Agnieszka Cegielska

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Ewaa
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 151
Rejestracja: środa 13 paź 2004, 15:32

Post autor: Ewaa »

Szkoda, Âże ITVN nie jest dostĂŞpne w Polsce... Dziwi mnie, Âże wybrano AgnieszkĂŞ. Co prawda prowadzi ona prognozy w TVN Meteo, ale to zupeÂłnie co innego. :)
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Dlatego teÂż nie wiesz o czym mĂłwisz i zarzucasz mi jakieÂś piramidalne bzdury. :]
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

To po co zabiera³eœ oburzaj¹cy g³os. Nie odwracaj kota ogonem, tylko powiedz, ¿e mia³em racjê. A news jest, bo czêœÌ widzów TVN chce o tym wiedzieÌ, ¿e w ITVN bêd¹ w³asne programy stacji i to na ¿ywo. A stronê odwiedzaj¹ widzowie równie¿ TVN International. Ale powróÌmy proszê do tematu Agnieszki Cegielskiej, pogodynki TVN Meteo i prezenterki weekendowej oprawy dnia ITVN.
Pinky4
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: piątek 24 cze 2005, 13:06

Post autor: Pinky4 »

"czujesz siĂŞ dziĂŞki temu dowartoÂściowana - dziĂŞki napisaniu o zbieÂżnoÂści??"





NIe czuje sie dowartoÂściowana nie chodzi o dowartoÂściowanie.... :? Moge pisaĂŚ o czym mi sie podoba a ze akurat napisaÂłam takÂą ciekawostke to nie powinno cie to dziwic ciekawe czy ty bys tak nie zrobiÂł. zreszta ja nie zabiÂłam czÂłowieka tylko napisaÂłam ze nazywam sie identycznie jak ta prezenterka czy to coÂś zÂłego?????
denis
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: czwartek 16 wrz 2004, 16:28

Post autor: denis »

no pewnie, Âże nie :P
lucass
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: wtorek 05 lip 2005, 20:20

Kiedy moÂżna oglÂądaĂŚ AgnieszkĂŞ?

Post autor: lucass »

Witam wszystkich,

Jestem nowy na tym forum ;-) TrafiÂłem na nie szukajÂąc w Internecie informacji i zdjĂŞĂŚ dot. Agnieszki Cegielskiej.

ZnalazÂłem niewiele, ale na szczĂŞÂście trafiÂłem na Wasze forum :)

Mam pytanie: czy sÂą jakieÂś okreÂślone godziny, dni kiedy moÂżna zobaczyĂŚ AgnieszkĂŞ w TVN Meteo?

MoÂże znacie jakieÂś strony zwiÂązane z AgnieszkÂą?

Pozdrowienia
--
luromi
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Nie, takich godzin nie ma.

Trochê informacji mo¿esz o Agnieszce Cegielskiej znaleŸÌ na Wikipedii.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

O! A dziÂś Cegielska zadebiutowaÂła (czy to debiut?) w TVN...
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

no no. podziwiam. Meteo, iTVN, TVN24 ....TVN. Wow. Czy ma plecy...czy serio jak negdyœ Anite Werner daj¹ mo¿liwoœci rozmowju zaprezentowania osby. W soomie to Maja gdzieœ po Polsce z kamer¹ kr¹¿y, Zubi pewnie wolne bo ostatni czas to on dawa³ Pogode Na Lato na ¿ywo. A Wasilewski na urlopie i to chyba d³u¿szym-zaleg³ym. A Górniakowska codzienie by³a ostatnio popo³udniami i w g³. wydaniu pogody...w TVN.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Plecy? Nie, nie sÂądzĂŞ. Warto podkreÂśliĂŚ, Âże bardzo dobrze radzi sobie w prowadzeniu pogody, a ktoÂś jÂą musi prowadziĂŚ. GĂłrniakowska caÂły czas tam siedzieĂŚ poprostu nie jest w stanie.
denis
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: czwartek 16 wrz 2004, 16:28

Post autor: denis »

ona trafila do telewizji w tym samym czasie co Omena i Helena- i z tego co pamietam oglaszali wtedy nabĂłr na prezenterĂłw wiec to chyba zadne plecy wyslac CV i potem siĂŞ sprawdzic w roli prezentera- nieodpowiednich raczej nie biorÂą- sami pod soba doÂłkĂłw by nie kopali
Ewaa
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 151
Rejestracja: środa 13 paź 2004, 15:32

Post autor: Ewaa »

Przed chwilÂą Agnieszka prezentowaÂła pogodĂŞ na TVN 24. :wink:
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

A ja myÂślĂŞ, Âże Cegielska to zwykÂła pogodynka, nie tak jak egzotyczne
No Man - Omen :wink: . A Helena z wad¹ wymowy prezentuje siê jeszcze lepiej. A Agnieszka czym siê wyró¿nia, ¿e by³a modelk¹ :?:
bzyku
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: czwartek 16 wrz 2004, 14:26
Lokalizacja: Wawka

Post autor: bzyku »

takie argumenty do mnie nie trafiajÂą.... to, Âże ktoÂś nie wymawia "r" moze sprawic Âże jest charakterysttyczny, co nie oznacza, ze musi byc dobry. kaÂżda z prezenterek jest inna, specjalna na swoj sposĂłb i dobrze, bo nie jest to nudne..

ps. agnieszka ma Âświetny gÂłos i jeszcze lepszy uÂśmiech
arti
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 254
Rejestracja: poniedziałek 05 lip 2004, 10:09
Lokalizacja: ze Śląska

Post autor: arti »

ZaÂłoga TVN piĂŞknie wychodzi na zdjĂŞciach na stronie internetowej TVN24. TÂło rĂłwnieÂż Âładniejsze niz w TV.

Oto zapowiedÂź "Pogody na lato" w TVN24:

Obrazek
Anna Kalczyńska, Anita Werner, Beata Tadla, Justyna Pochanke - czołowa czwórka :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Amazon [Bot] i 99 gości