[TVP2] Panorama

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Włączam ''Panoramę'' i cóż widzę? Nowe studio. W centrum jest telebim, prezenterka stoi przy przezroczystym pulpicie, a po bokach są jakieś pomarańczowe elementy. Belki pozostały bez zmian.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Re: "Panorama" TVP2

Post autor: pawell »

ObrazekObrazekObrazek

Capsy z forum media2.pl

Ciekawe czy ktoś potrafi zliczyć, która to już zmiana studia w ostatnich latach? :rozglada: Studio prezentuje się całkiem nieźle, aż jutro z ciekawości włączę na Dwójkę. ;)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: "Panorama" TVP2

Post autor: pop »

Nic specjalnego.

A Kutynie co się stało w nogi? :D
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Widzę, że nikt nie wspomniał o nowym studio ''Panoramy''. :spiewa: Było zdjęcie kosmiczne, ale jak się Wam podoba w praktyce? Ja obejrzałem tylko poniedziałkowe wydanie o 18.30 i nic mnie nie zachwyciło. Belki, oprawa graficzne i muzyka oraz stół prezenterski są fatalne, reszta może być. Może być, bo to w końcu TVP. :D
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re:

Post autor: pop »

Camilo pisze:Widzę, że nikt nie wspomniał o nowym studio ''Panoramy''. :spiewa:
Wspomniałem. :] A epsztajnek wstawił capsy tylko wszystko zniknęło...
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
corner
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 193
Rejestracja: niedziela 06 sie 2006, 14:23

Re: "Panorama" TVP2

Post autor: corner »

Ostatnio oglądam regularnie ostatnie wydania Panoramy (o 0:30). To już nie jest ta Panorama, którą bardzo lubiłem (w wydaniach o 22:00), ale jest to dobry sposób na zorientowanie się co działo się na świecie w ciągu dnia, jeśli do domu wraca się późno.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Coś mi to ich studio przypominało od początku, ale dopiero dziś przyszło olśnienie. :D Toż to nieudolna kopia jednego ze studiów NBC News, z tą różnicą, że tamto zostało zachowane w ciemnej kolorystyce i wygląda o niebo lepiej. :D
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Z wiosennej ramówki TVP 2 miało zniknąć wydanie ”Panoramy” o godz. 0.30 – dowiedzieliśmy się nieoficjalnie.
Taki projekt przedstawił dyrektor Dwójki Wojciech Pawlak. Nie zaakceptował go jednak zarząd TVP (w składzie: prezes Andrzej Urbański, Sławomir Siwek i Marcin Bochenek). Dyrektora TVP 2 zobligowano do zmiany ramówki, tak by uwzględniała nocną "Panoramę".

Teraz jednak nie wiadomo, kto będzie ustalał plany programowe TVP na wiosnę 2009 roku: czy dotychczasowy zarząd, czy nowe kierownictwo spółki (p.o. prezes Piotr Farfał i oddelegowany z rady nadzorczej Tomasz Rudomino). – Wiosenne ramówki miały być głównie kontynuacją zimowych, ale i tak ktoś je musi zatwierdzić i podjąć jakieś decyzje programowe – mówi anonimowo pracownik TVP.
http://wiadomosci.onet.pl/1885815,327,n ... ,item.html
dude007
Początkujący
Początkujący
Posty: 86
Rejestracja: środa 30 kwie 2008, 08:04
Lokalizacja: Oświęcim

Re: "Panorama" TVP2

Post autor: dude007 »

Brakuje na Polskim rynku telewizyjnym dziennika mw. tak o 21:30. Zapełniała tą luke kiedyś Panorama ( i puld raport - kiedyś ) - teraz pozostaje tylko czekać czy przywrócą ja na tą godzinę. :rydzyk:
Nawet jeżli ma ktoś ( chyba każdy )telewizje informacyjną TVP INFO :uau: to nie może dowiedziec sie co aktualnie dzieje sie na swiecie, w kraju - idą programy lokalne, a z TVP KATOWICE ( w moim przypadku ) niewiele można się dowiedzieć. :nie:
Zresztą jestem ciekaw dlaczego programy lokalne np. aktualności idą w tym samym czasie na TVP INFO/KATOWICE i na TVP 2, i po co ?? :mhm:
TVP - totalna video porażka
dawid_sc51
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: poniedziałek 23 cze 2008, 13:05

Re: "Panorama" TVP2

Post autor: dawid_sc51 »

Na TVP2 Mogli by wtedy dać Panoramę. Co by im szkodziło. Ja zawsze oglądałem Panoramę Wieczorną, ale jak leciała o przyzwoitych godzinach 21:30,22:00,22:30 potem jak zaczeli jeździć z tymi godzinami to oglądałem w zależności czy trafiłem. Teraz Panoramę o 00:30 to oglądam może raz w tygodniu. Ale stanowczo uważam, ze powinni ją przywrócić z 00:30 na ok 21:30. :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
corner
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 193
Rejestracja: niedziela 06 sie 2006, 14:23

Re: "Panorama" TVP2

Post autor: corner »

dude007 pisze:Zresztą jestem ciekaw dlaczego programy lokalne np. aktualności idą w tym samym czasie na TVP INFO/KATOWICE i na TVP 2, i po co ?? :mhm:
Na dużych obszarach, szczególnie poza miastami są sytuacje, że jest dostęp tylko do TVP1 i TVP2 naziemnie. To dla tych mieszkańców jest pasmo lokalne na Dwójce.
monetowy_chlopak

Re: "Panorama" TVP2

Post autor: monetowy_chlopak »

Ale myślę, że poprzednik miał być może na myśli to, że skoro jest wtedy pasmo na TVP 2 to po co jeszcze dawać je na TVP INFO. Wtedy na INFO mogliby dać coś innego np. Serwis.
dude007
Początkujący
Początkujący
Posty: 86
Rejestracja: środa 30 kwie 2008, 08:04
Lokalizacja: Oświęcim

Re: "Panorama" TVP2

Post autor: dude007 »

corner pisze:Na dużych obszarach, szczególnie poza miastami są sytuacje, że jest dostęp tylko do TVP1 i TVP2 naziemnie. To dla tych mieszkańców jest pasmo lokalne na Dwójce.

Jak to jak ja przecierz mieszkam w Oświęcimiu (małopolska) ?? A odbieram TVP Katowice tzn. że mają aż tak ogromny zasięg.
jezarekd pisze:Ale myślę, że poprzednik miał być może na myśli to, że skoro jest wtedy pasmo na TVP 2 to po co jeszcze dawać je na TVP INFO. Wtedy na INFO mogliby dać coś innego np. Serwis.
Dokładnie o to mi chodzi.
TVP - totalna video porażka
corner
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 193
Rejestracja: niedziela 06 sie 2006, 14:23

Re: "Panorama" TVP2

Post autor: corner »

dude007 pisze:Jak to jak ja przecierz mieszkam w Oświęcimiu (małopolska) ?? A odbieram TVP Katowice tzn. że mają aż tak ogromny zasięg.
Nie, to wcale tego nie oznacza. Ja mieszkam w województwie śląskim i nie mam kanału TVP INFO z anteny naziemnej. I w takiej sytuacji jest mnóstwo górskich (i nie tylko górskich) miejscowości na południu Polski.
jezarekd pisze:Ale myślę, że poprzednik miał być może na myśli to, że skoro jest wtedy pasmo na TVP 2 to po co jeszcze dawać je na TVP INFO. Wtedy na INFO mogliby dać coś innego np. Serwis.
No nie wiem. To już nie do mnie pytanie.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Press: Ostatnie wydanie ''Panoramy'' w wiosennej ramówce, ma być emitowane o 22:45.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 77 gości