[TVP2] Załóż się!

Dział poświęcony archiwalnym produkcjom telewizyjnym.

Moderator: Łukasz

Awatar użytkownika
Remig
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: wtorek 05 lip 2005, 18:53
Lokalizacja: Wielkopolska
Kontakt:

[TVP2] Załóż się!

Post autor: Remig »

Na oficjalnej stronie TVP napisano:
"ZA£Ó¯ SIÊ" - prawdziwa telewizyjna rewolucja

To nie bĂŞdzie kolejny telewizyjny teleturniej,
jeszcze jedno reality-show,
ani nastĂŞpna pogadanka z gwiazdami.

To bĂŞdzie prawdziwa telewizyjna rewolucja!

Nie wierzysz? ZA£Ó¯ SIÊ!
JuÂż od 30 wrzeÂśnia, w kaÂżdy piÂątek na Âżywo, o godzinie 20.00 tylko w telewizyjnej DwĂłjce:
Ekstremalne wyzwania,
gwiazdy w absurdalnych sytuacjach
i emocje, ktĂłrych jeszcze nie przeÂżyÂłeÂś!
Ryzykowne decyzje,
brawurowa akcja
i fantastyczne nagrody!
Jedno z najbardziej spektakularnych przedsiêwziêæ w historii telewizji - "ZA£Ó¯ SIÊ!".

Od 25 lat jest jednym z najchĂŞtniej oglÂądanych programĂłw w Niemczech. GoÂścili w nim m.in. Sophia Loren, Michael Jackson i Robbie Williams. KochajÂą go takÂże Hiszpanie i WÂłosi. Teraz kolej na PolskĂŞ!

Ogromny statek holowany przez kajak, parkowanie samochodĂłw na rozpĂŞdzonej lawecie czy most podtrzymywany jedynie na barkach dwĂłch mĂŞÂżczyzn - bohaterowie programu twierdzÂą, Âże sÂą w stanie tego dokonaĂŚ! Co piÂątek 5 zawodnikĂłw zaÂłoÂży siĂŞ o to z prowadzÂącym. W programie na Âżywo bĂŞdÂą musieli sprostaĂŚ wyzwaniom, ktĂłre wydajÂą siĂŞ niemoÂżliwe do wykonania.

SekundowaĂŚ im bĂŞdÂą zaproszone do studia polskie i zagraniczne gwiazdy - znani artyÂści, sportowcy i ludzie mediĂłw, ktĂłrzy zakÂładaĂŚ siĂŞ bĂŞdÂą z prowadzÂącym o wynik kolejnych wyzwaĂą. Za zÂłe wytypowanie czeka ich zadanie karne - absurdalne i skomplikowane, wymagajÂące od nich nie tylko sprawnoÂści, ale i ogromnego poczucia humoru.

Dziêki wykorzystaniu samolotów, helikopterów, ³odzi i innych urz¹dzeù; akcja programu rozgrywaÌ siê bêdzie zarówno na ziemi, jak i na wodzie czy w powietrzu. Co tydzieù prowadz¹cy w studiu ³¹czyÌ siê bêdzie na ¿ywo z miejscem w Polsce, w których uczestnicy zmierz¹ siê z najbardziej ekstremalnymi wyzwaniami. Ze wzglêdu na rozmach przedsiêwziêcia specjalnie na potrzeby show stworzono nowe studio w ogromnej hali mog¹cej pomieœciÌ nawet kilkaset osób publicznoœci.
ProwadziĂŚ bĂŞdzie niemiec wiadomo kto z Europy dz siĂŞ lubiĂŚ i z MjM Steffen Moller osobiÂście go nie lubie ale to nie ja decyduje

Od moderatora: Pisz staranniej pod wzglĂŞdem stylu i interpunkcji tytuÂły. JeÂśli wklejasz cytat to skomentuj go. Bo stwierdzenie, Âże nie lubisz Steffena Mellera jest skromne, nieprawdaÂż?
Co za zgroza ----> Szkoła
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

To nareszcie Steffan doczekaÂł siĂŞ swojego programu! Fajnie, bo JA akurat go lubiĂŞ :D Jest taki sympatyczny, humorystyczny, jednym sÂłowem uroczy. Jednak nie liczĂŞ, Âże TVP2 jest w stanie wyprodukowaĂŚ dobry program. Raczej bĂŞdzie to kolejny kicz. Niestety :cry:
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

MoÂże nie bĂŞdzie to jakaÂś wielka rewolucja jeÂżeli chodzi o polskÂą telewizjĂŞ, ale o TVP. DotÂąd telewizja publiczna nie produkowaÂła Âżadnych komercyjnych programĂłw z przerwÂą w Âśrodku ani nie produkowaÂł licencjonowanych show zagranicznych. W ogĂłle jej rodzime pozycje sÂą maÂło ambitne i maÂło trafiajÂą w widza.
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
Dared00

Post autor: Dared00 »

A najlepiej bĂŞdzie, jak nasz Sztefan sie zatnie, tj. nie bĂŞdzie umiaÂł wymĂłwiĂŚ sÂłowa. Przepraszam paĂąstwa, nie umiem tego wymĂłwiĂŚ, wiĂŞc powiem: Ty goÂściu wÂłaÂź. :D:D:D:D:D:D
Awatar użytkownika
Remig
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: wtorek 05 lip 2005, 18:53
Lokalizacja: Wielkopolska
Kontakt:

Post autor: Remig »

ale bym sie kulaÂł z niego :lol: wyszedÂłby na idiote :o
Co za zgroza ----> Szkoła
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

RobiÂą duÂżo szumu, a pewnie nic im ciekawego nie wyjdzie :) A tego Niemca wziĂŞli chyba po to, by przy zapraszani goÂści z NRD (teraz to juÂż chyba sÂą Niemcy :) ) mĂłgÂł sobie swobodnie rozmawiaĂŚ. Nie wierzĂŞ w te zagraniczne gwiazdy zapraszane specjalnie do programu...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Jak narazie nic ciekawego nie wiem kto wpadl na pomysl aby prowadzil ten program Steffen Moller :x on tak sie myli :x zobaczymy jakie beda zadania to 1 takie sobie nic wielkiego :) Ale jest jedna rzecz ktora jest fajna-studio wielkie ba ogromne i ladne :D zobaczymy co dalej bedzie w tym programie :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

pawell pisze:Jak narazie nic ciekawego nie wiem kto wpadl na pomysl aby prowadzil ten program Steffen Moller :x on tak sie myli :x zobaczymy jakie beda zadania to 1 takie sobie nic wielkiego :) Ale jest jedna rzecz ktora jest fajna-studio wielkie ba ogromne i ladne :D zobaczymy co dalej bedzie w tym programie :roll:
Co do Steffena to dla mnie by³ to strza³ w "10". Ten facet jest bardzo dobry a myliÌ siê mo¿e ka¿dy :? Nikt nie jest nieomylny !! S¹ gorski od niego...a je¿eli chodzi o formu³ê to narazie mi siê podoba...w³aœnie takiego czegoœ siê spodziewa³em !!
ZIMA
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

TVN_FAN pisze:Co do Steffena to dla mnie by³ to strza³ w "10". Ten facet jest bardzo dobry a myliÌ siê mo¿e ka¿dy :? Nikt nie jest nieomylny !! S¹ gorski od niego...a je¿eli chodzi o formu³ê to narazie mi siê podoba...w³aœnie takiego czegoœ siê spodziewa³em !!
Ty chyba Âżartujesz.. jaki strzaÂł w "10" :?: Jest 30 milionĂłw PolakĂłw i oni majÂą prowadziĂŚ programy a nie nic nie umiejÂący, ÂżaÂłosny Niemiec z jakiegoÂś tasiemca :? do d**y by wszedÂł.. no poprostu nie spodziewaÂłem siĂŞ tego po tobie..
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

:: Kamil pisze: Ty chyba Âżartujesz.. jaki strzaÂł w "10" :?: Jest 30 milionĂłw PolakĂłw i oni majÂą prowadziĂŚ programy a nie nic nie umiejÂący, ÂżaÂłosny Niemiec z jakiegoÂś tasiemca :? do d**y by wszedÂł.. no poprostu nie spodziewaÂłem siĂŞ tego po tobie..
Có¿...tak ilu z tych 30 milionów Polaków nadawa³oby siê do telewizji ??
Powtarzam, znam bardziej popularnych prezenterów i jak piszesz POLAKÓW z krwi i ko¶ci, którzy przed kamerami siê tylko kompromituj± albo maj± blade pojêcie o tym co maj± robiæ stoj±c przed kamer±.
A jak piszesz " z jakiegoÂś tasiemca" to tylko nieÂśmiaÂła sugestia...zobacz na wyniki oglÂądalnoÂści "tego tasiemca"... wiĂŞc to chyba nie jest "jakiÂś tasiemiec" A z tego co czytam to postaĂŚ grana przez tego "nic nie umiejÂący, ÂżaÂłosny Niemiec " jest jednÂą z najbardziej popularnych...

Ale zgoda w jednym...masz prawo Go nie lubieĂŚ-Twoja wola...

masz takie prawo !!
ZIMA
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

TVN_FAN pisze:zobacz na wyniki oglÂądalnoÂści "tego tasiemca"... wiĂŞc to chyba nie jest "jakiÂś tasiemiec"

Ale wyniki oglÂądalnoÂści wcale nie ÂświadczÂą o wyjÂątkowowoÂści jakiegoÂś serialu. A Âże nasi rodacy lubiÂą oglÂądaĂŚ serial dla "maÂło inteligentnych PolakĂłw" (to sÂą sÂłowa pani scenarzystki - Ilony ÂŁepkowskiej wypowiedziane po 2, czy 3 pierwszych odcinkach) to nie nasza wina.
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

Straszna lipa ten program! Mia³em "przyjemnoœÌ" ogl¹daÌ :? Nudny, typowo familijno-biesiadny styl, do tego przerywany reklamami, oczywiœcie pomiêdzy poszczególnymi, zupe³nie oddzielnymi czêœciami programu :? -->
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Juz po 1 odcinku no niestety mi sie program nie podoba zniechecili mnie do niego prowadzacy szczegolnie Steffan :x nie umie dobrze po polsku gadac pyta sie jak wymowic jakies slowo a z jezykiem angielskim to juz w ogole... :? jak nie umie to po co sie odzywal tlumacz by tamtemu wytlumaczyl i by bylo lepiej.Bylo wiele wpadek np panowie ktorzy obsluguja ta kamere przeszli kilka razy przed inna kamera, nie wylaczyli Steffanowi mikrofonu przez co bylo slychac co mowi do tych co go przypinali... Myslalem ze TVP razem z Rochstarem sie postaraja, ale na co ja sie ludzilem przeciez to TVP ktora woli wydac 28 mln zl na 810 widzow niz na taki program :? Szkoda bo program sie zapowiadal ciekawie a wyszlo jak zawsze :evil:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

Zgadzam siĂŞ z przedmĂłwcami :D
Steffen coÂś wspomniaÂł o tym, Âże sÂą w tvp publ i trzeba siĂŞ kierowaĂŚ innymi zasadami i powinno byĂŚ: 1. emocjonujÂąco 2. zabawnie.
No i byÂło zabawnie, ale to byÂł Âśmiech przez Âłzy.
Jak tak ma wyglÂądaĂŚ misja tv publicznej, to jest to mission impossible. :evil:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Program debilny jednak 1 odcinek mial prawie taki sam wynik jak emitowany w tym samym czasie na TVN-ie film "Prawdziwe klamstwa". "Zaloz sie"-3,6 mln widzow a "Prawdziwe klamstwa" prawie 3,7 mln widzow. ale przed "Zaloz sie" jeszcze beda gorsze chwile kiedy TVN zacznie w superkinie dawac wielkie kinowe hity takie jak HP..., WP...,Gladiator itp i tu sie moge zalozyc ze te filmy na TVN-ie beda miec znacznie lepsza ogladalnosc niz ten program na TVP2. :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 62 gości