop. :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

Witam wszystkich ponownie,

Na poczÂątek napiszĂŞ tylko, Âże miaÂłem nadziejĂŞ wrĂłciĂŚ z powrotem do regularnego pisania za przyczynÂą lepszego tematu.

Nigdy nie przepadaÂłem za Panem Durczokiem i dopĂłki nie psuÂł FaktĂłw jakoÂś mi nie przeszkadzaÂł. Jednak decyzjĂŞ o usuniĂŞciu Flesha z ramĂłwki do takich dziaÂłaĂą naleÂżaÂłoby zaliczyĂŚ.
Nie ma sie jednak co dziwiÌ, skoro proces psucia=grzebania Faktów popo³udniowych trwa³ ju¿ d³u¿sz¹ chwilê(skracanie do 15 min, póŸniej do 12, w³¹czanie pogody do serwisu).

Zastanawia mnie tylko teraz co stanie siĂŞ z prowadzÂącymi, a ze wzglĂŞdu na temat wÂątku skupie sie na jednej.
Jedyne wyjÂście, ktĂłre w mojej ocenie nie byÂłoby degradacjÂą to przeniesienie Anity do GÂł. wydania, ale to raczej maÂło prawdopodobne. ByÂłoby to moÂżliwe tylko wtedy, gdyby jeden z prowadzÂących przeszdÂł do innego programu, albo gdyby fakty byÂły prowadzone parami.
W TVN24 nie ma juz "wolnych" atrakcujnych programĂłw(wieczorny M24H-Ryman, ew. Grass, popoÂłudniowy-Justyna, Grass, Marciniak, a raport wieczorny czy jak to siĂŞ tam nazywa to gniot programowy na zapchanie ramĂłwki).

SÂłowem pat... :neutral:
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

michaek pisze:Witam wszystkich ponownie,
Witaj :D
Szkoda, Âże takie fatalne wieÂści przynosisz :/ Ale pewnie wzburzenie zadecydowaÂło o tym, Âże postanowiÂłeÂś napisaĂŚ? :D Trudno o lepszÂą inspiracjĂŞ do pisania :D
Nigdy nie przepadaÂłem za Panem Durczokiem i dopĂłki nie psuÂł FaktĂłw jakoÂś mi nie przeszkadzaÂł. Jednak decyzjĂŞ o usuniĂŞciu Flesha z ramĂłwki do takich dziaÂłaĂą naleÂżaÂłoby zaliczyĂŚ.
Szczerze powiedziawszy, to dziwi³em siê, ¿e na ten ''rewelacyjny'' pomys³ tvn nie wpad³ ju¿ rok temu. Ale zaskoczyli mnie i Flash usunêli dopiero w tym :D No, có¿ nie zaskoczyli jedynie z tym, ¿e w ogóle usunêli :devil: Wiedzia³em, ¿e to tylko kwestia czasu ;)
No, no tvn prĂŞÂżna stacja z aÂż jednym programem informacyjnym :hahaha:
Brawo :lol2: Mo¿e zatem czas pomyœleÌ o zwiêkszeniu zasiêgu tvn24? :lol2: Teraz ludzie ogl¹daj¹cy wy³¹cznie tvn bêd¹ mieli okrojon¹ wiedzê :devil:
Zastanawia mnie tylko teraz co stanie siĂŞ z prowadzÂącymi, a ze wzglĂŞdu na temat wÂątku skupie sie na jednej.
Ta jedna ma DamĂŞ Pik :D Chyba, Âże teÂż juÂż nie ma :roll:
Jedyne wyjÂście, ktĂłre w mojej ocenie nie byÂłoby degradacjÂą to przeniesienie Anity do GÂł. wydania, ale to raczej maÂło prawdopodobne.

Œmiem w¹tpiÌ w powrót Anity do g³ównych :/ ChoÌ by³oby piêknie :)
Swoj¹ drog¹ Anita musi mieÌ naprawdê tward¹ skórê :] :brawa: Najpierw prze¿y³a to, ¿e wyrzucili j¹ z g³ównych, usadowili z powrotem w popo³udniowych, a teraz nawet razem z popo³udniowymi siê jej pozbywaj¹ :?
Mimo to, dziÂś w Poranku uÂśmiechniĂŞta od samej 5.55 :D Podziwiam, Âże chce jej siĂŞ tak pracowaĂŚ, pomimo takiego traktowania :) Ale to moÂże dla nas widzĂłw tak siĂŞ trzyma :D
CaÂły program, caÂły, ktĂłry widziaÂłem ;) fenomenalnie poprowadzony :) PokÂłony za rozmowĂŞ z paniÂą doktor EwÂą Pietrzyk - Zieniewicz :) :brawa:

A moÂże doczekamy siĂŞ Anity publicystki w tvn? :) W koĂącu duet Morozo - Seka ludziom siĂŞ przeje :devil:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Anitka ze 'Skanera Politycznego" :)
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 16 gości