Tomasz Lis w Polsacie

Dział poświęcony archiwalnym produkcjom telewizyjnym.

Moderator: Łukasz

doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Tobi, a w jaki sposĂłb PieĂąkowska nasladuje Olejnik? WidzĂŞ, Âże WiadomoÂści nie oglÂądasz, maÂło tego - rozmĂłw PieĂąkowskiej rano w trĂłjce teÂż nie sÂłuchasz. ZresztÂą nawet jakbyÂś chciaÂł - nie moÂżesz, wszak jesteÂś w szkole... :cry: Dlatego teÂż moÂże najpierw sprawdÂź to co mĂłwisz, a dopiero potem wypisuj takie bzdury.
O rozmowach J.P z premierem oraz prezydentem napisaÂłem aby udowodniĂŚ ÂŁukszowi, Âże myli siĂŞ mĂłwiÂąc, iÂż PieĂąkowska tylko dobrze czya z promptera.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3037
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

doktorfaustus1 pisze:aby udowodniĂŚ ÂŁukszowi, Âże myli siĂŞ mĂłwiÂąc, iÂż PieĂąkowska tylko dobrze czya z promptera.
Nawet i to niezbyt dobrze jej idzie. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

ÂŁukasz, wzorem gimnazjum, w ktĂłrym odbywam praktyki, postanowiÂłem wprowadziĂŚ punkty - dodatnie i ujemne. Np jeÂżeli coÂś zbroisz masz -25, jeÂżeli bĂŞdziesz grzeczny dostaniesz +10, punkty dodatnie likwidujÂą ujemne. Pod koniec roku wystawiĂŞ z nich ocenĂŞ - kaÂżdy wynik ujemny - to nagana. Dlatego teÂż staraj siĂŞ, na razie ostrzeÂżenie, kolejnym razem -25 :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

ÂŁukasz, zmien sobie podpis na: hmmm... a kto siĂŞ boi doktorafaustusa? :D :arrow:
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Proponujê nie ¿artowaÌ z doktorafaustus1. Owszem, nie chcialem, ale musia³em (niczym pan prezydent Wa³êsa) :D postawiÌ kilka jedynek z historii oraz wpisaÌ kilka uwag i ³¹cznie przyznaÌ -100. Naprawdê chcia³em byÌ dobry, ale cóz niektórzy myœleli, ¿e mog¹ mnie olewaÌ i traktowaÌ jak pani¹ katechetkê -oj jak¿e siê mylili :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: A jeden koleœ w gimnazjum powiedzia³ do mnie dzisiaj, abym siê tak nie anga¿owa³ i da³ sobie siana - oj du¿o za to zap³aci³.... :twisted: :twisted:

Wracamy do pyszaÂłka, tj do Lisa - wiemy juÂż o programie, ale co z Wydarzeniami - jak na razie nie podali nawet daty :!: :!: :!: :!: :!:
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

ejjjj, co ty chcesz od paĂą katechetek? w podstawĂłwce to byÂły moje ulubione nauczycielki 8) hahahahaha, nie wczuwaj siĂŞ tak w role belfra, tez bym Ci powiedziaÂł Âżebys daÂł sobie siana jak ty ich tak traktujesz :twisted: :wink: :arrow:


Wydarzenia maja od paÂździernika wystartowaĂŚ :arrow:
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Tak, ale paÂździernik ma aÂż 31 dni.
Panie katechetki w mojej podstawĂłwce (teraz jest tam gimnazjum) nigdy nie umiaÂły zainteresowac uczniĂłw, na religii spaÂłem, jadÂłem, graÂłem w statki etc. Natomisat moje lekcje byÂły naprawdĂŞ ciekawe i dobre - wiĂŞkszoÂśc uczniĂłw uwaÂżaÂła, byli aktyeni etc. OczywiÂśice byÂło teÂż kilka leni, a lenistwo trzeba tĂŞpiĂŚ np wÂłaÂśnie jedynkami. Owszem, pozwalaÂłem na rĂłzne zachowania, ktĂłre nie powinny mieĂŚ miejsca na Âżadnej lekcji, ale niektĂłrych zachowaĂą tolerowac nie moÂżna!!!! Nawet jeÂżeli jest siĂŞ tylko praktykantem!
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

no bo widzisz faustus, gdybyÂś ty na katechezie w podstawĂłwce siĂŞ modliÂł zamiast ÂżreĂŚ kanapki to byÂś sie milosierdzia nauczyÂł i kto wie, moze teraz byÂś praktyki na katechezie wÂłaÂśnie odbywaÂł :lol: :lol: :lol:


WM podaÂły niedawno ze na przeÂłomie wrzeÂśnia i paÂździernika maja wystartowac, innych ÂźrĂłdeÂł nie posiadam :arrow:
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

JuÂż wiem, z powodu Âżarcia kanapek na religii nie prowadzĂŞ obecnie praktycznie Âżadnego Âżycia religinego. Z drugiej strony jak Ty mi Âźle Âżyczysz - seminarium to nie dla mnie :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
AleÂż ja jestem miÂłosierny - sam nieÂźle broiÂłem w szkole i czĂŞsto miaÂłem kÂłopoty etc, ale powtarzam, sÂą zachowania, ktĂłrych tolerowaĂŚ nie moÂżna.

Ale z tymi Wydarzeniami powinni siê pospieszyÌ - p³yn¹cy czas tylko dzia³a na ich niekorzyœÌ. Oj, bêdzie im bardzo trudno dogoniÌ konkurencje....
PS Lis to tchórz - nie rywalizuje z Faktami, Wiadomoœciami ani nawet z M jak mi³oœÌ. Siedzi jak mysz pod miot³¹ i szykuje siê na 18.30. ¯enada - program przed wieczorynk¹....
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

o jakiej konkurencji mĂłwisz? z gĂłry wiadomo ze informacje w polsacie to druga a nawet trzecia liga i przyjscie Lisa, Sobieniowskiego tego nie zmieni.

czy ja cos mĂłwiÂłem o seminarium? sÂą przeciez rozne kierunki teologiczne na COOL na przykÂład w Lublinie :wink: :arrow:
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Jednal w Polsce wci¹¿ ma³a liczba osób œiwckich wybiera siê na teologiê i nie planuje przyjêcia sakramentu kap³aùstwa. Na zachodzie wiêkszoœÌ studiuje teologiê, niliczni przyjmuj¹ œwiêcenia. Ale niejsza z religi¹.
W którymœ z wywiadów Lis powiedzia³, ¿e zamierza uczyniÌ z Wydarzeù drugi w rankingach program informacyjny w Polsce, a z czasem nawet pierwszy. Ale jak na razie nie zamierza ryzykowaÌ. Ju¿ raz przegra³ - o 19.30. Ale nie do kónÌa - o Faktach zaczê³o siê wówczas mówiÌ. Wydarzenia mog³yby byÌ nadawan o 19.00 - pocz¹tkowo ogl¹dalnoœÌ by³aby niska, z czasem po zwolnuieniu nieudacznika Smoktunowicz program na pewno wygra³by z Faktami :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

czasem po zwolnuieniu nieudacznika Smoktunowicz program na pewno wygraÂłby z Faktami
Bardzo dobre okreÂślenie smoktunowicz :twisted: :twisted: :twisted:
Smoktunowicz moÂże zraÂżaĂŚ do siebie wielu widzĂłw i granica oglÂądalnoÂści bĂŞdzie mocno ograniczona. :twisted: :twisted: :twisted:
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

A oto, co o lisie powiedzia³ M. Rybiùski w wywiadzie dla Pressa (nie wiem, czy on ma tam jak¹œ rodzinê, ale ¿aden inny publicyta nie by³ tam tyle razy cytowany etc)
Na nowy program Tomasza Lisa czeka Pan z ciekawoÂściÂą?
Z ciekawoÂściÂą, ale i z niepokojem. Bardzo lubiĂŞ pana Tomka Lisa – nie jesteÂśmy na ty, wiĂŞc chyba mogĂŞ siĂŞ do tego przyznaĂŚ. Obawiam siĂŞ jednej rzeczy. PoniewaÂż on tak bardzo przej¹³ siĂŞ prĂłbÂą zrobienia kariery politycznej, tak bardzo widzi swojÂą przyszÂłoœÌ w fotelu prezydenckim, takie ma Âładne notowania i tak mu podbija bĂŞbenek ”Newsweek Polska”, Âże moÂże siĂŞ zdarzyĂŚ, iÂż bĂŞdzie prowadziÂł kampaniĂŞ wyborczÂą, a nie audycjĂŞ. A mylenie tych dwĂłch rĂłl, jest niedopuszczalne. Dziennikarz nie powinien prĂłbowaĂŚ byĂŚ aktywnym politykiem. Jego rolÂą jest bycie recenzentem m.in. politycznej rzeczywistoÂści.
ÂźrĂłdÂło http://www.press.pl

A wiĂŞc nie tylko ja zauwaÂżyÂłem, Âże redaktorzy Newsweeka padjÂą przed Lisem na kolana... :twisted:
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Dzisiejsze Wirtualne Media:
Jak dowiedziaÂł siĂŞ portal Wirtualnemedia.pl kolejny dziennikarz opuszcza "Fakty" i przenosi siĂŞ do Polsatu. Po Jakubie Sobieniowskim, Tomaszu Machale, tym razem z Grupy TVN odchodzi Maciej Woroch, reporter "FaktĂłw", ktĂłry ostatnio przekazywaÂł m.in. relacje z Iraku.

- Do Âśrody wszyscy dziennikarze TVN Fakty mieli podpisaĂŚ nowe umowy, ktĂłre oznaczajÂą Âże od 1 paÂździernika stajÂą siĂŞ pracownikami TVN24. Tylko Maciej Woroch zdecydowaÂł siĂŞ nie podpisywaĂŚ umowy - powiedziaÂł nam jeden z pracownikĂłw Grupy TVN.

Woroch, wraz z innymi byÂłymi dziennikarzami znanymi m.in. z "FaktĂłw" bĂŞdzie pracowaÂł w nowym serwisie informacyjnym Polsatu "Wydarzenia", ktĂłry startuje 11 paÂździernika.

Gospodarzem g³ównego wydania programu "Wydarzenia", który ma byÌ emitowany o 18.30, bêdzie Hanna Smoktunowicz a weekendowe poprowadzi Jaros³aw Guga³a.

Obecnie nad nowym programem informacyjnym Polsatu trwaj¹ intensywne prace, którymi kieruje Tomasz Lis. Ma pojawiÌ siê nowe studio, nowa czo³ówka i nowy zespó³ stworzony z po³¹czonej ekipy "Informacji" i "Dziennika" oraz dziennikarzy znanych z innych telewizji.
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
michal
Bywalec
Bywalec
Posty: 651
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 00:19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: michal »

Szkoda trochĂŞ, Âże Woroch przeszedÂł, bo jakoÂś mi pasuje do TVNu. Wydarzenia starrtujÂą wiĂŞc nawet za niedÂługo, ale... Smoktunowicz :evil:, GugaÂła :(.....
Świeże pomidory! Prosto z krzaka!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość