Wątek sportowy

Dyskusje o wszystkim, m.in. radiu, internecie i prasie.

Moderator: Łukasz

Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

WÂątek sportowy

Post autor: Marcin »

Po walce GoÂłoty i wczorajszym meczu FC Liverpool - AC Milan skusiÂłem siĂŞ, by zaÂłoÂżyĂŚ wÂątek o sporcie.

Walka GoÂłoty.
Nie wiadomo, czy siĂŞ ÂśmiaĂŚ, czy pÂłakaĂŚ.Podczas walki jako takiej na nogach staÂł 24 sekundy. ResztĂŞ czasu albo siĂŞ zbieraÂł, albo leÂżaÂł albo przygotowywaÂł siĂŞ do ponownego rozpoczĂŞcia walki. Istne "Âśmiechu warte". Jak to oglÂądaÂłem to aÂż mnie zatkaÂło. Beznadzieja. :twisted:

Mecz
Tutaj najbardziej skupiĂŞ siĂŞ na Dudku, ktĂłry w moim mniemaniu w pierwszej poÂłowie broniÂł poprostu fatalnie. Od drugiej poÂłowy byÂło bardzo dobrze. Gdy AC Milan wygrywaÂł juÂż 3-0, byli juÂż przekonani, Âże wygrajÂą i trochĂŞ jakby odpuÂścili. NiesÂłusznie. W ciÂągu kilku minut doszÂło do wyniku 3-3 i siĂŞ spiĂŞli. W karnych Dudek byÂł fantastyczny, za to jeden z piÂłkarzy Liverpoolu schrzaniÂł jeden karny, ledwo w bramknĂŞ trafiajÂąc. OczywiÂście wtedy bramkarz zÂłapaÂł. Jeszcze lepszy byÂł koleÂś AC Milan, ktĂłry przestrzeliÂł pierwszego karnego.
Komentarze Szpakowskiego: tragedia nad tragediÂą. Myli piÂłkarzy, gada, nawet jeÂśli nie ma kompletnie nic do powiedzenia, praktycznie nie dopuszcza drugiego komentatora do gÂłosu, ten powiedziaÂł "3 do 0", a Szpakowski natychmiast siĂŞ wtrÂąciÂł i go poprawiÂł na "0 do 3!". Jeszcze dam kilka cytatĂłw Szpakowskiego: "Trener Milanu wstaje z Âławki na stojÂąco", "teraz na dyskotekach obowiÂązkowo powinien byĂŚ taĂączony taniec a'la Dudek, albo co najmniej a'la Liverpool", "Âświetny polonez Dudka". Po za tym wychwalaÂł Dudka w momencie, gdy byÂło 3-0, jakby byÂł jakimÂś bĂłstwem! ChcĂŞ jeszcze spytaĂŚ: ile reklam byÂło pomiĂŞdzy studiem, a czĂŞÂściami meczu? Mam wraÂżenie, Âże jak na TVP to odrobinĂŞ za duÂżo i byÂł zbyt dÂługie.
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

DziÂś o 17:00 znĂłw gramy z tymi Azerami, co ostatnio przegrali chyba 8:0, prawda? :D

Chyba powinno pójœÌ dobrze, chocia¿ w portalu gazeta.pl jest artyku³ taki sobie... Bez zbytniego optymizmu. W ogóle ostatnio tak przed ka¿dym meczem, a przecie¿ ch³opakom dobrze sz³o. Ma ktoœ z Was jakiœ link do tabeli eliminacji? Na którym miejscu jesteœmy i ile jeszcze meczy przed nami, ¿eby awansowaÌ?
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Ten mecz jest bardzo wa¿ny podobno. Jestem przekonany, ¿e wygramy, ale napewno nie 8:0. Mecz siê w³aœnie zaczyna - TVP2. Niemniej jednak o 19:00 prze³¹czam na Fakty z Piotrem Marciniakiem. :D
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

na RMF.FM napisali: "Je¿eli mecz zakoùczy siê zwyciêstwem Polaków, naszej reprezentacji uda siê wyprzedziÌ Angliê i przesun¹Ì na pierwsze miejsce w grupie eliminacyjnej". Tak wiêc wiemy ju¿ dlaczego wa¿ny i tabeli nie trzeba. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Wyprzedzimy AngliĂŞ? O kurka wodna. :D :zdziwko:

W ogĂłle angielscy kibice uwaÂżani sÂą powszechnie za ÂłobuzĂłw. :D Jak byÂłem na EURO2004 w Portugalii, to gdy odpadÂła Anglia mieli wielkÂą fetĂŞ portugalczycy, bo ich nie chcieli. KtoÂśsiĂŞ wczeÂśniej tam z kimÂś pozabijaÂł.
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Ale ogólnie Anglicy siê wkurz¹. Najpierw ich zespó³ wygrywa Ligê Mistrzów, ale media ca³ego œwiata zwracaj¹ uwagê na Polaka i podkreœlaj¹, ¿e to on wygra³ ten mecz. Na razie prowadzimy wiêc wygl¹da na to, ¿e zajmiemy w tabeli pierwsze miejsce i tym samym Angliê zostawimy w tyle. WidaÌ, ¿e zaczyna siê dziaÌ coœ dobrego. A nie spodziewa³bym siê po Janasie.

