Telewizja w wakacje

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Telewizja w wakacje

Post autor: szym »

Macie jakies ciekawe programy na wakacje? MoÂże jakieÂś premierowe? Z tego co ja wiem to bĂŞdzie "Robinson" na TVN... i to wszystko? A tak w ogĂłle ten "Robinson" na 100% bĂŞdzie w wakacje? Wiecie moÂże jeszcze jakie inne programy bĂŞdÂą emitowane bez powtĂłrek. Polsat juz zaczyna powtarzaĂŚ (np. Rosyjska Ruletka, Rodzina ZastĂŞpcza, Psie serce) no TVN nie pozostaje w tyle (NajsÂłabsze Ogniwo, Dzieciaki z klasÂą).

Teraz jak to czytam to troche chaotyczny ten post, ale niech juÂż bĂŞdzie. Sorry ;)
:)
Karol
Początkujący
Początkujący
Posty: 62
Rejestracja: wtorek 08 cze 2004, 22:55

Post autor: Karol »

Polsat wprowadzi cykt reportaÂży "DyÂżur", co ma byĂŚ wakacyjnÂą kontynuacjÂą "Interwencji", oprĂłcz tego same powtĂłrki
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

No to chyba trzeba sie bedzie przesiaœÌ na same zagraniczne :) .
Pozdrawiam, Filip
Sylwia
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 479
Rejestracja: niedziela 16 maja 2004, 19:22
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Sylwia »

Filip pisze:No to chyba trzeba sie bedzie przesiaœÌ na same zagraniczne :) .
Bilans sobie obejrzyj :D, to jest ciekawy program i od poniedziaÂłku do piÂątku jest premiera :D .
Na Gieldzie drzewa nie rosną do nieba. =D
Co by to było za życie, gdyby nie było Bilansu?
oraz Firmy i Portfela.
http://www.gpw.pl
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

No, no -WidzĂŞ Sylwia, Âże ty jednak bardzo lubisz ten Bilans :P MoÂże skorzystam w razie nudnych dni z twojej propozycji... Na TVN -ie prawdopodobnie bĂŞdzie ten reality show "Robinsoni"... Z nowoÂści to chyba tyle, ale chyba bĂŞdÂą teÂż letnie odcinki "Na WspĂłlnej". Pozatym liczĂŞ na Najslabsze ogniwo... A tak to same powtĂłrki.
P.S SÂłyszaÂłe, tez gdzieÂś o tym, Âże Miss Polonia 2004 bĂŞdzie takÂże w TVN. CzyÂżby w wakacje?
http://www.tvnfakty.pl - wszystkie fakty o TVN

BrzydUla - poniedziałek-piątek, godz. 17:55
(tvn) programowo najlepsza
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

No dziĂŞki... nie skorzystam raczej z propozycji Miss Polonia.. bo takie konkursy piĂŞknosci sÂą bardzo sztuczne - prawie zero naturalnoÂści. Poza tym bardzo moÂżliwe, Âże jutro dadzÂą nowy odcinek "NajsÂłabszego Ogniwa", ale narazie wolĂŞ jeszcze podchodziĂŚ do tego sceptycznie.
Zobaczy siĂŞ :)
:)
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Te wszystkie miss sÂą tak obskĂłrne, Âże szkoda gadaĂŚ. To juz mnie otaczajÂą piĂŞkniejsze :) . Sylwia: bilans bardz czĂŞsto oglÂądam, ale chyba jednak wole eurosport i tvnturbo, na wakacyjne dni. :D .
Pozdrawiam, Filip
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

Szymcio skÂąd o tym wiesz? No to wzbudziÂłeÂś emocje u mnie... Przeslij mi na PW skÂąd te ÂźrĂłdÂło i skÂąd o tym wiesz :P:P Czekam :)
http://www.tvnfakty.pl - wszystkie fakty o TVN

BrzydUla - poniedziałek-piątek, godz. 17:55
(tvn) programowo najlepsza
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Koniecznie na PW? Moze lepiej tutaj tez chetnie siê dowiem, choÌ w¹tpie w prawdziwoœÌ tych faktów. Nadzieja jednak mnie nie opuszcza. :) .
Pozdrawiam, Filip
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

Przepraszam Filipie! NiewiedziaÂłem , Âże teÂż lubisz NajsÂłabsze ogniwo. Nie pozostaje nam nic innego jak czekaĂŚ na odpowiedÂź Szymcia :P
http://www.tvnfakty.pl - wszystkie fakty o TVN

BrzydUla - poniedziałek-piątek, godz. 17:55
(tvn) programowo najlepsza
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

To nie jest jakaÂś potwierdzona infromacja tylko moje ostatnie obserwacje. Powiem tak: Âże jest trochĂŞ wiĂŞksza szansa na nowy odcinek w moim odczuciu jutro niÂż w ciÂągu ostatniego tygodnia.
SkÂąd wiem? Tajeminca zawodowa (zawsze tak mĂłwiĂŞ) 8)
Ale proszê siê zbytnio nie napalaÌ, ¿eby póŸniej nie by³o: Szymcio-K³amczuch. :lol:
:)
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Nie no, chyba nigdy szymcio (przynajmniej ja) nie porĂłwnam Cie do poziomu redbulla :D .
Pozdrawiam, Filip
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

No ja mam nadziejĂŞ :twisted:
:)
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

"WyspĂŞ Robinsona" zobaczymy na antenie TVN prawdopodobnie dopiero na jesieĂą, a nie w wakacje.
A powtĂłrek bĂŞdzie mnĂłstwo - poza "Dzieciakami" i "NajsÂłabszym Ogniwem" zobaczymy powtĂłrki:
:arrow: "Dla Ciebie wszystko" (ostatnie nowe odcinki 20 i 27 czerwca) i
:arrow: "Kasia i Tomek" (ostatni nowy odcinek 20 czerwca - to bĂŞdzie Âślub zakochanych).

Po wakacjach nie wrĂłcÂą "Kasia i Tomek", prawdopodobnie nie zobaczymy teÂż "Dla Ciebie wszystko" (moÂże Hubert dostanie jakiÂś fajny teleturniej, a moÂże wÂłasny talk-show!). 8)

Pozdrawiam
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Ten Talk Show byÂłby zapewne lepszy od tego WiÂśniewskiego. Co do Kasi i Tomka, to chyba jedyny serial, ktĂłry ma jakieÂś zakoĂączenie i nie trwa bez koĂąca, a potem nagle siĂŞ urywa :D .
Pozdrawiam, Filip
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 72 gości