Oprawa graficzna i dźwiękowa TVN24

Dyskusje na temat informacyjnych kanałów TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

Oprawa Polszmatu jest pomysÂłu BogusÂława Chraboty. Gratuluje inwencji :evil2:
MAKEPOVERTYHISTORY
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

Do³¹czam siê. Na to patrzeÌ nie mo¿na!
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
PabloOoOo_90
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 441
Rejestracja: wtorek 25 sty 2005, 18:12
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: PabloOoOo_90 »

Ohyda !! Nic to nie predstawia chyba Âże chaos jaki panuje w polszmacie :D
Liczą się tylko FAKTY TVN codziennie o 19:00 w TVN.
Zapraszają : Justyna Pochanke , Piotr Marciniak i Grzegorz Kajdanowicz.
regoat
Początkujący
Początkujący
Posty: 83
Rejestracja: piątek 03 cze 2005, 21:21
Kontakt:

Post autor: regoat »

latajace kwadraciki i wszech obecne tryyynn tryn tryn. moze kiedys zleca to jakiejes powaznej firmie.
Awatar użytkownika
faithless
Początkujący
Początkujący
Posty: 55
Rejestracja: sobota 04 cze 2005, 00:14
Lokalizacja: Planeta TVN
Kontakt:

Post autor: faithless »

Umnie zawsze byÂł kÂłopocik by przeczytac co na belce wyryte :) Dzieki tej cudownej zmianie po problemi :)
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Zmiana kosmetyczna w belce informacyjnej

Napisa³em ju¿ o tym w innym temacie, ale tu dodam jeszcze swoj¹ ocenê tej otó¿ zmiany. Wed³ug mnie jest to zmiana na chama, byle aby by³o. Nie podoba mi siê, ¿e napisy "kraj" i "œwiat" s¹ na równi z napisami. Jak ju¿ coœ to te napisy powinny byÌ na lewym kraùcu paska i napisy powinny znikaÌ wchodz¹c w niego (trochê zamota³em, ale chyba wiecie o co chodzi). Powinny siê wyró¿niaÌ inn¹ poœwiat¹ (byle nie czerwon¹ (nie wyró¿nia³aby siê podczas nag³ych wydarzeù lub bia³¹, bo takiego koloru s¹ litery) np. Sport - pomaraùczowa, Kraj - Br¹zowa, Œwiat - Zielona, Biznes - czarna. Podczas programów biznesowych powinien byÌ dodatkowy pasek z liczbowymi informacjami biznesowymi.
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
Kosik :D
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 187
Rejestracja: niedziela 24 lip 2005, 15:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Kosik :D »

wÂłoch pisze:Zmiana kosmetyczna w belce informacyjnej

Napisa³em ju¿ o tym w innym temacie, ale tu dodam jeszcze swoj¹ ocenê tej otó¿ zmiany. Wed³ug mnie jest to zmiana na chama, byle aby by³o. Nie podoba mi siê, ¿e napisy "kraj" i "œwiat" s¹ na równi z napisami. Jak ju¿ coœ to te napisy powinny byÌ na lewym kraùcu paska i napisy powinny znikaÌ wchodz¹c w niego (trochê zamota³em, ale chyba wiecie o co chodzi). Powinny siê wyró¿niaÌ inn¹ poœwiat¹ (byle nie czerwon¹ (nie wyró¿nia³aby siê podczas nag³ych wydarzeù lub bia³¹, bo takiego koloru s¹ litery) np. Sport - pomaraùczowa, Kraj - Br¹zowa, Œwiat - Zielona, Biznes - czarna. Podczas programów biznesowych powinien byÌ dodatkowy pasek z liczbowymi informacjami biznesowymi.
zgadzam siĂŞ TVN24 nie wysiliÂło siĂŞ ani trochĂŞ by belkĂŞ informacyjnÂą ulepszyĂŚ czy nawert upiĂŞksztyĂŚ... zgadzame sie z WÂłochem... we wszytkim co napisaÂł... Âłatwizna...jak nie wiem
~*~ :) Anna Kalczyńska i Marta Kuligowska TVN24 :) ~*~

Co Wy ode mnie chceta? :D:D:D
Dared00

Post autor: Dared00 »

A w³aœnie teraz pojawi³a siê nowa kategforia na belce. Mianowicie chodzi mi o SPORT. Ale to tylko jednorazowo chyba. Bo wiecie, Polska gra i napisali, ze prowadzi 1:0. I jest to dodatkowo jedyna wiadomoœæ na belce. Wiêc to na pewno jest jednorazowow.
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Tak to jerst jednorazowo,Bowinni jakoœ graficznie przeddstawic te napisy tak jak to robia np. w CNN, i wtedy Sport i Biznes mogli by dodaæ.
Wróciłem!!
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

To wcale nie jest jednorazowe, tak ju¿ bêdzie na sta³e. A graficznie faktycznie inaczje powinni to rozwi¹zaæ. Pod zegarem powinno byæ takie 'za³amanie' informacji z kategori¹. Coœ w stylu:
|Kraj/ejmu. *** W³odzimierz Cimoszewicz notuje kolejne straty w sonda¿ech przecdwyborczych...|
Enceladus
Początkujący
Początkujący
Posty: 88
Rejestracja: sobota 17 wrz 2005, 23:03

Post autor: Enceladus »

Nowa wersja belki w TVN24. Tym razem litery sÂą drukowane. Podobnie jak na amerykaĂąskich stacjach newsowych.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

No! o wiele lepiej to wyglada niz w poprzedniej wersji. :D Tylko te litery na tym pasku wydaja sie takie male... :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
quenti-n
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: niedziela 10 lip 2005, 13:35
Lokalizacja: łódź
Kontakt:

Post autor: quenti-n »

Znacznie lepiej to wyglada.
Przydaloby sie jeszcze aby kategorie rozbudowac o staly sport i biznes , bo one pojwaiaja sie tylko jak cos waznego sie stanie.
I dodatkowo napisa KRAJ , SWIAT , SPORT , BIZNES mogby byc jak w wiekszosci stacji informacyjnych jakos inaczej prezentowany a nie leci tak samo jak cale informacje.
Uwazam ,ze tutaj najfaniej ma to zrobione CNN , EUROSPORT 2
arti
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 254
Rejestracja: poniedziałek 05 lip 2004, 10:09
Lokalizacja: ze Śląska

Post autor: arti »

Zgrabna czcionka nawet.

Tylko przydaÂłoby sie zwiĂŞkszenie liczby newsĂłw przewijajÂących siĂŞ na pasku...
Anna Kalczyńska, Anita Werner, Beata Tadla, Justyna Pochanke - czołowa czwórka :D
quenti-n
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: niedziela 10 lip 2005, 13:35
Lokalizacja: łódź
Kontakt:

Post autor: quenti-n »

To wcale nie jest jednorazowe, tak juÂż bĂŞdzie na staÂłe
No to ja chyba jestem slepy bo ogladam wlasnie tvn24 i jest tylko kraj swiat , nie ma sportu ani biznesu.

A co do tej belki to wlasnie powinno byc tak ,ze napisa kraj , swiat nie powinien byc taki sam jak wszystkie newsy
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 88 gości