Reporterzy odchodzą z redakcji Faktów

Rozmowy na temat Faktów TVN i wszystkiego co jest z nimi zwiazane.

Moderator: Łukasz

zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

dwaj panowie K

Post autor: zadra »

jakos trudno mi siê przej¹Ì histori¹ Waszych bohaterów. Mi to w sumie niewiele zmienia, czy Kajdanowicz plecie g³upoty w TVN czy TVP. Ale oczywiœcie nie odbieram nikomu prawa do ¿alu!
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

co ciekawe wiĂŞkszosc jeszcze 2 dni temu chiaÂła zeby siĂŞ poszedÂł pasaĂŚ a teraz naglre jest czoÂłowym reporterem
Android <3
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

ÂŁukasz pisze:No bĂŞdÂą gorsi, bo gorszy sprzĂŞt, brak kosmicznych foteli, stres spowodowany naciskami z gĂłry, samochody jak dla choÂłoty... Sam wiesz, jak jest w tej TVP. :D
No widzisz, ale przynajmniej bĂŞdÂą mieli za co ÂżyĂŚ. :D :D :D :D :D
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Kwestie finansowe zostawmy, bo o co poszÂło, to nikt z nas nie wie. W TVN mieli b. dobre kontrkaty, sÂłuÂżbowe komĂłrki, laptopy i samochody. WiĂŞc to maÂło prawdopodobne, Âżeby po tylu latach pracy chcieli wiĂŞcej. Lis teÂż nigdy z Walterem o pieniÂądzach nie dyskutowaÂł. I to potwierdza i Lis i Walter. Za to gÂłoÂśno byÂło w gazetach o regularnych spotkaniach prezesa Dworaka z Durczokiem, ktĂłremu trzeba byÂło obniÂżyĂŚ kontrkat gwiazdorski, bo dla TVP za duÂżo...

:D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Tak i o mega wielkim kontrakcie Moniki Olejnik ("w Fakcie") z czego sama zainteresowana siĂŞ ÂśmiaÂła...

---
PoÂżegnali siĂŞ z TVN-em

MikoÂłaj Kunica i Grzegorz Kajdanowicz niespodziewanie zÂłoÂżyli wymĂłwienia z pracy. Ile Telewizja Polska zapÂłaciÂła za te twarze?
Telewizja Polska podkupiÂła od TVN dwĂłch czoÂłowych dziennikarzy tej stacji - MikoÂłaja KunicĂŞ (33 l.) i Grzegorza Kajdanowicza (33 l.). Obaj zÂłoÂżyli rezygnacjĂŞ w poniedziaÂłek. Silna obsada "WiadomoÂści" wzbogaciÂła siĂŞ kosztem konkurencji. A ta czuje siĂŞ zaskoczona mistrzowskim ruchem TVP.

Szok dla kolegĂłw


- Nic nie wiedziaÂłem, dopĂłki nie powiedzieli mi koledzy z Telewizyjnej Agencji Informacyjnej - powiedziaÂł Andrzej Morozowski, sejmowy komentator "FaktĂłw" w TVN. - Wszyscy to przeÂżywajÂą, razem z KunicÂą i Kajdanowiczem na czele - twierdzÂą pracownicy TVN. - Oni teÂż mieli Âłzy w oczach. PrzecieÂż pracowali tu dÂługo, tworzyli od poczÂątku "Fakty". SkÂąd zatem taka decyzja? - WyÂższe wynagrodzenie - usÂłyszeliÂśmy w TVN.

TVP daÂła wiĂŞcej

Koledzy po fachu nabrali wody w usta. - W ostatnich latach obaj dziennikarze "FaktĂłw" TVN korzystali z licznych uprawnieĂą, bonusĂłw i przywilejĂłw, przysÂługujÂących reporterom naszej stacji - poinformowaÂła nas Lidia ZagĂłrska z biura rzecznika TVN. - Jednak warunki finansowe zaproponowane przez TVP, korzystajÂącÂą z opÂłat abonentowych, uznali za korzystniejsze.

TVP nie chcia³a ujawniÌ szczegó³ów sensacyjnego dziennikarskiego transferu. - Nic na ten temat nie wiem - stanowczo powiedzia³ Jaros³aw Szczepaùski, rzecznik TVP. Zainteresowani nabrali wody w usta. - Z³apa³a mnie pani w windzie, nie mogê rozmawiaÌ - wykrêci³ siê Grzegorz Kajdanowicz. Co bêdzie dalej? - Przysz³oœÌ poka¿e - powiedzia³.

Dziennikarze pracĂŞ w "WiadomoÂściach" rozpocznÂą we wrzeÂśniu.

Grzegorz Kajdanowicz

PracowaÂł w "Teleexpressie" i TVP 3. Z redakcjÂą "FaktĂłw" zwiÂązany byÂł od 1997 r. PrzygotowywaÂł materiaÂły o gospodarce i Unii Europejskiej. Od roku prowadziÂł wieczorne weekendowe wydania "FaktĂłw". Teraz bĂŞdzie prowadziÂł "WiadomoÂści".

MikoÂłaj Kunica

W "Faktach" zajmowaÂł siĂŞ gospodarkÂą, sprawami miĂŞdzynarodowymi i politykÂą. PrzygotowywaÂł wydania specjalne. CieszyÂł siĂŞ zaufaniem Tomasza Lisa.
/ÂźrĂłdÂło "Super Express"/
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
kolumbus
Początkujący
Początkujący
Posty: 144
Rejestracja: wtorek 19 paź 2004, 12:04

Post autor: kolumbus »

Oto co napisaÂł portal Wirtualne media odnoÂśnie zarobkĂłw:

Wczoraj telewizja TVN oÂświadczyÂła, Âże nie byÂła w stanie przebiĂŚ oferty TVP - 20 tys. zÂł miesiĂŞcznie...WedÂług naszych nieoficjalnych informacji MikoÂłaj Kunica i Grzegorz Kajdanowicz majÂą w TVP zarabiaĂŚ miesiĂŞcznie okoÂło 20 tys. zÂł brutto (w TVN byÂło to 15 tys. zÂł). Zastanawia mnie jakie to bonusy mieli , bo sÂłuÂżbowa komĂłrka czy laptop to raczej rarytas nie jest. Wydaje mi siĂŞ Âże samochodu sÂłuÂżbowego teÂż raczej nie mieli aczkolwiek moÂże siĂŞ mylĂŞ.
Wydaje mi siê ¿e mo¿e Walter chcia³ odsun¹c Kajdanowicza od prowadzenia Faktów i wtedy coœ w nim mog³o pêkn¹Ì, wkurzy³ siê no i mamy tak¹ sytuacjê.
O TYM, KIM JESTEŚ, NIE DECYDUJE TO, KIM CHCESZ BYÆ, TYLKO TO, CO ROBISZ ...
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

hahaha :brawo: czyli porpstu poszlo o kasĂŞ... zenada , maÂło siĂŞ nachapaÂł w Fucktach ???

tak juÂż widze te krokodyle Âłzy... i wogĂłle na pewno strasznie to przÂżywajÂą... warto byÂło dla 5 tyÂś ?
Android <3
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

Nowe slogany reklamowe Wiadomosci :D :D
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Wrzystkie seriwsy w swych specjalnych wydanich infomujÂą o tym Âże Kajdanowicz bĂŞdzie w wiadomoÂściach - niektĂłre sÂą na tak, nie ktĂłre na nie:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Żartowałem.
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

brawa dla Przemka :brawo: za wspania³¹, oryginaln¹, rzeczow¹ produkcje.. wyœmienite pomys³y.. nie mogê siê doczekaÌ realizacji ;) ;) :D:D
PabloOoOo_90
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 441
Rejestracja: wtorek 25 sty 2005, 18:12
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: PabloOoOo_90 »

brawo brawo brawo brawo brawo brawo brawo brawo brawo brawo brawo !! !! !! :D Âświetne :)
Liczą się tylko FAKTY TVN codziennie o 19:00 w TVN.
Zapraszają : Justyna Pochanke , Piotr Marciniak i Grzegorz Kajdanowicz.
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Obrazek

/"Fakt"/
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

ArO jak ja mam to przeczytaĂŚ? Jeszcze sobie coÂś zrobiĂŞ :D:D

teraz dociera do mnie jakie to historyczne wydarzenie - odejÂście Kajdana i Kunicy..
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Nowy kanaÂł tematyczny :D

Obrazek
Android <3
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

1 Kwiatek, Kamuii - oklaski za kreatywnoœÌ i zdolnoœci plastyczne. Jestem wzruszony - te reklamy powinna widzieÌ sama Warakomska i Jasiek Dworak.

2 Niestety ArO ma racje, krytykuj¹c osoby, które nagle z godziny na godzinê zaczynaj¹ pluÌ na Kajdana i Kunicê. (I nie mam tu na myœli Arrow'a) Celuje w tym niejaki Pabloxl lub osoba podszywaj¹ca siê pod niego w komentarzach umieszczanych na konkurencyjnej stronie. Apelujê o umiar i rozwagê. Oczywiœcie rozumiem wasz¹ z³oœÌ i ogromn¹ irytacjê, ale chyba niektórzy pozasadzaj¹. CzekaÌ, a¿ co gorliwsi zaczn¹ wysy³aÌ anonimy z groŸbami. Naprawdê wstyd...

3 ÂŁukaszu co do techniki - ostatnio Kwiatek znalazÂł archiwalny artykuÂł z 1997r w ktĂłrym szefowie TAI mĂłwiÂą, Âże mogÂą caÂłkowicie zrezygnowaĂŚ z operatorĂłw kamer na rzecz komputera, jednak chwilowo nie widza takiej potrzeby. TVN w taki sposĂłb chwaliÂł siĂŞ dopiero w 2004r. WidaĂŚ Twoja ukochana stacja jest kilka lat "za murzynami".
JednoczeÂśnie po raz kolejny przypominam sÂłynny juÂż wywiad Najsztuba z Walterem, w ktĂłrym prezes TVNu niezbyt pochlebnie wyraÂża siĂŞ o Lisie - mĂłwi miĂŞdzy innymi o ogromnym kontrakcie (okreÂślajÂącym nawet markĂŞ samochodu) ktĂłrego jednak Tomasz L. nie potrafiÂł przestrzegaĂŚ.
PS te rzekomo kosmiczne czy lotnicze fotele wyglÂądajÂą jak z demobilu....
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Fakt pisze:To bĂŞdzie transfer stulecia.
Uhahaha! Niech nie przesadzaj¹. Na pewno Lis+Sobieniowski+Macha³¹ byli wa¿niejsi. Po za tym sk¹ mog¹ wiedzieÌ co wydarzy sie za nastêpne 95 lat w TV. :lol:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 64 gości