Piotr Marciniak

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Piotr wczoraj mówi³ ¿e bardzo czêsto pokazuje siê na ró¿nych konferencjach .Zadra da³a przyk³ad jednej z nich.
Jego opowieœÌ o obra¿alskich politykach i ekspertach nie zaskoczy³a mnie ale chyba my widzowie nie powinniœmy o tym wiedzieÌ,a mo¿e jednak powinniœmy tylko ju¿ ca³kiem inaczej ogl¹da³o mi siê M24-zupe³nie inaczej.Z tego wszystkiego to najlepiej by by³o jakby Piotr sam sobie zadawa³ pytania i sam sobie odpowiada³
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

redix pisze:Na takich polityków jest proste rozwi¹zanie, kijem przez plecy i od razu jeden z drugim wiedzieli by gdzie usi¹œÌ. :lol:
:lol: To jest caÂłkiem niezÂły pomysÂł, wyobraÂżcie sobie Piotra, JustynĂŞ bÂądÂż Bogdana wtrakcie M24 jak raz po raz zdziela kijem polityka po plecach ku uciesze widzĂłw :D JuÂż widzĂŞ jak sÂłupki oglÂądalnoÂści rosnÂą..... 8)
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Piotr mówi³ ¿e na górze maj¹ ca³kiem niez³¹ si³owniê-wiêc krzepy na pewno im nie brakuje
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

adam pisze:Piotr mówi³ ¿e na górze maj¹ ca³kiem niez³¹ si³owniê-wiêc krzepy na pewno im nie brakuje
Szkoda, Âże nie pokazali w tej telewizji od kuchni jak nasi ulubieĂący wyciskaja siĂłdme poty na tej siÂłowni :D Juz widzĂŞ jak Asia, Piotr czy Krzysiek biegnÂą na bieÂżni, albo sztangĂŞ podnoszÂą, no Asia to moÂże nie, ale kto wie, kto wie...?? :hyh:
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Po caÂłym dniu z wariatami to oni chyba rzucajÂą sztangami :xx:

Obrazek Obrazek
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

adam pisze:Po caÂłym dniu z wariatami to oni chyba rzucajÂą sztangami :xx:
No to fakt wiêkszoœÌ polityków zachowuje siê jakby regularnie obrywali sztang¹ od dziennikarzy :lol:
A Piotr dziÂś w szarym garniturku widzĂŞ, trochĂŞ siĂŞ gorzej wyrĂłznia teraz taki odcieĂą na tle nowej kolorystyki studia. Za to krawat caÂłkiem fajny!
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Piotr jak byÂł "przesÂłuchiwany "przez PoradĂŞ byÂł w stroju cywilnym i muszĂŞ przyznaĂŚ Âże po cywilu znacznie lepiej wyglÂąda :stop:
Na pewno nie gnĂŞbiÂą -to jak sam mĂłwiÂł jest niedopuszczalne :spiewa:
Akasha
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: piątek 20 lip 2007, 01:10

Post autor: Akasha »

witam, czy ktoÂś z was wie ile lat ma Piotr Marciniak??
Lena
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 199
Rejestracja: niedziela 22 lip 2007, 09:20
Lokalizacja: Piaseczno

Post autor: Lena »

widziaÂłam jakieÂś trzy tygodnie temu Pana Marciniaka na Nowym ÂŚwiecie, to drobny facecik, ubrany byÂł zwyczajnie (czytaj: nie garnitur) z plecaczkiem, wyglÂądaÂł na jakieÂś 32-35 lat... a ile ma tak naprawde to nie wiem...
cudnego dnia :D
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Stawiam Âże ma wiĂŞcej niÂż 35 lat :aniol: :xx:
Lena
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 199
Rejestracja: niedziela 22 lip 2007, 09:20
Lokalizacja: Piaseczno

Post autor: Lena »

niewiele wiĂŞcej niÂż 35 :) znalazÂłam, Pan Piotr urodziÂł siĂŞ 19 stycznia 1970 r. wiĂŞc ma 37 lat, a Âże dba o siebie to wyglÂąda na 32 :) przy okazji pozdrawiam :)

[ Dodano: Nie Sie 05, 2007 6:17 pm ]
czemu to taki maÂło popularny wÂątek, przecieÂż Pan Piotr to taki uroczy facet...dziÂś znowu prowadzi fakty... przynajmniej sobie popatrzĂŞ :)
cudnego dnia :D
Akasha
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: piątek 20 lip 2007, 01:10

Post autor: Akasha »

no prosze a ja tyle szukaÂłam i nie znalazÂłam, jak Ci sie to udaÂło hehe
Lena
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 199
Rejestracja: niedziela 22 lip 2007, 09:20
Lokalizacja: Piaseczno

Post autor: Lena »

Akasha pisze:no prosze a ja tyle szukaÂłam i nie znalazÂłam, jak Ci sie to udaÂło hehe
ja bardzo dociekliwa jestem :D
cudnego dnia :D
Anonymus
Bywalec
Bywalec
Posty: 553
Rejestracja: sobota 12 cze 2004, 19:12
Lokalizacja: D-ca

Post autor: Anonymus »

Witam, zapraszam do przeczytania najnowszego wywiadu z Piotrem Marciniakiem na portalu http://www.dziennikarze.info
OdnoÂśnie posta wyÂżej - podana przez Ciebie data urodzin P.Marciniaka jest nieprawdziwa, bo ostatnio to osobiÂście weryfikowaÂłem. Prawdziwa to '67 rocznik. Pozdrawiam
Każdego dnia toczy się życie - Jesteśmy po to aby je pokazać - Cała prawda całą dobę - TVN24
TVN - PROGRAMOWO NAJLEPSZA
Akasha
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: piątek 20 lip 2007, 01:10

Post autor: Akasha »

dziĂŞki za info. pozdrawiam
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 99 gości