[TVN] Magda M.

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

http://film.onet.pl/0,0,1406823,wiadomosci.html A wiĂŞc takie usÂługi internetowe bĂŞdÂą przekazywaĂŚ :. A czy bĂŞdzie moÂżna sĂŚiÂągaĂŚ na dysk te filmy?
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Wiêc zarabianie na "Magdzie M." dalej siê rozwija. :devil: Po odcinkach przedpremierowcyh w Orange, DVD, ksi¹¿ce, p³ycie pora na internet. :P Dziwiê siê, ¿e tak póŸno. :> Ale opcje na stronie "Magry M." - jeden odcinek przed premier¹ w TVN (5 zeta), archiwum odcinków (9 zeta) i bez ograniczeù ogl¹danie odcinków przedpremierowych oraz archiwalnych (30 zeta). :roll: Mo¿e dziêki temu (du¿ym zainteresowaniu i sporych zyskach) powstanie IV seria serialu? :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

Ale chyba bez PIOTRA :> JuÂż rezygnuje z Magdy M.- a wiĂŞc jeÂśli 4. sezon to tylko w grĂŞ wchodzi ÂśmierĂŚ Piotra, albo zapowiadany koniec. Mam nadziejĂŞ- sam oglÂądam serial, ale nie moÂą z tego zrobiĂŚ drugiej "Mody na sukces" :D
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

Dzisiejszy odcinek mnie rozwaliÂł.KonajÂący Piotr dzwoni do byÂłej Âżony,Âżeby daÂła Magdzie Em spokĂłj.To jest w ogĂłle dla mnie chora sytuacja z nim i m.m.

Sadowski,byÂły narzeczony naszej heroiny powraca z Australii,akurat we wÂłaÂściwym czasie,gdy magdzie siĂŞ zaczyna nudziĂŚ.Gdyby wiedziaÂł,Âże odpadnie w taki sposĂłb z TzG to by w m.m nie zagraÂł :devil:
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

Serial coraz bardziej mi siĂŞ podoba. :D Przemek jest Âświetny- oczywiÂście jako aktor i postaĂŚ- pasowaÂłby do Sebastiana :D
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

Sebastian juÂż jest zajĂŞty.jest z OlszĂłwkÂą,czyli MariÂą z 'Samego ÂŻycia'.gra facet na 2 fronty :D
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

A to Ci dopiero niespodzianka 8) :
onet.pl pisze:Jeœli dodaÌ krótkie przerwy na niedziele i œwiêta to wyjdzie, ¿e twórcy i bohaterowie serialu spêdzili razem prawie pó³tora roku. Odtwórcy g³ównych ról zaczynali zdjêcia skoro œwit, a wracali do domu o zmierzchu. Jeœli wierzyÌ doniesieniom dziennika "Super Express", ani dla Joanny Brodzik, ani dla Paw³a Ma³aszyùskiego nie bêdzie to koniec przygody ze œwiatem warszawskich prawników.

- Serial wykreowa³ pewn¹ modê, a nawet styl ¿ycia, i co za tym idzie, przyci¹gn¹³ widzów (ostatnie odcinki regularnie ogl¹da³o ponad 4 miliony widzów). Dlatego w koùcu zapad³a decyzja o nakrêceniu kolejnej serii - podaje "Super Express".

Gazeta zdradza równie¿ (uwaga ujawniamy treœÌ ostatniego odcinka trzeciej serii!), ¿e œlub jaki bierze tytu³owa bohaterka i jej partner to... jedynie marzenie senne Magdy Mi³owicz. A to daje pole manewru dla scenarzystów.

Oficjalnie informacji o kontynuacji serialu stacja TVN nie potwierdzi³a. Tak¿e odtwórcy g³ównych ról nie czyni¹ ¿adnych deklaracji.
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Z tego co donoszÂą pewne ÂżrĂłdÂła (nasze forumowiczowskie teÂż) producenci serialu siĂŞ wyÂłamali z obietnicy nakrĂŞcenia tylko 3 trzĂŞÂści serialu. I chyba przyznam im racjĂŞ i cieszĂŞ siĂŞ, Âże nie dotrzymujÂą obietnic 8) Po dzisiejszym "ostatnim" odcinku czujĂŞ niedosyt i niedopowiedzenie, chociaÂż z drugiej strony musze przyznaĂŚ, Âże czasem lubiĂŞ takie nie do konca wyjasnione sytuacje . Widz sobie interpretuje po swojemu i hulaj dusza.. :D Cieszy mnie sukces tego serialu-przede wszystkim tak duÂża widownia w tej ostatniej serii,a twĂłrcom naleÂży siĂŞ Telekamera jak byk!
P.S. Najfajniejsza scena dzisiejszego odcinka to ta, gdy Magda oglÂądaÂła Casablanke z Sebastianem i AgatÂą.
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

JeÂśli to koniec, to gratulujĂŞ scenarzystom. W sumie to dla kaÂżdego serial zakoĂączyÂł siĂŞ, jak tego chciaÂł... Ja na przykÂład wiem, Âże Magd.... Albo nie. Nie powiem Wam. :D. KaÂżdy powinien byĂŚ zadowolony. Mogliby puÂściĂŚ tylko ostatni odcinek w ÂŚwiĂŞta. JeÂśli to nie koniec, to tym lepiej. Pewnie miaÂł byĂŚ Âślub na koĂącu, ale wymyÂślili tÂą czwartÂą seriĂŞ.Czwarty sezon obejrzĂŞ z przyjemnoÂściÂą... OgromnÂą. :D GratulujĂŞ scenarzystom raz jeszcze.
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

A ja wczoraj pierwszy raz od poczÂątku do koĂąca MagdĂŞ M. oglÂądalem i powiem szczeÂże, Âże mimo iÂże serial mi sie podobaÂł - to nie ogladajÂąc tych kilkudziesieciu poprzednich odcinkĂłw , wszystko zrozumiale... :P

Gratuluje dobrej a nawet Âświetnej oglÂądalnoÂści 8) :D
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

jak mi sory,¿e masówka 'magda m.' siê skoùczy³a,do czasu...mo¿e wrzuc¹ coœ ciekawszego.chocia¿ ju¿ wola³bym magdê m.od na wspólnej.czasem jest tak,¿e kiedy nie ma ju¿ nic w pudle,to prze³¹czy siê na TVN a tak madzia i jej wielkie problemy...¿eby zrobiÌ film o takich naci¹ganych,prozaicznych rzeczach...no dobra :>

ale plusem magdy m.jest przede wszystkim to,Âże ma fajnÂą ÂścieszkĂŞ dÂźwiĂŞkowÂą i kupiÂłem mamie na gwiazdkĂŞ juÂż prezent ;)
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Ania.K_19
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: wtorek 02 sty 2007, 18:07
Lokalizacja: z Poznania

Post autor: Ania.K_19 »

swietne zakoĂączenie sprawa z Piotrem jeszcze nie wyjaÂśniona to obecnie jeden z najlepszych polkich seriali!!! I z niecierpliwoÂścia zcekam na 4 serie!
Chciałbym,żeby pozostało w tobie to światełko w oczach w którym sie zakochałem.Bądż szczęśliwa..."
Wróciłam!!!!
PaŁka
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 174
Rejestracja: sobota 30 wrz 2006, 16:59
Kontakt:

Post autor: PaŁka »

Mam nadziejĂŞ, Âże bĂŞdzie to ostatnia seria. Serial jest naprawdĂŞ Âświetny, ale Âżeby nie przesadzili bo wszystko zepsujÂą :roll:
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

Magda M. wraca juÂż 27 marca!

Lecz nie tradycyjnym odcinkiem:
magdam-nowosci.blog.onet.pl pisze:
JuÂż pod koniec marca na antenĂŞ telewizji TVN trafi specjalny odcinek nowej serii "Magdy M.".

W epizodzie bêdzie mo¿na obejrzeÌ koncert utworów z p³yty "Piosenki Magdy M.". Program oparty jest na pomyœle, ¿e serialowa Magda Mi³owicz (Joanna Brodzik) wraz z przyjació³mi ogl¹da w telewizji koncert prowadzony przez... Joannê Brodzik.

Koncertowy odcinek wyemitowany zostanie w ostatni wtorek marca. Nowa seria zagoÂści na antenie 3 kwietnia.

Przypomnijmy, iÂż "Magda M." to jeden z najwiĂŞkszych hitĂłw serialowych telewizji TVN....
Bla, Bla Bla...

Do tego w IV sezonie pojawiÂą siĂŞ rodzice Piotra:

Magda Zawadzka:
Obrazek
i Jan Nowicki:
Obrazek
Marysia
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 32
Rejestracja: sobota 17 lut 2007, 23:45

Post autor: Marysia »

Nie byÂłabym sobÂą gdybym nie napisaÂła w tym temacie.
Dla mnie Magda M to najlepszy serial od czasĂłw 'Esmeraldy' {wybaczcie, ale mam sentyment ;D} - nie no, a tak na powaÂżnie - Âświetna muzyka, Âświetna obsada, Âświetna fabuÂła - efekt? 4,5 miliona widzĂłw ;D no i mam nadzieje Âże ta liczba bĂŞdzie jeszcze rosÂła :)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość