Anita Werner

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

dragontor
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: sobota 02 gru 2006, 16:41
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Post autor: dragontor »

SÂłuchajcie, a ja w szkole mam takÂą wychowawczyniĂŞ, co jest tak podobna do Anity... Ta sama, twarz, ten sam gÂłos... czasami, sÂądze, Âże to Ona pod zmienionym nazwiskiem! A najÂśmieszniejsze jest to, Âże nazywa siĂŞ Kamila Lis :)
Szymon Majewski Show - w poniedziałki o 21:30, tylko w TVN, a teraz również w nTalk.
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

dragontor pisze:SÂłuchajcie, a ja w szkole mam takÂą wychowawczyniĂŞ, co jest tak podobna do Anity... Ta sama, twarz, ten sam gÂłos... czasami, sÂądze, Âże to Ona pod zmienionym nazwiskiem! A najÂśmieszniejsze jest to, Âże nazywa siĂŞ Kamila Lis :)
Nie pozostaje nic innego jak to, ¿ebyœ zapoda³ jak¹œ fotê :lol2: O nagranie nie proszê, bo lekcji chyba nagrywaÌ nie mo¿na - to niezgodne z prawem :mhm:
Anitka ze 'Skanera Politycznego" :)
WidziaÂłem Skanera od poczÂątku do koĂąca :P :smile:

No i muszĂŞ przyznaĂŚ, Âże Anita mnie wcale nie zaskoczyÂła, bo poprowadziÂła go fenomenalnie :brawa: AÂż chciaÂłoby siĂŞ napisaĂŚ, Âże jak zawsze i jak wszystko czego siĂŞ dotknie :P
BywaÂła juÂż w tym Skanerze, a ja pierwszy raz jÂą widziaÂłem dopiero wczoraj :(

No, ale doœÌ tych ³ez ;) Trzeba zaznaczyÌ, ¿e piêknie siê prezentowa³a w tej scenerii :P Nie wiem, czy to zas³uga barw, œwiate³, czy kadrowania? :D A mo¿e po prostu tego, ¿e Anita jest piêkn¹ kobiet¹? :D
PiĂŞknÂą, inteligentnÂą i ... elastycznÂą, bo w kaÂżdym programie siĂŞ odnajduje pierwszorzĂŞdnie :D Ale co najbardziej powala to to, jakim respektem darzÂą AnitĂŞ jej rozmĂłwcy :D Bez wzglĂŞdu na to, czy sÂą to doÂświadczeni politycy, czy publicyÂści dziennikarze z wieloletnim staÂżem, wszyscy liczÂą siĂŞ ze zdaniem Anity i grzecznie jej sÂłuchajÂą i podporzÂądkowujÂą jej rozkazom :) Jej, jako gospodyni programu ;)
Tak samo byÂło w iÂście publicystycznych Porankach - czwartkowy rĂłwnieÂż robiÂł piorunujÂące wraÂżenie 8)
KiedyÂś nawet nie marzyÂłem ... wÂłaÂściwie to marzyÂłem, ale nie sÂądziÂłem, Âże siĂŞ speÂłni ;) ... speÂłni siĂŞ to, Âże Anita poprowadzi w Poranku wiĂŞcej niÂż jednÂą rozmowĂŞ, a tu proszĂŞ - przynajmniej 2 dÂługie i interesujÂące rozmowy na godzinĂŞ :brawa:
Ale teraz, po tak intensywnym i pracowitym lipcu pewnie zaserwuje sobie. moÂże nie mniej intensywny, ale czas na urlopie ;)
Zobaczymy :D
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

