Propozycje zmian grafiki w TVN24

Dyskusje na temat informacyjnych kanałów TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

betark
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: wtorek 07 cze 2005, 22:05

Post autor: betark »

ZachĂŞcony pozytywnymi komentarzami (za ktĂłre dziĂŞkuje) wrzucam jeszcze kilka propozycji - tym razem pogodowych. :D
Co prawda sÂą to propozycje dla kanaÂłu TVN Meteo, ale po niewielkich przerĂłbkach mogÂą byĂŚ dla TVN24.

Tym razem postaraÂłem siĂŞ jeszcze bardziej :wink:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

ZdjĂŞcia satelitarne z darmowego programu: NASA World Wind, poza znakiem TVN Meteo wszystko mojej produkcji (nawet chmurki) :D :D :D .

Wrzucajcie teÂż swoje propozycje (liczy siĂŞ pomysÂł nie wykonanie).
Czekam teÂż na to co pokaÂże Salladyn (chyba go zmobilizowaÂłem do dziaÂłania) :D :D :D .
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Rany! Jestem pod ogromnym wraÂżeniem twoich projektĂłw. :shock: JeÂśli chodzi o pasek TVN24, to powinien byĂŚ podziaÂł: Polska, ÂŚwiat, Biznes, Sport, ewentualnie Pogoda. A co do lĂłg? To ja bym ich nie zmieniaÂł. Obecne logo TVN24 spokojnie moÂżna wkomponowaĂŚ w TwĂłj zegar.
arti
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 254
Rejestracja: poniedziałek 05 lip 2004, 10:09
Lokalizacja: ze Śląska

Post autor: arti »

Grafika TVNmeteo Âświetna!
DoskonaÂłe rozplanowanie paskĂłw informacyjnych i estetyczne i zarazem czytelne mapki!
Anna Kalczyńska, Anita Werner, Beata Tadla, Justyna Pochanke - czołowa czwórka :D
PabloOoOo_90
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 441
Rejestracja: wtorek 25 sty 2005, 18:12
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: PabloOoOo_90 »

WysyÂłaj te projekty do TVN Meteo !!!!!! koniecznie ! sÂą Âświetne :D
Liczą się tylko FAKTY TVN codziennie o 19:00 w TVN.
Zapraszają : Justyna Pochanke , Piotr Marciniak i Grzegorz Kajdanowicz.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

jej jak fajnie to wyglada :D betark jesteÂś genialny! :wink: fajnie by byÂło zobaczyĂŚ to w TVN Meteo ale napewno nie bĂŞdzie :x a szkoda bo to naprawde jest zaje..ste :D :D
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

propozycje zmian w grafice tvn24

Post autor: salladyn »

betark pisze: Wrzucajcie teÂż swoje propozycje (liczy siĂŞ pomysÂł nie wykonanie).
Czekam teÂż na to co pokaÂże Salladyn (chyba go zmobilizowaÂłem do dziaÂłania) :D :D :D .
No wÂłaÂśnie prosiÂłbym o nieporĂłwnywanie mojego (szkicu) projektu,do Betarka bo wiem Âże jego projekt jest nieporĂłwnywalnie lepszy od mojego ale ja dopiero raczkujĂŞ a ten projket robiÂłem na tak prymitywnym programie jak Paint i Gimp2.

Oto moje propozycje:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Do Betarka:stary ja ci mĂłwiĂŞ serio wyÂślij te twoje projekty do tvnmeteo i do innych stacjii zaryzykowaĂŚ nie zaszkodzi a te projekty sÂą naprawdĂŞ dopracowane.

Aha jescze jedno zdradÂź tÂą tajemnicĂŞ i powiedz na jakim programie to robiÂłeÂś :?:
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

No to teraz moja kolej :lol: Ja wole lekkie kolorki i proste - i to jest w moim projekcie :P
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

propozycje zmian w grafice tvn24

Post autor: salladyn »

Projekt caÂłkiem niezÂły ale dla mnie zbyt pastelowe kolory,podobne do grafiki "Muzycznych ListĂłw".Poza tym chyba musisz przyznaĂŚ Âże projekt dla tvn meteo bije wszystkich na gÂłowĂŞ.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

chcia³em jeszcze przeprosiÌ betarka za to ze uzylem w 2 zdjeciach tych samych zdjec, ale "nagle" nie moglem zadnych znaleŸÌ :/

no i gratuluje tej pogody - chociaz jest bardzo "amerykaĂąska" (ta zieleĂą i chmurki) - ale to mi sie wlasnie w niej podoba. Kiedys chyba FoxNews mial cos takiego (taka mocna zielen) - fajnie to wszystko wyglada - ode mnie wielkie gratulacje :-)
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

BETARK, grafika dla TVNMETEO jest bajeczna :!: :!: :D :D :D :D Taka jak powinna byÌ, z prawdziwego zdarzenia. Ga³y wy³a¿¹ mi z orbit :!: :!: :shock: :shock: :shock: :shock:
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
emi
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 284
Rejestracja: niedziela 15 maja 2005, 21:56
Lokalizacja: Kraków

Post autor: emi »

Grafika Betarka jest Âświetna :D :D PomysÂł genialny i caÂłkiem przyzwoicie to wyglada...co jak gadam o niebo lepiej niz przyzwoicie. Jestem pod wrazeniem..twoje projekty sa super. Tylko nie popadnij w samozachwyt po tylu komplemetach..... :D :D
....w świecie Faktów....
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

czy przypadkiem nie mamy doczynienia z profesjonalnym grafikiem :wink: Betark, super! Niech wreszcie skoùczy siê ta mononiebieska grafika TVN 24 (jedynie w Magazynie 24 Godziny ¿ó³ty siê lekko przebija). To mo¿e teraz spróbuj teraz wykombinowaÌ coœ z pogod¹ TVN 24, sportem (mo¿e nie, tu nic bym nie zmienia³) i biznesem,
Moje propozycje niektĂłrych nazw graficznych: Serwis Sportowy (zamiast Sport), Serwis Ekonomiczny (zamiast Biznes i Gospodarka), Bilans o 22.00 - Bilans Dnia, Bilans Tygodnia nazwaÂłbym Bilansem Tygodnia :) (bo zdaje mi siĂŞ, Âże przed Bilansem Tygodnia widnieje szyld Bilans). Reszty nazw do grafiki bym nie zmieniaÂł. Czasem teÂż przed Magazynem Meteo widnieje napis Pogoda. Szkoda, Âże nie mogĂŞ siĂŞ pobawiĂŚ w coÂś takiego (nie mam programĂłw tego typu).

do betarka: Z tym TVN meteo to narazie jest nie do zrealizowania (musieliby zmieniĂŚ studio pogodowe (albo nadawaĂŚ zawsze na duÂżym ekranie - tym co w porankach i TVN).
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

ale nie tylko moÂżesz zrobiĂŚ propozycje grafik TVN24 moÂże teÂż TVN-u czy innej stacji :roll:
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Obrazek

A ja nie potrafiĂŞ. Tak tylko dla zabawy. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

propozycje zmian grafiki tvn24

Post autor: salladyn »

Czemu mĂłwisz Âże nie umiesz :?: Mi siĂŞ podoba.Na jakim programie to robiÂłeÂś :?:

(szczegolnie podoba³y mi siê podpisy ze wzglêdu na ich treœÌ 8)
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 77 gości