Mo¿e niech rzuci palenie, ¿eby móg³ prowadziÌ ten zespó³ jak najd³u¿ej. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Janas urodziÂł siĂŞ i mieszkaÂł, dopĂłki nie zostaÂł trenerem w Pabianicach. :D

Obrazek
emi
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 284
Rejestracja: niedziela 15 maja 2005, 21:56
Lokalizacja: Kraków

Post autor: emi »

no jak narazie jest 2-0 dla nas:D:D

jak wygramy to rzeczywiscie bedzie miec przewage na AngliÂą, ale jak ona tez wygra ( kiedys tam ,z kims tam) to znwou obejmuje prowadzenie.

Ale majÂąc drugie miejsce mamy duze szanse by przejsc dalej. Tylko trzeba sie na tym drugim miejscu utrzymaĂŚ.! 8)
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

JuÂż 3-0.

Najpierw jakiÂś wariat wpadÂł na boisko, a teraz trener pobiÂł siĂŞ z sĂŞdzia. :D :D :D Ten mecz to prawdziwy program rozrywkowy. :D :D :D
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Z ostatniej chwili: Igrzyska olimpijskie w 2012 roku odbĂŞdÂą siĂŞ w Londynie!
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Klêska !! Wczorajszy dzieù to prawdziwa klêska i pog³êbiaj¹cy siê upadek polskiej pi³ki !! Tu nie chodzi o to, ¿e gra Wis³a, Legia czy Cracovia - polska pi³ka siê stacza czy tego chcemy czy nie i to trzeba dostrzec!! Jak tak dalej pójdzie to nied³ugo zaczynac bêdziemy wszystko od rund przedwstêpnych i tam bêdziemy miec problemy !! Do czego my zd¹¿amy ??

A PZPN mami nas "walkÂą" z korupcjÂą w polskiej piÂłce...no i pytam:Co z tego wynika ?? Na arenie miĂŞdzynarodowej kaÂżdy nas obija jak chce !!
ZIMA
Awatar użytkownika
mati
Początkujący
Początkujący
Posty: 57
Rejestracja: czwartek 21 lip 2005, 00:15
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Post autor: mati »

Tak myœle ¿e Polskie zespo³y dawno nie awansowa³y do Ligi Mistrzów bo mecze by³y kupowane,i ci,którzy naprawde umieli graÌ to spadali to drugiej ligi,a ci którzy "nie umiej¹" graÌ awansowali do europucharów dziêki kupionym meczom!Chocia¿ Wis³¹ ma tak dobrych zawodników(ja kibicuje Legii :twisted: )to nie udalo im sie awansowaÌ do fazy grupowej LM :lol:
Liczą się tylko FAKTY.Codziennie o 19.00 w TVN
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Wiem !! Prawie wszystkie tutaj wÂątki poÂświĂŞcone sÂą piÂłce noÂżnej ALE to co siĂŞ przed momentem skoĂączyÂło to byÂło niesamowite - kto oglÂądaÂł regionalnÂą trĂłjkĂŞ ten wie o czym piszĂŞ :D :P :wink: :wink: :wink:

GRATULACJE DLA NASZYCH PIÊKNYCH SIATKAREK I TRZYMAMY JUTRO KCIUKI W POJEDYNKU Z W£OSZKAMI!!
Ostatnio zmieniony sobota 24 wrz 2005, 20:37 przez TVN_FAN, łącznie zmieniany 1 raz.
ZIMA
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

TVN_FAN pisze:to co siĂŞ przed momentem skoĂączyÂło to byÂło niesamowite
tak to bylo niesamowine szczegolnie 5 set :p denerwowalem sie sztraszliwie no a teraz jestem bardzo zadowolony ze nasze "zlotka" sa w finale ME :D :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
zawodzian
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 36
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 22:08
Lokalizacja: ma?opolska

Post autor: zawodzian »

W '98 roku pozna³em swoja póŸniejsz¹ mi³oœÌ, wtedy Andrzej Go³ota walczy³ 2 paŸdziernika z Timem Witherspoonem

2 PaÂździernik -- Tim Witherspoon, Wroclaw, Poland -- ZwyciĂŞstwo na punkty, walka 10 rundowa

A dziÂś jestem ciekaw jak bĂŞdÂą walczyÂły nasze siatkarki z nieco "sÂłabszymi" wÂłoszkami
zawodzian drogi
zaprasza w swe progi
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 75 gości