TV Puls

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

michal641
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: poniedziałek 10 sty 2005, 20:42
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Post autor: michal641 »

Natomiast dziÂś o godz. 19 PULS pokaÂże reportaÂż prezentujÂący kulisy powstawania nowej jakoÂści tej telewizji w programie " Puls kultury". BĂŞdzie reportaÂż z wityty Murdocha w Polsce.
Kosik :D
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 187
Rejestracja: niedziela 24 lip 2005, 15:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Kosik :D »

Czo³ówka mi siê podoba ;-) tylko jakoœ to studio mniej. Dajê plusa za start.
~*~ :) Anna Kalczyńska i Marta Kuligowska TVN24 :) ~*~

Co Wy ode mnie chceta? :D:D:D
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

OgĂłlnie:

Grafika
+
Logo + (mogÂłoby byĂŚ przezroczyste)
Zapowiedzi programĂłw - caÂłkiem fajne

"Puls Raport":


Grafika - (przypomian³o mi siê - fajna czo³ówka, ale belki...)
Studio -
MateriaÂły + (w ogĂłle razi brak tematĂłw politycznych, o wÂłaÂśnie siĂŞ pojawiÂł... ale daĂŚ podniesienie cen na "jedynkĂŞ"? to chyba jakiÂś Âżart. EDIT: to chyba kpina. nie byÂło materiaÂłu o ministrach. po co dwa ÂśrĂłdszpany?)
ProwadzÂący +

"Puls Kultury":


Na razie wszystko to fajnie wyglÂąda, zobaczymy jak efekty. W ciÂągu piĂŞciu lat liczÂą na lidera :shock:[/color]

"Puls tygodnia":

To studio to jakaÂś prowizorka, tak?

kurczĂŞ, nie chce mnie pokolorowaĂŚ na brÂązowo - trudno :D
Ostatnio zmieniony niedziela 28 paź 2007, 17:53 przez Kuba, łącznie zmieniany 1 raz.
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

Po szumnych zapowiedziach "Puls Raportu" spodziewa³em siê czegoœ rzeczywiœcie zaskakuj¹cego, a tu nic. Czo³ówka jeszcze jest w miarê przyzwoita, ale studio ju¿ nie. To przecie¿ tylko p³achta, któr¹ Trzaskalska z Ziemcem chyba zabrali na pami¹tkê z TVP. Bardzo, bardzo s³abo.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Mam mieszane uczucia. :? Wydawa³o mi siê, ¿e reporterzy robi¹ te materia³y na odwal siê, aby by³y. Krótkie, ma³o konkretne. Chyba postawili na iloœÌ a nie na jakoœÌ, bo informacji by³o sporo. :roll: Jedyne co dobre do prezenterzy i niektórzy reporterzy. ;)

Studio to Âżenada. Chyba lepiej mogli je wykorzystaĂŚ...

I nie podoba mi siê uk³ad "PULS RAPORTU": informacje i ³¹czenie ze studiem pogody, reklamy, pogoda, reklamy, ³¹czenie ze studiem sportu, reklamy, sport, reklamy, zakoùczenie programu. :? :uhh: Ludzie tego siê nie da wytrzymaÌ. :hmm:

Pomijam, Âże dosÂłownie ( :!: ) minutowa pogoda to jedna wielka pomyÂłka. :hyh: Mapa zbyt pusta - maÂło miast, chmurek itp. Na serwis sportowy nie zwrĂłciÂłem wiĂŞkszej uwagi...

OgĂłlnie dobrze, Âże coÂś siĂŞ dzieje. pamiĂŞtam, ze jak startowaÂły "Fakty" to teÂż nie byÂło wszystko idealnie. :lol: DajĂŞ im jeszcze szansĂŞ.
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Post autor: epsztajnek »

Katarzyna T za szybko trajkocze - tak jak robiÂła to podczas prezentowania pogody.
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
michal641
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: poniedziałek 10 sty 2005, 20:42
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Post autor: michal641 »

Sama oprawa Pulsu podba mi siê, jest ok. Natomiast ju¿ Raport Pulsu przypomina trochê Superstacjê? Sporo czerwonego, ale po³¹czenie z niebieskim daje kiepski efekt. Najbardziej nie podoba mi siê grafika podczas for- i œród - szpanu.

ZauwaÂżyÂłem, Âże reporterzy stosujÂą dziwnÂą technikĂŞ - na ekranie sÂłyszymy rozmĂłwcĂŞ, a widzimy co innego. TroszkĂŞ to dziwnie wyglÂąda, gdy przyzwyczailiÂśmy siĂŞ, Âże w serwisach zawsze w tego typu materiaÂłach widzimy rozmĂłwcĂŞ.

DoœÌ czêsto w materia³ach pojawiaj¹ siê reporterzy

Natomiast co ciekawe, po godzinie 19 w kulisach powstawania Pulsu, szef stacji reklamowa³ go, a w tle jednym z czterech ekranów, ale najbardziej widocznym widaÌ by³o "kó³eczka" TVNu, logo "od dziesiêciu lat programowo najlepsza" oraz reklamê Kuby Wojewódzkiego.

Z takim doborem tematĂłw jak teraz myÂślĂŞ, Âże ciĂŞÂżko bĂŞdzie siĂŞ im wybiĂŚ.
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Post autor: sybic »

Pogoda lepsza niÂż w TVN, bo prezentera/prezenterkĂŞ lepiej widaĂŚ ;)
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

sybic pisze:Pogoda lepsza niÂż w TVN, bo prezentera/prezenterkĂŞ lepiej widaĂŚ
A ja myÂślaÂłem, Âże w prognozie pogody chodzi o to, Âżeby siĂŞ sprawdziÂła, niÂż o to Âżeby siĂŞ prowadzÂący pokazywaÂł. W prognozie na TVN denerwuje mnie tylko to, Âże prezenter prawie zawsze zasÂłania KrakĂłw i Katowice, a te miasta mnie najbardziej interesujÂą.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

sybic pisze:Pogoda lepsza niÂż w TVN, bo prezentera/prezenterkĂŞ lepiej widaĂŚ ;)
:uhh: A to dziwne, Âże dla Ciebie najwaÂżniejsze jest w pogodzie to jak prezentera widaĂŚ. :? jak dla mnie to nie jest w niej najistotniejsze... Poza tym cieszĂŞ siĂŞ, Âże Maja Popielarska zostaÂła w TVN, bo w PULS'ie po prostu by siĂŞ marnowaÂła. Minuta dziennie pogody to nie za wiele ( chyba, Âże jest jeszcze minuta w wydaniu o 22 :twisted: - nie wiem, bo nie oglÂądaÂłem ).
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
mexodio
Początkujący
Początkujący
Posty: 71
Rejestracja: środa 03 paź 2007, 20:48

Post autor: mexodio »

Ta pÂłachta z tyÂłu w Puls Raporcie - ohyda! Mam nadziejĂŞ Âże zmieniÂą to na coÂś lepszego, a najlepiej - na jakiÂś ekran, na ktĂłrym wyÂświetlaÂłyby siĂŞ zdjĂŞcia do ozdobnikĂłw...

Czy Puls Raport bĂŞdzie codziennie prowadzony w pary?
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

mexodio pisze:Czy Puls Raport bĂŞdzie codziennie prowadzony w pary?
Tak. W dni powszednie ''Puls Raport'' ma prowadziĂŚ Krzysztof Ziemiec i Kasia Trzaskalska, a w weekendy Piotr MaÂślak i Katarzyna OlubiĂąska :)
mexodio
Początkujący
Początkujący
Posty: 71
Rejestracja: środa 03 paź 2007, 20:48

Post autor: mexodio »

Czyli nie ma szans na ozdobniki boczne, jak w WiadomoÂściach czy Wydarzeniach...
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Post autor: sybic »

pawell pisze:A to dziwne, Âże dla Ciebie najwaÂżniejsze jest w pogodzie to jak prezentera widaĂŚ. :? jak dla mnie to nie jest w niej najistotniejsze...
Wszystko zaczĂŞÂło siĂŞ od tego, jak Maja zaczĂŞÂła zapowiadaĂŚ pogodĂŞ. ÂŁapaÂłem siĂŞ na tym, Âże po pogodzie mĂłwiÂłem do siebie - zaraz, a jaka bĂŞdzie pogoda?
;)
Dlatego, pogodĂŞ to ja sprawdzam na ICM (zresztÂą wolĂŞ zdjĂŞcia satelitarne niÂż gotowe juÂż mapki) a oglÂądam prezenterki ;)
pawell pisze:Poza tym cieszĂŞ siĂŞ, Âże Maja Popielarska zostaÂła w TVN, bo w PULS'ie po prostu by siĂŞ marnowaÂła.
Ja teÂż siĂŞ cieszĂŞ, choĂŚ tak jak pisaÂłem w Pulsie sÂą lepsze zbliÂżenia, ale oczywiÂście nie lepsze niÂż w Poranku TVN24 :)
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

TeÂż siĂŞ cieszĂŞ, Âże Maja podjĂŞÂła odpowiedniÂą decyzjĂŞ i pozostaÂła w TVN-ie :)
Po ''Puls raporcie'' spodziewaÂłem siĂŞ czegoÂś innego, lepszego :rozglada:
bardzo nieciekawa jest oprawa graficzna programu :?
DenerwujĂŞ mnie nastĂŞpujÂące rzeczy: o jednej z nich juÂż wspomniaÂł pawell mianowicie zapowiedÂź pogody, reklama i pogoda, a drugÂą rzeczÂą sÂą sztuczne pogaduszki miĂŞdzy prowadzÂącymi :/
MateriaÂły nie wszystkie byÂło ciekawe. OdniosÂłem wraÂżenie, Âże niektĂłre byÂły robione po najmniejszej linii oporu :uhh:
Pogoda - beznadziejna; mapa pogodowa prawie pusta, przedstawionych na niej byÂło tylko kilka miast. Osoba prezentujÂąca pogodĂŞ teÂż mnie niczym nie zaskoczyÂła.
Sport oglÂądaÂłem do poÂłowy, ale ciĂŞÂżko mi oceniĂŚ, bo za duÂżo siĂŞ sportem nie interesujĂŞ ;)
Ogó³em: 3/5 punktów
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości