Oprawa graficzna i dźwiękowa TVN24

Dyskusje na temat informacyjnych kanałów TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Monster

Post autor: Monster »

A w porannym programie ,,DzieĂą Dobry TVN'', teÂż mĂłgÂłby byĂŚ ten pasek z informacjami, czego mi w tym programie brakuje...
Monster

Post autor: Monster »

Na pasku w TVN24 wszystkie wyrazy pisane sÂą drukowanymi literami. OprĂłcz nazwy PiS :!:
Zamiast pisaĂŚ na pasku PIS jest tam napisane PiS.
Skoro wszystkie wyrazy sÂą pisane duÂżymi literami czemu ten jeden jest wyjÂątkiem?!
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

W ostatniÂą niedzielĂŞ albo sobotĂŞ rano coÂś knuli z paskiem. Najpierw litery nie byÂły drukowane, ale takie jakieÂś wielkie, potem teÂż nie byÂł drukowane, ale bardzo maÂłe, aÂż w koĂącu dali tak jak byÂło - osobiÂście uwaÂżam, Âże tak powinno zostaĂŚ, bo jest dobrze. A PiS to pewnie przez przypadek. Ostatnio zamiast IZRAEL byÂło napisane Izrael.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Tak siĂŞ poprostu pisze PiS a nie PIS. WszĂŞdzie gdzie wspominajÂą o Prawie i SprawiedliwoÂści to piszÂą PiS, a nie PIS. Tak samo jest w przypadku np. PaÂłacu Kultury i Nauki> PKiN, a nie PKIN. :roll: :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Rozchodzi siĂŞ o to, Âże wszystko jest drukowanymi literami i nie ma wyjÂątku dla "i" w skrĂłtach.
a-j-p
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 453
Rejestracja: środa 18 sty 2006, 23:02
Lokalizacja: Łódź

Post autor: a-j-p »

niewazne jak sie pisze - ta belka jest beznadziejna i tyle - mogliby cos z tym zrobic - nawet Eurosport2 ma fajniejsza belke.
TE NAPISY K R A J czy S W I A T sa porpsotu glupio zrobione - czy nie mozna zrobic jakis wysuwanych lub cos innego? Nawet Al Jazera ( czy jak to sie tam pisze ) ma fajniejszy pasek!
a w ogole dlaczego jest on niebiesko przezroczysty?
chyba lepiej by bylo jakby nie byl przezroczysty jak to ma miejsce w CNN lub FOX NEWs
a w ogole to w Foxsie najfajnie to wyglada bo tam pasek jest czarny i sa na nim zolte grube napisy i wszystko widac. I nawet newosw jest duzo a w TVN24 nie ninie minuta i juz sa te same newsy.

i ta oprawa graficzna niech sie wkoncu zmieni!
rkmk
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: sobota 25 mar 2006, 13:06
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

ale czy zauwaÂżyliÂście

Post autor: rkmk »

zauwa¿yliœcie, ¿e w Faktach tvn zmieni³ siê wjazd belki? Mi siê nawet podoba, a co do tvn24 to rzeczywiœÌei zmiana oprawy graficznej by siê przyda³a. Fajnie by by³o jkaby projektowa³a go firma VELVET. Ona ma najlepsze oprawy!
tvn - programowo najlepsza
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

CzyÂżby nowe zmiany grafiki w TVN 24? :shock:
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

WÂłaÂśnie zastanawiam siĂŞ czy to na staÂłe, czy tylko tak bĂŞdzie grafika wyglÂądaĂŚ w FLP.
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
arti
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 254
Rejestracja: poniedziałek 05 lip 2004, 10:09
Lokalizacja: ze Śląska

Post autor: arti »

£adnie, ³adnie. Ciekawe czy to tylko forma na czas trwania programu Fakty, ludzie, pieni¹dze, czy tez ju¿ tak zostanie. Scroll informacyjny zaczynaj¹cy siê od prostok¹ta "Kraj" i "œwiat" przypomina ten z BBC World. Po prawej stronie pole z indeksami gie³dowymi (nieco s³abo wyraŸne) i lekko zmodyfikowane logo na pó³przezroczystym prostok¹tnym polu któe w czasie reklam "ruchomo" znika :) ³¹dnie sie prezentuj¹.
Anna Kalczyńska, Anita Werner, Beata Tadla, Justyna Pochanke - czołowa czwórka :D
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

Jak podaje wstrĂŞtna konkurencja :lol: to jednak zmiany na staÂłe.
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Tak, mi te¿ siê podoba. :] Ma³y, ale bardzo fajny. :D Tylko powinni go przesun¹Ì trochê w lewo i ¿eby ten prostok¹t Kraj/Œwiat/Biznes/Sport powinien byÌ idealnie pod zegaren i znakiem TVN 24. Lepiej by to wyglada³o. :] No i powinien byÌ taki na sta³e - lepiej pasuje ni¿ ten ogromny... :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
redaktor
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 182
Rejestracja: środa 25 sty 2006, 21:30

Post autor: redaktor »

Scroll i logo zostajÂą na staÂłe! :D
Wprowadzono tak¿e nowe rozwi¹zanie podczas ³¹czenia z reporterem.

JeÂśli chodzi o mojÂą opiniĂŞ na temat zmian to wedÂług mnie prezentujÂą siĂŞ ciekawie. :D
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

Nowa belka fajna. Moglaby byc jednak przesunieta do bardziej lewo. Napis "na Âżywo" teÂż lepszy- poprzedni byl nie za ciekawy.
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
a-j-p
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 453
Rejestracja: środa 18 sty 2006, 23:02
Lokalizacja: Łódź

Post autor: a-j-p »

Kolorystyka do kitu - logo tvn24 debilnie zrobione - sam pasek informacyjny jest ok ale ja nie wiem czy ja slepy jestem bo nie widze kategorii sport oraz biznes.
I czemu TVN24 nie zmienilo calkowicie oprawy?

Co do laczen to mnie sie wydaje,ze poprzednie byly lepsze.

Ogolnie jak zawsze bylem za zmianami w TVN-ach i zawsze mi sie podobaly to tutaj niestety ale jestem zawiedziony.

W porownaniu z CNN ( ktore ma bardzo prosta teraz oprawe ) to TVN24 wyglada blado.
A szkoda.

Dwa plusy moge wymienic - pasek informacyjny z normalnymi wreszcie wjazdami Kraj/Swiat ( brakuje tylko sportu i biznes ) no i drugi plus to pasek na zywo.

Reszta na duzy minus
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 82 gości