nigdy bym nie przypuszcza³,¿e bêdê wstawaÌ przed poradkiem i od razu mam szczêœcie bo Anita by³a prawie ca³y tydzieù!!jakoœ dodaje mi otuchy na ca³y dzieù roboty :( i jakie to podwójne szczêœcie,¿e Porada jest na urlopie :devil: nie trawie tego kowboja :hmm: KuŸniar jest bardzo wporzo.mogê mieÌ tylko nadziejê,¿e Marta Kuligowska wysypia siê,wstaj¹c tak raniutko,bo przecie¿ jest w ci¹¿y :) 'skaner polityczny' z Anit¹-miodzio!oby dalej go prowadzi³a jak £aszcz i Morozowski wróc¹ :rydzyk: :rydzyk: :rydzyk: chyba w pierwszym skanerze mia³a takich rozmówców mniej wiêcej w jej wieku,którzy wypowiadali siê o sensie œmierci komentuj¹c wypadek w Grenoble.jeden z nich mówi³ tak sensownie i m¹drze,¿e widaÌ by³o,¿e na Anicie wywar³o to wielkie wra¿enie.naprawdê ¿yczê Anicie takiego inteligentnego faceta,no ale on raczej nie pasjonuje siê samochodami,wiêc odpada.ciekawe czy zwi¹za³aby siê z facetem,który nie podziela jej 'zmotoryzowanych' zainteresowaù :spiewa: i szkoda,¿e w te wakacje nie ma raportów wieczornych parami,bo bym j¹ chcia³ zobaczyÌ z Knapikiem :tanczy: w studio :>
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

aveo pisze:nigdy bym nie przypuszczaÂł,Âże bĂŞdĂŞ wstawaĂŚ przed poradkiem i od razu mam szczĂŞÂście bo Anita byÂła prawie caÂły tydzieĂą!!jakoÂś dodaje mi otuchy na caÂły dzieĂą roboty :(
Prawda, ¿e wymarzony grafik? :lol2: ¯adnych dwu tygodniowych wypadów za granice, które dla Anity by³y niczym innym jak spadaniem w medialny niebyt :) ¯adnych 12-minutowych Flash'ów, tylko porz¹dne poranne pasmo publicystyczne, które jest swoistym motorem napêdzaj¹cym ka¿d¹ póŸniejsz¹ godzinê dnia :brawa: Tak, to niemal wymarzony scenariusz kariery dziennikarskiej Anity :)
'skaner polityczny' z AnitÂą-miodzio!oby dalej go prowadziÂła jak ÂŁaszcz i Morozowski wrĂłcÂą :rydzyk: :rydzyk: :rydzyk:

Zdaje siĂŞ, Âże wczeÂśniej w takim ukÂładzie jak piszesz, to raczej Grassa moÂżna byÂło tam zobaczyĂŚ, ale ten zdaje siĂŞ urlopuje. Szkoda zatem, Âże Anita do roli prowadzÂącej dopiero po nim ustawiona jest w kolejce :?
chyba w pierwszym skanerze miaÂła takich rozmĂłwcĂłw mniej wiĂŞcej w jej wieku,ktĂłrzy wypowiadali siĂŞ o sensie Âśmierci komentujÂąc wypadek w Grenoble.jeden z nich mĂłwiÂł tak sensownie i mÂądrze,Âże widaĂŚ byÂło,Âże na Anicie wywarÂło to wielkie wraÂżenie.
A pamiĂŞtasz moÂże nazwiska tych mÂłodych ludzi? :) WytypujĂŞ jedno: HoÂłownia? :lol2:
naprawdĂŞ ÂżyczĂŞ Anicie takiego inteligentnego faceta,no ale on raczej nie pasjonuje siĂŞ samochodami,wiĂŞc odpada.ciekawe czy zwiÂązaÂłaby siĂŞ z facetem,ktĂłry nie podziela jej 'zmotoryzowanych' zainteresowaĂą :spiewa:

Z Paw³em Siennickim tworz¹ bardzo ³adn¹ parê :lol2: A propos :D W najnowszym Wprost jest w³aœnie ich artyku³ - wywiad z Adamem Bielanem :D Bardzo pomys³owa - jak czêsto - fotka :D niestety widzia³em j¹ tylko w Poranku :) Chcia³em odszukaÌ na stronie internetowej gazety, ale tam tylko jak widaÌ okrojona wersja zdjêcia ;) Wiêc dla tych, co nie widzieli dodam, ¿e na drugim planie jest ogromna pluszowa kaczka :P a z naszej prawej strony wychyla siê zza niej Anita, a z lewej jej dziennikarski kompan :D I ju¿ po wstêpie arytku³u ze strony widaÌ, ¿e warto ju¿ jutro przeczytaÌ ca³oœÌ :P
i szkoda,Âże w te wakacje nie ma raportĂłw wieczornych parami,bo bym jÂą chciaÂł zobaczyĂŚ z Knapikiem :tanczy: w studio :>
RzeczywiÂście miÂłe to byÂły duety :) Ale solo Anita bardziej moÂże siĂŞ wykazaĂŚ :)
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

Black Jack '62 pisze: Chcia³em odszukaÌ na stronie internetowej gazety, ale tam tylko jak widaÌ okrojona wersja zdjêcia ;) Wiêc dla tych, co nie widzieli dodam, ¿e na drugim planie jest ogromna pluszowa kaczka :P a z naszej prawej strony wychyla siê zza niej Anita, a z lewej jej dziennikarski kompan :D I ju¿ po wstêpie arytku³u ze strony widaÌ, ¿e warto ju¿ jutro przeczytaÌ ca³oœÌ :P
..mĂłwisz masz :lol2:
:arrow:
Obrazek
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

O! wÂłaÂśnie :D Och :P Urocza fotka, prawda? :D

MiaÂłem racjĂŞ tak piszÂąc? :D

Tak patrzĂŞ, czy wszystko dobrze opisaÂłem i dobrze rozlokowaÂłem ... :>
Chyba dobrze? :D
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

Âświetne foto!!!! :tanczy: :tanczy: 8)
tak!Ho³ownia to by³ i...jeden blondyn drugi brunet..w ka¿dym razie blondyn jej zaimponowa³ :spiewa: z Siennickim Anitê ³¹czy jedynie dziennikarstwo,tak??! :rydzyk: :rydzyk: :rydzyk:
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Nie wiem, co ich ³¹czy poza dziennikarstwem? :D Czy w ogóle coœ ³¹czy? :D

A byÂł podobno wczoraj pan Siennicki w Skanerze :D Wie ktoÂś moÂże, kto byÂł prowadzÂącym? :)
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Kto? Anita. Fragment Skanera na tvn24.pl w niusie o "TaĂącu z gwiazdami".

[ Dodano: PiÂą Sie 03, 2007 2:15 pm ]
W jesiennej ramĂłwce nie ma "Damy Pik".
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Marcin pisze:Kto? Anita. Fragment Skanera na tvn24.pl w niusie o "TaĂącu z gwiazdami".
Poczekaj, moÂże go znajdĂŞ ... za jakieÂś sto lat :lol: DziĂŞki za info :D

Ale widzĂŞ, dokÂładniej wczoraj widziaÂłem, Âże kariera Anity w charakterze publicystki nie tylko ma siĂŞ Âświetnie, ale rozwija siĂŞ na caÂłego :brawa:
Jestem po wraÂżeniem jej wczorajszej rozmowy z Sierakowskim i Michalskim :brawa:
W jesiennej ramĂłwce nie ma "Damy Pik".
Nie mogĂŞ siĂŞ oprzeĂŚ wraÂżeniu, Âże juÂż nie ma w ramĂłwce tvn24 tego programu :jupi:

To kolejna najwspanialsza wiadomoœÌ, od czasu tej o wywaleniu popo³udniówek, jaka do mnie dociera :jupi:
Teraz tylko czekaĂŚ na to, aÂż we wÂłaÂściwy sposĂłb Anita bĂŞdzie sobÂą wypeÂłniaĂŚ antenĂŞ :jupi:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

O rany :shock: Chyba udaÂło ci siĂŞ mnie zaskoczyĂŚ :devil:

DopĂłki nie zobaczyÂłem, Âże tekst jest linkiem nie wiedziaÂłem o co chodzi :lol:

Teraz to juÂż w ogĂłle ÂżaÂłujĂŞ, Âże nie mogĂŞ tych porannych spotkaĂą z p. Jackiem oglÂądaĂŚ ;(
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

Marcin pisze:W jesiennej ramĂłwce nie ma "Damy Pik".
ÂŻenada. :? W jesiennej ramĂłwce TVN 24 nie ma moich ulubionych programĂłw: "Damy Pik" i "Firmy".

Swoj¹ drog¹ ciekawe czym teraz bêdzie siê zajmowaÌ Anita - w koùcu nie bêdzie te¿ popo³udniowych wydaù "Faktów". Durczok w wywiadzie dla tvnfakty.pl by³ jak zwykle tak tajemniczy, ¿e doda³ temu wszystkiemu pikanterii. ChoÌ z jego wypowiedzi mo¿na wywnioskowaÌ, ¿e bardzo mo¿liwy jest powrót Anity Werner na 19., ale z drugiej strony - pi¹ty prowadz¹cy g³ówne wydania "Faktów"? :shock: To by³aby lekka przesada. Jeœli nie "Fakty", to mo¿e któryœ z nowych programów TVN 24... Ju¿ nie mogê siê doczekaÌ. :P
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

POpieram pisze:
Marcin pisze:W jesiennej ramĂłwce nie ma "Damy Pik".
ÂŻenada. :? W jesiennej ramĂłwce TVN 24 nie ma moich ulubionych programĂłw: "Damy Pik" i "Firmy".
Ja zdecydowanie za tymi programami nie przepadam :D Ale Tobie oczywiœcie nie broniê :stop: I jeœli odczuwasz za¿enowanie z powodu ich braku, to ³¹czê siê z Tob¹ :lol2:

Moim zdaniem natomiast w ogóle nie trzeba by³o tego projektu (DP) zapocz¹tkowywaÌ :] £atwo dojœÌ do takiego wniosku zw³aszcza teraz, kiedy siê widzi, widzia³o poczynania publicystyczne Anity tutaj na miejscu, w kraju - tak czêste i gêste :) Kiedy DP robi³a znika³a bezwiednie na ca³e miesi¹ce, co by³o skokiem w przepaœÌ medialnego niebytu :]
SwojÂą drogÂą ciekawe czym teraz bĂŞdzie siĂŞ zajmowaĂŚ Anita - w koĂącu nie bĂŞdzie teÂż popoÂłudniowych wydaĂą "FaktĂłw".
BĂŞdzie mieĂŚ wiĂŞcej czasu na publicystykĂŞ krajowÂą :D
Np. tĂŞ w wydaniu papierowym :D Anity i Siennickiego wywiad w najnowszym numerze Wprost :D
A z kim z nowÂą paniÂą minister sportu :D OczywiÂście fajna fota jest: Anita i Siennicki w sportowych patriotycznych t-shirtach, a w Âśrodku pani Jakubiak jako szalikowiec :devil: :P
Rozmowa udana jak zwykle :D
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Faktomaniak
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 247
Rejestracja: niedziela 18 cze 2006, 20:37
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Faktomaniak »

Wczorajsze wydanie FaktĂłw byÂło jak dla mnie bardzo zaskakujÂące .
W materiale Cezrego Grochota ( awiasem mówi¹Ì nie pamiêtam kiedy mia³ ostatni materia³ w Faktach)- pojawi³a siê Anita Werner !!!
A œciœlej mówi¹Ì jej .....g³os.

MyÂślĂŞ Âże jest to dobry prognostyk aby anita wrĂłciÂła do flagowego dziennika TVN.
NajlepszÂą dla niej rolÂą byÂłaby rola prowadzÂącej Fakty, chociaÂż w roli dziennikarki ( pewnie dziaÂłu zagranicznego) teÂż Âświetnie by siĂŞ sprawdziÂła.

SwojÂą droga pozbawienie Anity miejsca w Faktach popoÂłudniowych jest czystÂą gÂłupotÂą i absurdem.

ObyÂśmy mogli czĂŞÂściej chociaÂżby usÂłyszeĂŚ ( na razie) AnitkĂŞ w Faktach.
Mam nadzijĂŞ Âże wrĂłci w "swojek' roli na 19.
NOWA ERA W TVN
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości