Anita Werner

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Funckyrella pisze:A i jeszcze moÂże mi ktoÂś wyjaÂśniĂŚ, dlaczego nie byÂło w zeszÂły weekend Anity i Grzegorza w Faktach :>
Bo w zeszÂły tydzieĂą byÂła kolej na Piotra i BeatĂŞ. :D Ale oni tydzieĂą temu zapowiedzieli siebie na ten weekend, wiĂŞc teraz trzeba siĂŞ zapytaĂŚ dlaczego Anity i Grzegorza nie bĂŞdzie dzisiaj? :? PomijajÂąc fakt, iÂż Grzegorz jeszcze wczoraj prowadziÂł "Fakty". :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

pawell pisze:Bo w zeszÂły tydzieĂą byÂła kolej na Piotra i BeatĂŞ. :D Ale oni tydzieĂą temu zapowiedzieli siebie na ten weekend, wiĂŞc teraz trzeba siĂŞ zapytaĂŚ dlaczego Anity i Grzegorza nie bĂŞdzie dzisiaj? :? PomijajÂąc fakt, iÂż Grzegorz jeszcze wczoraj prowadziÂł "Fakty". :roll:
Nic z tego nie rozumiem - wybacz :D
A kogo to obchodzi, Âże przez wybory komuÂś przepadÂł dyÂżur :> PrzepadÂł, to przepadÂł - mĂłwi siĂŞ trudno, Âżyje siĂŞ dalej i nie odbierajÂąc dyÂżurĂłw innym :D Tak byÂłoby, gdybym to ja rzÂądziÂła TVN-em :D PoukÂładany Âład - jak mĂłwi mĂłj tato :D
A tego, Âże Anity nie byÂło teÂż w ten weekend to rozumiem najmniej :? MoÂżliwe, Âże dopadÂł jÂą jakiÂś cholerny wirus :rozglada:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Funckyrella pisze:Nic z tego nie rozumiem - wybacz :D
Wybaczam. :D Ale co? :roll: Nie mogÂłaÂś tego zrozumieĂŚ, bo mi siĂŞ coÂś pochrzaniÂło. :hmm:

Anita i Grzesiek byli ostatni raz 13 i 14 paÂździernika. A ja myÂślaÂłem, Âże 20 i 21 paÂździernika. :red: ChoĂŚ wtedy byÂła druga para ( i tylko w sobotĂŞ z powodu wyborĂłw ). Czyli Anita i Grzegorz powinni byĂŚ tydzieĂą temu, ale ich nie byÂło. :mhm: MoÂże dlatego, Âże poprzednio Beata i Piotr mieli tylko jedno wydanie ( w sobotĂŞ, 20.10. )? :roll: JeÂśli tak byÂło to w ten weekend powinna byĂŚ para A. i G. :> Jak widaĂŚ nie ma. :nie:

Funckyrella pisze:A tego, Âże Anity nie byÂło teÂż w ten weekend to rozumiem najmniej :? MoÂżliwe, Âże dopadÂł jÂą jakiÂś cholerny wirus :rozglada:
TeÂż tego nie rozumiem. :) Ale wirusa chyba trzeba wykluczyĂŚ. Jak dobrze kojarzĂŞ to Anita prowadziÂła w piÂątek "Skaner polityczny". :> :mhm:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Post autor: epsztajnek »

Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
t
Początkujący
Początkujący
Posty: 64
Rejestracja: czwartek 07 cze 2007, 13:45

Post autor: t »

To jutro teÂż Anita?
Jje poranki majÂą takÂą klasĂŞ, zresztÂą, kaÂżdy program, ktĂłry prowadzi ma klasĂŞ, jest profesjonalnie robiony, a jak z dowcipem, to tylko lepszego lotu. Dajcie znaĂŚ, czy jutro bĂŞdzie Pani Anita, to moÂże wstanĂŞ 15min wczeÂśniej :D

Co do SKANERA, to piÂątkowy miaÂła pani red. Werner, tak.
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Post autor: epsztajnek »

Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Epsztajnku jak zwykle cudowne wiesz co! :D Zauwa¿cie w Porankowych capsach jak Anita ma nonszalancko u³o¿ony ko³nierz przy szyi! Acha i jeszcze jedno, jeœli kiedykolwiek komuœ przyjdzie do g³owy odsun¹Ì Anitê ponownie od Faktów to przyjadê specjalnie na Wiertnicz¹ z siê z tym kimœ rozprawiê!
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

Anita w koĂącu odÂświeÂżyÂła swojego bloga :D Nie miaÂłam przyjemnoÂści wysÂłuchaĂŚ tej konferencji :uhh: ale mamA coÂś nie coÂś mi opowiadaÂła ;) Na mojej mamie pan generaÂł uczyniÂł podobne wraÂżenie jak na Anicie :D
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Post autor: epsztajnek »

Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Chyba nowy odcieĂą wÂłosĂłw :shock:
t
Początkujący
Początkujący
Posty: 64
Rejestracja: czwartek 07 cze 2007, 13:45

Post autor: t »

chyba powrĂłt Pani Anity do regularnego (raz,dwa razy w tygodniu) do prowadzenia PorankĂłw.
A juÂż myÂślaÂłem, Âże w Magazynie 24GODZIN o 17.30 bĂŞde miaÂł okazjĂŞ PaniÂą Werner oglÂądaĂŚ i sÂłuchaĂŚ.
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Post autor: epsztajnek »

Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Anita jest jednÂą z nominowanych w 6. edycji plebiscytu ''Vivy!'' - "Viva NajpiĂŞkniejsi 2007'' :)
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Post autor: epsztajnek »

kamilo pisze:Anita jest jednÂą z nominowanych w 6. edycji plebiscytu ''Vivy!'' - "Viva NajpiĂŞkniejsi 2007'' :)
BiorÂąc pod uwagĂŞ, Âże Anita jako jedna z niewielu dziennikarek TVN24 moÂże robiĂŚ za "popularnÂą gwiazdĂŞ medialnÂą " jestem za .... :plus: mimo, Âże do takich konkursĂłw mam duÂży dystans ;)
A jeÂśli potrzeba dowodĂłw .... :lol2:
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

[ Dodano: Sob Lis 24, 2007 7:24 pm ]
SOBOTNIE FAKTY
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

[ Dodano: Nie Lis 25, 2007 7:06 pm ]
FAKTY - NIEDZIELA
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

[ Dodano: Pon Lis 26, 2007 9:10 am ]
Dzisiejszy poranek - przeglÂąd prasy
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

Temat Anity trochĂŞ podupadÂł :rozglada: No w przypadku Anity to tak moÂżna powiedzieĂŚ :uhh: Trzeci Poranek z rzedu byÂł-peÂłna profeska 8)
W Tele Tygodniu czytalem z NiÂą wywiad.W sumie nic nowego tam nie mĂłwi,ale np to,Âże jest na studiach podyplomowych na kierunku nauki polityczne nie wiedziaÂłem :aniol:
Anita taka biegÂła we wszystkim a dalej chce sie uczyĂŚ i rozwijaĂŚ-brawo :aniol:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Post autor: epsztajnek »

Mam wielkÂą nadziejĂŞ, Âże chodzi o coÂś innego niÂż kolejny papierek... :>
PrzecieÂż w codziennej pracy Anita dowiaduje siĂŞ w praktyce o polityce po stokroĂŚ wiĂŞcej niÂż w trakcie czysto teoretycznych studiĂłw :mhm:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości