[TVN] Dzień Dobry TVN / Dzień Dobry Wakacje

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Nie?? wydawa³o mi siê, mo³ek bêdzie sama czy z kimœ innym??
Wróciłem!!
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

o to prowadz¹cy:
1 dzieñ Paulina JaskĂłlska i Szymon Majewski
2 dzieñ Magda Mo³ek
3 dzieñ Magda Mo³ek i Szymon Majewski
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Proszê przestaæ pisaæ w tym w¹tku. Dobry jest gdzie indziej. Ten do zamkniêcia.
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Zamknij,ale te posty tam przenieœ.
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Ja zamkn¹æ nie mogê, a £ukasz. A postĂłw przenieœæ nie mo¿na. :]
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

A wydzieliæ :?: :!:
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

mnie ciekawi jak kwestia informacyjna zostanie poprowadzona,³aczenia z TVN24 czy jak :?: I kto je bêdzie przedstawia³ :wink:
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Mnie siê zdaje, ¿e poprowadzi ten, kto dzisiaj nie mia³ ¿adnych dy¿urĂłw (Jêdrzejowska, Grass - ci na 100%, oraz Werner, Kondratowicz, GĂłrlicki i Porada odpadaj¹).
Nie poprowadzi ich na pewno Piotr Marciniak, Pochanke czy Rymanowski. Sakowska, Jacoñ tym bardziej nie (oni zwykle prowadz¹ w weekendy po po³udniu). Pozostaje nam wiêc Patrycja Redo, Anna Kalczyñska. Marta Kuligowska. Ja myœlê, ¿e bêdzie to Pati (jest ju¿ znana widzom TVN). Ale ja i tak chcia³bym Annê Kalczyñsk¹ :) .
mnie ciekawi jak kwestia informacyjna zostanie poprowadzona,³aczenia z TVN24 czy jak I kto je bêdzie przedstawia³
.

Wydaje mi siê, ¿e bêdzie jak w "Pytaniu na Œniadaniu".
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

tobi pisze:mnie ciekawi jak kwestia informacyjna zostanie poprowadzona,³aczenia z TVN24 czy jak :?: I kto je bêdzie przedstawia³ :wink:
czy nie jasno siê Marcin wyrazi³:
Marcin pisze:Proszê przestaæ pisaæ w tym w¹tku. Dobry jest gdzie indziej. Ten do zamkniêcia.
:?:
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

w³och pisze:Mnie siê zdaje, ¿e poprowadzi ten, kto dzisiaj nie mia³ ¿adnych dy¿urĂłw (Jêdrzejowska, Grass - ci na 100%, oraz Werner, Kondratowicz, GĂłrlicki i Porada odpadaj¹).
Nie poprowadzi ich na pewno Piotr Marciniak, Pochanke czy Rymanowski. Sakowska, Jacoñ tym bardziej nie (oni zwykle prowadz¹ w weekendy po po³udniu). Pozostaje nam wiêc Patrycja Redo, Anna Kalczyñska. Marta Kuligowska. Ja myœlê, ¿e bêdzie to Pati (jest ju¿ znana widzom TVN). Ale ja i tak chcia³bym Annê Kalczyñsk¹ :) .

skoro wymieniasz to nie wymieni³eœ jeszcze w³aœnie Pati, mia³a serwisy w 2porankach, Ania Kalczñska by³a w tym tygodniu 4 dni i poprzednie 2dni weeekendu. Ja jestem wrêcz przekonany ¿e bedzie to Marta Kuligowska, DZIEÑ DOBRY TVN poprowadzi m.in Kinga Rusin, czyli kiedyœ tam wspĂłlprowadz¹ca zamiennie w³aœnie z Mart¹ Wizjer TVN. Marty nie by³o zreszto w tym tygodniu wcale.

w¹tek ten jest najw³aœciwszy bo nazwa jego wyrazistsza ni¿ poranny program tvn
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Jutro siê zobaczy. 8.30 - nie zapomnijcie :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

no ja ju¿ czekam na 8:30 :lol: widzia³em reklamê wczoraj podczas festivalu i wydaje mi sie ze bêdzie fajnie choæ to bêdzie 1 odcinek to pewnie mog¹ siê zdarzyæ wpadki :roll: no ale jak w ka¿dym programie na ¿ywo :wink:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Ja w³¹snie ogl¹dam "Dzieñ dobry TVN" i s¹ pewne problemy z ³aczeniami ale narazie mi siê podoba...bardziej wypowiem siê jak skoñczy:)
Wróciłem!!
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

dzieñdobry tvn

Post autor: salladyn »

Mi siê raczej nie podoba³o.Nie obchodzi mnie to ¿e Kindze Rusin jest gor¹co w kozaczkach,tak samo jak Marcinowi Mellerowi w koszuli :roll: A oni o tym mĂłwili przez pĂł³ programu.Nie mĂłwi¹c ju¿ o agresywnej promocji Sopot festival 8) Wole poranek tvn24.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

dobrze moja ocena 1 odcinka :D
podoba³o mi sie choæ by³y problemy z ³¹czeniem itp pani Rusin prawie ca³y czas sie œmia³a i sie myli³a ale siê nie dziwiê wkoñcu wruci³a po kilku latach i na ¿ywo podoba³y mi sie serwisy informacyjne ale ni podoba³y mi sie te powtarzaj¹ce materia³y co dalej w programie ale ogĂłlnie by³o ok mam nadziejê ze jutro bêdzie lepiej i chcia³bym ¿eby program trwa³ 3 godziny czo³Ăłwka i grafika te¿ jest fajna ale na zewn¹trz to dziwnie wyglada³o mam nadzieje ze lepiej bêdzie w studiu choæ spodziewam siê ze w weekendy latem program bêdzie w³aœnie z pleneru a w zime jak za oknami bêdzie pada³ œnieg to bêdzie ze studia :p
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 87 gości