[TVN] Mamy Cię!

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Anita Werner

Post autor: Black Jack '62 »

Jako wielkiemu fanowi Anity Werner, bardzo mi zaleÂży na tym, aby widzieĂŚ jÂą jak najczĂŞÂściej! :lol:

A program ,,Mamy CiĂŞ” to byÂłaby Âświetna sprawa,
poniewaÂż mĂłj instynkt podpowiada mi, Âże Anita ktĂłrÂą znamy z FaktĂłw,
poza studiem nie jest taka niedostĂŞpna, wyniosÂła, dumna i powaÂżna. :?:
Ale moÂże siĂŞ mylĂŞ?
I wÂłaÂśnie chciaÂłbym siĂŞ przekonaĂŚ, jak zachowaÂłaby siĂŞ w nietypowej sytuacji?

ChoĂŚ fakt, iÂż ,,wkrĂŞcane” gwiazdy nie wiedzÂą o tym, Âże sÂą ,,wkrĂŞcane", wydaje mi siĂŞ trochĂŞ nieprawdziwy!
:wink:
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

ChoĂŚ fakt, iÂż ,,wkrĂŞcane” gwiazdy nie wiedzÂą o tym, Âże sÂą ,,wkrĂŞcane", wydaje mi siĂŞ trochĂŞ nieprawdziwy!
Wiesz nie rozumiem tego zdania. Jedno zdanie nie wi¹¿e s z drugim. Jak owy fakt o którym napisa³eœ mo¿e byÌ nieprawdziwy? Mo¿esz sprecyzowaÌ do czego ta "nieprawdziwoœÌ" siê odnosi??
Pozdrawiam, Filip
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

A wiĂŞc - wkrĂŞcamy Huberta UrbaĂąskiego! To bĂŞdzie dopiero coÂś,
jeÂśli siĂŞ tego podejmÂą.... :P

WysyÂłajcie smsy!
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
SMT
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: sobota 15 maja 2004, 20:59
Lokalizacja: Warszawa Stolica Centrum

Post autor: SMT »

Napisalem tak o Lisie poniewaz do tej chwili nie moge uwiezyc w to ze bedzie w Polsracie!

PZDR: SMT

PS: Ale Lis w mamy cie - moglo by byc fajnie!
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Polsracie... bardzo ciekawa koncepcja, mogliby nawet zmieniĂŚ nawe, dobrze by pasowaÂło.
Pozdrawiam, Filip
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Ja siĂŞ dziÂś uÂśmiaÂłem z GraÂżyny Wolszczak (bo pozwolĂŞ sobie wrĂłciĂŚ do tematu). Cieszy mnie, ze jeszcze przed wakacjami zobacze DominikĂŞ OstaÂłowskÂą w programie. Ciekawie wyglÂądaÂł zwiastun dotyczÂący wkrĂŞcania Agnieszki ChyliĂąskiej. Jako trzeciego wkrĂŞcÂą WiÂśniewskiego.
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

[,,ChoĂŚ fakt, iÂż ,,wkrĂŞcane” gwiazdy nie wiedzÂą o tym, Âże sÂą ,,wkrĂŞcane", wydaje mi siĂŞ trochĂŞ nieprawdziwy! "

Wiesz nie rozumiem tego zdania. Jedno zdanie nie wi¹¿e s z drugim. Jak owy fakt o którym napisa³eœ mo¿e byÌ nieprawdziwy? Mo¿esz sprecyzowaÌ do czego ta "nieprawdziwoœÌ" siê odnosi??]

ChciaÂłem zastosowaĂŚ retorykĂŞ Majewskiego, no ale chyba nie jestem w tym najlepszy! :wink:

,,NieprawdziwoœÌ" moim zdaniem polega na tym, ¿e gwiazdy wczeœniej wyra¿aj¹ zgodê na udzia³ w programie ,,Mamy Ciê"
SkÂąd to przypuszczenie, wiele gwiazd jest naprawdĂŞ kiepskimi aktorami, poniewaÂż nie potrafiÂą udaĂŚ zaskoczenia, kiedy okazuje siĂŞ, Âże zrobiono im numer! :wink:
No, ale to tylko moja subiektywna opinia :wink:
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Hmm... a co to za pÂłytĂŞ pokazaÂł Majewski na zakoĂączenie dzisiejszego programu? Sorry za gÂłupie pytanie ale nie jestem w temacie, nie oglÂądam za czĂŞsto. :D
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

No przeciez! ZapomniaÂłem przez mecz o dzisiejszym Mamy CiĂŞ! PowtĂłrki sa gdzieÂś w sobotĂŞ, prawda?
Pozdrawiam, Filip
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Niestety widziaÂłem tylko fragment z A. ChiliĂąskÂą ale bardzo mi siĂŞ podobaÂło. SzczegĂłlnie ten maÂły chÂłopiec z kosiarkÂą i klakson zagÂłuszajÂący niecenzuralne sÂłowa :D A Agniszeka jak zwykle pokazaÂła Âże lubi wszytko olewaĂŚ.
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Druga edycja "Mamy CiĂŞ" na jesieĂą!

Post autor: szym »

Na nastĂŞpny premierowy program Mamy CiĂŞ zapraszamy juÂż 5 wrzeÂśnia w niedzielĂŞ. Odpoczywajcie spokojnie, my bĂŞdziemy pracowaĂŚ i polowaĂŚ na gwiazdy. - informuje TVN na stronie internetowej programu.

To dobrze, bo program jest super,a teraz mamy pewnoœÌ co do drugiej serii i przynajmniej bêdê mia³ co ogl¹daÌ w niedzielê :D
:)
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

ÂŚwietnie! A czy ktoÂś ma moÂże jakieÂś przecieki na temat tego, co bĂŞdzie na jesieĂą szykowaÂł Hubert UrbaĂąski? ByÂłbym zobowiÂązany! :D
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

No, maprawde cieszĂŞ siĂŞ z decyzji TVN'u. To bardzo dobry program, z prowadzÂącym na czele i jest wart kolejnych odcinkĂłw!
Pozdrawiam, Filip
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Ej no dlaczego w niedzielĂŞ :?: :(

Ogl¹da³em sobie zawsze we wtorek "M jak Mi³oœÌ", a zaraz potem "Mamy Ciê :!: ". Teraz pewnie dadz¹ to o 20.00 kiedy bêdzie lecia³ "Pensjonat Pod Ró¿¹" (a tu bym siê zdziwi³ bo ten serial ma ok 4, 5 mln widownie).
:( :( :( :(
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Krasu
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 374
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:52
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Krasu »

Coœ mi siê zdaje, ¿e oni maj¹ gdzieœ programy polsatu :) a mamy ciê te¿ ma du¿¹ ogl¹dalnoœÌ. To siê nazywa walka o widza :)
Pozdrawiam - KRASU 8)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości