RealityDrama "Królestwo" w TVN!

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

RealityDrama "KrĂłlestwo" w TVN!

Post autor: :: Kamil »

Tak jak donosi tvn.tivi.pl jesieni¹ 2006 roku wemitowana zostanie polska wersja szwedzkiego reality drama "Riket". Ciekawostk¹ jest ¿e jest on produkowany na polskim zamku Grodziec i cieszy siê du¿¹ popularnoœci¹.

Obrazek

Szczegó³y: tvn.tivi.pl

Obrazek

wydaje mi siĂŞ Âże jest to ogromna promocja naszego kraju a szczegĂłlnie Dolnego ÂŚlÂąska gdzie krĂŞcony jest ten program. Jak napisaÂłem w komentarzu - moÂżemy siĂŞ czuĂŚ takimi Malezyjczykami z Robinsona ;)

a co wy o tym myÂślicie?
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Jestem zachwycony. :D A du¿a popularnoœÌ programu to za ma³o powiedziane - ten program jest megapopularne. W Szwecji np. by³ najchêtniej ogl¹danym programem w kraju. Ciekawe kto poprowadzi program. Mam kilka typów. Na pewno jednym z nich jest Hubert Urbaùski. Drugi z nich to zupe³nie ktoœ nie z TVN (jak np. Pazura przy Ekspedycji, czy Meller przy Agencie). Tzecia propozycja: Janiak, czwarta Mo³ek. Jednak to Hubert jest moim pewniakiem - by³by najlepszy. W Robinsonie by³ wiêcej ni¿ œwietny, a to w sumie doœÌ podobny program.
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

no wiesz Marcinie.. to bêdzie bardziej "mêski" program wiêc nie bardzo wyobra¿am sobie tam pani¹ Mo³ek :D no mo¿e jako jak¹œ ksiê¿niczkê :lol: tak jak wspomnia³eœ Hubert sprawdzi³ siê w Robinsonie wiêc wszystko mo¿liwe ;) ja te¿ jestem zachwycony :D precz z Barami i tymi innymi pie**o³ami :]
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

ja tak myœla³em ¿e prêdzej czy póŸniej TVN kupi i zrealizuje ten program szkoda ¿e to ju¿ nie bêdzie na t¹ jesieù ale uzbroje sie jakoœ w cierpliwoœc i ju¿ sie nie moge doczekaÌ jak to wygl¹da no i kto to poprowadzi moze jakaœ nowa twarz :roll: :roll: :roll: :roll:
igor19
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 21:20

Post autor: igor19 »

Bardzo cieszĂŞ siĂŞ z realizacji programu.
OglÂądaÂłem juÂż kilka odcinkĂłw dwĂłch zagranicznych edycji , niewiele rozumiaÂłem, ale program wydwaÂł siĂŞ bardzo,bardzo interesujÂący.

TrochĂŞ nowych informacji za MediaLink.pl :

KanaÂł przyglÂądaÂł siĂŞ projektowi poczÂąwszy od jego startu. Chciano, aby Riket znalazÂł siĂŞ w tegorocznej ramĂłwce stacji. Przygotowanie audycji okazaÂło siĂŞ jednak realizacyjnie i terminowo niemoÂżliwe. Jak udaÂło nam siĂŞ dowiedzieĂŚ nieoficjalnie, we wrzeÂśniu na antenie TVN, pojawi siĂŞ nowy program z elementami reality, bazujÂący na zasadzie zaskoczenia.
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

kilka fotek "od kuchni" ;):

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

WiĂŞcej fotek: http://www.grodziec.com/riket_foto.htm
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

igor19 pisze:OglÂądaÂłem juÂż kilka odcinkĂłw dwĂłch zagranicznych edycji , niewiele rozumiaÂłem, ale program wydwaÂł siĂŞ bardzo,bardzo interesujÂący.
To bardzo ciekawe, jak mogÂłeÂś oglÂądaĂŚ dwie zagraniczne edycje, skoro do tej pory program "Riket" byÂł emitowany tylko w Szwecji. PomyÂśl zanim coÂś napiszesz...
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

