TVN7

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

I wci¹¿ mnie to irytuje - nie wiem, czy ojciec Rydzyk - sromotnik nie dostaje jakiœ op³at od operatora kablówki. Z tego co pamiêtam jeszcze kilkanaœcie miesiêcy temu by³ to g³owny postulat Rydzyka - albo zadarmo w najtaùszym, podstawowym pakiecie, albo op³ata za transmisje.
Wszytkim "nieszczêsliwym" nie posiadajaÌym TV Trwam polecam stronê http://www.radiomaryja.pl - wystarczy wejœÌ tam o 18.00, 20.00 oraz 21.15 - czyli w trakcjie nadawania serwisów informacyjnych i klikn¹c na ³¹Ìze "TV TRWAM na ¿ywo" - polecam - propaganda i k³amstwa niczym z Trybuny Robtniczej lub Dziennika Telewizyjnego z przed 1989r.
enjoy16
Początkujący
Początkujący
Posty: 89
Rejestracja: piątek 20 sie 2004, 11:01

Post autor: enjoy16 »

WROCE JEDNAK DO Zmian w tvn 7 :) mysle ze wybaczycie...
Hmnn mooim zdaniem nowa oprawa jest ok,choc nie ma w niej niczego porywajÂącego...
Moim zdnaiem nowa oprawa powinna byc tylko uzuplenieniem dobrej ramĂłwki,nie mozna poprzez wyglad graficzny stacji budowac jej potegii,o czym ja mowie,liczyc na choc maly wzrost ogladalnosci
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

A ja jeszcze nie widziaÂłem tych zmian. Za kaÂżdym razem trafiam w jakiÂś serila lub film, a niestety nie mam czasu aby poczekaĂŚ na reklamy. Jednak taka zmiana byÂła potrzebnna - ostatnia oprawa tvn siedem byÂła nieciekawa i brzydka. Podobnie oferta programowa....
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Mam takiego samego pecha jak doktorek. Co sprawdzĂŞ, to film, serial, lub co gorsza jakaÂś telenowela. Ciekawi mnie bardzo nowa oprawa graficzna, nie mniej jednak podpiszĂŞ siĂŞ pod sÂłowami Faustusa, Âże poprzednia byÂła krĂłtko mĂłwiÂąc do bani!
Pozdrawiam, Filip
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Oprawa troche ma odniesienia do RTL7. Kolory duzo bialego z niebieskim, to byÂło pod koniec stacji rtl. A muzyczka szybka ale wyrazista.Ciekawe co jeszcze.
Nadal jestem pod duzym zaskoczeniem tak raptownego podwyzszenia wynikow ogladalnosci tej stacji, bo o wiele lepsza oferte moim zdaniem ma tv4., choc w mojej kablĂłwce tv4 ma beznadziejn odbiĂłr i od 2 lat nie moge sie doprosic o poprawe obrazu.
jez
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: wtorek 07 wrz 2004, 20:35
Lokalizacja: P-ń

seriale na TVN Siedem

Post autor: jez »

siema
moze mi ktos powiedziec czy bedzie jeszce leciec "Dragon Ball", "Czy boisz sie ciemnosci",
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Chyba nie ma gorszego dziaÂłu na umieszczenie tego posta. :?
Aha, witam, teÂż jestem z Poznania! :D
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Dlaczego gorszego? "KanaÂły tematyczne" bo sprawa dotyczny TVN 7, chyba wszystko jest ok :?
Pozdrawiam, Filip
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

'Dragon Ball' moÂże bĂŞdzie, TVN7 rozwaÂża emisjĂŞ tego serialu. 'Czy boisz siĂŞ ciemnoÂści' pewnie teÂż kiedys puszczÂą. Poza tym w TVNsiedem beda nowe odcinki "Kochanych KÂłopotĂłw" i "Wichblade", bĂŞdzie teÂż "Smallville" :)
:)
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

A ja chcê: Miasteczko Soutch Park, The Simpsons, G³owa rodziny, Przygody Fray'a w kosmosie. Koniecznie. Inaczej nawet nie w³¹czê na t¹ stacjê. :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

Miasteczko Soutch Park ma podobny byĂŚ...
:)
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

ByÂłoby fajnie! The Simpson teÂż mĂłgÂłby urozmaiĂŚiĂŚ ramĂłwkĂŞ TVN'u. JEdnak z przykroÂściÂą stweirdzam, Âże tvn zajmujÂąc siĂŞ tymi programami i nowym studie, zupeÂłnie zapomniaÂł o nadawniu fajnych filmĂłw :( Zaczyna mi tego brakowac... :?
Pozdrawiam, Filip
Krasu
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 374
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:52
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Krasu »

Faktycznie. JuÂż nie pamiĂŞtam kiedy w niedzelne poÂłudnie leciaÂł jakiÂś naprawdĂŞ dobry film, ktĂłrego w przeciÂągu 6 miesiĂŞcy wczeÂśniej nie byÂło. Albo superkino - teÂż same powtĂłrki :(
Pozdrawiam - KRASU 8)
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

Link z ktĂłrego dowiadujemy sie m.in. o tym, Âże pierwszy odcinek rpogramu wyemitowany zostanie 16 paÂździernika przed czternastÂą w TVNsiedem.

MyÂślaÂłem, Âże program bĂŞda nadawaĂŚ wieczorami...
:)
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Ja teÂż... A szkoda. :?
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 80 gości