Materiały w głównym wydaniu "Faktów"

Rozmowy na temat Faktów TVN i wszystkiego co jest z nimi zwiazane.

Moderator: Łukasz

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Dzisiejsze "Fakty" bardzo fajne szczegĂłlnie koniec. StyÂśka wspomniaÂła o TeleKamerach, potem o fantastycznym wyniku wczorajszych (dobrze usÂłyszaÂłem?) "FaktĂłw" (ponad 5 mln :brawo: ) i na koĂącu zaprosiÂła na "Teraz MY!". :D

Bardzo podobaÂł mi sie materiaÂł Wiktora Batera o tym kamieniu i o rzeczch z tym zwiÂązanych. Na koncu fajny pomysÂł z tym kamieniem no i fajny komentarz StyÂśki: "...kamieĂą milowy a moÂże mejlowy" :evil2: jakos tak. :D :lol: :D

Dobry materia³ Kajdanowicza i fajne ³¹czenie z Katarzyn¹ Kolend¹ - Zalesk¹. :D :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

Dobrze, Âże dziÂś zdjĂŞli z jedyki pogodĂŞ i dali sejm.
Wci¹¿ testuj¹ nowe stand-upy; tym razem w materiale "krêci³ siê" Wiktor Bater. I tutaj to pasowa³o, a nie tak jak Worochowi sprzed szpitala w Jerozolimie. :?
Mimo tego wci¹¿ nie jestem przekonana do tych akrobatycznych stand-upów.
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
takasobie
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: środa 25 sty 2006, 20:29

Post autor: takasobie »

Przepraszam bardzo, chciaÂłabym siĂŞ dowiedzieĂŚ, czy moÂżna zobaczyĂŚ gdzieÂś dzisiejsze wydanie wieczornych faktĂłw, bardzo mi na tym zaleÂży. Za odpowiedÂź z gĂłry dziĂŞkuje.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

takasobie pisze:Przepraszam bardzo, chciaÂłabym siĂŞ dowiedzieĂŚ, czy moÂżna zobaczyĂŚ gdzieÂś dzisiejsze wydanie wieczornych faktĂłw, bardzo mi na tym zaleÂży. Za odpowiedÂź z gĂłry dziĂŞkuje.
SÂą jutro o 2:30 na TVN 24. :wink:

DziÂś "Fakty" dobre. :D SzczegĂłlnie ten ostatni materiaÂł (jeÂśli moÂżna nazwaĂŚ to materiaÂłem) byÂł bardzo fajny. Poprostu Âśmieszny. :lol: :D I na tym zakoĂącze dzisiejszÂą wypowiedz o "Faktach". :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
redaktor
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 182
Rejestracja: środa 25 sty 2006, 21:30

Post autor: redaktor »

RĂłwnieÂż uwaÂżam, Âże dzisiejsze wydanie moÂżna zaliczyĂŚ do ciekawych.
Justynka jak zawsze byÂła Âświetna
:) :) :)
quantrix
Początkujący
Początkujący
Posty: 80
Rejestracja: piątek 14 paź 2005, 00:10

Post autor: quantrix »

Tu macie ten matria³ o Hong Kongu + ró¿owy komentarz Pochanke: LINK1 (8.76 MB)
A tu wersja dla "uczulonych" na ró¿owy: LINK2 (5.57MB) :wink:
takasobie
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: środa 25 sty 2006, 20:29

Post autor: takasobie »

A czy mogÂłabym prosiĂŚ o link do tego reportaÂżu z wczorajszych wieczornych faktĂłw o wizerunku lekarzy?? Czy tego siĂŞ nie da raczej zrobiĂŚ?? I dziĂŞkuje za tÂą informacje o faktach o 2.30, tylko Âże byÂł taki poÂślizg, Âże zaczĂŞÂły siĂŞ o 3.00, no ale oglÂądnĂŞÂłam :):)
chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Post autor: chandler »

Ten materia³ o "honkongu" wczoraj by³ zajefajny, sejm to kabaret ogl¹daj¹c ich mo¿na "pêkn¹Ì" ze œmiechu
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

No wiêc dziœ na pierwszy plan pierwsza wizyta zagraniczna Prezydenta oczywiœcie w Watykanie i Pani Kasia Kolenda Zaleska. Materia³ bardzo dobry... . Potem o kandydatach do Rady Radiofonii i Telewizji, który z niebywa³¹ ciekawoœci¹ ogl¹da³em bo jednym z kandydatów jest mój profesor z uczelni 8)
No i kolejny juÂż materiaÂł o szczĂŞÂściu maÂłej AndÂżeliki...Trzymamy za Ciebie kciuki, Âżeby wszystko siĂŞ szczĂŞÂśliwie skoĂączyÂło :)
Tylko Justyny nie byÂło... :(
ZIMA
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

TVN_FAN pisze:Tylko Justyny nie byÂło... :(
No wÂłasnie, cudujÂą z tym grafikiem. :? No ale pewnie to tez jest zwiÂązane z wystÂąpieniem StyÂśki w radiu TOK FM. :roll:

Dziesiejsze "Fakty" dobre. :roll: WkoĂącu pojawiÂł siĂŞ Roman MÂłodkowski :wesoly: (jak mogÂłeÂś TVN_FAN'ie o tym niewspomnieĂŚ? :> :wink: ). WykonaÂł materiaÂł o tym co siĂŞ dzieje (zwiazane z PolskÂą) w Davos. :roll:

No i o wszystkim innym juÂż wspomniaÂł TVN_FAN. :P :wink:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

DziÂś wielki plus dla FaktĂłw, ktĂłre (chyba-nie wiem bo Wydarzenia oglÂądaÂłem tylko do 19)jako pierwsze pokazaÂły zdjĂŞcia z tragedii w Katowicach. Wydarzenia na samym poczÂątku miaÂły tylko wypowiedÂź telefonicznÂą reportera a w Faktach juÂż w zapowiedziach byÂły zdjĂŞcia.

Za tê sprawê wielkie :brawo: dziœ dla Faktów. Reszta materia³ów to có¿...taka typowo sobotnia...
ZIMA
Monster

Post autor: Monster »

Dzisiejsze Fakty bardzo dobre. ,,Na stojÂąco'' prowadziÂł Grzegorz Kajdanowicz i wyszÂło mu to Âświetnie. ÂŚwietnie rĂłwnieÂż rozmawiaÂł z premierem, krĂłtko, ale duÂżo siĂŞ dowiedzieliÂśmy.
MateriaÂły byÂły dziÂś trochĂŞ dÂłuÂższe niÂż zwykle.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Monster pisze:MateriaÂły byÂły dziÂś trochĂŞ dÂłuÂższe niÂż zwykle.
No wkoùcu ca³e wydanie by³o o tragedii w Katowicach wiêc nie musieli robiÌ krótszych aby starczy³o miejsca dla innych materia³ów...
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
redaktor
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 182
Rejestracja: środa 25 sty 2006, 21:30

Post autor: redaktor »

Dzisiejsze Fakty prowadzone przez Bogdana Rymanowskiego prawie w ca³oœci poœwiêcone by³y katastrofie w Katowicach, choÌ na koniec by³ materia³ o go³êbiach (poniek¹d zwi¹zany z katastrof¹).
Nie pamiêtam czyjego by³ autorstwa, ale bardzo ciekawy, opowiadaj¹cy miêdzy innymi historiê go³êbia, który sam z miejsca tragedii wróci³ do swojego gospodarza, do wsi odleg³ej o ponad 100 kilometrów od Katowic.
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Dzisiejszy program byÂł wg mnie "o niebo" lepszy od wczorajszego. Lepsze materiaÂły, caÂły program byÂł zdecydowanie bardziej Âżwawszy :) takie wraÂżenie odniosÂłem.

No i materiaÂł o maÂłym chÂłopcu, ktĂłry w tragedii straciÂł wszystkich najbliÂższych. :( :( :( :( :( :( PiĂŞkny... :( :( :( :( :( :( :(
ZIMA
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości