TVN7

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: TVN Siedem

Post autor: Adrian ;P »

Szata graficzna mnie się podoba. Logo na niej wygląda bardzo dobrze. Samo nie prezentuje się za dobrze, ale trzeba poczekać do poniedziałku i zobaczyć jak to wszystko będzie wyglądać :)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Re: TVN Siedem

Post autor: pawell »

Logo TVN 7 takie sobie. Myślę, że lepiej by wyglądało gdyby zachowano standardową czcionkę TVN. :) Ale oprawa graficzna jak najbardziej na plus. :plus: Chyba nie przesadzę jak powiem, że lepsza od tej jaką ma główny kanał. Zobaczymy czy zostanę przy tym stanowisku 1-go września. ;)

PS. mi strona velvet.de działa bez zarzutów.
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Re: TVN Siedem

Post autor: Marcin »

Dotychczasowe logo TVN Siedem było bardzo estetyczne. To jest okropne.
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Re: TVN Siedem

Post autor: Kuba »

Świetna, nowoczesna oprawa, świetne, nowoczesne logo. Szkoda tylko, że teraz mało ma wspólnego z identyfikacją innych kanałów TVN.
Bardzo ładne kolory :>
lukaasz777
Początkujący
Początkujący
Posty: 55
Rejestracja: środa 13 sie 2008, 16:19

Post autor: lukaasz777 »

Świetna oprawa graficzna. Logo takie sobie ale może to kwestia przyzwyczajenia ;)
TVN. PROGRAMOWO NAJLEPSZA.
qmate
Bywalec
Bywalec
Posty: 549
Rejestracja: środa 27 gru 2006, 20:51

Re: TVN Siedem

Post autor: qmate »

Mnie ta oprawa średnio się podoba. A już logo to w ogóle, czcionka jest paskudna.

A strona Velvet działa mi zawsze, ale nie musicie na nią wchodzić, tam jeszcze tej oprawy nie ma.
//////////
monetowy_chlopak

Re: TVN Siedem

Post autor: monetowy_chlopak »

Marcin pisze:Dotychczasowe logo TVN Siedem było bardzo estetyczne. To jest okropne.
Mam dokładnei takie samo zdanie co ty!
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: TVN Siedem

Post autor: r_r16 »

Oprawa świetna z tego co widzę. Logo na niej bardzo fajnie wygląda, ale samo - kiepskie i niepasujące do "stylu" TVN-u.

Podoba mi się za to hasło: "Nowe kolory Siódemki". :D

Oprawa o wiele lepsza niż na głównym TVN-ie.
tug.
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: poniedziałek 25 sie 2008, 19:46

Re: TVN Siedem

Post autor: tug. »

jak zobaczyłem po raz pierwszy nowe logo siódemki to trochę się zdziwiłem. Wyglądało okropnie. Ale na filmiku z WM oprawa prezentuję się nawet ciekawie. Zobaczymy czy tak samo będzie z nowym "logo". Jedno jest pewne, TVN 7 ponownie wyemituje dobre filmy i seriale.
lukas_k
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 49
Rejestracja: wtorek 22 lip 2008, 17:10

Re: TVN Siedem

Post autor: lukas_k »

Logo bardzo mi się nie podoba. Jest takie jakieś... nijakie :)
Obecne jest bardzo dobre i chciałbym, żeby takie pozostało. Zresztą obecne logo kojarzy się z TVN-em, a to przyszłe nie będzie się za bardzo kojarzyć z grupą TVN :)
D00
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: niedziela 21 paź 2007, 19:54
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Re: TVN Siedem

Post autor: D00 »

A mi się to podoba. :) Wyraźnie widać, że Siódemka jest rozrywkowa, i te wszystkie światła i kolory przypominają mi trochę Las Vegas. :) No, ale zobaczymy, jak się to będzie prezentować w poniedziałek z rana :)
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Re: TVN Siedem

Post autor: szym »

Na temat oprawy wypowiem się po jej wprowadzeniu, natomiast co do loga mogę już teraz i nie podoba mi się ono za bardzo. Wolałem zapis słowny "siedem" odróżniało to Siódemkę od reszty stacji z cyferkami w nazwie, poza tym nie ma tej spójności - brak kółka [nie wiem gdzie oni je widzą, pisząc "odstawą nowego logotypu stacji jest cyfra siedem, wkomponowana w koło, symbolizujące integralność z Grupą TVN"] i w sumie ta siódemka też się w oczy nie rzuca, tzn. można ją potraktować jako zwykły zawijas, bo nie pasuje do czcionki.

Nie jest tragicznie, ale bez rewelacji, poprzednie było wg mnie bardzo dobre, na pewno lepsze od zwykłego TVN.
:)
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Re: TVN Siedem

Post autor: Kuba »

Widziałem dziś zajawki w przerwie "Dzień Dobry TVN" i tam grafika prezentuje się super, a ta różowa linia w siódemce przestaje być widoczna i jest jakby zarysem takiej tarczy, która tak ładnie lśni, znaczy się odbija światło.
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Re: TVN Siedem

Post autor: kamiiloo »

logo takie srednie, ale grafika jak dla nie bardzo ciekawa
TVN innowacja i nowoczesność...
mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: TVN Siedem

Post autor: mfdtv4 »

Grafika świetna! Wszystki w 16:9. Logo ładnie się prezentuje na ekranie. W zapowiedziach (tych z tytułem i emisją) szkoda, że zamiast filmów są nieruchome obrazki. Ogólnie jestem mile zaskoczony!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 89 gości