Wisła Kraków

Dyskusje o wszystkim, m.in. radiu, internecie i prasie.

Moderator: Łukasz

Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

WisÂła KrakĂłw

Post autor: Łukasz »

GdzieÂś tam byÂł temat o sporcie, ale WiseÂłce naleÂży siĂŞ oddzielny. :D

Wszyscy chyba wiemy - dziœ wieczorem wieeeelki mecz! I awans! :D Te Greckie pi³karzyki znów siê zdziwi¹ co nasza Wise³ka potrafi. Mo¿e i nie bêdzie ³atwo, bo podobno tych kiboli maj¹ tam w Grecji porz¹dnych, ale awansowaÌ musimy. :D Potem przyjd¹ miliony euro, trochê klub zarobi, trochê transferów itd. Faaajnie bêdzie. Przewagê mamy du¿¹. Powinno byÌ dobrze w rewan¿u.

20:30, TVP1. :!:

SwojÂą drogÂą ciekawe czemu dawniej mecze szÂły na TVP2. Tzn. nie pamiĂŞtam jak Liga MistrzĂłw, ale WisÂła w Pucharze Uefa zawsze byÂła na dwĂłjce.
Ostatnio zmieniony sobota 27 sie 2005, 20:39 przez Łukasz, łącznie zmieniany 1 raz.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
emi
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 284
Rejestracja: niedziela 15 maja 2005, 21:56
Lokalizacja: Kraków

Post autor: emi »

Meczu to ja sie juz nie moge doczekac. :) Aczkolwiek sie troche boje, z tego co czytaÂłam Grecy sie tak Âłatwo nie poddadzÂą i beda nas chcieli zaskoczyĂŚ. Ale tak jak mĂłwisz, przewaga jest spora wiec matematycznie rzecz biorÂąc mamy wieksze szanse. Oby Franek nie zawiĂłdÂł... :D Bardzo bym chciaÂła aby nasza WiseÂłka awansowaÂła :D :D


Jazda Jazda Jazda BiaÂła Gwiazda!!!!! :D :D
....w świecie Faktów....
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Atak nas nie zawiedzie. Oni wiedzÂą jak strzelaĂŚ. Gorzej z tÂą cholernÂą obronÂą. A w "Super Expressie" pisali, Âże seks i Doda majÂą duÂży wpÂływ na to jak Majdan broni w trakcie meczu. :D

Grecy chyba w ostatnich latach bez przerwy grali w Lidze Mistrzów i pewnie za bardzo nie mog¹ zrozumieÌ, czemu przez jak¹œ Wis³ê nie mogliby zagraÌ i w tym roku. :twisted: Przy okazji pojawi³yby siê k³opoty finansowe i Olisadebe móg³by wyp³aty nie dostaÌ na czas. :D

JakbyÂśmy tak pierwsi strzelili bramkĂŞ, to oni by juÂż pewnie poszli do domu. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
LordTomas
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 386
Rejestracja: poniedziałek 06 wrz 2004, 16:50
Lokalizacja: Warschau

Post autor: LordTomas »

ArtykuÂł z faktu

Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
"Nie sposób odpowiedzieć na argumenty płynące z pięknych ust." (Addison)
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

ÂŁukasz pisze: JakbyÂśmy tak pierwsi strzelili bramkĂŞ, to oni by juÂż pewnie poszli do domu. :D
Taaakkkkk !! !! !! Gola strzeli Franek i bĂŞdziemy mieĂŚ w Polsce LigĂŞ MistrzĂłw !! Grecy siĂŞ juz wtedy nie podniosÂą :) :P :P :P :P :P I nawet nasz wspaniaÂły Polak Olisadebe co juÂż mu siĂŞ nie chce w reprezentacji graĂŚ :twisted: nie pomoÂże !! WiseÂłka do przodu !! Nie dajcie siĂŞ zastraszyĂŚ grekom !!
ÂŁukasz pisze:SwojÂą drogÂą ciekawe czemu dawniej mecze szÂły na TVP2. Tzn. nie pamiĂŞtam jak Liga MistrzĂłw, ale WisÂła w Pucharze Uefa zawsze byÂła na dwĂłjce.
W poprzednim sezonie byÂło tak, ze mecz wtorkowy w LM byÂł transmitowany w programie pierwszym a Âśrodowy na dwĂłjce.
MoÂże uznali, ze dwumecz WisÂła - Panathinaikos bĂŞdzie historyczny i dlatego jest w jedynce ??


SwojÂą drogÂą pewnie wieczorem na forum bĂŞdzie maÂły ruch :)z wiadomych wzglĂŞdĂłw :D :P :P :D :D :D :D
ZIMA
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

Ech, a kiedyÂś to Widzew graÂł w Lidze MistrzĂłw... :( no ale teraz trzymam kciuki za WiseÂłkĂŞ Âżeby pokazaÂła tym durniom z zachodu, Âże my teÂż potrafimy :!: no i Kubs jest z Krakowa, tak jak WisÂła :oops: :evil2: -->
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

a ja mam pewne obawy co do tego meczu :? zazwyczaj jednak coÂś partolÂą...

No ale :D

POSLKA BIAÂŁO CZERWONI :D
POSLKA GOLA POLSKA GOLA TAKA JEST KIBICÓW WOLA :D :D
Android <3
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

TVN_FAN pisze:SwojÂą drogÂą pewnie wieczorem na forum bĂŞdzie maÂły ruch :)z wiadomych wzglĂŞdĂłw :D :P :P :D :D :D :D
Za to w przerwie i po meczu moÂże byĂŚ duÂży. :D
arrow pisze:Ech, a kiedyÂś to Widzew graÂł w Lidze MistrzĂłw...
No Widzewowi to nawet pierwszy kibic - Leszek Miller nie pomĂłgÂł. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

W dzisiejszym "Sporcie" TVN ani sÂłowem otym nie wspoomnieli. ÂŻenujÂące, doprawdy ÂżenujÂące!
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

jak caÂły sport na tvn-ie. Ciekawe czemu on taki jest. PrzecieÂż jakby chcieli to by zorbili coÂś na miarĂŞ WiadomoÂści Sportowych o 19:55.
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

OglÂądaÂłem przed chwilÂą "Sport" w TVN i mĂłwili. ByÂła wypowiedÂź Engela, Frankowskiego, zdjĂŞcia ze stadionu itd. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Co? :shock: To jak to siĂŞ staÂło, Âże tego nie zauwaÂżyÂłem? :D KurczĂŞ. No ale moja strata. :D
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

A teraz coÂś ze szkolnego korytarza czyli doping dziewczyn z mojej klasy na meczach z innÂą klasÂą :D

PEPSI COLA! COLA PEPSI! NASI CHÂŁOPCY SÂĄ NAJLEPSI!
emi
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 284
Rejestracja: niedziela 15 maja 2005, 21:56
Lokalizacja: Kraków

Post autor: emi »

No w sporcie TVN mĂłwili. A w Faktach nic, pewnie powiedzÂą jutro. hehe..a swojÂą drogÂą to ciekawe komui Styska kibicuje, hmm..pewnie legii. A Ryman trzyma z WiseÂłkÂą:) Zreszta i tak wszyscy kibice dzis kibicujÂą WiÂśle...mam nadzieje :D
....w świecie Faktów....
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Na codzieù kibicuje Lechi Gdaùsk ale dzisiaj jestm za Wis³¹!!!!!!!!!!!!!!
Wróciłem!!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 9 gości