Kanały informacyjne na świecie

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

DoœÌ ciekawa jest tez oprawa stacji N24
http://www.ic-zaps.tivi.pl/zap.php?nr=1415
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Post autor: salladyn »

Kubasz przejrzyj dobrze ten temat.ZamieszczaÂłem juÂż grafikĂŞ N24 :roll:
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

Przepraszam , bede uwazniejszy :neutral:
Dared00

Post autor: Dared00 »

A ja sÂłyszaÂłem pogÂłoski, Âże BBC wprowadza OD WTORKU nowÂą oprawĂŞ graficznÂą serwisĂłw i studio. Czy ktoÂś by mĂłgÂł to potwierdziĂŚ i zarzuciĂŚ capsami? ByÂłbym bardzo wdziĂŞczny.
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

Ja nie wiem czemu nie mam BBC od okolo tygodnia, zamiastmam Polsat Zdrowie i Uroda :roll: :roll:
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

Ja ostatnio nie mogê ogl¹daÌ BBC bo zmienili czêstotliwoœÌ. Mam nadziejê, ¿e sytuacja siê nied³ugo zmieni. Moim zdaniem powinni "odm³odziÌ" BBC bo ich serwisy s¹ nudne jak flaki z olejem. Powinni staÌ siê bardziej dynamiczni. Osobiœcie wolê anglojêzyczne serwisy informacyjne DW-TV z dwojga z³ego. Kiedyœ za granic¹ widzia³am CNN International. Nic nadzwyczajnego. Ju¿ nasza TVN24 jest lepsza.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Daredevil pisze:A ja sÂłyszaÂłem pogÂłoski, Âże BBC wprowadza OD WTORKU nowÂą oprawĂŞ graficznÂą serwisĂłw i studio. Czy ktoÂś by mĂłgÂł to potwierdziĂŚ i zarzuciĂŚ capsami? ByÂłbym bardzo wdziĂŞczny.
No to widocznie tylko plotki. :] Oprawa graficzna i studio jest jakie byÂło - bez zmian. :]
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
redaktor
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 182
Rejestracja: środa 25 sty 2006, 21:30

Post autor: redaktor »

pawell pisze:
Daredevil pisze:A ja sÂłyszaÂłem pogÂłoski, Âże BBC wprowadza OD WTORKU nowÂą oprawĂŞ graficznÂą serwisĂłw i studio. Czy ktoÂś by mĂłgÂł to potwierdziĂŚ i zarzuciĂŚ capsami? ByÂłbym bardzo wdziĂŞczny.
No to widocznie tylko plotki. :] Oprawa graficzna i studio jest jakie byÂło - bez zmian. :]
Zmiany w BBC owszem byÂły, ale nie w miĂŞdzynarodowym BBC World tylko w narodowych serwisach informacyjnych na BBC One itp.
Dared00

Post autor: Dared00 »

O to mi w³aœnie chodzi³o. Ma ktoœ za³atwiÌ filmik z now¹ czo³ówk¹?
redaktor
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 182
Rejestracja: środa 25 sty 2006, 21:30

Post autor: redaktor »

ProszĂŞ bardzo:
News at One: http://www.thisisfive.co.uk/presbits/vi ... newsone.rm
Jeœli chodzi o czo³ówkê to prawie taka sama jak stara.

Capsy:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

Fajne to studio BBC. Takie kosmiczne... :spiewa: Dobrze by byÂło gdyby miĂŞdzynarosowy serwis teÂż miaÂł studio tego typu.
Kosik :D
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 187
Rejestracja: niedziela 24 lip 2005, 15:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Kosik :D »

studio wyglÂąda bardzo fajnie :) bardzo mi siĂŞ podoba.
a co do czo³ówki... jest PRAWIE taka sama. Nabra³a blasku i dynamiki, jeœli chodzi oczywiœcie o BBC One. Na koùcu czo³ówki podoba mi siê to przejœcie gdzie studio siê pokazuje :) Ciekawie to zrobili. Du¿y + dla BBC.
~*~ :) Anna Kalczyńska i Marta Kuligowska TVN24 :) ~*~

Co Wy ode mnie chceta? :D:D:D
Dared00

Post autor: Dared00 »

Jestem rozczarowany zmianami na BBC One. :nie:

Studio jest wg. mnie wielk¹ klap¹ (spójrzcie na t³o za prowadz¹cym), a w czo³ówce zabrak³o zmian. Porównajcie sobie by³¹ i obecn¹ czo³ówkê Breakfast, a zobaczycie, jak¹ szansê na zmianê zaprzepaœci³y wiadomoœci BBC. :x

A tak w ogóle to zobaczcie sobie now¹ czo³ówkê ITV News. O milion razy lepsza ni¿ te czerwono-czarne œwiderki BBC.
redaktor
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 182
Rejestracja: środa 25 sty 2006, 21:30

Post autor: redaktor »

Daredevil pisze:A tak w ogóle to zobaczcie sobie now¹ czo³ówkê ITV News. O milion razy lepsza ni¿ te czerwono-czarne œwiderki BBC.
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

MoÂże rzeczywiÂście bardziej dynamiczna, ale mi osobiÂście nie podoba siĂŞ ten motyw z zegarem.
Dared00

Post autor: Dared00 »

No có¿, ale motyw z zegarem jest w ITV od 50 lat, wiêc raczej go nie mogli usun¹Ì :?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 85 gości