[TVN] Dzień Dobry TVN / Dzień Dobry Wakacje

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

no i dzisiejszy odcinek by³ o wiele lepszy ni¿ wczorajszy nie by³o tych b³êdĂłw co wczoraj coraz lepiej ta para prowadzi program choæ w nastêpn¹ sobotê bêdzie jeszcze lepiej bo bêdzie mo³ek i janiak ale i tak by³o super ju¿ bedê wiernym tego programu :D :D :wink: :wink: mam nadzieje ¿e nie zejdzie za szybko :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

Dzisiaj "DD" by³o bardzo fajne, a¿ siê mi³o wstawa³o :D Ale ten serwis jakiœ dziwny, to samo by³o na tvn24, coœ bardziej jak Kalejdoskop a nie powazny program informacyjny :? -->
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

no w³aœnie by³o tylko jakby o rozrywce nie by³o nic o tym co tam w NO nie by³o nic z kraju :? :?
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Lex_2005
Początkujący
Początkujący
Posty: 63
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 23:53
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: Lex_2005 »

8) Dzisiejszy poranek z DD TVN by³ wspania³y. Prawie wcale nie by³o potkniêæ, ciekawe ujêcie tematu (czyli Sopot Festival). Interesuj¹cy goœcie i œwietny pomys³ na zorganizowanie œniadania ze wszystkimi uczestnikami konkursu. Tylko Doda by³a jakaœ taka smutna, chyba dlatego ¿e j¹ wyrwali wczeœniej z ³Ăł¿ka :wink:
Kinga, podobnie jak wczoraj, by³a wspania³a - naturalna i zabawna, a Marcin, no jak zwykle "majtki mu w g³owie" - jak powiedzia³a Beata Kozidrak. Niepotrzebnie przyczepi³ siê te¿ do tematu œpiewania hymnĂłw narodowych przez Beatê w samochodzie, ale i tak by³o o wiele lepiej ni¿ wczoraj. Podobnie jak lepszy by³ drugi dzieñ Festivalu. Oby tak dalej :lol: I do zobaczenia za tydzieñ z programem DD TVN !! :wink:
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

Dziœ widzia³am tylko fragment - ten ze œniadaniem (fajny pomys³) i z Beat¹. By³o lepiej. Ciekawy by³ te¿ materia³ o robieniu zdjêæ gwiazdom :D
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
Awatar użytkownika
Svipp
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: poniedziałek 04 lip 2005, 13:33
Lokalizacja: z domu :-)
Kontakt:

Post autor: Svipp »

Mi osobiœcie ten program odpowiada, za to prowadz¹ca i prowadz¹cy - do bani. W ogĂłle nie potrafi¹ rozmawiaæ, przekrzykuj¹ siebie, wchodz¹ sobie w zdanie, zero organizacji, zero przygotowania... :/
http://www.Svipp.mylog.pl - my Own world...
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Mi sie nie podoba³y serwisy, by³o w nich zama³o informacji a za du¿o rozrywki, tam by³a sama rozrywka.
Wróciłem!!
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

ciekawe dlaczego nie ma ¿adnej informacji o tym programi na stronie tvn.pl i przyda³a by siê strona internetowa tego programu ciekawe czy bêdzie oby :D
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

No i za nami pierwszy program "Dzieñ Dobry TVN" z prowadz¹c¹ par¹ Mo³ek-Janiak. Wg mojej opinii jednak du¿o im brakuje do pary Rusin-Meller. Pani Mo³ek jakaœ taka by³a dziwnie sztuczna, te rozmowy z goœæmi...jakieœ takie dziwne...(Kina Rusin to przynajmniej ca³y czas siê œmieje :D -przyjemnie nawet tego smiech pos³uchaæ) nie podoba³ mi siê ten program zupe³nie!! Chocia¿ mo¿e wpadek by³o mniej no bo to ju¿ ze studia w Warszawie (studio œwietne !! :lol: ) ale w takim programie "œniadaniowym" powinno byæ jeszcze coœ takiego, ¿eby przyci¹gnê³o widza. A wg w tym programie tego nie by³o :?
ZIMA
Tasiu
Początkujący
Początkujący
Posty: 119
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 12:55
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Tasiu »

Nie wiem co to za anty klub Magdy Mo³ek na tym forum, oczywiœcie Magda mo¿e nie by³a najlepsza, ale napewno ma wiêksze doœwiadczenie w prowadzeniu programĂłw, rozmĂłw na ¿ywo ni¿ tutaj zebrani jej krytycy. Mnie siê podobaj¹ obie panie. Panowie mnie troche denerwuj¹ :D No cĂł¿ myœlê, ¿e program by³ jednak ciekawy.
"Przyjaźń jest subtelną rozkoszą szlachetnych dusz..." - Safona
-------------
www.korek.end.pl
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

dzis bylo bardzo fajnie studio bardzo ladne i prowadzenie dobre ale nie obylo sie bez wpadki z "uchem" pani Molek i te serwisy znowu jakies dziwne krotkie i nic w nich ciekawego ale jest znacznie lepiej niz przed tygodniem :D
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

S³uchajcie studio w Warszawie bardxzo mi sie podoba³o prowadzenie te¿, tylko znowu relacje TVN24 by³y...inne, powionnie je jesczez troche zmieniæ.
Wróciłem!!
michal641
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: poniedziałek 10 sty 2005, 20:42
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

h

Post autor: michal641 »

Kilka moich uwag po dzisiejszym programie:

1. Przed godzin¹ 10 emitowana by³a pogoda, potem w po³owie zdania prezenterki pojawi³ siê serwis!
2. Powinna byæ ca³a czo³Ăłwka serwisu informacyjnego
3. Goœæ od serwisu nie powinien tak szeleœciæ kartkami


Fajne by³o z Lepperem z RozmĂłw w t³oku :D
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Tasiu pisze:Nie wiem co to za anty klub Magdy Mo³ek na tym forum, oczywiœcie Magda mo¿e nie by³a najlepsza, ale napewno ma wiêksze doœwiadczenie w prowadzeniu programĂłw, rozmĂłw na ¿ywo ni¿ tutaj zebrani jej krytycy.(...)
Forum jest od wymieniania opinii na rĂł¿ne tematy. Wiêc jest prawo na forum krytykowaæ kogoœ jak ten ktoœ siê komuœ nie podoba !! A Pani Magda ma na 100% wiêksze doœwiadczenie w prowadzeniu programĂłw na zywo od nas wszystkich razem wziêtych na tym forum !! Dziwne, ¿eby by³o inaczej skoro Pani Magdalena Mo³ek jest gwiazd¹ telewizyjn¹ kiedyœ RTL7, TVP teraz TVN a wiêkszoœæ -jak nie 100%-to amatorzy je¿eli chodzi o telewizjê, mediami interesuj¹cy siê z zainteresowania i swoich upodobañ. Wiêc sory ale ten argument jest niestety nietrafiony. A media i telewizja maj¹ to do siebie, ¿e mo¿na kogoœ lubieæ a mo¿na nie lubieæ. :D
ZIMA
chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Post autor: chandler »

I znowu zaspa³em, obejrza³em tylo pĂł³ godziny. :D
Acha Studio zajefajne
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 79 gości