Materiały w głównym wydaniu "Faktów"

Rozmowy na temat Faktów TVN i wszystkiego co jest z nimi zwiazane.

Moderator: Łukasz

Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Tego co na koniec byÂło o tych koreaĂąskich babciach chyba niemoÂżna nazwaĂŚ materiaÂłem, to byÂł tylko obraz bez Âżadnego podkÂładu.
Wróciłem!!
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

wÂłoch pisze:Nie wspomniano nic o kolejnej ofierze tragedii w Katowicach...
WÂłaÂśnie...pokazujÂą jakiÂś "materiaÂł" o koreaĂąskich babciach a o takiej sprawie ani sÂłowa :mad:

WSTYD !!
ZIMA
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Kowal pisze:Tego co na koniec byÂło o tych koreaĂąskich babciach chyba niemoÂżna nazwaĂŚ materiaÂłem, to byÂł tylko obraz bez Âżadnego podkÂładu.
No ale nikt to nie napisaÂł ze to byÂł materiaÂł ja tylko o tym napisaÂłem. :]

wÂłoch pisze:Nie wspomniano nic o kolejnej ofierze tragedii w Katowicach...


Ciekawe dlaczego? jeÂżeli dobrze pamiĂŞtam w "Faktach" popoÂłudiowych o tym wspomniaÂła Anita... :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Dzisiejsze "Fakty" nudneeeeeeeeee prawie nic ciekawego. :) Kolejny materiaÂł o podatkach, kolejny o lodoÂłamaczach - o tym co robiÂą - i o tym co by mogÂło byĂŚ gdyby tego nie robiÂły. Maciej Woroch tym razem byÂł w ParyÂżu gdzie trwaÂła aukcja samochodu Jana PawÂła II niestety nie zostaÂł sprzedany, bo jego wÂłaÂścicieÂł uznaÂł Âże 60 tys euro to za maÂło... :?
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
emi
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 284
Rejestracja: niedziela 15 maja 2005, 21:56
Lokalizacja: Kraków

Post autor: emi »

No rzeczywiÂście troche wiaÂło nudÂą ale czasem tak bywa, zwÂłaszcza w wekendowych wydaniach, ktĂłre prowadzi Grzegorz...Naszczescie jutro poniedziaÂłek, Ryman a co za tym idzie, Fakty bĂŞdÂą dÂłuÂższe i ciekawszze :D :D
....w świecie Faktów....
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Z Faktami weekendowymi coÂś powinni zrobiĂŚ :?

Czasem tego programu siê ogl¹daÌ nie da :? I to nawet nie zale¿y od prowadz¹cych-bo myœlê, ¿e jakby Justyna prowadzi³a dzisiejszy program to te¿ sz³o by usn¹Ì...
ZIMA
PabloOoOo_90
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 441
Rejestracja: wtorek 25 sty 2005, 18:12
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: PabloOoOo_90 »

Ja tez tak sÂądzĂŞ moÂże coÂś siĂŞ ruszy w tej sprawie przy okazji tych "wiĂŞkszych zmian" w Faktach :)
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Weekendowe "Fakty" powinni mieĂŚ jakomÂś ciekawszÂą formuÂłe, naprzykÂład w niedziele moÂżna daĂŚ rozmowe z goÂściem o podsumowaniu tygodnia.
Wróciłem!!
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Tak, ale nie zapominajmy, Âże Fakty sÂą podsumowaniem dnia, a nie tygodnia.
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

No tak ale taka rozmowa z goœciam w sobote i niedziele kiedy jest mniej tematów. To by mog³o przyci¹gn¹Ì widzów i "Fakty" sta³y by siê ciekawsze.
Wróciłem!!
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

"Fakty" to program informacyjny, nie publicystyczny wiĂŞc taka dÂłuÂższa rozmowa nie do "FaktĂłw". Co innego jak siĂŞ dzieje coÂś waÂżnego pare pytaĂą i po goÂściu, a tu w tygodniu mogÂłoby siĂŞ dziaĂŚ wiele waÂżnych rzeczy wiĂŞc rozmowa mogÂłaby byĂŚ dÂłuzsza niÂż caÂłe "Fakty". :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

No pora napisaÌ coœ w tym temacie. :P Na pierwszym miejscu o artykule "Tygodnika Podhalaùskiego", który napisa³, ¿e "ksi¹dz przez cztery lata by³ konfidentem SB o pseudonimie Ewa" - materia³ pani Kijowskiej. Dziœ równie¿ o policjancie, który zosta³ aresztowany za danie ³apówki... jak we wszystkich innych serwisach by³o te¿ o ptasiej grypie, która zbli¿a sie do nego kraju. Dali w "Faktach" sonda¿ na najpopularniejszych polityków, a tak¿e mówili o szansie ze w Polsce mog³y by siê znaleŸÌ rakiety do czegoœ tam...
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

DziÂś czoÂłowy materiaÂł o ptasiej grypie przygotowaÂła Anna CzerwiĂąska... i co ciekawe miaÂła stand-up'a z... Warszawy - trochĂŞ mnie to zaskoczyÂło bo zwykle zajmowaÂła siĂŞ zagranicznymi tematami.
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Wczoraj czy przedwczoraj teÂż miaÂła stand-upa z Warszawy. Ale nie pamiĂŞtam na jaki temat materiaÂł przygotowaÂła.
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

To ja dziÂś wyjÂątkowo napiszĂŞ o wszystkim co byÂło w dzisiejszych weekendowych "Faktach":

Anna CzerwiĂąska o zbliÂżajÂącej siĂŞ do kraju ptasiej grypie i o tym co robiÂą inne kraje i Polacy, aby siĂŞ przed niÂą uchroniĂŚ, a o tym co siĂŞ dzieje w strefie gazy - Maciej Woroch.

Pan S³apek (?) o dalszym ci¹gu prowokacji "Faktu" - proœba o pozyczenie samochodu rz¹dowego dla wspó³pracownika Rydzyka oraz o skierowaniu tej sprawy przez LPR do prokuratury...

Kolejny materia³ Macieja Mazura o kredytach walutowych. O leku na oty³œÌ mówi³a Olga KuŸniak. By³o takze o dietach... Takze dziœ o egzotycznych zwierzêtach przemycanych do Polski. Kolejny ma³y materia³ o or³ach, które opanowa³y pewne miasto... I ostatni materia³ Aleksandry Bajki o zbuntowanych zakonnicach które zosta³y upomniane przez papie¿a.
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości