Agnieszka Cegielska

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Frazes
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 194
Rejestracja: czwartek 04 gru 2008, 09:48
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Agnieszka Cegielska

Post autor: Frazes »

Jakby ktoś szukał filmików z występami Agi, to zapraszam na moją stronę (link z boku, albo w wątku o stronach forumowiczów) :D .

P. S. Mi też się wydaje, że te zdjęcia z dzieckiem (to jej synek Franek, bo jak do tej pory widziałem tylko jedno jego zdjęcie w "ddtvn", jak "Cegiełka" wróciła do pracy po jego urodzeniu???), wklejone wyżej to lekka przesada, ale pewnie chciała po prostu wykorzystać okazję, żeby pochwalić się synkiem.
tomeczek1985
Początkujący
Początkujący
Posty: 100
Rejestracja: środa 12 lis 2008, 20:51

Re: Agnieszka Cegielska

Post autor: tomeczek1985 »

Ma ktoś filmik z Agnieszka z piątku 10.09?
incognito
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 380
Rejestracja: wtorek 26 paź 2010, 12:58

Re: Agnieszka Cegielska

Post autor: incognito »

widziałem wczoraj na "tvn meteo" zapowiedź nowego magazynu pt. "Cegiełka zdrowia" (co do poprawności tytułu głowy nie dam) prowadzonego przez Agnieszkę (nadawany ma być chyba w piątki wieczorem).
A oto kilka fotek z zapowiedzi programu (niska jakość i widoczne elementy oprogramowania terminala C+, ale obrazy w reklamówce zmieniały się tak szybko, że musiałem pomóc sobie...zatrzymując program) 8)
aha, Agnieszka w - niewidzianym chyba jeszcze publicznie - stroju pielęgniarki :lol2:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
...zapomniałbym - Agnieszka Cegielska poprowadzi również nowy talk-show w "tvn turbo"
http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/ag ... -tvn-turbo
dużo tych nowości,
hmm... awans?? :o
incognito
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 380
Rejestracja: wtorek 26 paź 2010, 12:58

Re: Agnieszka Cegielska

Post autor: incognito »

Doprecyzowując...
Program pt. "Cegiełka zdrowia"
Emisja premierowa: poniedziałki 22:30
Obrazek
Emisje powtórkowe:
Obrazek
Zapowiedź programu w całości (zgrane telefonem z TV - mam nadzieję, że włodarze TVN Meteo nie obrażą się za tę dodatkową reklamę i nie poniosę konsekwencji prawnych) :neutral:
http://www.youtube.com/watch?v=Q7BqzZV8Iu8
elemelek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: piątek 29 paź 2010, 20:16

Re: Agnieszka Cegielska

Post autor: elemelek »

nie wiem czemu, ale w prawie kazdym wyrazie wypowiadanym przez ta pania, slysze 'DŻ' 'DŻ' 'DŻ', ???
cokolwiek robisz - wróci do ciebie
elemelek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: piątek 29 paź 2010, 20:16

Re: Agnieszka Cegielska

Post autor: elemelek »

Wydanie Cegielki Zdrowia o tym 'jak byc hedonistka w zdrowych proporcjach' jest super :) Mam nadzieje, ze p. Agnieszka wybaczy mi czepianie sie 'dż' :P Fajna rzecz dla wszystkich (chyba szczegolnie kobiet), czyli jak byc laskawa dla siebie, jak rozsadnie sie rozpieszczac i sprawiac sobie male przyjemnosci, ktore jednak duzo daja (szczegolnie o tej porze roku)

Nie ukrywam, ze podobalo mi sie, ze p.Aga zaprosila do programu p Anie Orlowska-Filasiewicz. Bardzo ja lubie i zaluje, ze programu 'No to pięknie' nie ma juz w tvn style (to pol godziny z kosmetykami to bylo to :D ). No i to, ze p. Aga o tak nienagannej figurze wcinala deser bez wyrzutow :) Fajnie tez zobaczyc troche inna p. Agnieszke, tak poza prezentowaniem map z pogoda, delikatna, subtelna, ale rozesmiana i mila. Tak trzymac :brawa:
cokolwiek robisz - wróci do ciebie
Frazes
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 194
Rejestracja: czwartek 04 gru 2008, 09:48
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Agnieszka Cegielska

Post autor: Frazes »

Mi też się ten odcinek bardzo podobał :D ! Agnieszka pokazała w nim myślę prawdziwą siebie wyluzowaną, roześmianą :D !

Kto tego odcinka nie widział to zapraszam na moją stronę ( :D ), a w ogóle wie ktoś co się stało, że w ten poniedziałek nie było premiery nowego odcinka, który miał być o wróżbach andrzejkowych, tzn. podejrzewam, że to przez ten atak zimy, ale myślałem, że to tylko opóźnienie emisji, a tymczasem dzisiaj o 19:00 powtórki także nie było???

Poza tym SZKODA trochę, że ostatnio nie ma jej w prognozach, ale rozumiem, że to przez realizację tych programów ("Cegiełki Zdrowia" oraz "Męskiego Typu"), no i być może Franek zaczął domagać się, żeby mama była więcej w domu :D ...
martusia5004
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 318
Rejestracja: niedziela 21 lis 2010, 20:57

Re: Agnieszka Cegielska

Post autor: martusia5004 »

Obrazek

Agnieszka Cegielska w kuszącej czerwieni na gali KOBIETA ROKU TVN TURBO.
incognito
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 380
Rejestracja: wtorek 26 paź 2010, 12:58

Re: Agnieszka Cegielska

Post autor: incognito »

martusia5004 pisze: Agnieszka Cegielska w kuszącej czerwieni na gali KOBIETA ROKU TVN TURBO.
Gala była pod nazwą "Męska rzecz - TVN Turbo", a Kobieta roku jedną z kategorii (zwyciężyła M.Socha)
A.Cegielska była współprowadzącą galę (rok temu to ona była Kobietą roku TVN Turbo).
incognito
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 380
Rejestracja: wtorek 26 paź 2010, 12:58

Re: Agnieszka Cegielska

Post autor: incognito »

wczoraj
ObrazekObrazek
incognito
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 380
Rejestracja: wtorek 26 paź 2010, 12:58

Re: Agnieszka Cegielska

Post autor: incognito »

dziś
ObrazekObrazek
incognito
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 380
Rejestracja: wtorek 26 paź 2010, 12:58

Re: Agnieszka Cegielska

Post autor: incognito »

dziś
ObrazekObrazekObrazek
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: Agnieszka Cegielska

Post autor: sybic »

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
incognito
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 380
Rejestracja: wtorek 26 paź 2010, 12:58

Re: Agnieszka Cegielska

Post autor: incognito »

Bal na sto par.
Obrazek
incognito
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 380
Rejestracja: wtorek 26 paź 2010, 12:58

Re: Agnieszka Cegielska

Post autor: incognito »

10.02
ObrazekObrazek
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 100 gości