RuszyÂła emisja "Riket Stormaktstiden"

18 listopada ruszyÂła w Szwecji druga edycja reality drama "Riket" (KrĂłlestwo). Tym razem uczestnicy wcielili siĂŞ w postacie nie z XIII wieku, a z XVI. W realizowanym latem programie wziĂŞÂło udziaÂł 17 ÂśmiaÂłkĂłw. CzwĂłrka z nich mieszka na zamku, a pozostali ÂżyjÂą w ubogiej chacie na podzamczu, gdzie aby przetrwaĂŚ muszÂą usÂługiwaĂŚ mieszkaĂącom dworu. . Program jest emitowany w kaÂżdy piÂątek o 20:00 na antenie pierwszego kanaÂłu publicznej telewizji - SVT.

ÂŹrĂłdÂło - http://www.riket.republika.pl

a ja tak od siebie - kilka fotek z nowej edycji :yeah:
Chatka biednych:
Obrazek
Zamek:
Obrazek
Mistrz Gry:
Obrazek
*Marcia*
Początkujący
Początkujący
Posty: 146
Rejestracja: sobota 22 paź 2005, 23:26
Lokalizacja: BYDGOSZCZ

Post autor: *Marcia* »

SUPER nie mia³¹m pojêcia ze krêca to W PL taki realityshow z taka ogladalnoscia no no no !!!!!!!! :lol:
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

*Marcia* pisze:SUPER nie mia³¹m pojêcia ze krêca to W PL taki realityshow z taka ogladalnoscia no no no !!!!!!!! :lol:
Ale tylko znaleÂźli jeden fajny zamek - w GrodÂźcu :( - Szwedzi drugÂą edycjĂŞ - Riket Stormaktstiden krĂŞcili juÂż w Czechach :(
Awatar użytkownika
jott kott
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 114
Rejestracja: czwartek 28 paź 2004, 18:19
Lokalizacja: Poznań

Post autor: jott kott »

A coÂśtam byÂło Âże gdzieÂś, chyba w Rosji, to Olbrychski prowadziÂł...? Czy coÂś przekrĂŞcam...?
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

jott kott pisze:A coÂśtam byÂło Âże gdzieÂś, chyba w Rosji, to Olbrychski prowadziÂł...? Czy coÂś przekrĂŞcam...?
Tak - Daniel Olbrychski by³ Mistrzem Gry w rosyjskiej edycji programu - "Imperium". W tym programie uczestniczy³y popularne w Rosji osoby: politycy, aktorzy, piosenkarze. Emisja tego programu mia³a siê rozpocz¹Ì w listopadzie, ale jak na razie ani widu, ani s³ychu.
Adam3k
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 46
Rejestracja: sobota 25 cze 2005, 21:18

Post autor: Adam3k »

Jako ciekawostkê dodam ¿e realizacj¹ rosyjskiego "Królestwa" zaje³a siê podwroc³awska firma ATM Grupa produkuj¹ca m.in. Pierwsz¹ Mi³oœÌ, Fale Zbrodni czy BAR.
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

Adam3k pisze:Jako ciekawostkê dodam ¿e realizacj¹ rosyjskiego "Królestwa" zaje³a siê podwroc³awska firma ATM Grupa produkuj¹ca m.in. Pierwsz¹ Mi³oœÌ, Fale Zbrodni czy BAR.
Pewnie wyczyta³eœ to na Wikipedii - tam jest b³¹d... ATM Grupa zajmowa³a siê produkcj¹ reality drama "Oberon" - belgijsko-holenderskiej wersji "Riketu".
Adam3k
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 46
Rejestracja: sobota 25 cze 2005, 21:18

Post autor: Adam3k »

PrzeczytaÂłem w artykule Przekroju.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość