[TVP2] Załóż się!

Dział poświęcony archiwalnym produkcjom telewizyjnym.

Moderator: Łukasz

barvsson
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: czwartek 01 wrz 2005, 12:38
Lokalizacja: Stalingrad

Post autor: barvsson »

Lipa

Mo¿e myœlicie, ¿e coœ wiêcej napisze, ale brak mi po prostu s³ów.Ten jak uwa¿acie Sympatyczny Niemiec sobie tam nie radzi. I to widaÌ. Myœlê, ¿e jak by go wspomogli jakimœ Daùcem to mo¿e by coœ zaiskrzy³o...
ChoĂŚ i tak to nie jest pewne.
"Co z ideą ? Co z programem?
Gdzie kierunek co wskazany był na zawsze zachwalany?"
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

"Za³ó¿ siê" w TVP2 to jeden z najgorszych i najg³upszych programów jakie wyprodukowa³a telewizja w Polsce w ostatnich latach.
Wróciłem!!
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

Trudno siĂŞ z tobÂą nie zgodziĂŚ. To jest tragedia! LubiĂŞ Steffana, ale on naprawdĂŞ sobie na radzi. Myli siĂŞ, nie wie, co mĂłwic. O gÂłupich zaÂłoÂżeniach nie bĂŞdĂŞ pisaĂŚ, bo kaÂżdy sam widzi.
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Portal gazeta.pl opisal ten program:
"Czy mo¿na zgasiÌ tysi¹c œwiec w sto sekund, u¿ywaj¹c tylko i wy³¹cznie... nosa?" - pytali z zaciekawieniem twórcy programu telewizyjnej "Dwójki", zapowiadaj¹c ich zdaniem "jedyny w swoim rodzaju show, jakiego w polskiej telewizji jeszcze nie by³o". I faktycznie mo¿na tym zapowiedziom po czêœci daÌ wiarê. Bo tak nisko TVP chyba jeszcze nie upad³a. Prowadzony przez Steffana Moellera show "Za³ó¿ siê" wprowadza polskiego widza w nowy, abstrakcyjny wymiar ¿enady. "Za³ó¿ siê" to program, w którym gwiazdy i zwykli ludzie, jak wskazuje tytu³, zak³adaj¹ siê o rozmaite sprawy. Jeœli przegraj¹ zak³ad, musz¹ odbyÌ karê. Np. zaproszona gwiazda lat 80. sir Limahl za karê musi ty³kiem rozgniataÌ rozrzucone po sali baloniki. Zaœ Andrzej Grabowski vel Kiepski zagania³ kurê do kurnika. Po prostu boki zrywaÌ.
:)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

W najblizszym odcinku czyli w piatek 4 listopada jednym z gosci w tym glupim programie bedzie Szymon Majewski. :)
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

pawell pisze:W najblizszym odcinku czyli w piatek 4 listopada jednym z gosci w tym glupim programie bedzie Szymon Majewski. :)
A po tym wystĂŞpie Szymona wÂładze tvn siĂŞ zdenerwujÂą, Âże wystĂŞpuje w innych telewizjach i zwolniÂą go... taki przypadek juÂż byÂł w tvn-ie :wink:
No i ktoÂś wspomniaÂł, Âże szukajÂą juÂż nowego prowadzÂącego do SMSa
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

terraX pisze:A po tym wystĂŞpie Szymona wÂładze tvn siĂŞ zdenerwujÂą, Âże wystĂŞpuje w innych telewizjach i zwolniÂą go... taki przypadek juÂż byÂł w tvn-ie :wink:
Ja mam nadzieje ze jednak tak nie bedzie :wink: A kto stracil prace w TVN za to ze wystapil u konkurencji :> ??
terraX pisze:No i ktoÂś wspomniaÂł, Âże szukajÂą juÂż nowego prowadzÂącego do SMSa
Ja o tym napisalem ze w dodatku do "Gazety Wyborczej" - "Praca" bylo ogloszenie ze poszukuja nowego prowadzacego SMS, ale to pewnie bedzie potrzebne do jakiegos gagu bo nie wierze aby ktos inny poprowadzil ten program. :D
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

pawell pisze:A kto stracil prace w TVN za to ze wystapil u konkurencji
MyÂślaÂłam o Lisie. W jakimÂś wywiadzie wspomniaÂł, Âże jednym z zarzutĂłw byÂło to, Âże wystÂąpiÂł u WojewĂłdzkiego i w Tok fm.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

terraX pisze:
pawell pisze:A kto stracil prace w TVN za to ze wystapil u konkurencji
MyÂślaÂłam o Lisie. W jakimÂś wywiadzie wspomniaÂł, Âże jednym z zarzutĂłw byÂło to, Âże wystÂąpiÂł u WojewĂłdzkiego i w Tok fm.
A mi sie wydawalo ze Lis stracil prace w TVN glownie za to, ze nie powiedzial ze nie bedzie ubiegal sie o stanowisko prezydenta RP to nastapilo po tym jak w "Newsweek" opublikowal sondaz w ktorym Lis byl na 1 miejscu. No i ja nie slyszalem/czytalem tego wywiadu w ktorym Lis mowil ze zostal zwolniony rowniez przez wystep u Wojewodzkiego no ale dobrze wiedziec ze tych powodow zwolnienia bylo kilka. :roll: :wink:
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Ja s³ysz¹³em o tym. Nawet w³adze TVN mówi³y, ¿e Lis w tym miejscu z³ama³ kontrakt i to tak¿ eby³o powodem zwonienia.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Kowal pisze:Ja s³ysz¹³em o tym. Nawet w³adze TVN mówi³y, ¿e Lis w tym miejscu z³ama³ kontrakt i to tak¿ eby³o powodem zwonienia.
:shock: To ja czlowiek, ktorego bardzo interesuje to co zwiazne z telewizja TVN tego nie slyszal :shock: jak to mozliwe :> :roll: ( :evil2: )
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Niewiem moÂże cyztas zinne gazety...ja to chyba przeczytaÂłem w necie.
Wróciłem!!
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

Przygl¹dam siê tej dyskusji i to co wczeœniej napisaliœcie jest naprawdê zabawne - nowy prowadz¹cy w "Szymon Majewski Show"... No jasne, ktoœ prowadzi³by program, w którego nazwie jest nazwisko kogoœ innego...:) A tak poza tym, to "Za³ó¿ siê" jest jeszcze gorsze od "Miasta Marzeù". Oj nie by³ to rok dobrych posuniêÌ programowych TVP...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

podmark pisze:PrzyglÂądam siĂŞ tej dyskusji i to co wczeÂśniej napisaliÂście jest naprawdĂŞ zabawne - nowy prowadzÂący w "Szymon Majewski Show"... No jasne, ktoÂś prowadziÂłby program, w ktĂłrego nazwie jest nazwisko kogoÂś innego...:)
No tak ale tak pisalo w ogloszeniu... no i o tym piszmy w temacie o Szymonie Majewskim albo o SMS :wink:
podmark pisze:A tak poza tym, to "Za³ó¿ siê" jest jeszcze gorsze od "Miasta Marzeù". Oj nie by³ to rok dobrych posuniêÌ programowych TVP...
Oj tak bylo wiele glupich programow ktore okazaly sie klapa i co za tym idzie wiele kasy wydanej w bloto (np az 26 mln na TVP Kultura) mozna by sie tam nie przejmowac gdyby to byly wylacznie pieniadze z reklam, ale tam byla nasza kasa ktora zostala zmarnowana :x
Adam3k
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 46
Rejestracja: sobota 25 cze 2005, 21:18

Post autor: Adam3k »

Nie wiem czego wy chcecie od Za³ó¿ siê. Fakt - prowadz¹cego nie bêde komentowa³, ale patrz¹c na "ekipe prowadz¹cych" TVP2 mo¿e to i dobrze ¿e Moller prowadzi ten program... Zreszt¹, realizacj¹ zajmuje siê firma Rochstar który robi³a tak¿e Mamy Cie, Testy na IQ itp., a teraz produkuje Szymon Majewski Show. Wiêc bardzo prawdopodobne ¿e program móg³ siê znaleœÌ w³aœnie w TVN :) Ciekawe czy wtedy te¿ byœcie go tak krytykowali.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 90 gości